Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Dar Serca Katarzyny i Grzegorza z dnia 02.12.2015r

Ukochani. Otwieracie Nowy Świat, czujecie już go w Sercu, ludzkim umysłem pojmujecie, że ten świat tworzycie wewnątrz siebie. To wewnętrzne Królestwo, o którym mówił Joszua i która to świadomość budzi się teraz w każdej Istocie Ziemi. To jest jedyny powrót, na który oczekiwało wielu, ale i jest to też uświadomienie, że oczekiwanie jest iluzją. Jedyny zbawiciel to Ty Sam, jedyna prawda to ta, która jest w Tobie, bo to w Twoim Sercu tworzysz swój własny świat i takiego świata doświadczasz jaki odczuwasz i jaki swoimi ludzkimi oczyma widzisz i dotykasz całą percepcją Istoty, którą Jesteś.

Ukochani. Nowa Ziemia nastąpiła, przekroczyliśmy punkt krytyczny, punkt wielkiej przemiany czasów, ale to czy zechcesz wkroczyć w ten świat Ty, decydujesz Sam /Sama w swoim Sercu. Jest to jedyna droga poprzez Miłość Serca do przebudzenia Ciebie jako człowieka i rozpoczęcia świadomego życia jako Bóg, którym tu odczujesz swoje przejawienie się w tymże ciele.

Rozpocznij od prostego odczucia Miłości do Siebie, potem do każdego, dosłownie do wszystkich, a odczujesz, że Jesteś nieskończenie piękną Miłością i łącząc się z Tą potęgą nieskończoności, odnajdujesz swoją prawdziwą Moc Istoty, którą Jesteś naprawdę.

Kocham Cię i Ty to czujesz, bo budzisz Swoje Serce. Jeśli jednak łączysz się z tym przekazem umysłem, to odczuwasz poprzez ludzkie Ego strach i to ono właśnie Ci mówi, że to jest bełkot, że to głos Szatana, że Istota Ludzka nie jest tak potężna. Tak Ciebie przekodowano i dopóki poruszasz się w świecie człowieka poprzez głęboko zmanipulowany i okrojony umysł, doświadczasz jednak jako marionetka starego świata.

Teraz znasz prawdę i to Ty decydujesz już świadomie o Miłości w Sercu i jej przyjęciu lub pozostaniu w świecie iluzji, który dawała Ci świadomość Ego człowieka.

Ja jednak mówię Ci, że Ziemia budzi się cała i każdy kto tu pozostaje staje się czystą świetlistą Miłością albo odchodzi. Wybór należy do Ciebie i jeśli potrzebujesz bolesnych nauk poprzez strach, możesz podążyć do nowych stajni, w których zapisałeś siebie dla kosmicznych istot, które w starej Ziemi przedstawiły człowiekowi się bogami. Oni odchodzą, bo wibracje budzącego się człowieka wielokroć już przewyższają ich nisko wibracyjną częstotliwość. Przestali mieć wpływ na Twoje życie, kiedy wyszedłeś z umysłu i pokochałeś serce i wszystko. Kochając Ich, oczyszczasz się z tych doświadczeń i w godności i miłości przytulasz ich do Serca. Jeśli nie rozwiązałeś paktu z nimi, być może przyjdą do Ciebie osobiście, aby upewnić się, że zniknął z Ciebie strach, bo oni mieli za zadanie nakierować Cię na Miłość Serca. Odczuj Swoje Serce, odczuj że znika strach, a tak zobaczysz naocznie, że niczego już się nie lękasz, że jesteś gotowy podpisać się pod wszystkim swoim nazwiskiem, że nic Ci nie zagraża, bo już nie wierzysz w przypadek i czujesz, że kiedy kochasz, po prostu powraca do Ciebie Miłość, lecz Ty wybierasz.

Choroby, przykre zdarzenia lub piękne kreacje i pełnia szczęścia są prawdą o Tobie, są skalą, w której podążasz przez doświadczenia, abyś mógł czuć się spełniony, poznając cały świat człowieka, całe jego piękno. Przyszedłeś tu po to, aby w pozorze oddzielenia poznać barwy demonicznego świata, które przyjąłeś za świetlistość, bo w Twoim umyśle tak Cię przekodowano, abyś nigdy z Tego nie wyszedł.

Jesteś Bogiem, Jesteś twórczą tajemnicą życia, niezgłębioną istotą, mogącą tworzyć nowe światy i to było wielką tajemnicą pomijaną w channelingach, które w starej Ziemi były lekcją dla umysłów i totalną manipulacją, programowaniem wprowadzającym nowe kody i kierunki takie, jakie pasowały, odpowiadały okolicznym światom. Na wiele cykli przejęły one Ziemię i bezcenną Ludzką Rasę, stwarzając z niej swoje źródło życia. Uzależniły się od tego, dlatego teraz nadeszła pora pomocy dla tych światów, które znasz często za przykładem ich wodzów, których czciłeś w podaniach religijnych dogmatów lub channelingowej papce namnażanej Internetem. Podziękuj bogu Jahwe, Ozyrysowi, Horusowi, Izydzie Allachowi, Metatronowi, San Germanowi, Baalowi, Lucyferowi, Enkiemu i wielu innym, którym w różnych kultach przyjmowałeś. Teraz zapomniałeś o tym, ale to, co przyjąłeś obowiązuje Cię, chociażby to, że on nadal może być Twoim Panem. Dlatego nie dziw się, że jeśli nie rozpuścisz Miłością Serca  tego wyboru, tego paktu, tego okultystycznego rytuału, to on nadal jest prawdą w Tobie, że to Ty sam tak wybrałeś i możesz obudzić się w ich świecie, ale już poza Ziemią.

Ziemia oczyszcza się i wiele Dusz przymierza się do masowego opuszczenia Matki Ziemi, bo nie są gotowe na przemianę lub nie dostają takiej szansy. Dlatego trwa tak wielka gra o Dusze naszych braci i sióstr, bo każda z nich jest bezcenna, bo swoją energią daje pożywkę dla demonicznych okolicznych światów opierających się przemianie. Uzależniły się one od pasożytnictwa, od życia kosztem człowieka. Nie dziwcie się, że wiele energii na Was napiera, kiedy rozpoczynacie prawdziwą pracę z Miłością Serca, autentycznie odczuwaną w nim, a nie w umyśle i ego, które niebotycznie rozrastało się wraz z rozwojem ludzkiego umysłu. Istoty okolicznych światów wiedziały o tym, dlatego spreparowały Wam nową religię, która nazwaliście New Age i ona paraliżowała Ludzkie Serca. Dla tych wszystkich, których zamknęła ezoteryka, których wpędziła w zaślepienie, znacznie skuteczniej niż czyniły to stare kościoły, nie do przyjęcia jest wibracja Serca, dosłownie ich parzy. Prawdy teorii, metod i technik, które przyjęli w nowożytnej Erze były programami, które miały za zadanie zamknąć Ludzkie Serca. Im więcej tego przyjmowaliście, jako etap poznania, tym więcej było pracy z oczyszczaniem potężnych zapisów, kodujących świadomość ciała i duszy, zapisujących człowieka do tych podsuniętych ścieżek.

Jesteś Bogiem, bo tak można nazwać potężną Istotę, która budzi się w Tobie, a uwierzyłeś/aś że jesteś cyferką lub pyłkiem w kosmosie, zależnym od planet, które sam tworzyłeś. Uwierzyłeś, że metodami hipnozy, regressingu czy dwupunktu możesz wejrzeć w swoją świadomość, a tymczasem te wejścia służyły prawdzie, że Ty własną wolą wprowadzasz tam programy władające Tobą. Twoja Dusza nie radziła sobie, a te programy miały za zadanie odciąć ją od Ciebie, pozbawić drogi dostępu, aby zawładnęły Tobą inne energie, byty lub istoty, które zasiedlały to ciało. Widzieliście zmiany, ale nie widzieliście kradzieży Dusz, które zagubione odprowadzano, a ciała przejmowano jako własne wehikuły, pomagające panować nad ludźmi. Stawały się one gratką w nowej duchowości i jawiły się guru, zaśmiecając innych informacją, która jednak nie płynęła z ich Serca, a z podpięć, które sami wykonali lub przejęć na które sami zgodziliście się.

Ukochani. Swoim Sercem odczujecie, że macie w nim wszystko, że do przebudzenia potrzebna jest tylko Miłość dana sobie. Tak wzrasta Twoja świadomość, bo kiedy Kochasz Siebie, już nie pozwalasz się okradać. podsuwanemu channelingowi. Były to prawdy o kradzieży zaprzeczające miłości do siebie, gdy wierzyliście Bioterapii lub Reiki, bo umysłem uwierzyliście w zbawienie świata i uzdrowienie siebie poza sobą. Gra ta trwa i możesz jej elementy rozszyfrować, a wchodząc w Serce, uwolnić się od strachu i programów, które Tobą chciały sterować. Odczujesz, że Jesteś wolny/a i że jest to tak proste, bo Miłość taka jest. Własnym Sercem odczujesz ułudę otaczającego Cię świata, który mamił Cię, abyś i Ty tam podążył/a. Własnym Sercem odczujesz zakłamanie wielu, którzy mówią o Sercu, ale sami się nim nie posługują. Poznasz ich po strachu, który czują i energiach, które nimi władają. Zdumiewasz się jak potężna świadomość odradza się w Tobie, że masz w sobie wszystkie dary wszechświata. Tak Jesteś potężną Istotą. Już nie są Ci potrzebne energie demonicznych światów , które na swój sposób dawały też przepiękną pomoc.

Kody nauk ezoteryki dały Ci jednak tylko szerszą celę i pozór przebudzenia w ludzkim umyśle i wglądach, które Ci podarowano, aby Cię uśpić. Kręgi Serc, które powstają jako dziedzictwo Pierwotnych Plemion, dają o tym prawdę, bo tych, których przejęły demony ezoteryki, ta częstotliwość przestała wpuszczać, bo wibracje miłości uruchomiły w ich ego subtelny strach. Odeszli też Ci, co szukali nowej metody, odeszli rozczarowani i nie zauważyli, że ich Ego odrzuciło ich od tej ścieżki.

Ukochany/a. Nikt za Ciebie niczego nie zrobi i to jest powodem, że na własną pracę z Sercem niewielu tak naprawdę jest gotowych, bo są to pionierskie lekcje wkraczania do Nowej Ziemi. Poczuj w Swoim Sercu swój autentyczny wybór, a jeśli masz wątpliwości, to świadomość Ego człowieka natychmiast Ci je przyniesie i da Ci podpowiedzi skutecznie odciągające Cię od przebudzenia, od drogi, której szansę jednak panowie Ziemi Ci dali. Posłuchaj myśli, jak Ego Cię buntuje i mówi Ci, że Jesteś oświecony lub daje Ci strach, abyś uciekał od wrogich praktyk. Rozpocznij od zauważenia tej gry też o Ciebie, bo jesteś tak ważny/a.

Prawda jest taka, że rozbłysk ludzkiego Serca jest końcem czarnych światów, które władały Ziemią, a Tobie dały być może pozór światła i w subtelny sposób się nim mienisz. Pokochaj Prawdę, że dopóki odczuwasz strach, lękasz się kogokolwiek lub cokolwiek Cię odrzuca, to bardzo daleki Jesteś od prawdziwej Miłości, tej wynikającej z Serca, bo ona od niczego się nie odgradza. Zapomnij o umyśle, o programach i prawdach człowieka, a tak odnajdziesz myśli Serca i Twoje własne postrzeganie świata oraz uwierzenie sobie bo to jedyny Świat jaki istnieje i jedyny przekaz, jaki warto słuchać.

Kocham Cię – Kasia i Grzesiu

http://prawdaserca.pl/2015/09/gra-o-dusze-2/

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle