Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 13.12.2015r.

Ukochani, nadeszły święta. Nazywacie je świętami Bożego Narodzenia. Życzycie sobie wzajemnie wesołych świąt i spełnienia, dzieląc się symboliką chleba. I tak uświetniacie dzień, w którym narodził się Wasz Bóg.

Ukochani, gloryfikujecie tak jedno Boskie Dziecko ponad inne. Uczestniczycie tak w świętowaniu iluzji, bo nikt z Was nie pamięta, kiedy narodził się Jezus. Pamiętacie jednak, że w tym dniu rodzili się wszyscy bogowie iluzji. Znacie ich imiona i tak przypisaliście swego brata Joshuę, tą samą miarką do wielkich tego świata.

Dzień przesilenia nie ma znaczenia dla przebudzenia miłości w Twoim Sercu, a ma jedynie dla narodzenie Boga w Tobie. Przyjmij go, a zrozumiesz, że istniałeś wiecznie, że jesteś życiem wiecznym. Umniejszanie siebie pomogło w zawładnięciu Ziemią, w pozostaniu czarnego świata Matrixa na planecie Matce.

Jesteście Bogami, ale kiedy jednego pośród Was, swojego brata Joshuę wywyższacie, przyjmując go jako boga zbawiciela, świadomie zgadzacie się na istnienie tego świata w swojej tak tworzonej rzeczywistości.

Mówicie, że to tradycja, ale kodami iluzji demonicznych kościołów przeniknęliście się tą świadomością, niszcząc w sobie piękno świata i czystość pierwotnych plemion, w których każdy z Was był świadomym Dzieckiem Ziemi w każdym dniu życia. Przynosicie choinkę, która stała się artefaktem w zbiorowej hipnozie, w którą Was wprowadza i ma posłużyć w napędzaniu świata konsumpcji, bo gloryfikujecie prawdziwego boga swej rzeczywistości, którym jest moc władającego światem pieniądza. Zabijacie na swoich stołach miliony istot, zwierząt, ryb i ptaków jako ofiary wielbienia śmierci i mówicie, że to dla uświetnienia uroczystości, którymi są narodziny Jezusa, choć otaczacie się symbolami jego śmierci i cierpienia – przecząc temu kompletnie.

Ja jednak mówię Tobie jako memu bratu, siostrze, że tak hołubisz iluzję, kiedy tylko wchodzisz w tą przestrzeń, bo ona sama pochłania już Ciebie. W taki sposób dajesz swoje energie dla starego świata, opartego na zewnętrznych wierzeniach, na mocach, których poszukujesz poza człowiekiem. Mówię Ci o miłości, którą masz w sercu i którą możesz potraktować, każdego człowieka, którego spotykasz co dnia, a nie tylko w dniu przesilenia Słońca. Obdaruj go miłością swego serca bez potrzeby wkładania siana pod obrus. Przyjmij bezdomnego bez lęku, że Ci zabrudzi mieszkanie, że Cię okradnie, bo to jest świadectwo, którym dajesz prawdę o Miłości w sobie. Postąpisz tak, bo kochasz siebie, bo przepełniasz cały swój świat miłością i tak znika zewnętrzny świat iluzji, w który wkraczałeś, w którym hołubiłeś podane Ci wierzenia, mówiąc, że są rodzinną tradycją.

Zmuszono Twoich przodków do tych obrzędów, karano śmiercią każdego, kto nie chciał uklęknąć przed krzyżem śmierci i tak rozpoczęliście wielbić śmierć zamiast życie i rozpoczęliście doświadczać śmierci, cierpienia oraz pułapkę cykliczności. I to jest prawdziwy obraz jaki przyjmujesz, uwielbiając podarunki nauk kościoła w miłej oprawie zewnętrznego świata podsuwanej Ci przez komercyjną telewizję.

Gloryfikowanie świąt Bożego Narodzenia jest świadomym przyjmowaniem nieprawdy, bo nikt szczególny w tym dniu się nie narodził i nie ma znaczenia, w jakim dniu urodziłeś się sam jako Bóg tej Ziemi. Zasilasz tak Matrix i on wchłania Twoje życiodajne złote energie, a swym zaślepieniem wprowadzasz w stan otumanienia sianem własne dzieci, które jako Bóg, jako Bogini sprowadziliście na naukę miłości i prawdy na łono Mateńki Ziemi. Otępienie i otumanienie było możliwe, bo programowanie ludzkich umysłów świątecznymi reklamami i channelingami, na kanwie których utworzono kościoły, stało się bardzo skuteczne.

Tylko prawdą swego własnego serca dostrzeżesz pułapkę i jak bardzo ważna i odpowiedzialna jest to nauka dla Boskich Dzieci Ziemi. W dobie przebudzenia jest rodzajem egzaminu, jaki daje prawdę o stanie świadomości ludzkiej populacji. Ktoś, kto ocknął się w sercu, w żaden sposób nie wkroczy w przestrzeń obłudy, świadomie podpisując się pod gloryfikowaniem wyimaginowanego boga ponad Ludzką Rasą. Jak bzdurne i naiwne wydają się prawdy, że bóg miał tylko jednego syna i na dodatek on przyszedł Cię zbawić i umrzeć w cierpieniu okrutnym za Ciebie na krzyżu.

Ja jednak mówię Ci, że Twoja nauka jest w świadomości Twego serca i kiedy tam wejrzysz dostrzeżesz prawdę, że nikt inny niczego za Ciebie nie zrobi. Obdarowywanie siebie prezentami prowadzi bardziej do hołubienia konsumpcji niż szczerości swego serca i warto czynić to święto, każdego dnia życia zamiast wojen o religie, które po to zostały podane.

Spójrz raz jeszcze na to, gdzie jesteś i odczuj gotowość na przebudzenie tego Kim Jesteś prawdziwie. Odczuwając swoje serce, ukierunkujesz się na swoją duszę i odbierzesz myśli swego ducha. To Bóg w Tobie i to jest potęga, której jedynie warto słuchać.
Nie wierz mi, a uwierz miłości w sobie i tak odczujesz różnicę między maligną umysłu, którą zarządzano całą populacją poprzez świadomość zbiorową, a prawdziwym odczuciem miłości w sercu. Świąteczny amok, w jaki wprowadzano Boskie Dzieci Ziemi był testem uprawy, jakim obserwowano stan przebudzenia ludzkiej świadomości.

Mówisz o swoim przebudzeniu, a uczestniczysz w święcie podanym Ci przez kościoły iluzji i nie zdajesz sobie sprawy, że tak współtworzysz wielki kościół jaszczurczo – żmijowego świata, w którego piekielny kocioł wprowadzono jednak Ciebie, mimo że fizycznie w nim nie klęczysz. Łudzisz się, że jesteś duchowością, że ukończyłeś/aś kursy ezoteryki, a świętując dzień, w który wprowadza Cię magia błyskotek choinki, oślepiasz siebie przyjętą nieprawdą.

Iluzja władająca Dziećmi Ziemi jest subtelna i miała za zadanie wprowadzić Was tam poprzez ludzkie umysły, władając całą Rasą. Wejrzeniem w serce rozświetlasz te pułapki i nie dajesz się nabrać na święto Kimirsena, Ozyrysa, Horusa i wielu innych istot demonicznego światła, które w subtelny sposób spowodowały Twoją pasterkę i ich jednak uwielbiania przez Ciebie, bo to są ich urodziny. Joshua ich nie obchodził, a urodził się w piękny wiosenny poranek. Przeglądając to sercem, dostrzegasz, kogo naprawdę czciłeś w świątyni (IHS Izydy, Horusa, Seta) patronującej świętom napędzanym reklamami w marketach. Ty jesteś Bogiem, Boginią Nowej Ziemi.

Wielka przemianą nastąpiła. Kochając to Sercem uczestniczysz w oczyszczeniu starych odchodzących światów. Hołubiąc stare święta, stare tradycje, powodujesz, że z tej przestrzeni odchodzisz wraz z nimi.

Kocham Cię – Grzesiu

http://prawdaserca.pl/2014/12/boze-narodzenie-2/

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju