Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 11.09.15r.

Ukochane. Jesteście Istotami Miłości, a doświadczacie ciała kobiety, które przyjęliście, aby spełnić się w człowieczeństwie, aby doświadczyć macierzyństwa, co jest wibracją stwórczą, co jest doświadczeniem przypomnienia sobie stwórczych mocy.

Ukochana. Jako kobieta odradzasz sama siebie i pojawiasz się w cyklach inkarnacyjnych przychodząc uporać się z tematami, które zatrzymują Ciebie w wejściu w nieskończoność, w nieograniczoność istoty, którą jesteś naprawdę. Przybyłaś ze złocistego światła i jesteś stwórczynią światów, planet, gwiazd i galaktyk, a uwierzyłaś programowi ludzkiego świata, że jesteś „marnym puchem” i że Twoje ciało też potrzebuje cykli oczyszczających. Zaprogramowanie człowieka na tę cykliczność, rozpoczyna się od owulacji i przenikania wszystkich czynności w ciele kobiety, sterowalnością zapisaną w manualnym odwzorowaniu księżyca i okolicznych planet. Głębokie ujarzmienie człowieka dało pełną władzę nad nim, a rozdzielenie na żeńskość i męskość było ważnym etapem skutecznie utrzymującym Was w nauce. Odbieraliście często siebie jako odmienne bieguny w Jang i Jing. Przyjmowaliście jako dwie oddzielne energie, a jesteście jedną niepowtarzalną mocą miłości.

Ukochani. Dokonuje się wielkie przebudzenie Ludzkiej Rasy i całej świadomości Ziemi. Ziemia na ten moment doświadczenia stała się również kobietą, aby stworzyć płaszczyznę do odnalezienia stwórczych mocy w jej córkach. Mieliście różne kataklizmy, a kiedy planeta budziła się, gdy odnajdywaliście serca i próbując przeciwstawić się zwierzchnim bogom, „panom Ziemi” byliście niszczeni jako uprawa, ale przed pełną dojrzałością i swoim własnym spełnieniem (czytaj: przebudzeniem). Dogłębna analiza medyczna umysłem człowieka jest dokładnie rodzajem więzienia w jakie to poprzez te kryteria wprowadzał Was władający teraz Ziemią Świat Reptilian. Obecna Rasa Człowieka została stworzona jako bardzo potulna, a za to agresywna wobec siebie samej. To dawało jej cechę niezwykłej produktywności energii cierpienia jaką te światy doiły z człowieka poprzez religię, wojny i systemy poddańczej władzy.

Mankament comiesięczny ziemskiej kobiety jest prawdą mówiącą o nieczystości krwi i organizmu, który to Boskie Córki poprzez swoją Matkę Gaję niezwykle mocno odczuwały. Energetyka kobiety jest bardzo niebezpieczna dla panów świata, gdyż częściej i szybciej w Was budzą się uczucia, które stwarzają przebudzenie serca, a to już byłaby katastrofa dla świata stwórców Waszej ziemskiej szkoły.

W obecnej Ludzkiej Rasie jest ogromna domieszka krwi Reptilian, która miała Wam zagwarantować Waszą pokorną służalczość. Powiedzieli Wam dosłownie w preludium do Waszych nauk – Biblii, że stworzyli Was na swoje podobieństwo i abyście szanowali ich krew. Kobiety Ziemi odczuwały intensywnie comiesięczne oczyszczenia z cząsteczek niespójnej energetyki z boskością duszy. Utrzymanie na Ziemi niskowibracyjnego świata powodowało, że tą czynność utrwaliliście w Waszym DNA, energetyce ciała i duszy, i przyjęliście, że kobieta ma comiesięcznie boleśnie krwawić.

Ukochane. Jesteście Boginiami, jesteście doskonałe i oczyszczenie krwi ze światła i energii Reptilian możecie dokonać same. Podniesienie wibracji Matki Ziemi sprzyja temu, że jej Córki synchronizują się z jej Boską Naturą i ta natura przestaje być cykliczna z zapisami sterowania Was obrotami księżyca.

Jesteście doskonałe i sercem swoim możecie przeprowadzić, każdy proces oczyszczenia z nanocząsteczek innych światów, wprowadzających kody cierpienia, poddaństwa i służalczości. Kończy się okres, w którym to kobiety Ziemi miały doświadczać upodlenia tak jak ich Matka Gaja. Byłyście deptane, bite, gwałcone, wykorzystywane jako siła rozrodcza. Te prawdy nawet podano Wam w Waszych „Świętych Pismach„, aby przekodować Was na cierpienie i poddańczą uległość. Tak bardzo obawiano się Waszego stwórczego światła, dlatego w energetyce wprowadzono dyskomfort, poczucie bólu, dysharmonii i oczyszczania. Ta przypadłość miała w Was utrwalić poczucie bezsilności, gdyż to mocy kobiecej, Waszej siły stwórczej obawiały się demony, rządzące tym światem, których nawet przyjęliście jako swoich bogów.

Ukochana Boska Córko. Jesteś świadomością Miłości, jesteś światłem oczyszczenia, bo łącząc się ze źródłem w sobie dokonujesz właśnie uwolnienia tych zapisów. Odczuciem serca wprowadzasz nowe boskie wzorce w swoim DNA i energetyce kobiety, której doświadczasz. Już czujesz, że jesteś boskością tak bardzo doskonałą i czystą. I to Ty decydujesz o energetyce Twojego ciała. To nie cykle sterują Twoją rozrodczością, ale Ty sama w dowolnym momencie dosłownie stwarzasz nowe życie. Jesteś już świadoma, że jesteś stwórczynią i moc kobiety jak i moc mężczyzny jest w Tobie. Nawet rodząc nie potrzebujesz odczuwać bólu, bo kochasz siebie i wszystko czynisz z miłością, więc znikają uczucia po stronie strachu i opartych na nim kodujących religii.

W Nowym Świecie, Nowej Ziemi, której dotykasz jako Boska Stwórczyni możesz doświadczać dzieworództwa i takie zjawiska sporadycznie już się pojawiły. Bądź świadoma swych mocy i piękna swego świata, o którym całokształcie Ty sama decydujesz. Przyjmij raz jeszcze swoje ciało i zobacz je doskonałe. Nie potrzebujesz go poprawiać stylizacją kosmetyki, bo są to programy, aby jednak Cię zamknąć. Twoje piękno jest w Twoim Sercu. Czujesz je tam i już jesteś świadoma, że to, co wewnątrz jest i na zewnątrz.

Ukochana. Tak prosto odmładzasz siebie i stwarzasz takie ciało, jakie zechcesz mieć do dalszej podróży w obszarze przebudzenia darów Matki Ziemi i Ciebie. Jesteś czysta, doskonała, bo się uwalniasz i przetwarzasz dary czarnego świata, który przyszłaś poznać. Dar menstruacji odchodzi jako relikwia kościelno – inkwizycyjnej spuścizny potępienia kobiety, jako grzesznej części populacji ludzkiej. Wyjść z tego możesz i Ty lecz w jeden jedyny sposób, poprzez miłość do siebie jako Bogini, która powraca, która odradza się sama, tworząc nową rzeczywistość – swoją i Matki Ziemi.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju