Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Wspólna praca Grzegorza i Katarzyny z dnia 30.11.2015r.

Ukochani.

Otwarcie Nowego Świata nastąpiło. Napływają nowe energie wypływające z Serc tych Dzieci Ziemi, którzy się budzą, którzy przejawiają się jako potęga Miłości i poprzez swoje Serca tą Miłością współtworzą Nowy Świat.

Ukochani, dotarcie do Serca było największą tajemnicą skrywaną przed człowiekiem i żaden ze światów masowo ingerujących channelingami w świat Ziemi, nie wyjawiał tego. Płynęła za to olbrzymia fala dezinformacji mająca za zadanie zaśmiecić świadomość zbiorową i oddalić przebudzenie Planety Matki wraz z jej Dziećmi. Uczestniczyliście w wielkiej grze, wielu okolicznych ras kosmicznych, istot z Planet, które chciały utrwalić tu swoje wpływy zakulisowo wykorzystując Wasze wybory. Grano o to, abyście przyjęli ich drogi i pozornie zbawienną pomoc.

Orgon jest darem tych światów dla ludzkiej Rasy i jawi się rodzajem nawozu – energii pomagającej wzrastać Wam w uprawie, którą dla tych światów staliście się i którą bezwzględnie intensywnie wykorzystywano.
Ukochani, budzicie się i rozpoczynacie świadomością swego Serca rozświetlać swój własny dom, aby zobaczyć, że macie w nim nieproszonych gości, którzy wykorzystują Wasze ograniczenie widzenia ludzkim umysłem poprzez oczy człowieka. Otwarcie Serca powoduje poszerzenie postrzegania i przebudzenie świadomości Waszego Ducha w ciele człowieka podanym Wam na doświadczenie, ale w taki sposób, abyście nigdy z niego nie wyszli. Orgon był jedną z pułapek, jaką metodycznie Wam podsuwano, a w pozorze dezinformacji zakazywano interesowanie się nim.

Wejdźcie do Serca, odczujcie Sami prawdę, a odczujcie, że Matka Ziemia daje Wam wszystko, ale wszystko to wynika z wewnętrznego bogactwa, bo to co wewnątrz, dopiero mogliście doświadczać na zewnątrz. Kierowanie Was na Orgon było świadomym kierowaniem na zewnętrzną nieznaną Wam kosmiczną energię. Odczuwaliście jej obecność i mierzyliście prymitywnymi urządzeniami jej parametry. Odczuwaliście efekty pozytywnych zmian, które czyniliście w swojej ludzkiej percepcji i zdrowiu ciał. Nie zauważaliście jednak, że stajecie się bezwolną rośliną i uprawą w której to dla innych podnosiliście plon. Był to efekt niekochania siebie, skąpstwa miłości i niskiej świadomości, w której to uwierzyliście w potęgę zewnętrznej energii.

Jesteście istotami Miłości, wyrażacie się w niepozornym ciele człowieka, ale Moc Waszego Światła jest najpotężniejszą energią Wszechświata. To energia Stworzenia. Przyszliście z niej i jako to Światło, mieliście się wyrazić w ciele człowieka i dokonać wielkiej metamorfozy w Krysztale Ludzkiego Serca. Nie było to łatwe, bo wiele światów dawało Wam pożywkę, powodującą rozrost umysłu, rozrost Ego Świadomości, a w konsekwencji własne serca oddawaliście, jako przestrzeń tworzenia światów dla Istot opartych na pasożytnictwie. To te światy właśnie zasypywały Was channelingami, z których tworzyliście „święte księgi” potem kulty religijne (sekty), fanatyzm, cierpienia i w konsekwencji śmierć. Żaden świat świetlistych istot nie ingerował w nauki potężnych swoi braci, którzy mieli za zadanie samodzielnie poradzić sobie z nauką. Dlatego tak wielkie nastąpiło skoncentrowanie Świetlistych Podróżników przybyłych na tę Planetę, aby w sposób prawy, pomóc Dzieciom Ziemi. Czytając te słowa wielu odczuje, że nimi są i mogą pożegnać kodujące Was przekazy kościelnych ksiąg i ezoterycznej papki rozpowszechnianej Internetem.

Ukochani, orgon to nie tylko nawóz – pożywka wzrostu, powodująca poprawę zdrowia populacji, ale i modyfikator rasy, utrwalacz, a w konsekwencji broń masowej zagłady, bo jego natężenie powodowało śmierć, a obecność w atmosferze i w Waszych ciałach umożliwiało, że tej śmierci doświadczaliście.

Pokochajcie prawdę odczuwania w Swoim Sercu, że poza prostą Miłością do Siebie, nie jest nikomu potrzebna kosmiczna energia o nieznanej sile, dająca pozory zbawienne cudotwórczej mocy, bo odczujecie, że nią właśnie uprawialiście siebie sami. Zewnętrzne rasy, kryjące się zakulisowo, czyniły to ludzkimi rękoma, podsuwając Wam wynalazki i czyniąc z Was naukowców, którymi mieniliście się potem. Broń ta, to subtelna siła, powodująca zaćmienie prawdziwego Światła Boskiej Istoty i to Światło stawało się szare. Dosłownie Wasza aura zanikała. Orgon powodował, że Wasza Dusza nie łączyła się z ciałem i chociaż ono zdrowiało, to było jednak sterowane poprzez zbiorową świadomość, manipulowane jednak przez istoty o skali inteligencji wyższej niż dawkowały to człowiekowi w jego umyśle ciała. Zasklepienia komórek łączących się z kosmiczną energią, powodowały możliwość, że rozpoczęliście doświadczać śmierci, choć przybywając na tę Planetę, dosłownie byliście nieśmiertelnymi Bogami.

Mieliście poznać te światy, a odnajdując Serce, odnajdując Miłość w nim, dajecie ją Siebie i dosłownie każdemu. Tak odnajdujecie potęgę świadomości Istoty jaką prawdziwie jesteście, a orgon właśnie to połączenie z Duchem zamykał lub utrudniał. Obserwowaliście zabójczy Orgon na cmentarzach i w miejscach kaźni, a nie wyciągaliście wniosków, że to jest składowa trupiego świata śmierci, którą zaczęliście celebrować zamiast życia. Gloryfikowaliście śmierć, czyniąc jej rytuały w świątyniach i na cmentarzach i tak staliście się Sami samowystarczalni w produkcji Orgonu dla swojej przyjętej cykliczności. Tak staliście się perpetum mobile dla interesów kosmicznych najeźdźców, których wodzów wielbiliście w okultystycznych świątyniach, czcząc ich imię i w uwielbieniu oddając im w pokłonach swoje własne życiodajne energie. Pokochajcie zobaczenie prawdy ofiary uczynionej z siebie i składanej daniny w okultystycznych obrzędach lub zapinając się umysłem w podany channeling.

Jesteście Bogami, a przyjmując tę prawdę Miłością Serca, sami odnajdziecie niuanse i poczujecie uwolnienia. Tą Miłością możecie oczyścić Swoje ciała z energii niespójnej z nimi, zatrzymujących ich rozwój, utrudniających przebudzenie. To czyniąc, odczujecie rozbłysk Waszej aury i świadomości, która roznieca się w Sercu, a samo rozpuszczenie Orgonu w ciałach daje milowy krok w przebudzeniu, jaki praktycznie czynimy w sobie.

Pokochaj tę prawdę w Swoim Sercu, nie lękaj się emanacji Miłości, bo Miłość w Tobie sama wie, co jest najlepsze dla Ciebie i dla wszystkich. Swoim umysłem człowieka nie potrzebujesz tego ogarniać, ani rozumieć i tym samym wyzwalasz się ze sterujących kodów, które na nisko wibracyjnym umyśle człowieka założono. Tym samym wyzwalasz się z Ego, które miało być doskonałym zarządzaniem populacją przybyłych tu na naukę potężnych Boskich Istot.

Budzicie się, a Miłość którą jesteście, pomnożona Sercem, daje Wam potężną Moc, która podnosi świadomość, bo odnajdujecie swoją energię seksualną, której zawartość orgonu w ciałach w atomowej jego strukturze, ten czynnik blokował.

Ukochani. Tak sami odnajdujecie prawdę przebudzenia, a ten ważny czynnik daje praktyczną pomoc w rozświetleniu tego i prawdę, że nikt tego nie zrobi za Ciebie. Jednak robiąc to jako pionier sobie i dla siebie, odczujesz, że ta przemiana następuje w każdym, że to oczyszczenie następuje w każdej Istocie Ludzkiej.

Powracacie jako Dzieci Światła, jako prawowici mieszkańcy Ziemi, a kochając Siebie już nie pozwalacie wykorzystywać piękna i bogactwa Złotych Istot, którymi jesteście. Nie pozwalacie okradać się hordom kosmicznych istot zasypujących Was dezinformacją channeelingów i bazujących w wymiarach astralnych, doglądających swojej trzody, a wręcz uprawy. Te istoty masowo odchodzą z Ziemi, bo się budzicie i światło ludzkie dla tych światów staje się niemożliwe do skonfrontowania się. Wychodzicie spod ich wpływów, bo budząc to Światło, po prostu przestaje istnieć ciemność, z którą nie potrzeba walczyć, gdyż była ona tylko brakiem światła, które utraciliście na potrzebę głębokiego doświadczenia człowieczeństwa.

Kocham Was – Kasia i Grzesiu

Witajcie.
Bardzo Wam, dziękuję za przekaz o orgonicie, który ukazał skrywane przed ludźmi działanie. Dawniej zajmowałem się radiestezją, feng shui, ezoteryką i in. Badałem jak oddziałują na ludzi różne kształty, kolory, napisy, znaki, minerały oraz odpromienniki i inne ezoteryczne przyrządy. Później, gdy pojawiły się orgonity i chembustery, to je niezwłocznie zakupiłem. Chembustrer średniej mocy zainstalowałem w swoim ogrodzie i nawet byłem zadowolony z tego, że zupełnie bezinteresownie oczyszczam przestrzeń, nie tylko własnego domu i ogrodu, ale i całego osiedla. Po kilku latach mój entuzjazm nieco osłabł, ale urządzeń się nie pozbyłem, a więc one cały czas działały. Dopiero Wasz wczorajszy przekaz spowodował, że uświadomiłem sobie jak zostałem zmanipulowany, że bez głębszego rozpoznania generowałem zupełnie nieznane energie. Nieraz się zastanawiałem, co jeszcze mogę dla siebie zrobić, co jeszcze mnie blokuje i ogranicza. Wiele pułapek odkryłem samodzielnie lub poprzez innych, toteż pozbyłem się wielkiej ilości różnego rodzaju artykułów, ale nie wpadłem na to, aby pozbyć się także gadżetów ezoterycznych, minerałów oraz chembustera i orgonitów. Tak było do dnia dzisiejszego, gdyż właśnie dzisiaj wszystkie posiadane gadżety wyrzuciłem do śmietnika, a minerały zakopałem w ogrodzie z prośbą do Matki Ziemi, aby przyjęła je z powrotem i zneutralizowała wszelkie ewentualne szkodliwe oddziaływania.
Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam – Zbyszek.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju