Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 17.07.2015r

Kochany!  JESTEM prawdą mego serca, wyrażeniem wibracji miłości do siebie i świata, który odczuwam w swoim sercu. Jestem miłością i tą miłością kształtuje swój własny świat i doświadczam tego, co stwarzam. Spotykam tylko tych, którzy są największym darem we współistnieniu, przebudzeniu miłości, którą jest wszystko.

Ukochany! Jesteś istotą miłości i w nowym cyklu ewolucji rozpoczynasz doświadczać istot poprzez pełnię świadomości serca. Dotykasz tego etapu i dziwisz się zmianom, które następują w naszej energetyce, a poprzez nas zmienia się cała świadomość Ziemi.

Kochany! Gry liczbowe są przeżytkiem starego czasu, zawiesiną pozostałości czarnych energii iluzji, działających na zasadzie raka w całej świadomości populacji ludzkiej. Mówisz, że siebie kochasz, że jesteś istotą przebudzoną, ale parając się hazardem, zaprzeczasz temu, bo Twoja świadomość jest zaczadzona. Skorumpowanie świata finansów jako energii finansowej dało ogromne przełożenie na prawdę życia miliardów Ludzi. Dołożono wielu starań, aby bogactwo łączyli z zewnętrzną energią, a zapomnieli o obfitości, która przepełnia przestrzeń serca, a która jest nieskończonością.

Ukochany! Jesteś piękny i masz jednakie szanse, bo każdego przepełnia nieskończoność obfitość. To, że dary finansowe posiedli niektórzy świadczy o tym, że może dać je sobie każdy. Jednak kiedy nie czynisz tego poprzez miłość nasuwa się pytanie, jakim światom służysz.

Kiedy szukasz jednak zewnętrznego bogactwa poprzez ułudę, poprzez energię hazardu trans-mutowaną poprzez czarne światy. Modlisz się może nawet o to do swego Boga, aby on obdarował Cię tym wszystkim, a tym samym ukradł to Twoim braciom i siostrom, którzy przepełnieni głupotą i otumanieni energią hazardu oddawali krwawicę, wynagrodzenie za swoją pracę i dając to dla Demona hazardu, pozwalając okradać siebie i swoje rodziny.

Kochany! Tak zapisywałeś się w czarnej energetyce magii niewinnie puszczonym kuponem i umacniałeś Matrix. Zagubienie było tak wielkie, że los swój upatrywałeś w jedynie „szczęśliwej” wygranej. Nie widziałeś, że przejście do bogactwa jest poprzez swoje wnętrze, poprzez serce, poprzez miłość w nim.

Dar energii hazardu miał Ludzi nauczyć i doświadczyć uzależnień, bo obok nikotyny, alkoholu i narkotyków to ta jednak energia jest najpotężniejsza i o dziwo najbardziej rujnująca ludzką świadomość. Kiedy miliony z Ludzi łapie się na kumulacje, przyczyniają się do zawieszenia globalnej świadomości zbiorowej na niskowibracyjnym poziomie i sami nawet nie zauważają tej ułudy. Wygrana tkwi w umyśle, a nie widzisz siebie jako przegranego i oszukanego naiwnie. Tych wszystkich, których okradłeś, którzy jedynego szczęścia poszukiwali w pieniądzu zatrutym – przenikniętym magią uzależniającej energii.

Ukochany! Dokonujesz przebudzenia, budzi się cząstka boska, już wiesz, że one istnieje w Twoim sercu. Ułudy finansowych energii doświadczałeś na zewnątrz i materialna konstrukcja umysłu człowieka łatwo kupowała te pułapki. Budzisz się w Erze Serca, ale kiedy powracasz do darów starego świata tym samym wybierasz ten świat jako swój.

Ukochany! Jesteś w obszarze wielkich wyborów i tu nie pomogą Ci kursy ezoteryki czy defibrylacja serca poprzez dwupunkt ani kościelne uniżające modły do trupa czy obrazu, bo wystarczy że dokonasz wyboru sercem. Doświadczałeś może już tego złudzenia i czułeś się uduchowiony lub wybrany wybranym, bo sięgałeś świadomie wierząc w to, że wygrana dla Ciebie właśnie się należy.

Ukochany! Prawda o Tobie obnaża się, w chwili kiedy kupujesz kupon zapisujący Cię do świata iluzji. Widzisz, że daleki jesteś od rozwoju duchowego, bo wierzysz w przypadek, w losową grę, która ma wylansować Ciebie, choć wiesz że okrada innych, z których miliony okradło już swoje rodziny i pieniądzem tak przesiąkniętym chcesz uszczęśliwić swoje dzieci i żonę. Dlaczego tak odarłeś się z godności Boskiego Dziecka mającego obfitością przepełnione serce?

Ukochany! To jednak bilet w inną stronę i czas na Ziemi takich doświadczeń mija. Kiedy masz Boskie Serce, to Twoja intuicja z łatwością może odczytać przyszłe wyniki tych gier. Ale kiedy budzisz się w miłości, nie potrzebujesz szukać zewnętrznych skarbów, bo już czujesz, że one przepełniają Cię od wewnątrz.

Kochany! Jesteś zwiastunem Nowej Ziemi, Nowej Istoty i możesz budzić się w miłości, bo tak naprawdę nią jesteś, ale rozliczenie się z czarnych energii jest podstawą wejścia do Nowego Świata. Demoniczne energie, kursy ezoteryki dawały ułudę i osiągałeś bogactwo, ale odnajdź teraz kogoś i zapytaj go, czy z tego powodu jest szczęśliwy. Zdziwisz się, jaką cenę płaci teraz mocodawcom swojego sukcesu, zewnętrznym energiom i Bytom którym powierzył swoje szczęście i swojej rodziny.

JA JESTEM prawdą w Twoim Sercu, jestem Tobą, a Ty mną. To, że Ty wybierasz jeszcze doświadczenie ułudy lotto, to świadczy tylko o głębokim uśpieniu, w którym podążasz za lekcjami liczbowego gadziego świata, skutecznie programującego ludzką świadomość w tak prostych zabawach, które choć nic nie tworzą, ale za to skutecznie rujnują psychikę i energetykę ludzkiej populacji.

Kochany! Przybliża się wielka pobudka Ludzkiej Rasy. To czy doświadczysz jej Ty, jest Twoim własnym wyborem. Tu już nie decyduje maszyna losująca ani kościelne odpusty czy rozgrzeszenia. Tu nie liczy się, ile kursów ezoteryki zaliczyłeś. Miarą przejścia do nowego świata jest otwartość serca i odzyskanie zdolności posługiwania się nim. Istoty rządzące naszym światem prawdziwie testują na bieżąco, bo one kochają liczbowe miary. Ilość zapisanych w lottomacie jest wskaźnikiem głupoty i niedojrzałości, jest prawdą ludzkiej naiwności oraz skalą, jak można głęboko nas wykorzystać. Gry te mają za zadanie nie tylko nas uzależnić, obniżyć świadomość, ale i okraść z pieniędzy, tak abyśmy sobie nie radzili i grzęźli w zmartwieniach, kłopotach finansowych, wpadali w pułapki hipoteki i kredytów.

Kochany! Wszystkie te światy są połączone i mają wspólne zadanie – zatrzymać transformację, doprowadzić do odwrócenia przebudzenia świadomości i okradzenia z mocy własnej, jaką oddajecie dla pieniądza jako prawdziwego swego boga. Tu pokazano Ludziom, że to on włada naszym światem, a nie my sami. Rasy rządzące na Ziemi naigrywały się z człowieka, że na własnej planecie musi płacić dosłownie za wszystko. Mało tego, ten człowiek ma się tak właśnie sam zniewalać. Nie w głowie mu wówczas szukanie boskich darów w sercu. Zamartwia się, a nawet popełnia samobójstwo.

Do tego prowadzi nauka niewinnego lotto lub zakładu bukmacherskiego oraz automatów do gier czy innej formy sms-owej. W ogładzie słów i marketingu kupowaliśmy prawdy innych istot i wierzyliśmy w pieniądz, który przyjdzie darmowo, a nie chcieliśmy przyjąć, że jesteśmy nie tylko nie gotowi na niego, ale uczestnicząc w tym, rujnowaliśmy świat i wibracje Matki Ziemi, kalając ją energią wzajemnej grabieży, jaką hazard niewątpliwie był.

Prawdą swoich nauczycieli poznaliśmy te lekcje, ale teraz każdy w swoim sercu może zadecydować o przebudzeniu, o którym decydujesz Ty.

Kocham Cię – Grzesiu.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle