Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 20.08.2015r.

 Ukochani. Jest nowy etap, nastał nowy czas, etap nauki w bezczasowości, w jedności miłości istot, którymi jesteśmy. Każdy z Was jest miłością, a ona jako taka jest doskonała.

Przybliża się rozbłysk Drugiego Słońca, dający symbolikę przejścia w nowy etap całej Świadomości Ziemi, całej populacji ludzkiej. To kluczowy moment, który istoty kosmiczne bardzo oddalały, zalewając Ziemię lawiną niskowibracyjnych chanellingów, aby opóźnić zaistnienie punktu krytycznego. Dlatego obniżano świadomość, próbując jej rozrost na wszelkie sposoby zatrzymać. Inicjowano wiele wojen, konfliktów, bratobójczej walki międzyplemiennej, a poprzez obrazowość telewizji kodowano każdego dnia i kreowano rzeczywistość Waszych władców. Nie widzieliście ich, choć kłanialiście się im w ludzkich świątyniach, a jeśli te świątynie rozszyfrowaliście, od tych samych istot braliście channelingi i zachwycaliście się słownym przekazem zamykającym serca, bo branym umysłem. Wiele istot kosmicznych uzurpowało sobie prawo do Ziemi, a poruszając się między wymiarami, zarządzali nią jako swoją schedą, tworząc struktury podporządkowania i wielopoziomowego wykorzystywania człowieka. Staliście się „rośliną” niesamowicie wysoko modyfikowaną, tak, aby i tym razem nadchodzące przebudzenie nie udało się.

Zjawiła się wielka flota czekająca na przejęcie Ziemi. Wiele Dzieci Ziemi przyjęło ją jako zbawienie, bo poprzez manipulację i eskalację chanellingów, wielu poczuło się wybranymi, iż mogą uczestniczyć w wielkiej misji. Wielu uwierzyło tym przekazom, że istoty kosmiczne mogą nas zbawić, pomóc nam w naszej bezradności. Złudne nauki wyciągały jednak człowieka z wewnętrznej pracy i pokazywały ratunek w zewnętrznych energiach udowadniając prawdę tych istot, że rasa ludzka jest beznadziejna i że sama nie poradzi sobie. Planeta Ziemia jawiła się wielką gratką dla okolicznych światów inteligentnych istot opartych jednak na dominacji, które uzależniły się wręcz od energii czerpanej z niesamowitych istot światła, które inkarnują na Ziemi i których doskonałością jest każdy z Was. Światy świetliste nie ingerowały, dlatego iż były pewne, że poradzicie sobie sami. Dlatego istoty te przyjęły rodzaj gry i podsuwały Dzieciom Ziemi w taki sposób doświadczenia, abyśmy gubili się sami, abyśmy nigdy nie odnaleźli Drogi do Serca i potęgi miłości, która jest naszą domeną i naszą niesamowitą cechą, bo jest to najpotężniejsza energia wszechświata.

W etapie końca tej rzeczywistości podsuwano nam wiele metod jako elementów nowej religii, która miała globalnie zniewolić Ziemię. To religia najsilniejsza, jaka kiedykolwiek była i wyjście z niej okazuje się, że nie bywa wcale tak proste. Spróbujcie zresztą sami.

Zajmijmy się chociażby metodą dwupunktu i zobaczcie jak ochoczo i łatwo tysiącami ją przyjmowaliście. Wyglądało to na podobieństwo chrztu lub komunii. W nowej religii, ale jednak z tymi samymi bogami i obserwacji wielkiej floty statków kosmicznych, które szczegółowo rozpatrywały każdego, kto miał większą szansę przebudzenia. Kiedy intuicyjnie rozpoczynacie poszukiwać, czyha na Was wiele pułapek, bo łatwo jest uwierzyć, że zewnętrzna energia, zewnętrzna moc, pod którą się świadomie podepniecie, pomoże Wam wejść w nowy Etap Serca.

Jest dokładnie odwrotnie. Ta sprytna inicjacja ma za zadanie zamknąć Wam to właśnie serce, dając złudny pozór pomocy i zaszczepić w Waszej duszy rozdźwięk w darze życia, oddalając Waszą duszę od ciała. Wasze ciało rozpoczyna istnieć w błogim stanie i tak staje się podatne na prowadzenie tych zewnętrznych światów i energii, które dalej Was prowadzą metodycznie krok po kroku, zapinając Was boleśnie do siebie. Cnotą jaszczurzego świata dominującego globalnie nad tym wszystkim, co się dzieje w Waszej szkole jest cierpliwość. Jednak budzenie się Matki Ziemi i jej dzieci przyśpiesza, dlatego podawane Wam są coraz mniej bezpardonowe metody, abyście nie szukali serca miłością do siebie samych, a skorzystali z metody twórców, którzy poprzez obranych sobie ludzi podają Wam jako rodzaj konia trojańskiego. Niewinnie wyglądająca ta metoda sieje spustoszenie wśród pionierskich istot budzących się pierwszymi, którzy mieli przynieść światło wspierające inkubację całej populacji. Gra dosłownie toczy się o każdego i poprzez zawładnięcie Waszym umysłem, poprzez przesyłane Wam myśli i channelingów w subtelny sposób podsunięto ją i Tobie.

Jeśli jej doświadczyłeś/aś, to pokochaj tę prawdę. Odczuj wdzięczność do tych energii, które ją stworzyły i pokochaj głęboko swój wybór tego doświadczenia, które przyjąłeś/aś. Uruchomienie serca daje szansę wyjścia zanim ta inicjacja głęboko je zamknie, a poprzez przyjęcie zewnętrznych mocy na trwałe podepnie Cię do innych światów.

Jesteś miłością, jako taka istota masz w sobie wszystko, nie potrzebujesz niczego szukać poza sobą. Z radością baw się życiem, jesteś tu po to, by być szczęśliwy/a. Przyjmij ten dar poznania metodycznej struktury wprowadzającej jednak zewnętrzne implanty i kody tylko dlatego, że zapomniałaś/eś, że jako miłość masz wszystko w sobie. Odczuj jak bardzo kochasz siebie, a tą miłością oczyszczasz subtelne podłączenia do innych światów. Galaktyczna flota odpływa z firmamentu Ziemi, a patrząc swoim sercem odczujesz wdzięczność za dar ich spotkania i zobaczysz statki, które odlatują, bo odsłoni Ci się widzenie, które ten chrzest kosmiczny Ci zamykał. Nie są zadowolone te istoty, bo kończy się kontrabanda, kończy się drenaż Ziemi, kończy się transport zarodków, embrionów ludzkiego DNA i złocistej energii, którą czerpano z ludzi. Kończy się porywanie Dzieci Ziemi, bolesne operacje, przeprogramowywanie ich na nowo, o czym jawnie mówiono Wam, kiedy przyjmowaliście chociażby metodę Barsa. Kupowaliście to, bo wyrzekliście się serca, bo przyjęliście demoniczne energie za światło, które Wam się jawiło, gdyż nie rozświetliliście miłością własną, swego własnego serca.

Teraz budzicie się, nadchodzi etap oczyszczenia i tu dopiero odczuwacie wielką odpowiedzialność, jak potężne energie zawiązaliście na sobie. Miłość serca ma jednak dar przetwarzania, każdej energii i rozpuszczania każdego światła. Odczujcie to sami mocą Boskiego Dziecka, którym każdy z Was jest. Tej prawdy obawiały się istoty kosmiczne, czekające na całkowite przejęcie Ziemi, na jej zasiedlenie w taki sposób, aby było jasne, że to Wy rezygnujecie z ewolucji. Tym razem zagłada populacji Dzieci Ziemi nie nastąpiła, bo ocknęli się pierwsi z nas i stali się ciernią w oku tych wszystkich, co manipulowali Ziemią przez eony lat. Dawali Wam systemy, wglądy, channelingi i widzenia poprzez system podanych Wam czakr. Tak skutecznie manipulowano Ziemią, bo w taki sposób widzieliście to wszystko, co Wam podano. W taki sposób gubiliście dar serca.

Wejrzenie sercem i odczucie miłości do siebie daje efekt odczucia miłości do wszystkich i wszystkiego, daje efekt zobaczenia jak życie jest piękne, jak piękna jest każda istota. Dokąd tego nie widzisz to oznacza, jak głęboko jesteś manipulowany/a, bo w innych widzisz zawsze to, co masz w sobie. Miłość do siebie i wewnętrzna przebudowa jest wyjściem ze starej rzeczywistości i wejściem w nowy Świat bezkresów Królestwa Serca, którego próżno szukałeś/aś w iluzji zewnętrznych mocy dwupunktu.

Kocham Cię – Grzesiu

http://prawdaserca.pl/metoda-dwupunktowa/

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju