Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 6 marca 2015r

Ukochani! Prawdą świadomości swego własnego serca dotrzyjcie do uświadomienia czym jest dotyk energii, którą przyjęliście jako ustawienia, jako ponowne zaprogramowanie siebie poprzez umysł i kanały transformacji mocy swego ducha. Odczujcie sercem sami czy jest to dla was korzystne, zamiast łapać się na krótkotrwałe efekty przyciągające was do ewidentnego podłączenia pod inną istotę.

Ukochani! Prawdę Reiki i działanie tej zniewalającej, wysysającej energii znacie. Poprzez channeling zawładnięty mistrz tej metody dostał nowy, bardziej efektywny sposób manipulacji rasą doskonałych, Boskich Istot. „Góra”, która mu się zgłosiła nakierowała go na rzeczywiste punkty waszej energetyki, aby poprzez świadome wejścia dokonać w was przemian w etapie przebudzenia. W etapie, kiedy Reiki już nie skutkuje, bo jej moc upada. BARS jest metodą precyzyjnie obezwładniającą waszą intuicję i przejmującą ludzką świadomość poprzez inną istotę, która na pewnym etapie rzeczywiście daje wam błyskotliwą pomoc. Szczególnie dopóki przypinacie  innych pod to podłączenie. Zaobserwujcie jak wielki mają napór, aby to uczynić też innym. Kupujecie to, bo szukacie sposobów jak z pomocą trampoliny pominąć drogę osobistych nauk.

Popatrzcie na swoje człowieczeństwo, że nie sposób inaczej zaliczyć tych nauk, tylko jej przeżyć. Dar macierzyństwa, ojcostwa, obfitości, pracy, kreacji życia po prostu warto przeżyć, aby praktycznie te nauki zaliczyć, dotknąć je i cieszyć się ich ziemskim darem. Praca z BARSEM wydaje się łakoma, że poprzez inne kanały, ktoś poda wam ściągę i staniecie się  spełnieni, załatwicie swoje problemy, one znikną i otrzymacie dyplom i satysfakcję.

Kochani, jesteście doskonali. Każdy z was ma wszystkie dary i wyzwolić je może tylko sercem, a ta technika w powolny, niezauważalny dla ludzkiego umysłu sposób po prostu was od niego odcina. Poprzez ego odrzuca was od innych, którzy mogą wam pomóc i obnażyć prawdę, czym ta nauka jest. Wmawia się wam, że działacie w przestrzeni serca, ale boskie serce nie potrzebuje złudnych technik, bo ma wszystko.

Odczuwacie często pierwszy raz spotkawszy tą energię jak wasza dusza się buntuje, jak ucieka od tej metody, jak boleśnie przeżywa te manipulacyjne dotknięcia. Wielu z was doświadczyło tego, a mimo to poddaliście się nieznanemu sobie podłączeniu. Zaufaliście nieznanej sobie energii, pod którą, mimo często sprzecznych odczuć podpięliście się energetycznie i emocjonalnie. Odtąd staliście się jej namiestnikiem, ambasadorem ich interesów na Ziemi. Energia tych istot naprowadza was na podłączanie innych pod jej władanie i pomaga Wam, dopóki wiernie jej służycie.

Przychodzi pora obnażenia świata Matrixa. Dostajecie prawdę świadomości, czym te zewnętrzne energie są. Czym są demoniczne pasma, które w urokliwy sposób pomagają wam, lecz przejmują waszą energię i w konsekwencji zapinają duszę. Dusza ludzka jest głównym celem, a decydując się świadomie na podpięcie pod zewnętrzny byt zdecydowaliście o jej oddaniu w dalszym niezauważalnym etapie tego kontraktu.

Często zapomnieliście że dokonaliście takiego wyboru, ale urok tych istot ma cnotę, którą jest cierpliwość i zwrócą się w którymś momencie waszych inkarnacji po to tylko, co sami im oddaliście.

Zaobserwujcie siebie jakim narzędziem staliście się? Jak posłusznie szukacie pożywienia dla demonicznej bestii wyławiając ofiary spośród waszych sióstr i braci, a nawet własnych dzieci, aby zapiąć je również dla swego nowego pana, który  przedstawił się wam BARSEM. Zapominacie, że to nie nazwa techniki, ale energii nieznanej wam istoty, którą świadomie wybieracie i własnym wyborem prosicie o podłączenie.

Nie lękajcie się jednak, to dary nauk świata Matrixa, który potrzebowaliście doświadczyć, aby go poznać i miłością serca zdemontować, rozpuścić tę energetykę. Hierarchia tego świata kończy się, bo budząc się w sercu czujecie, że niczego nie potrzebujecie szukać i opętani BARSEM możecie sami lub z pomocą innych przetworzyć, odpiąć się z kajdan, w których pragnęliście doświadczyć niewolniczego świata w urokliwy sposób. BARS jest energią demoniczną, w piękny sposób uczącą was, tych co potrzebują jeszcze szukać poza sobą. Pokochajcie godność i dar nauki, jaki przyniosła wam ta istota.

Pokochajcie miłością serca wszystkie inne połączone systemy, współtworzące dla was Matrix, dokonuje się wielka przemiana, weszliście w etap dokonywania wyborów. Tu kończy się już czas na doświadczenia i macie świadomie wybrać – miłość serca czy dary starego świata.

Cokolwiek potrzebujecie, podążcie tam, bo wszystko jest darem doświadczeń. Dostając świadomość tego czym to jest, przyjmujecie jednak wielką odpowiedzialność. Wyrównaniem dla tych istot, które was uczą jest miłość, wdzięczność i godność. Jeśli nie przyjmujecie prawdziwie tych nauk, nie dajecie godności waszym nauczycielom, nie pozwalacie im odejść spełnionym. Dlatego nie dziwcie się, że sami sobie kreujecie etap bolesnych lekcji depcząc świadomie dar tych nauk.

KOCHAM WAS

Tak na marginesie: Kiedyś poszukiwałem cudu po za sobą. Uczyłem się jednej z technik uzdrawiania. Mądry człowiek prowadzący tę pracę z energią powiedział na wstępie.” Nigdy, przenigdy nie pozwólcie się dotykać po głowie i nie grzebcie tam też innym. To bardzo odpowiedzialne miejsca w naszej energetyce”.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle