Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 17.07.2015r

JAM JEST prawdą mego serca. JAM JEST wyrażeniem wibracji miłości do siebie i świata, który odczuwam w swoim sercu. Jestem miłością i tą miłością kształtuje swój własny świat i doświadczam tego, co stwarzam. Spotykam tylko tych, którzy są największym darem we współistnieniu, przebudzeniu miłości, którą jest wszystko.

Jesteście istotami miłości i w nowym cyklu ewolucji rozpoczynacie doświadczać istot poprzez pełnię świadomości serca. Dotykacie tego etapu i dziwicie się zmianom, które następują w waszej energetyce, a poprzez Was zmienia się cała świadomość Ziemi.

Gry liczbowe są przeżytkiem starego czasu, zawiesiną pozostałości czarnych energii iluzji, działających na zasadzie raka w całej świadomości populacji ludzkiej. Mówicie, że siebie kochacie, że jesteście istotami wysoko-przebudzonymi, ale parając się hazardem, zaprzeczacie temu, bo wasza świadomość jest zaczadzona. Skorumpowanie świata finansów jako energii finansowej dało ogromne przełożenie na prawdę życia miliardów z Was. Dołożono wielu starań, abyście bogactwo połączyli z zewnętrzną energią, a zapomnieli o obfitości, która przepełnia przestrzeń waszego serca, a która jest nieskończona. Prymat wiodły tu banki jako twory władców świata i utworzone zostały po to, aby zniewolić rasę ludzką, uzależnić ją od pieniądza i wpoić świadomość, że to on jest waszą wartością, miarą waszej samorealizacji.

Jesteście piękni i każdy z Was ma jednakowe szanse, bo każdego przepełnia nieskończona obfitość. To, że dary finansowe posiedli niektórzy świadczy o tym, że może każdy. Jednak kiedy nie czynili tego poprzez miłość nasuwa się pytanie, jakim światom służyli.

Kiedy szukacie jednak zewnętrznego bogactwa poprzez ułudę, poprzez energię hazardu transmutowaną poprzez czarne światy. Modliliście się nawet o to do swego Boga, aby on obdarował Was tym wszystkim, a tym samym ukradł to waszym braciom i siostrom, którzy przepełnieni głupotą i otumanieni energią hazardu oddawali krwawicę, wynagrodzenie za swoją pracę i dając to dla Demona hazardu, pozwalając okradać siebie i swoje rodziny. Tak zapisujecie się w czarnej energetyce magii niewinnie puszczonym kuponem i umacniacie Matrix. Zagubienie jest tak wielkie, że los swój upatrujecie w jedynie „szczęśliwej” wygranej. Zagubienie wielu Dzieci Ziemi jest tak wielkie, że nie widzą one, że przejście do bogactwa jest poprzez swoje wnętrze, poprzez serce, poprzez miłość w nim.

Dar energii hazardu miał Was nauczyć i doświadczyć uzależnień, bo obok nikotyny, alkoholu i narkotyków to ta jednak energia jest najpotężniejsza i o dziwo najbardziej rujnująca ludzką świadomość. Kiedy miliony z was łapie się na kumulacje, przyczyniacie się do zawieszenia globalnej świadomości zbiorowej na niskowibracyjnym poziomie i sami nawet nie zauważacie tej ułudy. Wygrana tkwi w waszym umyśle, a nie widzicie siebie samych jako przegranych i oszukanych naiwnie. Tych wszystkich, których okradliście, którzy jedynego szczęścia szukają w pieniądzu zatrutym przenikniętym magią uzależniającej energii.

Ukochani. Dokonujecie przebudzenia, budzą się wasze cząstki boskie, już wiecie, że one istnieją w waszych sercach. Ułudy finansowych energii doświadczaliście na zewnątrz i materialna konstrukcja umysłu człowieka łatwo kupowała te pułapki. Budzicie się w Erze Serca, ale kiedy powracacie do darów starego świata tym samym wybieracie ten świat jako swój. Jesteście w obszarze wielkich wyborów i tu nie pomogą Ci kursy ezoteryki czy defibrylacja serca poprzez dwupunkt ani kościelne uniżające modły, bo wystarczy że dokonasz wyboru sercem. Doświadczaliście tego złudzenia i czuliście się uduchowieni lub połączeni z Bogiem, ale jednak wybranymi, bo sięgaliście świadomie wierząc w to, że wygrana dla Ciebie właśnie się należy.

Prawda o Tobie obnaża się, w chwili kiedy kupujesz kupon zapisujący Cię do świata iluzji. Daleki jesteś od rozwoju duchowego, bo wierzysz w przypadek, w losową grę, która ma wylansować Ciebie, choć wiesz że okrada innych, z których miliony okradło już swoje rodziny i pieniądzem tak przesiąkniętym chcesz uszczęśliwić swoje dzieci i żonę. Dlaczego tak odarłeś się z godności Boskiego Dziecka mającego obfitością przepełnione serce?

Ukochani, to jednak bilet w inną stronę i czas na Ziemi takich doświadczeń mija. Kiedy masz Boskie Serce, to Twoja intuicja z łatwością może odczytać przyszłe wyniki tych gier. Ale kiedy budzisz się w miłości, nie potrzebujesz szukać zewnętrznych skarbów, bo już czujesz, że one przepełniają Cię od zewnątrz. Dar pracy ludzkiej jest jedną z podstawowych lekcji w zaliczeniu świata człowieka i przyjmując go do serca z łatwością odczujecie, ile daje szczęścia uczciwie wykonana praca i jak bardzo ona wzbogaca Twoją Duszę.

Jesteś zwiastunem Nowej Ziemi, Nowej Istoty i możesz budzić się w miłości, bo tak naprawdę nią jesteś, ale rozliczenie się z czarnych energii jest podstawą wejścia do Nowego Świata. Demoniczne energie, kursy ezoteryki dawały wam ułudę i osiągaliście bogactwo, ale odnajdźcie teraz kogoś i zapytajcie go, czy z tego powodu jest szczęśliwy. Zdziwicie się, jaką cenę płaci teraz mocodawcom swojego sukcesu, zewnętrznym energiom i bytom którym powierzył swoje szczęście i swojej rodziny.

JAM JEST prawdą w Twoim Sercu, jestem Tobą, a Ty mną. To, że Ty wybierasz jeszcze doświadczenie ułudy lotto, to świadczy tylko o głębokim uśpieniu, w którym podążasz za lekcjami liczbowego gadziego świata, skutecznie programującego ludzką świadomość w tak prostych zabawach, które choć nic nie tworzą, ale za to skutecznie rujnują psychikę i energetykę ludzkiej populacji.

Przybliża się wielka pobudka Ludzkiej Rasy. To czy doświadczysz jej Ty, jest Twoim własnym wyborem. Tu już nie decyduje maszyna losująca ani kościelne odpusty. Tu nie liczy się, ile kursów ezoteryki zaliczyliście. Miarą przejścia do nowego świata jest otwartość serca i odzyskanie zdolności posługiwania się nim. Na ten moment te dary są unikatem. Istoty rządzące waszym światem prawdziwie testują was na bieżąco, bo one kochają liczbowe miary. Ilość zapisanych w lottomacie jest wskaźnikiem ociemniałości, jest prawdą ludzkiej naiwności i głupoty oraz skalą, jak można głęboko was wykorzystać. Gry te mają za zadanie nie tylko was uzależnić, obniżyć świadomość, ale i okraść z pieniędzy, tak abyście sobie nie radzili i grzęźli w zmartwieniach, kłopotach finansowych, wpadali w pułapki hipoteki i kredytów.

Wszystkie te światy są połączone i mają wspólne zadanie – zatrzymać transformację, doprowadzić do odwrócenia przebudzenia świadomości i okradzenia Was z mocy własnej, jaką oddajecie dla pieniądza jako prawdziwego swego boga. Tu pokazano wam, że to on włada waszym światem, a nie wy sami. Rasy rządzące na Ziemi naigrywają się z człowieka, że na własnej planecie musi płacić dosłownie za wszystko. Mało tego, ten człowiek ma się tak właśnie sam zniewalać. Nie w głowie mu wówczas szukanie boskich darów w sercu. Zamartwia się, a nawet popełnia samobójstwo.

Do tego prowadzi nauka niewinnego lotto lub zakładu bukmacherskiego oraz automatów do gier czy innej formy sms-owej. W ogładzie słów i marketingu kupowaliście prawdy innych istot i wierzyliście w pieniądz, który przyjdzie darmowo, a nie chcieliście przyjąć, że jesteście nie tylko nie gotowi na niego, ale uczestnicząc w tym, rujnujecie świat i wibracje Matki Ziemi, kalając ją energią wzajemnej grabieży, jaką hazard niewątpliwie jest.

Prawdą swoich nauczycieli poznaliście te lekcje, ale teraz każdy z Was w swoim sercu może zadecydować o przebudzeniu, o którym decydujesz Ty i ono nie jest przypadkiem. Nie jest powierzeniem swego życia dla demonów gier hazardowych, wprowadzając was jednak dalej na naukę do jaszczurczego świata. To Ty decydujesz czy jest to prawda.

Kocham Cię – Grzesiu.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKTMożesz też wpłacić darowiznę używając serwisu PayPal:


MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie

Spotkanie w Żyrardowie

Turawa