Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment pracy Kręgu Serc w Krakowie

Ukochani.

Odczujmy oczyszczenie naszych serc. Odczujmy w nich miłość, bo miłość jest przestrzenią, w której dokonuje się harmonizowanie obszarów. Jako Istoty Ziemi budzicie się i ze skali mroku doświadczeń miłości, jakim one były, przechodzicie w pasma wysokowibracyjne energii jasnych, lekkich, unoszących, dających Wam walory nieskończoności. Jesteście Istotami Światła i poprzez pryzmat ludzkiego serca doświadczyliście rozbicia cząsteczek swego światła na wiele barw i w świecie Ziemi tworzyliście te barwy, ale poprzez manipulacje ludzkiego świata zakrywano częstotliwości wysokowibracyjne i teraz do nich docieracie.

Te częstotliwości były przetwarzane jako samonapęd poprzez religie i wiele innych systemów, które tworzyły z nich swego rodzaju akumulator dla istnienia światów opartych na podporządkowaniu, na wykorzystywaniu innych światów na dosłowne życie energią podległych sobie istot. Kupiliście takie nauki świadomie, iż poprzez podane Wam channelingi, które nazwaliście „świętymi księgami”, przyjęliście panów, zwierzchnie istoty, pod które w świątyniach (czytaj: udojniach) mieliście pojawiać się i regularnie odprowadzać nadmiar złotej energetyki, wysokowibracyjnej skali miłości, dosłownej czystej miłości, energii, z których pochodzicie.

Doświadczacie jednak ludzkiego świata, doświadczacie nanoserca. Ona ma unikalne walory, bo jest kryształem, który pozwala Wam widmo światła, którym sami jesteście, rozbić na walory nieznane Wam. Dlatego poznajecie ogromny obszar światła, z którego sami składacie się i doświadczacie tych światów, w sensie fizycznym spotykacie te światy, ale te światy, które stworzyliście, usamodzielniły się i nauczyły się w perspektywie nauki żyć kosztem ludzkiej istoty, która je stworzyła.

Mało tego, te światy powiedziały Wam, że są Waszymi „stwórcami”, „bogami” i takimi poprzez święte księgi Biblii, Koranu, Tory przedstawiły się, a kiedy te księgi zdewaluowały się, napisały Wam nowe, bardziej nowoczesne, channelingowo-ezoteryczne przesłania, które dostosowały się do rozbudowy Waszych umysłów, które na bazie zwierzęcych istot neandertalczyka, pitekantropów zostały zmodyfikowane nowe ciała. Wprowadzono Wam jednak kod i ścieżkę rozwoju tego umysłu, abyście tą drogą rozwijali się, abyście kształtowali swoją niedoskonałość, którą wmówiono Wam i na którą zaprogramowano. Tak dano Wam ścieżkę ewolucji, bo jako boska cząstka w Waszej duszy czuliście, że macie się rozwijać.

Tak dokonaliście stworzenia świata, który jednak dalej tworzyliście nie Wy, bo oddaliście swoje serca dla twórczości światów, które sami stworzyliście. W ten sposób dosłownie te światy przejęły Waszą boską świadomość istot światła stwórczego, którym jesteście.

Teraz jednak budzicie się, łączycie się z mocą tego światła, odnajdujecie jego moc i niebywałe możliwości. Odczuwacie, że światy, w których się pojawiliście, też są Waszą twórczością i poprzez przeniknięcie ich sercem odnawiacie je, bo wprowadzacie zapisy ewolucji w tych światach. Na tym polega przemiana stwórczych istot, które spełniają siebie jako istoty stworzone swoim światłem i doświadczające w obecnym doświadczeniu niepozornego ciała człowieka, poprzez które następuje przeobrażenie, wielki majstersztyk występujący po raz pierwszy we wszechświecie.

Fale energii innych światów poruszają, wręcz burzą się, bo przebudzenie ludzkiego serca jest rewolucją bez walki, jest rozjaśnieniem, które następuje na Ziemi i w ten sposób znikają te światy. Można powiedzieć, że przebudzenie się ludzkiego serca jest unicestwieniem tych światów. Dlatego nie dziwcie się, że fale energii Biblii, Koranu i innych świateł demonicznych, innych potężnych świątyń burzą się i gotują energie w tych, którzy podatni są, którzy przyjęli te energie wewnątrz siebie.

Natomiast poprzez pryzmat własnego serca możecie jako Istoty Praświatła, jako istoty świadomie budzące się połączyć się ze światłem tych religii Waszych braci zawładniętych poprzez demony, poprzez potężne energie, które nakazują im czynić zło dla niewiernych, dla bliskich swoich braci, a w otumanieniu swojej religii nie widzą, że czynią to samym sobie.

Odczujcie miłość w sercu. Połączcie się z obszarem Arabii, z obszarem wyznań islamskich religii. Odczujcie miłość do tych światów. I tą miłością prawdziwie przyjmujecie nauki dla Was. Kiedy obracacie to w lęk, niechęć, odrzucenie, ocenę odbieracie te lekcje, tę burzę, która się dzieje poprzez strach. Tym samym dajecie siłę tej fali. To pułapka, w którą wpadacie. Dlatego media systemu tak powszechnie rozniecają te informacje, aby budzić strach i popłoch, że Wasi bracia z islamu zaleją Was i zgwałcą Wasze kobiety.

Pokochajcie prawdę w sobie. Jesteście miłością boską, jesteście złotym światłem i jako miłość nie lękacie się niczego. Odczujcie, że ta miłość jest w każdej istocie, że ta miłość jest w Twoim bracie i siostrze, który na ten czas doświadcza Koranu, doświadcza Biblii, Talmudu czy innej księgi. Nie ma to znaczenia, bo Ty jako Boska Istota przeszedłeś również różne drogi. Doświadczałeś tego, bo jesteś dosłownie wszystkim.

Odczuj, że rozpuszczasz lęk i miłością przyjmujesz te energie, przetwarzając, a w ludzkiej istocie, która się budzi, jest tak nieskończona, niebywała potęga, która płynie, która rozświetla czarne napływające mroki. Przestajecie odczuwać lęki, strach i czujecie miłość do Waszych braci, do arabskich braci, kochacie ich miłością serca, ale też nie pozwalacie się krzywdzić. Taka praca przez miłość serca daje podstawy do uregulowań poprzez miłość w fizycznym świecie, w którym jednak słabną te energie, bo już nie zasilacie ich strachem, bo już czujecie, że lekcje, które Wam się jawiły, nie są Wam potrzebne. Jako istoty budzące się wiecie, że nic nie dzieje się przypadkowo. Jeśli odczuwaliście strach przed arabskim plemieniem, to to doświadczenie przyciągaliście. Mieliście potrzebę spełnienia się w tym doświadczeniu i takie kataklizmy gotowaliście sobie i Matce Ziemi.

Miłość w sercu jest przestrzenią oczyszczającą i tej miłości nie zatrzymają ani energie Biblii, ani Koranu, Tory czy Bhagawadgity, pomimo że te księgi są potężną demoniczną mocą, magią, której działań nie widzicie dopóki nie oczyścicie się z tych ksiąg, z tych bardzo cennych i pomocnych doświadczeń. Jednak na etapie przebudzenia serca nie są Wam już potrzebne wskazówki zewnętrznych bogów, bo kochacie siebie i w równości miłości kochacie każdą istotę. To Wy jednak jako Istoty Praświatła możecie podać rękę tym głęboko zagubionym czarnym istotom demonicznego światła, które obszernie utkwiły w ciemnej energetyce.

Odczujcie to w swoich sercach, jak bardzo kochacie te istoty. Tak pomagacie spełnić się im w naukach, które dawali dla Was. Odnaleźliście strach w sobie, odnaleźliście jego źródło, doświadczyliście go i te istoty przyniosły to Wam, przyniosły to na niebywałej płaszczyźnie poprzez religie, które kupiliście jako miłość, których doświadczaliście w uniżeniu, nie widząc nawet siebie na klęczkach, nie widząc nawet demonów, których całowaliście i klękaliście przed posągami, przed którymi biczowaliście ciało lub tworzyliście w swoim życiu hipnotyczne cierpienia, zawieszając symbole cierpienia dosłownie wszędzie, a nawet na swojej szyi.

Teraz uwalniacie się od tego, budzi się świadomość w Was, a to świadomość miłości, to świadomość istot na wysokim poziomie świadomości. To istoty stwórczego światła, miłości stwórczej.

Jesteście na etapie stwarzania. Jesteście po doświadczeniach wielu dróg, w których również doświadczaliście stwórców światów, planet i rzeczywistości kosmicznej. Teraz odnajdujecie się w człowieczeństwie, w którym mieliście poznać czarne światy. Stajecie się bogaci o te doświadczenia.

Fale strachu, które inicjowane są na Ziemi, to ogniska czarnej energetyki, które mają za zadanie wprowadzić destrukcję, które pomnażane obrazowością mediów, telewizji mają rozsiać paniczne zwątpienia w Twego brata, w Twoją siostrę, że w swoim lęku masz przyjąć, że Arab w jakimś sensie, w jakimkolwiek sensie jest od Ciebie gorszy i stwarza Ci zagrożenie.

Kiedy dostrzeżesz w nim brata, siostrę, odczujesz, że go kochasz, odczujesz, że nie masz nieprzyjaciół, że Twoim przyjacielem jest każdy i to, co czujesz, staje się dosłownie stworzeniem Boga w Tobie. Kiedy widzisz interpretacje mediów, widzisz rzeczywistość, która się dzieje, wierzysz w nią, to dosłownie swoją wiarą odwzorowujesz stworzenie świata, pomnażasz ten świat, utwardzasz go swoją boską, budzącą się energią, bo widzisz to, co jest Ci podawane i takiego świata rozpoczynasz doświadczać, taki stwarzasz dla siebie i dla innych. Możesz wybrać doświadczenia strachu lub doświadczenia miłości, ale jest to bardziej wybór do kontynuacji nauk w innym obszarze lub pozostania i przeobrażania siebie na Ziemi poprzez miłość, bo taka przestrzeń tu się budzi.

Ziemia otwiera się dla tych, co budzą swoje Serca. Ci, co zechcą pozostać w obszarze strachu, fala która nadchodzi, ich dosłownie zabiera, aby ci wszyscy, którzy tego jeszcze potrzebują, mogli dopełnić siebie, mogli dostatecznie napawać się strachem, religiami, które są tego przestrzenią, które są tego siewcą i innych doświadczeń, których jeszcze Wam brakuje.

Zaufajcie wielkości każdego swego brata, każdej siostry. On też, tak jak Ty, może się przebudzić, a być może potrzebne są dla niego światy poprawkowe, w których poprzez potężne nauki dosłownie odczuje, czym jest strach, czym jest miłość. Każdy z Was jednak może wybrać w TERAZ, w tejże rzeczywistości, swoją drogę Miłości Serca i może to odczuć, a uwolnienie umysłu jest pomocą, w której znika złudna potrzeba rozumienia tego.

 Kocham Was.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju