Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 12.12.2015r

Ukochani: Przebudzenie Świata Ziemi nastąpiło, lecz to czy chcesz wkroczyć w niego Ty, jest Twoim wyborem. Jest to wybór między odchodzącym światem strachu, którego walka jest podstawą, a światem serca, którego przestrzenią jest miłość.

Zgubiliśmy siebie, jako rasa, pozostając długo w doświadczeniu strachu, a wszczepiona nam walka dawała dostatek cierpień, które rytualnie, jak przystało na czarne obrzędy, przyjmowaliśmy ją okultystycznych świątyniach, w religiach, które ugruntowały tę świadomość w całej populacji. Przypomnijmy jak w tych demonicznych świątyniach mówiono nam na kazaniach o walce duchowej, o walce zła i dobra. Uprzątnięcie umysłu jest wyzwoleniem się z ego, którego podstawą walka była, dająca karkołomne doświadczenia zgłębienia obszaru strachu, w którym jako człowiek zaistnieliśmy.

Jesteś Istotą Boską i Twoją domeną jest miłość, a dokądkolwiek przenika Cię walka to tym samym zaprzeczasz tej miłości, bo ona Ci pokazuje, że daleka jest Twoja droga do Serca. Walkę rozprzestrzeniliśmy we wszystkich obszarach życia i stała się ona motorem ludzkiego świata, i nie zauważaliśmy ubogim umysłem człowieka, że walczyliśmy o wszystko. Zamiast pokochać piękno sportu przerodziliśmy go w żądzę walki, dającą pożywkę dla ego – świadomości, że od naszych sióstr czy braci jesteśmy lepsi. Wmówiono nam, że o nasze zdrowie trzeba walczyć i podano nam chemiczne medykamenty, których system rozpoczął wydawać nam przydziały, mówiąc, że to na receptę. Szczytem ogłupienia i bezmyślności stało się walczenie o miłość i dopiero sercem zauważasz tego paranoję.

Walka to uczucie niskowibracyjne, dające uruchomienie implantu gadziego móżdżku, daru naszych „Stwórców”, uwielbianych w kościołach. Jaszczurczy świat to świat wojowników, więc stworzył nas sobie na obraz swój i podobieństwo, ale zabronił jednak czynienia swoich wizerunków, abyśmy przyjęli ich jako zewnętrznych Elochimów a potem jako jednego Boga.

Przyjmij prawdę, że jesteś Miłością, a tym samym uwalniasz ciemność w swojej ego – świadomości, tak skutecznie oddzielającą Cię od serca, gdzie walka była tego paliwem. Jesteś Bogiem, jesteś Boginią i masz przepotężną świadomość, ale dokąd utrzymujesz w sobie niskowibracyjne uczucia, pozostajesz w etapie robaka, bo takie ograniczone ciało podano Tobie, jako doświadczenie, ale Ty nie jesteś tym ciałem. Uświadom to sobie, że przepełnia Cię miłość. To wysokowibracyjna skala światła i ona powoduje, że znika z Ciebie świat „Stwórców”, znika świat Jahwe, Szatana czy Mahometa, bo w Twoim obszarze znika ciemność i oni nie mają tu racji bytu przetrwać. Tak proste jest przebudzenie człowieka, wejść do serca, odnaleźć miłość. Ułatwiasz to sobie, kiedy przestajesz dolewać oliwy do ognia, bo czynisz to, kiedy walczysz, a zawsze walczysz z sobą. I tak się uwsteczniasz.

Spójrz prawdzie w oczy, odczuj swoje serce i rozpuść gorycz wszystkich porażek, bo to pułapka. Dlatego chciałeś walczyć, aby wygrać z tym światem i tak gubiłeś/aś siebie w czarnym obszarze demonicznego światła. Twoją potęgą jest miłość. To najpotężniejsza moc, bo w niej samej, jej złocistym świetle, nikną wszystkie czarne pasma. Mówisz, że kochasz siebie, ale świat Twój jest ubogi, a Twoje zdrowie szwankuje. Na zewnątrz spotyka Cię wiele przykrości i mówisz, że to inni ludzie są źli, bo krzywdzą Ciebie i Twoją świetlistość.

Zaprzeczasz sobie, bo kiedy kochasz prawdziwie siebie, kochasz cały świat i wewnątrz siebie ten świat zmieniasz. Tak jesteś ważny, tak jesteś ważna, poczuj to i zdecyduj. Uwolnienie z walki jest etapem rozliczeń ze starych doświadczeń świata człowieka. Teraz powracasz, jako Bóg, jako czysta Bogini światła i kochasz wszystkich i wszystko i tym samym znika czarna barwa światła, która była darem minionych doświadczeń. Pokochaj prawdę przebudzenia siebie i ugruntowania siebie w nowej świadomości. Odczuj, że kiedy kochasz prawdziwie siebie, to już niczego się nie lękasz, bo czujesz, że to Ty ten świat tworzysz i jest on piękny miarą przebudzenia piękna tej miłości w Tobie.

Budzą się nowi bogowie i krok po kroku rozpuszcza się stara energetyka fizycznego świata, będącego zbiorowym odbiciem naszych doświadczeń. Powracamy, jako istoty światła i teraz masz już tego świadomość, że kiedy wybierasz walkę, to jednak zostajesz w starym świecie i tym samym odchodzisz z Ziemi. Matka Ziemia przebudziła się i rozściela wraz ze swoimi dziećmi złociste światło miłości. To ułatwia, bo możesz wejść w nie i Ty.

Kocham Cię, niezależnie jakiegokolwiek wyboru dokonasz – Grzesiu.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle