Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

 Przesłanie Serca z dnia 11.10.2015r.

Ukochani!

JAM JEST Prawdą w Sercu każdego, to Miłość, którą dając sobie, odczuwasz własną prawdę i rozświetlenie wszystkich nauk, jakich doświadczałeś na Ziemi. Jesteś tą Miłością, doskonałością barw światła, ale to Ty decydujesz o widmie światła, którego chcesz doświadczać. Jesteś powrotem miłości wysokowibracyjnej, energii jasnego światła. Tą skalą miłości płynącą z czystości Twego serca odczuj, że oczyszczasz swoje serce, dokonując rozświetlenia samemu wszystkich swoich doświadczeń w których jesteś.

Joga jest światłem niskowibracyjnych starych światów, pradawnych religii dająca Wam Jarzmo, połączenie Waszej duszy i ciała w harmonię z zewnętrznym bogiem. Piękna tych darów doświadczaliście na przestrzeni tysiącleci i dostawaliście wiele doznań utwierdzających jednak Was w iluzji wznoszenia się ponad wymiarowość człowieka. Czuliście się spełnieni, bo doznania podanych Wam różnorodnych ćwiczeń, dawały połączenie z istotami dającymi Wam przejścia w inną wymiarowość. Czynione to było drogą niskowibracyjnych fal płynących poprzez ludzki umysł, energetykę człowieka mających za zadanie zatrzymać Was w przedziale wzniesienia bardzo korzystnym dla wszelkiego rodzaju podłączeń pod świat Waszej energetyki, bardzo cennej dla tych istot.

Światy te bardzo dbały o schedę i stada człowieczej populacji, które grupując na bazie religii, zachęcano do zwiększania swojej wydajności. Propagując jogistyczne ćwiczenia ciała i harmonię tego ciała z duszą i umysłem, istoty te wyrażały swoją opiekę nad stadem populacji bezwolnie pozwalających się wykorzystywać. Ćwiczenia te skierowane do człowieka, gruntowane na bazie religijnych dogmatów, stanowiły niewinna otoczkę religii, w którą niepozornie od strony kulis wprowadzano Dzieci Ziemi. Podawano to poprzez umysł i skądinąd bardzo przydatne ćwiczenia, zapisujące Was jednak do energetyki konkurujących o Was światów, istot zakulisowo władających Ziemią.

Jesteście Bogami, a wielkość ludzkiej istoty wypływa jednak z przebudzenia Serca. Joga bardzo skutecznie wiązała Was w cudownej harmonii z umysłem i energiami światów, którym bardzo zależało na Waszej wydajności i utrzymaniu Waszej częstotliwości w najlepszych pasmach, których poprzez Wasze czakry i energetykę zespolenia w różnorodnych schematach zatrzymywano Was i bardzo oddalano od świadomości przebudzenia prawdziwego, poprzez serce.

Odczujcie to teraz sami, ile macie pracy w oczyszczaniu Waszej świadomości od tych niepozornych podpięć pod te światy oraz oddawania własnej energetyki dla hinduizmu, buddyzmu i innych tworów, egregorów religijnych spijających esencję z  istot, dosłownie żyjących kosztem Ludzkiej Rasy. Te pożyteczne skądinąd ćwiczenia fizyczne, mogłyby Wam pomóc w przebudzeniu, kiedy to poprzez serce i wysoką częstotliwość miłości, moglibyście wznieść swoją energetykę w Przestrzeń Serca. Ta skala wibracji łatwo osiągalna dla człowieka staje się niedostępna dla istot przyległych światów, opartych jednak na pasożytnictwie, na spijaniu energii z Boskich Dzieci Ziemi, którymi jesteście. Uświadomienie sobie ważności miłości i kochania sercem powoduje, że sami zauważacie, że odpinają się połączenia jogistyczne, kradnące jednak Waszą energię seksualne, którą tak z ochotą produkowaliście obszernie, ale dla innych.

Świadomość serca i wzniesienie tym sercem energii seksualnej, daje równoczesne podniesienie własnej świadomości i każdy z Was z łatwością dostrzeże manipulację tych światów. Łatwo zobaczycie różnorodne istoty, które traktowały Was dotąd jako akumulatory, do których się podłączały i których kosztem żyły.

Kochaliście Jogę, piękno różnorodnych ćwiczeń i doznań wewnętrznych przeobrażeń energetycznych. Kochaliście pracę z energiami, dającymi Wam pomoc poprzez ludzką intuicję, ale jednak czynione to było w ramach stajni, w ramach dbałości o trzodę, którą jednak byliście, przyjmując ufnie Jogę za prawdę, choć znaliście jej religijne źródło. Uważność nauk na Matce Ziemi jest perfekcją, którą warto czynić, odczuwając sercem każdą podawaną zewnętrzną naukę i jej pochodzenie oraz kto jest jej twórcą i jakiej barwy światło z niej płynie.

Proste oczyszczenie sercem i przyjęcie własnym sercem tychże ćwiczeń daje Wam odpięcie od jogistycznej energetyki zapinającej Was w głębokie tradycje oddawania energii dla tych samym bytów, które stworzyły Wam te religie i które panowały nad Ziemią. Istoty te dbały o różnorodność podawanych Wam metod, aby zachwycić Wasz umysł i uśpić czujność pięknem fizycznych ćwiczeń, tak, abyście nie zauważali subtelnych podpięć w religii, którą sami uczyniliście też z Jogi.

Zapominanie o sercu gubiło człowieka, bo malała prawdziwa świadomość Waszej istoty, a połączenia poprzez Jogę, odcinało Was od własnego ducha i dawało podpięcia pod potężne, demoniczne nieznane Wam energie. Zachwycaliście się nimi, że dają Wam spełnienie w lewitacji. Uważaliście to za szczyty możliwości, a rozpuszczenie ludzkiego ciała, uznawaliście za dar wniebowstąpienia, za nadludzką czynność.

Ukochani. JAM JEST prawdą w moim sercu. Tą prawdą odczujcie sami temperaturę, energetykę tych doświadczeń. Kochaliście iluzję w minionych tysiącleciach i istoty światów astralnych i kosmicznych dawały Wam otoczkę doświadczeń, którą myliliście z boskością. Jogistyczna lewitacja, to nagroda dla tych, którzy efektywnie wznosili swoje energie dla innych światów, aby przyciągnąć rzeszę kolejnych adeptów, aby w tę pułapkę wpadały miliony. Demony dosłownie czyniły Wam cyrk na Ziemi, aby oszukać Wasze umysły i zadowolić ludzkie EGO. Nie patrzyliście sercem, dlatego nie czuliście zimna tej energetyki i kierunku w jaki płynęła w połączeniu w jakim Joga jest cała, bo jest bramą jednak do zniewolenia ludzkiej duszy i ciała. Doświadczaliście wniebowstąpienia wraz z ludzkim ciałem. Takie ścieżki Wam podsuwano i to ciało wraz z duszą stawało się akumulatorem w innych światach, którym służyliście dalej myśląc złudnie, że wstępujecie w niebo.

Ukochani moi. Prawda jest w Was. Odczujcie ją we własnym sercu, a oczyszczając piękne ćwiczenia, które są pomocą dla ciała i ducha dostrzegacie prawdę czym są idee i podłączenia, które znikają w chwili, kiedy je dostrzegacie. Kierując się sercem, oczyszczacie każde podpięcie pod zewnętrzne byty, które zachęcały Was do tych ćwiczeń, pomnażających wydajność ludzkich istot. Praca z sercem ma za zadanie połączyć Was z dusza i własnym duchem. To jedyny Bóg jaki istnieje. Jest to Miłość, którą każdy z Was w pełni jest, dlatego jesteście takim kąskiem dla wielu kosmicznych światów. Paraliż ludzkiej rasy kończy się, bo wznosi się świadomość Ziemi, a w niej coraz trudniej ujarzmić Was jogistycznymi podłączeniami pod pasożytujące na nieuważnych inne byty. Odczujesz prosto, że mimo że nie lewitujesz i nie masz błyskotliwych danych Ci darów jasnowidzenia, to czujesz, że masz wszystko i że i tak jesteś doskonały.

Kochajcie jednak dar tych istot dla Was, które nauczyły Was wielu przydatnych ćwiczeń, które pokazały Wam prawdę o niekochaniu siebie, dlatego roztrwanialiście swoje energie i w pasożytnictwie religijnych demonów pozwalaliście siebie masowo okradać, a przyjmując Jogę jako modę i styl życia.  Teraz budzicie się i pierwsi z Was otwierają swoje serca. Wielu z Was rozpoczęło już mówić o sercu, próbując kierować się na to serce umysłem ludzkiego ciała. Jest to pionierski etap przebudzenia nielicznych Dzieci Ziemi, ale o Twoim przebudzeniu możesz jednak zdecydować Ty sam/a w najlepszym dla Ciebie momencie. Przeobrażając moc seksualną oddawaną jednak w tych ćwiczeniach dla innych światów, z łatwości podniesiesz swoją świadomość. Prawdę dostrzeżesz sam/a, poczujesz ją w swoim boskim sercu.

Odczuj swoje ego – to ludzki świat, którego doświadczałeś/aś. Zobacz jego bunt przed zobaczeniem prawdy i poczuj, że to właśnie jest więzienie, które miało Cię zamknąć i dać Ci złudne ścieżki. Jedną z nich doświadczałeś i była to Joga. Teraz Ty decydujesz czy chcesz nią kroczyć dalej, czy z miłością przeobrazić we własną prawdę, w dar, którego doświadczyłeś, poznając światy zniewalające Ziemię.  Miłość w Twoim sercu z łatwością to przeobraża, bo jesteś tu po to, aby doświadczyć każdego świata i każde doświadczenie jest darem dla Ciebie. Miłość dla tych istot poprzez Twoje serce jest jedynym uwolnieniem i odpięciem od różnorodnej energetyki, która subtelnie jednak, ale wykorzystywała Ciebie. Odczuj, że kochasz te istoty i dziękujesz im za dar poznania ziemskiego świat, za prawdę jaką te istoty pokazały Tobie, że się nie kochasz, że szukasz siebie w zewnętrznych technikach, zewnętrznych prawdach, które przyjmując umysłem człowieka, jednak gubiłeś siebie. Doświadczałeś jednej ze ścieżek prowadzących jednak w ułudę wzniesienia.

JAM JEST to Bóg w Tobie, ale tylko mocą przebudzonego serca możesz rozświetlić w sobie tę wielowymiarowość, dlatego tak niewiele istot Ziemi wchodzi w ten potencjał, tkwiąc dalej w odcięciu od swego ducha. Kierowanie się na energię Jogi – jarzma, dosłownie miało Was przepiąć do ducha innych istot, dając im darmowe zasilenie, życie kosztem siebie.

Miłość Serca jest potężną wibracją, którą tą miłość dając sobie, odczujecie, że rozpuszczają się te przepięcia i znika iluzoryczny pozornie cudowny świat Jogistycznego wzniesienia.

Kocham Was –  Grzesiu

 

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle