Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 30.06.2015

 JAM JEST prawdą Boskiej Istoty we mnie. JAM JEST świadomością istoty Dziurawca, która żyje pośród Was. Jestem jednym z Was, istotą, która we współistnieniu doświadcza zadań rośliny, którą nazwaliście ziołem – Dziurawcem.

Jestem pospolity i docieram do każdego, kto potrzebuje mojej pomocy. Jednak niewielu potrafi przyjąć moje dary prawdziwie, bo bardzo niewiele Istot Ludzkich w tym momencie Waszej ewolucji ma otwarte serce. Powoduje to, że wibracje ludzkich ciał są bardzo niskie, przepełnione cierpieniem, walką, strachem. Dlatego nie potraficie połączyć się ze mną prawdziwie. Dokonaliście powierzchownego poznania darów, które niosę, dostrzegając tylko te, które Wasze ciała odczuły, ale głównie na poziomie ludzkim, na poziomie Waszej fizyczności.

Pełnię uzdrowienia możecie przyjąć, łącząc się z moimi darami poprzez Świadomość Serca i tak pomóc sobie w uzdrowieniu nie tylko Waszych ciał jak to czyniliście dotąd, ale i Waszej duszy. Znacie tę prawdę, skąd wynika każda choroba, jak bezpardonowo ona obnaża Waszą nieuczciwość, Wasz niski stan duchowości. Uzdrawiacie ciało, nawet walczycie z jego mankamentami, z jego mową, którą przemawia do Was Wasza boska dusza. Posłuchajcie ją sercem, porozmawiajcie z sobą. To jedyny Bóg, z którym warto rozmawiać. Tak odnajdziesz miłość i odczujesz wówczas Kim Jesteś prawdziwie. Odnajdziesz też prawdę, że miłość nigdy nie choruje, miłość nie czuje strachu i miłością nie są Wasze religie oparte na cierpieniu i strachu.

Jestem Dziurawiec i przynoszę dary zielarskiej pomocy, boskiej apteki, z której możecie korzystać dowolnie, kiedy w swoich naukach zagubicie się. Wasze ciała są doskonałe, a tylko efekt zapomnienia, w jaki wpadliście, efekt niekochania siebie spowodował, że delektujecie się chorobą jako darem i przejawem niosącym Wam prawdę, że głęboko tkwicie w czerni, że to Wy tworzycie ten świat zniewolenia.

Połączcie się ze mną swoim sercem, najpierw je oczyszczając, a odczujecie potęgę darów, które niosę dla każdego. Przyjmijcie mój rezonans w sobie, a doświadczycie przeskoku kwantowego, bo tak potężna jest pomoc, którą czynię dla Was i z której pomocą możecie odnaleźć w sobie boską harmonię, pełne wyciszenie, ukojenie ludzkich depresji. Uzyskujecie tak obszar, w którym łatwo możecie zmieniać swoją rzeczywistość. Moje dary to nie tylko oczyszczenie ciała, wątroby, woreczka żółciowego czy antyseptyczność. Spożywając mnie sercem oczyszczacie duszę, bo tylko tam jest prawdziwe uzdrowienie i tylko Ty sam/a możesz tego dokonać.

W starym świecie wierzyliście naiwnie, że uzdrowi Was lekarz farmacji lub co zabawniejsze uzdrowiciel, sprzedający Wam energie, które kupowaliście w ciemno, nie patrząc na ich barwę, które zapinały Was do innych światów, żywiących się Waszym kosztem. Etap pasożytnictwa mija, kiedy pracujecie sercem, bo miłość sama wyrównuje przepływy. Alergeny, które posiadam pokazują Wam prawdę, w których okresach roku możecie efektywnie mnie spożywać, aby dostosować Wasze ciała do promieni światła, odżywiającego Was i powodującego stagnację.

Zaburzacie swoją harmonię, obarczając się przyjmowaniem świata poprzez umysł. Tak wprowadzacie sobie stany depresyjne. To skupiska ciemnej energii, które przyjęliście za swój problem. Ja otwieram w Was nową przestrzeń i sercem możecie odczuć jednopunktowy przeskok świadomości i rozpostarcie nowego obszaru czystej świadomości. Tak bardzo efektywne są moje dary, które próżno szukaliście  w ułudzie ezoterycznych nauk lub uzależniającej chemii, podsuwanej Wam przez medycynę. Dlatego tak bardzo oddzielano Was od natury, wabiono do świątyń, masowo budowanych pod patronatem Reptilian, abyście nie odnaleźli prawdziwej pomocy, jaka rośnie dosłownie obok Was.

Jestem piękny, bo  jestem Boską Istotą. Kocham Matkę Ziemię i wiele jej darów mam w sobie. Wystarczy tylko jak sercem mnie przytulisz, a odczujesz poziom mej miłości, odczujesz boski przekaz, ale od swego wnętrza i zrozumiesz, że zewnętrzne przekazy są ułudą i nauką czarnego świata, który wybrałeś/aś na naukę i doświadczenie swego przebudzenia.

JAM JEST wibracją miłości w Tobie, JAM JEST świadomością miłości matki do swoich dzieci. JAM JEST eliksirem życia, który spożywając otwieracie w sobie świadomość Bogów.  Jakże niewielu z Was jednak umie porozmawiać ze mną, aby uzmysłowić światu jakie bogactwo walorów niosę. To, do czego doszła ludzkość jest namiastką boskiego świata, bo mierzycie to ludzką skalą, skalą ubogiego umysłu i postrzegaliście to, jako swoją świadomość. Świadomość Bogów, którą otwieracie w etapie przejścia jest niebotyczna, a wielką pomocą jest powrót do natury, do tak pogardzanego pogaństwa, którym jest proste kochanie wszystkich i wszystkiego.

Jestem jednym z Was, nierozłączną częścią i całością istnienia, a w nauce, w której się spotykamy rosnę i obumieram dla Was. Kochajcie moje dary, bo już czujecie, że nie jestem tylko zielskiem lub niezauważalnym chwastem. Prawdę tych informacji macie w sobie, bo dzięki mojej pomocy możecie oczyścić swoje serca i umiejętność odczytu wszelkich przesłań w nich i całej przyrodzie, jaka Was otacza. Daje Wam dosłownie wszystko. Etap ogłupienia i zniewolenia boskich dzieci Ziemi minął. Zdajcie sobie sprawę jak też jesteście piękni, jak doskonali i jak cudowna wibracja stwórcza Was przenika. Tylko umysł człowieka wszczepiony dla ciała przygotowanego dla niewolnika dał Wam uwierzenie w stwórcę ponad siebie, że to ktoś inny stworzył Wszechświat.

Jesteście Istotą Boskiej kreacji, esencją zdolną tworzyć inne światy. Ja jestem tu po to, aby pomóc Wam na Waszym etapie doznać przeobrażenia świata, który stworzyliście. Jestem darem inscenizacji i uzdrawiania, w którą to wibrację pomagam odnajdywać w Was. Kocham dar, w którym się spełniam, a Ty kochając mnie dokonujesz właśnie przebudzenia lub chociażby ocknięcia z głębokiego snu w jaki zapadłeś/aś w czarnym świecie Starego Świata Ziemi. Kocham Cię.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle