Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 10.07.2015r.

 Ukochani! JAM JEST prawdą w każdej istocie, JAM JEST wyrażeniem miłości mego serca. To wszystko, co płynie w moim sercu jest darem i wewnętrznym odbiciem mojej świadomości dla innych. Tym się dziele jako wewnętrzną prawdą w pryzmacie moich doświadczeń i jeśli jest to dla Ciebie pomocą możesz przyjąć wibracje miłości zawarte w tej nauce i przetwarzając je wewnętrznie na swoją własną drogę.

Ukochani! Bole gardła, krtani, przełyku, tarczycy to nie przypadek. To nie przeziębienie, które je prawdziwie powoduje, a wewnętrzna mowa Twojej duszy. To krzyk rozpaczy, którą bardzo wymownie krzyczy Twoja dusza, dając Ci prawdę o Twojej nieszczerości, nieuczciwości do siebie samego, do wewnętrznej drogi, którą obrałeś i którą kroczysz. Dusza napomina Cię, abyś odnalazł/a harmonie i zrównoważył/a siebie poprzez swoje serce z ludzkim umysłem, którego doświadczasz, z ludzkim światem, którym widzisz wszystko poprzez pryzmat człowieczeństwa. Przebudzenie to nie oświecenie umysłu wiedzą i efekt oświeconego ego w jakim grzęźniecie wznosząc się poprzez rozwój tej części ludzkiego ciała.

Prawda centrum waszej istoty jest w ludzkim ciele i tą brama wiekuistą jest serce. I to jest organ łączący Was w doświadczeniu i dający szanse wyjścia z człowieczeństwa. Pokochanie mowy ciała jest pierwszym prostym pierwszym krokiem słuchania boskości w sobie, zanim rozpoczniecie słuchać myśl w sercu i w pełni wyrażać się swoja boską jaźnią. Możecie nazwać to wewnętrznym Bogiem, bo to mądrość – dar czerpania z wiedzy całego Istnienia. Kiedy nie jesteście na ścieżce i wychodzicie z lekcji Wasza dusza będąca zapisem indywidualnej nauki, daje wam dyskomforty, choroby lub wypadki.

Ból krtani to punkt wskaźnikowy – newralgiczny w porozumieniu siebie z sobą samym. Dusza tutaj pokazuje Wam wielka niespójność w porozumieniu miedzy ludzkim światem w umyśle i wewnętrzną miłością w sercu. Energie, które przetwarzacie w krtani stwarzają spiętrzenia zakorkowania i przejawia się to kaszlem, dławieniem lub jeśli dłużej to utrzymujecie, pokazuje wam się prawdą ropnej energetyki, którą to zalaliście ten ważny węzeł wewnętrznej komunikacji. Pokochajcie dar krtani i słowa, które ona tworzy. To boski obszar tworzenia i materializacji ludzkiego świata. Słowo porównujecie do Boga, a szargając swoja własna energetykę wyrażania i komunikowania się z sobą i innymi „JA”, dewastujecie tak piękny i cudowny organ.

Jesteście Bogami i darem krtani tworzycie dźwięk uzdrawiający swoją rzeczywistość, ale zamiast tego jakże często tworzycie dźwięki niskowibracyjnie, piętnujące innych, a w konsekwencji zawsze siebie, Dajecie świat innym ze swego umysłu, a dusza pokazuje komunikacyjny defekt na tych ważnych łączach. Nie doceniacie boskiego dźwięku, którym możecie nieść złocista energię uzdrawiającą przestrzeń swojego ciała i życia, pomagającą innym przeniknąć się miłością, która płynie z waszego serca. Zamiast tego z dźwiękiem płynie ból, cierpienie, czerń, którym katujecie siebie za niecne czyny, zamiast się uzdrowić prostą miłością daną sobie.

Powraca ta dolegliwość w tak bardzo wielu, bo ten organ jest ważnym punktem w waszej energetyce. Dostaliście wasze ciała z pośrednictwem i pieczą świata Reptilian i wasza krtań miała wyrażać jednak „gadzi świat”. Dlatego nie dziwcie się, że jest to miejsce ważne, które jest kontrolowane, o ile na to pozwalacie życiem w niskowibracyjnej energetyce.

Odczujcie to w sobie wzajemnie, ile jadu wyrażacie do swoich bliskich, jaka energetyka niszcząca siebie wzajemnie płynie w tym jadzie nienawiści. Tak wyrażając siebie otwieracie błędne kolo, bo właśnie przyciągacie trupi jad, podstawowy dar gadziego świata dla nauki człowieka, uczący was strachu.

Ziemia budzi się, jej energetyka wzrasta. Wasze ciała podnoszą wibracje. Kiedy nie przyjmujecie tej przemiany, odczuwacie dyskomforty, a gadzi odór świata, w którym uczycie się intensywnie nanosi wam nalot, którego potrzebujecie, aby podtrzymać dla swoich panów władców waszych religii, kościołów i ezoteryki ich świat niewoli dla człowieka. Zadławienia, które kumulują się w gardle są przejawem jednak prawdy o Was, bo kiedy odczuwacie prawdziwie miłość nie doświadczacie takiej energetyki, stajecie się nieprzenikalni. Mówicie potem, że zmieniacie świat, że kierujecie się sercem, że kochacie siebie, ale dolegliwość obnaża prawdę o Tobie, o nieprzepracowanych lekcjach i o ułudzie tej prawdy, że jesteś w sercu, że jesteś prawdziwie miłością. Niska świadomość Boskich Dzieci Ziemi powoduje, że dajecie się nabrać na zewnętrzne uzdrowienia. Jaszczurza farmacja podawana Wam jako rodzaj narkotyku, abyście się od niego uzależniali i jeszcze głębiej obniżali swoją energetykę i zdewastowali ciała. Tak niweczycie wielki dar, jaki przynosi pomoc choroby, iż zamiast pokochać jej pomoc, rozpoczynacie walkę, która jest podstawowym elementem nauki gadziego świata dla człowieka i tym samym gubicie miłość w czarnych barwach, którymi spowijacie się samoczynnie.

Gardło jest miejscem strategicznym w ludzkiej energetyce i można wielopoziomowo odczytywać przesłania, jakie pojawiają się dolegliwościami. Jednak odczytując je na bieżąco stajecie się ich świadomi i jest to ten moment, w którym już choroba nie jest potrzebna. Dar choroby przychodzi tylko dotąd, aby przynieść wam świadomość. Harmonia, w którą wchodzicie pomaga w utrzymaniu czystości duszy i ciała. Ludzkie ciało jest doskonale i tylko problemy w Twojej duszy dają prawdę dolegliwościami na ciele. Kochając świadomie prawdę tych dolegliwości rozpoczynacie się budzić, bo w sposób praktyczny uczycie się emanacji miłości, rozpoczynając od tych najprostszych uzdrowień swego ciała. Dokonując oczyszczenia gardła, otwieracie boska przestrzeń materializacji, w której krtań i dźwięk tam zawarty jest przestrzenia boskiego tworzenia świata. Gardło chore jest prawda odbicia chorego świata, który tworzycie poprzez umysł, a zamykając serce pozwalacie, aby poprzez gadzi świat i stworzony przez Was samych matriks tworzył Wam wiezienie, horror, w którym Boskie Dzieci złotego światła zbędnie przedłużają sobie naukę.

Jesteście Bogami, uświadomcie to sobie, zamiast wierzyć w tabletkę i naiwnie myśleć, że to ona Was uzdrawia. Zawsze uzdrowienie jest w miłości, którą dając sobie z wiarą prosto możecie czynić rzeczy, które jako człowiek nazywacie „cudami”. Jesteście przepotężną świadomością i możecie emanować mocą miłości i jedności serc. I tu odczujecie, jak daleko za wami są istoty, które wielbicie w swoich świątyniach i w ezoteryce. Mistrzowie, których prosicie o pośrednictwo, anioły, nieznane byty do których składacie modły i ezoteryczne demony wabiące was do podłączeń w swój świat.

Jesteś Bogiem, jesteś prawda absolutną i możesz wyrażać się w czym chcesz, w barwach, jakich potrzebujesz do swoich doświadczeń. Odczuj jednak miłość zawarta w tym tekście, jego energetykę i przyjmij prawdę, że to wszystko masz w miłości swego serca, że jesteś potężny. Bo inaczej to byłbyś na etapie przyjmowania drogi innych, prawdy innych a Ty masz własną drogę, która jest Twoja nauka.

Powraca stary świat do tych, co nie chcą go puścić, co opierają się miłości serca i dalej wierzą, że tylko istoty kosmiczne, tylko zewnętrzni bogowie mogą Wam pomóc. Wielu z Was klęczy jeszcze na kolanach w uniżeniu przez jaszczurzym światem nie pozwalając im odejść, karmiąc ich „ofiara” ze swojej energetyki na kościelnych ołtarzach i warsztatach New Age. Dlatego ból powraca, a gardło jest prawda, która obnaża Twoją świadomość jako zastój przed przemianą, której się opierasz.

Prawdę poszukaj w sobie tylko Ty sam, Ty sama jako Bóg/Bogini możesz ją odnaleźć w swoim sercu. Etap poszukiwania prawdy absolutnej jest utopia, na którą to jaszczurzy świat droga chanellingów zwanych świętymi księgami skierował potężne istoty światła, które tak dały się zatrzymać w procesie ewolucji. Jeśli odczuwasz nalot na swej krtani czy dolegliwość gardła, odczuj że to oczyszczasz miłością serca. Jest to dobry początek Twojej drogi duchowej i uzdrowienia, którą próżno szukałeś w farmacji, u uzdrowicieli czy w czarnej magii rytualnej religii.

JAM JEST miłością w każdym, jestem Tobą a Ty mną. Ale to Ty wybierasz czego jeszcze w miłości, którą jest wszystko, potrzebujesz.  Kocham Cię

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju