Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 20.09.2015r.

Ukochani! Jesteście darem Matki Ziemi, wyrażeniem jej kreacji. Przybyliście tu aby spełnić się w człowieczeństwie, aby doświadczyć ludzkiego serca. Kiedy mówicie ludzkim umysłem, mówicie z rozdzielenia, mówicie ośrodkiem ludzkiego ciała. Jako Boska Istota wyrażacie się w tym ciele jako darze Matki Ziemi, a przeniknięcie tego ciała Waszą duszą jest początkiem nauki prawdziwej w świecie Ziemi. Doświadczacie świata dualnego, bo zgubiliście umiejętność łączenia duszy z ciałem poprzez niskie wibracje, jakie stworzyliście swoimi doświadczeniami w przestrzeniach Gai.

Ukochani, JAM JEST to miłość w Tobie, to jedyny Bóg, jaki istnieje i jest nim wszystko, co czujesz i co zechcesz doświadczyć, to jest najcenniejszą miłością dla Ciebie. Jednak to Ty wybierasz jakich lekcji potrzebujesz i to wykorzystują inne światy, które uzurpowały sobie władzę nad człowiekiem, nad doskonałą Boską Istotą wysoko zaawansowaną w swej ewolucji, a doświadczającą niepozornej metamorfozy, ale jakże bezcennej w ciele człowieka.

Dokonuje się wielkie przebudzenie wszystkich istot Matki Ziemi wraz z planetą. Kochanie siebie jest jedyną prawdą jaką możesz przyjąć, aby przebudzić się w tej następującej teleportacji, bo tak można nazwać z punktu widzenia wszechświata przebudzenie Boskiej Rasy. Zjawiacie się jako zupełnie nowa istota, dla której znika czas i wszelkie ograniczenie jakie przyjmowaliście darem istot kosmicznych zasypujących Was deszczem channelingów robiących smołę w Waszej świadomości zbiorowej.

Dar serca boskiego ma każdy z Was i kierując tam miłość możesz z łatwością rozpuścić dualność i odczuć swego ducha. Miłość w Tobie rozpuszcza wszystkie czarne doświadczenia blokujące Ciebie od odczuwania jedności miłości wszystkich istot wszechświata. Kiedy kochasz wszystkich, bardzo kochając siebie, powraca do Ciebie właśnie to, co dajesz innym.

Tak prosto znika czarny świat, którego nie potrzebujesz już doświadczać, a Twoja wibracja znoszona sercem staje się światłem, które rozpuszcza mroki planety. Ciemność istniała tylko dopóty nie rozświetliłaś/łeś swego serca.

Mówiliście, że ciemne siły Was atakują, ze ciemnych trzeba niszczyć, a tymczasem niszczyliście samych siebie, bo to ego połączone z umysłem człowieka dawało Wam strach i piękno niskowibracyjnych demonicznych doznań. Umysł nie rozpoznawał miłości, tkwił w iluzji jej pojmowania, a dopiero budzącym się sercem odczujesz prawdziwie czym miłość jest.

Ty nią jesteś. Poczuj to i uwierz sobie. Uwierz odczuciu prawdziwie płynącemu z serca, a nie wiedzy innych. Wiara to moc Boga w Tobie. Nie myl jej z wierzeniami jakie podawały Ci religie i ezoteryka. Jesteś Bogiem czy tego chcesz czy nie, ale to Ty decydujesz o przyjęciu Prawdy Twego Serca. Nie wierz mi, a uwierz sobie. Twoje serce jest doskonałe, to serce Bogini kobiety lub Boga mężczyzny. Tak jesteś wielki/wielka, a Twoja praca jest niezwykle ważna dla wszechświata, bo dosłownie jesteś wszystkim.

Gra o ludzkie dusze sięga zenitu, bo ewakuujące się światy chcą zabrać z Ziemi jak najwięcej „trzody”, „owieczek” do swoim farm, świątyń na  swoich planetach. Popatrzcie w siebie i zauważcie dary tych światów. Kiedy rozświetlacie swoje serce budzi się Wasze światło i ono uaktywnia doświadczenia napływające z zewsząd. Te doświadczenia pomagają Wam przerobić zaległe tematy czarnego świata. Jednak kiedy jesteście nieuważni i odczuwacie strach, ta przestrzeń Was pochłania i zamyka w iluzji wyciszenia, odsunięcia od innych. Wielu z Was odczuwa ukojenie, kiedy wycofuje się z budzenia serca, bo strażnicy demonicznego światła poprzez energetykę ciała człowieka dają Wam odczucia, że jesteście nadal w sercu, a tak naprawdę to manipulowane ego ludzkiego świata mówi Wam co potrzeba.

Odczujcie jak płyną myśli od innych światów próbujące Wam posiać zamęt zwątpienia w siebie. Kierując te myśli do serca, odczujesz miłość do tych istot i ta miłość jest prawdziwym uwolnieniem Ciebie. Twój umysł jest w sercu. To umysł Twojej Duszy. Możesz w to wierzyć lub nie, ale kiedy spróbujesz, odczujesz prostotę swego przebudzenia. Odczujesz wielkość istoty, jaką jesteś prawdziwie. Odczujesz prawdę, ze jako istota miłości nie potrzebujesz zewnętrznych channeligów ani przekazów, bo masz wszystko w swoim Boskim Sercu. Masz każdą wiedzę i świadomość Istnienia.

Pokochaj prawdę tego, Kim Jesteś, a odczujesz, jak znikają piętrzące się kłopoty, bo to Ty sam/a je tworzysz swoimi zwątpieniami i kreacją umysłu człowieka. Wybór jest w Tobie, czy chcesz doświadczać strachu czy miłości, bo to co odczuwasz, to tylko do Ciebie powraca. Zobacz obfitość Twego świata, bo jest to prawda o Twojej duchowości. Zobacz swoje zdrowie, bo jest to prawda o Twojej szczerości do siebie i innych. Zobacz, co spotyka Cię w życiu, bo jest to prawda o Twoich kreacjach, które tworzysz.

Przebudzenie, które się dokonuje przyspiesza, a wraz z rozbłyskiem Drugiego Słońca następuje masowa eksploracja światła. Dlatego tak bardzo przyspiesza gra o każdego z Was, o energię jaką możecie produkować dla światów, które zasmakowały w pasożytnictwie kosztem Dzieci Ziemi. Trwało to z jednego tylko powodu, bo nie kochaliście siebie, bo zapomnieliście kim naprawdę jesteście.

Pokochanie tych istot jest prawdą, którą możesz przyjąć i odczuć wyzwolenie z niewolniczego świata bogów ponad sobą, bogów, którzy przedstawili się człowiekowi jako Pan i nakazali mu być sługą uniżonym. Ty jednak decydujesz czy powstajesz z kolan i w godności i miłości wszystkich istot wszechświata zechcesz im podziękować, przytulić z wdzięcznością do serca i tak prosto doświadczasz swego przebudzenia.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju