Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

  Wspólna praca Kręgu Serc w Bydgoszczy

Odczujmy ciszę. Utwórzmy wspólną przestrzeń Miłości Serca. Pokochajmy prawdę nieprzypadkowości kręgu, którego doświadczamy. To krąg powróconych Boskich Istot. Odczujmy prawdę w sobie świata Lemurian i świata Atlantów. Jesteśmy potomkami tych światów. Inkarnacyjnie doświadczaliśmy tych przestrzeni, a wielu z nas przeżyło ten kataklizm i przybyło w nową przestrzeń pomóc w zasiedleniu Ziemi nową rasą, pomagając jej świadomie stać się kulturami, które mogłyby przyjąć dziedzictwo Ziemi, które mogłyby odziedziczyć Ziemię z zaboru, jakiego dokonały istoty kosmiczne.

Atlantyda to świadomość dziedzictwa Ziemi, to bezpośredni protoplaści ludzkiej Rasy Człowieka, nowej kultury stworzonej przez świat Reptilian i współpracujące z nimi światy okoliczne, próbujące zasiedlić Ziemię poprzez siebie i służącego im człowieka, wykorzystywanego na mnóstwo sposobów. Doświadczacie tego jako człowiek i właśnie się budzicie.

Połączenie się z Atlantydą daje ogromne oprzytomnienie, daje powrót darów, które otwieracie w sobie. Jako istoty przybyłe z tamtych światów, teraz budzące się sercem, dosłownie łączycie się z potężną mocą. Odnajdźcie ten świat w sobie. Wielu z was bardzo mocno go poczuje, iż nie ma rozdzielenia, iż nie można zniszczyć Istoty Boskiej, jaką jesteście. Można było to tylko stłumić w was. opóźnić Wasze budzenie.

Atlantyda się budziła, rozkwitała. Atlantyda była przestrzenią nie do zajęcia i na ów moment podążania sprzeciwiła się ingerencjom światów kosmicznych. Była świadoma manipulacji. Dlatego te światy znalazły wejścia w energetykę, znalazły rozdzielenia. Podzielono świat Ziemi na Lemurię i Atlantydę. Uwikłano ludzkość w walkę i metodą małych kroków doprowadzono do globalnej zagłady, do potopów, zalewów, przebiegunowania. Wielofalowo niszczono ten świat, aż pozostała tylko wyspa. Ta wyspa była ostatnim bastionem czystości i miłości Ludzkiej Istoty –  Matki Ziemi. Doświadczało jej wielu z Was, którzy zachowali czystość, którzy opierali się manipulacjom, ale poprzez zajęcie świata przez wężowe i jaszczurcze istoty, Matkę Ziemię zmanipulowano, zamknięto jej rdzeń, zamknięto przepływy, które zasilały wasze istoty. Was, jako Atlantów, zarzucano energiami, tak stymulując przepływy, abyście tracili tą moc, abyście się z nią nie łączyli, aż w końcu doprowadzono do unicestwienia ostatniego kontynentu zwanego Atlantydą. Zatopiono go. Dosłownie wyjęto z czasoprzestrzeni.

Manipulacje, których doświadczyliście, odczuliście bardzo boleśnie. Niewielu się uratowało, powróciło w różne obszary, doświadczając wysp i kontynentów. Niektórzy dotarli do obszaru, który dziś nazywacie Słowiańszczyzną i tak powstały potężne znane Wam plemiona. Połączyliście się z rasą zamieszkałych tu istot, tworząc niebywałą hybrydę nazywaną kulturą Słowian, która nie jest znana w waszej historii, bo jest bardzo odległa. To, co mówią wasze przesłania historyczne, są namiastką, są kropką, ale świadomość waszych serc doskonale czuje potęgę tych plemion. To Germanie i Słowianie. Oni stanowili zalążek i dosłownie doświadczali jednego plemienia. Rozprzestrzenili się na wiele obszarów Ziemi i nieśli potężną świadomość przenikniętą od serc Atlantów, którzy na nowo łączyli się z Ziemią i starali się pomóc innym mieszkańcom Ziemi, plemionom, które rozpowszechniały się, ale już według wzorców panów tego świata.

Te plemiona głęboko wzrastały, bo łączyły się z Ziemią i uprzykrzały się panom Ziemi, stwarzały niebezpieczeństwo przebudzenia populacji. Dlatego nastąpiła metodyczna praca. Stwarzano kolejne hybrydy, które były podatne na walkę. Doświadczacie ciał obecnego człowieka głęboko zmodyfikowanego i ta rasa wyparła inne plemiona. One zniknęły, bo siłą miecza, strategii i osłabiania mocy Ziemi te plemiona gubiły swoją naturalną emanację, gubiły zespolenie z przyrodą i tak malała ich moc, ich połączenie. Wycinano ich dosłownie, aby te ziemie zaludnić nową rasą obecnego człowieka, w którego genetyce udało się wyhodować cechy podatne na służalczość, na walkę, na cierpienia, na wierzenia podawane z zewnątrz. Namiastka umysłu obecnego człowieka jest tylko częścią systemu, pod którą ten umysł was podpinał. Nazywacie to ego. To sterownik świadomości ludzką populacją i miała ona tylko to czynić, co władcy Ziemi, znani wam z religii i mitologii chcieli.

Spełnienie tych planów było bliskie. Ale obecne przebudzenie Ziemi rozpoczęliście inaczej. Rozpoczęliście od wnętrza Ziemi, od połączenia z Matką Ziemią, od przebudowy jej mocy. Miłość Serca Matki poznała te energie i poprzez jedność z Wami, poprzez Wasze serca rozpoczęła to przeobrażać. Łącząc się z Matką Ziemią, odnaleźliście przeobrażenia w niej. Ona przetworzyła moce tych światów, które ją zniewoliły.

Odnaleźliście też pomoc kosmosu, który obserwował, a istoty, które zdominowały Ziemię, miały świadomość, że nie mogą zająć Was siłą, że potrzebują takiej pracy, takich sposobów, abyście to Wy sami przyjmowali doświadczenia, abyście to Wy sami niszczyli Ziemię.

Przybyło na Ziemię wiele Dzieci Ziemi z wielu światów. Jesteście w pewnym sensie Powróconymi Istotami, bo przybyliście ponownie i doświadczacie Rasy Człowieka, ale w pamięci swoich dusz macie doświadczenie kataklizmu, upadku, zagłady. Znacie już te energie i te doświadczenia i już je przetworzyliście i to staje się Waszą świadomością. Tu nie doceniły istoty innych światów potęgi ludzkiego Serca, jego tajemnicy, iż poprzez ludzkie serce przeobrażacie się i budzicie się. Przekroczyliście punkt nasycenia świadomości jedności, w której odnajdujecie swoją moc, w której wasza moc staje się już nie do zatrzymania, bo tak potężna jest miłość.

Odczujcie swoje połączenie z przestrzenią Atlantydy. Odnajdźcie, że nie ma rozdzielenia, że wielu z was doświadczając obecnego człowieka, jest też świadomością i duszą Atlantów w tych ciałach. Tą mocą łącząc się, przywracacie sobie pierwowzór, przywracacie sobie naturalne zdolności, przywracacie sobie nieskończoność doskonałości i prawdy, jak zgubiliście się, przyjmując dary innych światów, przyjmując ich strategię, która krok po kroku kolejny raz zmierzała do samozagłady Ziemi. Wiele statków kosmicznych czekało na jej zajęcie, na pełne zagospodarowanie według swoich upodobań. Dlatego tak bardzo podsuwano wam bolesne doświadczenia, ciemiężenie jednych światów przez drugie, zjadanie świata zwierząt, hodowanie ich w klatkach, abyście Wy sami mogli też tego doświadczyć w ich świecie. Powracali tu już jako świadomi gospodarze. Wielu z was uczynili nadzorcami. Powiedzieli wam, iż jesteście wybrani poprzez Galaktyczną Federację Świateł. Podziękujcie tym istotom. Odczujcie, że ich kochacie i dziękujecie za doświadczenia, które nieśli dla Ziemi, ale my, jako Dzieci Światła, jako budzące się doskonałe Istoty Miłości, już tych doświadczeń nie potrzebujemy. To my sami przejmujemy Ziemię i kochamy jej dziedzictwo. Jesteśmy jej miłością, jej wyrażeniem i w te przestrzenie zapraszamy każdego, kto swoim sercem chce z tą miłością się połączyć, chce jej doświadczać.

Miłość to najpotężniejsza moc, jaka istnieje, a my budząc się, jesteśmy już jej świadomi. Jesteśmy powrotem tej miłości, ale głęboko poznaliśmy też czerń. Jesteśmy potężni o to doświadczenie. I tym światom z głębi naszego serca, z głębi miłości, którą emanujemy, wyrażamy wdzięczność za ich dary, za ich poznanie, za ich szkołę Przyjmując powrót świadomości Atlantów w nas, Lemurian, świata Anunakich i innych ras, których pierwowzory próbowano reindukować na Ziemi, przenikamy swoje serca. Łączymy się z nimi i odnajdujemy jedną spójną moc miłości, jedno połączenie miłości, w którym teraz budzimy się tą mocą. Ta moc jest w naszych sercach, jest wzniesieniem, jest przeobrażeniem i oczyszczeniem.

Tego właśnie obawiały się światy, które okoliły Ziemię dosłownie szybą, tak aby inne światy nie widziały tego wyzysku, który tu się dokonuje, tego procederu gnębienia Dzieci Ziemi za ich dary, które napędzały te światy. Gubiąc się w swoich doświadczeniach, w swoich umniejszeniach, które przyjęliśmy za prawdę, staliśmy się rodzajem szklarni. W zamkniętej przestrzeni dla innych światów mieliśmy dawać im w nieskończoność energię. Staliśmy się uprawą. Teraz budzimy się, powracacie, a jednocząc serca, stajecie się potężną siłą nie do przejścia. Tym samym zdecydowanie mówimy innym światom, innym istotom: „Kochamy Was, dziękujemy wam z wdzięcznością serca i uwalniamy”. Tak uwalniamy prawdziwie siebie. Poprzez miłość, poprzez kochanie siebie – i wszystkich jako nauki w odnalezienia siebie jako Istoty Miłości i poznanie tego wszystkiego co miłością nie jest.

Kocham Was.

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle