Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie Serca 23.01.2016

Ukochani. Rozum ludzki nie pojmuje tego, co świadomość Serca otwiera. W momencie przebudzenia Świadomości Ziemi i jej Dzieci, niewielu z Was potrafi z tej świadomości czerpać i dokonywać wglądów w głębię nieskończonej świadomości, wiedzy która Was przepełnia. Przeczycie swojej boskości, kiedy rozpatrujecie ludzkim umysłem świadomość głębi Ducha. Umysł człowieka jest lekcją, w którą Was wprowadzono i moment wyjścia z niego daje dosłowne odwrócenie rzeczywistości, postrzeganej dotąd poprzez ten projektor, który poprzez „stwórców” wyposażone zostały ludzkie ciała. Konstrukcja tych ciał była stylizowana na modę super niewolnika, bardzo wydajnego, w szczególności w produkcji stwórczych energii, kradzionych w postaci ludzkiej energii seksualnej w jarzmie drogi człowieka.

Ukochani. Otwiera się nowa świadomość i sercem człowieka możecie otworzyć potężną bramę boskiej świadomości, potężnej istoty Miłości, którą jest naprawdę nasza boska jaźń, dusza i w konsekwencji przebudzenia – Duch. Prawdą Miłości danej sobie, możecie w dowolnym momencie pobytu w Alkatras wyjść i zobaczyć piękno prawdziwego świata, widzianego Sercem świetlistej Istoty Miłości. Jest to też oprzytomnienie, że każdy detal, wszystkiego, co istnieje na zewnątrz my sami stworzyliśmy. Prawda ta jest szokująca, bo w tym momencie już zdajemy sobie sprawę, że Alkatras, super niewolniczy obóz, wyzysku Boskich Istot, był naszym wyborem. Jako Istota Świetlista, posiadamy niezwykle piękne możliwości tworzenia światów Miłości, w zależności od fantazji lub inaczej, potrzeby doświadczenia najlepszego dla siebie świata.

Ukochani. Rozstanie się z ludzkim umysłem jest początkiem drogi. Otwarcie Serca jest bramą do Raju, w który jednak nie w pełni wchodzisz, kiedy nie zmieniasz odzienia – pasiaków, które przyjąłeś prawami Matrixa, bo sam głęboko przepajałeś się prawdami ludzkiej anatomii.

Jesteś doskonałością i możesz tworzyć nieskończoność form przeobrażając je w zależności od potrzeb i zdolności tworzenia Miłością, budzącą Twoje kreacje. Połączenie się z Sercem daje wejrzenie w odchodzący Świat człowieka, w którym to Kobieta została sprowadzona do roli cyklicznej rozpłodniczki dającej masowe zaludnienie Ziemi, a w zespoleniu z Mężczyzną, poprzez iluzję miłości w Ego – Świadomości podanej człowiekowi, produkowaliśmy „łany” energii seksualnej odprowadzanej, jako prawdziwe plony z pobytu w uprawie na Matce Ziemi. Ciesząc się tym, bo nie znaliśmy innego życia poza więziennym rygorem i prawami umysłu, w które uwierzyliśmy, a one stały się kratami wręcz nie do przekroczenia. Konstrukcja spreparowanego i wielokroć modyfikowane ciała kobiety, miała za zadanie uniemożliwić, bardzo utrudnić połączenie z sercem i stwórczymi mocami stwarzającymi jednak w niej nowe Życie.

Degradacja ciała kobiety była świadomym kształtowaniem poprzez wiele podsuwanych czynniki takiego życia, abyśmy oddalali się od Miłości Serca i tym samym Przebudzenia. Krew ludzkiej istoty została zainfekowana krwią naszych twórców i z dużą domieszką krwi Reptilian mieliśmy nauczyć się funkcjonować, jako dosłowne ich dzieci. Kierowani byliśmy na zimnokrwistość i zastępczo podawano nam odczucia iluzji miłości umysłu, jako formy czasowej projekcji, do momentu zaprzepaszczenia możliwości otwarcia przebudzenia swojej istoty Sercem i prostego odczucia w tym Sercu Kim Jesteś. Nauczono nas rytuałów krwi, które w podzięce za zniewolenie składaliśmy „Panu”, „Ojcu” Jehowie lub innym figurantom w świątyniach Gadziego Świata.

Kochani. Selekcja wielu ras na Ziemi prowadziła do tego, żeby stworzyć idealny wzorzec niekomplikujący nadzorcom więzienia intratnej produkcji. Obecne ciało kobiet, większości Ras krwawiło, aby oczyścić się z Reptiliańskiej krwi i ogromu cierpień, które wprogramowano w ludzkie ciało, jako założenie celu hodowli. Była to potrzeba połączenia cierpienia z miłością, prawdziwym walorem naszych istot, ale ten smakowity eliksir, jednak czerpały inne cudowne rasy, opartej jednak na pasożytniczej hierarchii. Uczyły nas, najczęściej kodując channelingami i tak zmieniano chwytliwie świadomość zbiorową całego łanu uprawy, a ludzki umysł świetnie przyjmował i projektował, tworząc światy, ale nie dla siebie. Zgubiliście świadomość tego, ukradzioną nam Prawdę, że doświadczamy wszystkiego, co sami dajemy sobie. Mało tego. Zapomnieliśmy, że jesteście Istotami niezwykłego światła stwórczego, unikalną wibracją, dosłownie tworzącą nowe światy.

W ludzkiej lekcji, przybyliśmy zgłębić świat niewolniczy, dobrowolnie staliśmy się więźniem, niezwykle zmyślnego obozu, utworzonego poprzez inteligentne cywilizacje, które przybyły, aby dać nam te bolesne lekcje. Te światy podały nam na naukę ciało i jest ono już kolejną wersją, skrojoną na miarę spodziewanego budzenia się Złotej Cząstki w świadomości naszych Istot. Kobiety miały wiele modyfikacji -,,ulepszeń”, aby doświadczały zgodnie z trendem podawanym poprzez twórców i założenia ich „hodowli”. Genetyczne zmiany, wprowadzone w DNA, gdzie wycięto Wam wiele helis i pamięci własnego tworzenia. Te modyfikacje uniemożliwiały poznanie skali emocji Miłości, stwórczych możliwości, a kreacja Waszych Serc była przełączona na projektor, którym był ludzki umysł. Ubogi ten organ był jednak ściśle kontrolowany poprzez stwórców systemu, właścicieli Matrixa, hodowli w której to Istoty Ludzkie, stały się trzodą, dobrem dla innych.

Ukochani. Dziewictwo to program, to mankament wprowadzony w budowie ciała Kobiety, uniemożliwiający wiele doznań. Będący też energetycznym urządzeniem stymulowanym poprzez inny wymiar. Rozkodowując swoją kobiecość, miałyście to czynić poprzez ból, który służył otwieraniu cierpienia-lęku, jako pierwszego uczucia w doświadczaniu Miłości, w spełnianiu się jako Bogini czystego światła. Tak w sposób sztuczny, jako Stwórczynie nowego życia, łączyłyście te dwa uczucia, a przenikała Was świadomość bólu, którym niweczyłyście poznanie czystej Miłości Serca.

Uprzątanie pierwotnych ras, było etapem oczyszczania Ziemi z innych możliwości, które jako Kobiety miałyście. Było zapomnieniem prawd, że o oczyszczeniu ciała decydujecie same. Również decydowałyście same o momencie stworzenia nowego życia, o wprowadzeniu wewnątrz siebie innej duszy. Wprowadzenie Was w cykliczność i wyłączenie większości funkcji Serca, dało obraz manufaktury, w której Kobiety Ziemskie posłużyły do rozrodu i produkcji seksualnego eliksiru na niskowibracyjnym poziomie. Byliście kierowani programami na niskowibracyjny seks, którego porównanie do zezwierzęcenia byłoby uwłaczaniem dla istot, które w pełni na swoim poziomie żyją sercem.

Ukochana!. Dar Dziewictwa jest prawdą jednak Twego ciała, a pokochanie tego daru jest początkiem przeobrażeń w których Ty swoim Sercem możesz zmienić wszystko. Ta nauka budzenia Twoich kreacji i wielkich możliwości jest miłością, której przybyłaś doświadczyć w całej skali, od degradacji siebie w świecie czarnym, do zobaczenia na tym tle teraz swojej świetlistości.

Możesz doświadczać seksualności ludzkiej, ale kiedy wejrzysz Sercem, odczujesz ubogość doznań niskowibracyjnego świata człowieka. Bolesne lekcje jakie dali nam Twórcy  ciał, przyniosły między innymi doświadczenie telegonii, bo na ironię twórcy naszych ciał zostawiali nam możliwości i prawdziwe nauki duchowości uczącej odpowiedzialności. Telegonia pokazywała nam, że kiedy nie przez Serce oddajesz swoje dziewictwo, niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną, to zbieracie konsekwencje bolesnych nauk. W taki sposób nie płodziliście dzieci sami, bo mieliście stać się globalną uprawą wyrównaną i zhierarchizowaną.

Ofiarując swoją czystość wybranemu mężczyźnie poprzez Miłość Serca nie tylko przekraczacie niskowibracyjną formę poczęcia, przekodowania siebie nieczystościami i programami kodującymi, płynącymi z taką energetyką seksualną, ale też wkraczacie w inny etap tworzenia, bo sprowadzacie Istotę spoza Matrixa dusz. Dlatego rozwiązłość seksualna i oddawanie dziewictwa komu popadnie, bez przywiązywania do tego wagi było jednak efektem niemocy, w której potem nie mogliście odnaleźć prawdziwej, potężnej Waszej świadomości. W taki sposób zapinaliście się w cykle i programy, w których tak jak na Ziemi rośliny opryskiwaliście chemikaliami, tak Wam podawano leki, aby uniemożliwić wysokowibracyjnej duszy, połączenie się ze sztucznością ciała dosłownie z innego wymiaru.

Ukochani. Przyjęcie prawdy, że ciało kobiety jest Twoim największym darem, Stwórczyni mogącej dawać nowe życie, jest też oprzytomnieniem, że możesz to ciało oczyścić i dosłownie odrestaurować poprzez miłość w czystości swego Serca, którą dajesz sobie.
Dziewictwo jest symboliką czystości Kobiety, ale prawdą swego Serca odnajdujesz świadomość, że jesteś tak samo mężczyzną jak i kobietą i że to Ty jako Kobieta stwarzasz mężczyznę. To odczucie jest zakończeniem ludzkich nauk, bo tak odnajdujesz dosłownie swoją Bliźniaczą Dusze , a naprawdę ją stwarzasz. Łącząc się Sercem w takiej Miłości, odczujecie bezsprzeczne niespotykane spełnienie, że już niczego nie potrzebujecie szukać i że jednak miłość jest czymś innym niż seksualność, którą w starym świecie poprzez podane programy przyjęliście jako taką. Pokochanie dziewiczej błony staje się przebudzeniem Bogini Światła Miłości, w której to Ty sama decydujesz o wszystkim, bo już jesteś świadoma, że doświadczasz tego, co już stworzyłaś wewnątrz. Z taką percepcją Serca, odnajdujesz w sobie nowe walory, nowe uczucia, które przybyłaś, aby poznać, a zaliczenie człowieczeństwa daje Ci promocję do nowego etapu.

Kochani. Dziewictwo było też symboliką, w której programowano Was na obwinienie, bo kiedy otwieraliście się na te piękne doświadczenia, w jakiejś części Waszej świadomości mieliście czuć się winni, mieliście też się lękać o ciążę, bo przyjęliście prawdę, że to nie Wy decydujecie o poczęciu Nowego Życia.

Budząc się w Sercu odczujesz, że znikają z Ciebie popędy seksualne niskowibracyjnego świata. Nie lękaj się tego uwolnić, bo to, co otwierasz jest nieporównywalnie piękniejsze. Kochaj Dar doświadczenia człowieczeństwa i pamiętaj, że to Ty decydujesz o każdym kroku, a dokonując wyboru Sercem, z łatwością odnajdujesz prawdę, kim naprawdę jesteś. Z łatwością odnajdujesz drogę i przebudzenie swojej istoty, swoje nowe stwórcze możliwości i prawdziwe doznania w których możesz się spełnić w Nowej Ziemi.

Kocham Cię – Grzesiu

http://prawdaserca.pl/2013/05/telegonia/

http://prawdaserca.pl/2015/09/miesiaczka/

http://prawdaserca.pl/2015/07/blizniaczy-plomien/

CESARSKIE CIĘCIE

Przesłanie Serca z dnia 18 sierpnia 2016r

Ukochana! Wejrzyj w prawdę swego własnego serca, nie pytając nikogo, co jest dla Ciebie dobre, a co mniej korzystne, bo to Ty decydujesz jakie doświadczenia chcesz zdobyć na Matce Ziemi.

Ukochana! Jesteś Boską Córką, Boginią Światła Miłości i jako taka Istota pojawiłaś się na Ziemi doskonała, a nauką Twoją jest przypomnienie sobie tej doskonałości. Jest to niezwykle prosta praca, bo dając sobie miłość, po prostu przypominasz sobie, że jesteś tą miłością i wyrażasz się w ludzkim ciele jako Bogini Stwórczego Światła Miłości.

Drżysz może i lękasz się porodu, najpiękniejszego daru, cudownej godności w której przybyłaś się spełnić. Zaprzeczasz temu, że jesteś miłością, kiedy lękasz się najbardziej naturalnego daru, w którym przynosisz nowe życie, sprowadzasz nową Istotę, którą wcześniej dosłownie stworzyłaś wraz z partnerem. Jeśli tkwisz w takich lękach, to tym strachem rugujesz miłość w sobie, czyli zaprzeczasz Prawdzie Kim Jesteś. Odpowiedzialność jest Darem Miłości, a przepełniając siebie strachem, obarczasz również dziecko, które jest owocem Twojej Miłości.

Ukochana! Miłością jest wszystko i to Ty wybierasz ile jeszcze doświadczeń w skali czarnego światła potrzebujesz. Jest to światło strachu, w który podążasz zawsze, kiedy nie kochasz siebie, kiedy nie rozświetla Cię pełnia miłości i poznajesz ją po tym, że znikają z Ciebie wszelkie lęki, choroby, dolegliwości, przykrości.

Pokochaj tę Prawdę, a łatwo ją odczujesz wchodząc w serce, bo tylko tędy jest wyjście z obecnego czarnego Świata Strachu na Matce Ziemi. Ty wybierasz, dlatego nie wierz mi, a odczuj sama doskonałość postrzegania umysłu serca, w którym odnajdujesz wszystkie podpowiedzi, bo masz tam tak jak ja, wszelką wiedzę na każdy temat.

Pamiętaj tylko, że Jesteś Boginią i jako taka przybyłaś się spełnić jako Stwórczyni dająca życie innym. Grzęźniesz w naukach, kiedy ludzkim umysłem, podanym Ci przez Jaszczurczy Świat przyjmujesz programy tego świata. Przyjmujesz swoistą modę, która zawsze wynika z programowania zbiorowej świadomości, aby łatwo władać potężnymi Istotami Stwórczego Praświatła, które swoją świadomością niezwykle górują nad wszystkimi Istotami, Kosmicznych Ras, które jako ludzie przyjmowaliśmy jako swoich “bogów”.

Uwłaczasz sobie, kiedy przyjmujesz pozorne ułatwienia zaprzeczające Naturze Matki Ziemi. Strach przed porodem, najbardziej naturalnym spełnieniem Ciebie jako jej córki, powoduje, że przyjmujesz cesarskie cięcie jako ułatwienie, upraszczające zejście Twojej Córki lub Syna.

Pokochaj Prawdę, masz ją w swoim sercu. Nie potrzebuję Ci mówić, bo to i tak nie trafi do umysłu człowieka, ale Twoje serce z łatwością to odczyta w wibracjach miłości, które płyną z serca do serca. I tego tak bardzo lękają się Światy okupujące Ziemię, a poprzez tych wszystkich, których te światy zajęły jako swoje marionetki, chciałyby najchętniej rozerwać na strzępy albo ukrzyżować, każdego kto to obnaża, jak znacie to z mitologii.

Ukochana! Prawda w Twoim sercu i przepełnienie miłością pozwala dokonać najlepszych wyborów. Przepełnienie Miłością Serca całej siebie, począwszy od okresu spłodzenia oraz długo przed nim powoduje, że znika lęk i cały strach z Twojego życia. W tych emocjach podanych Ci w pakiecie z ciałem, doświadczaliśmy programów bólu i cierpienia, a one nie istnieją w Przestrzeni Serca.

Jesteś tak wielka i sama wybierasz czy chcesz okraść swoje ukochane dziecko z naturalnego przyjścia na ten świat czy chcesz wyzuć go z tego Boskiego Daru, pozbawiając go poznania prawdy świata, który on przybył poznać.

Przyjrzyj się temu, a uświadomisz sobie, że tylko wydaje Ci się, że unikasz bólu, a naprawdę swoją świadomość okradasz, bo zanika w Tobie pamięć naturalnego połogu, stajesz się maszyną rozrodczą w programach świata inżynierii, które miały ludziom dowieść w tej nauce, że nigdy nie powrócimy do natury jako Świetliste Dzieci Ziemi, którymi tu przybyliśmy. Było to przygotowanie do pełnego ubezwłasnowolnienia w rozrodczości nas jako rasy stającej się zależną od właścicieli farmy.

Pokochaj Prawdę masowej reprodukcji jaką podany jest Ci chociażby szpital, abyś go przyjęła jako miejsce śmierci, abyś w tej energetyce rodziła Istotę Życia. Istota, którą sprowadzasz czuje to wszystko w swojej Duszy. Jest świadoma tego świata, a Ty nie kochając siebie, taką energetyką obarczasz Istotę, której następnie mówisz złudnie „mamusia cię kocha”.

Wyjdź z tej roli, bo tak tylko się spełniasz w programach innych, a rozświetlając to sercem nie obarczasz potomstwa światłem śmierci i energetyką głębokich manipulacji, w których to już na starcie Twojemu dziecku podaje się całą masę. Wprowadzani zostawaliśmy świadomie w przestrzeń o tak niskich wibracjach, abyśmy nie widzieli, co naprawdę Kosmiczne Światy czynią przy Twoim dziecku i Tobie.

Nie mówię Ci tego, bo kiedy wyłączysz umysł sama odnajdziesz prawdę, będącą pomocą w dokonaniu kolejnego wyboru. Masowy holokaust, to uśmiercanie zastrzykami śmierci powodującymi opór, aby z ciałem dziecka nie łączyła się Dusza.

Ukochana Siostro! Zdaj sobie sprawę, że wybierając te doświadczenia wybierasz faszyzm czyli masowe ludobójstwo czynione w majestacie prawa, w białych rękawiczkach naszych Braci i Sióstr, czyniących to w wielkim programie samo – modyfikacji Ludzkiej Rasy. Budzimy się, jesteśmy coraz bardziej świadomi czym to jest, dlatego ta gra przyśpiesza, aby nas ubezwłasnowolnić, dosłownie modyfikując nas na naszych oczach, czyniąc coraz wydajniejszą produkcję.

Ukochana! Wiesz o tym, ale zgadzasz się na to, bo robią to wszyscy, bo przecież wszyscy wchodzą do tego kościoła śmierci. Przecież śmierć jest naszą naturą. Przecież wszyscy nie mogą się mylić i tak wchodzą do trupiarni, a potem się dziwią, że doświadczamy Trupiego Świata, a jesteśmy Życiem Wiecznym.

Ukochana Siostro! Teraz Jesteś świadoma, bo czytając to możesz dokonać świadomie wyboru, a ja nie mówię Ci, co jest dla Ciebie dobre, bo wszystko jest miłością. Jednakże na Ziemi świat więzienia i zniewalania Dzieci Ziemi naszymi rękoma jest skończony. Doświadczasz Daru Dziecka, ono jest darem spełnienia Ciebie jako Bogini Światła Miłości. Jest pomocą w odnalezieniu Twojej drogi. To Dziecko jest niezwykłą doskonałością, póki Ty go nie okradniesz z darów, które Ono niesie dla Ciebie i dla świata, w którym się pojawia. To Dziecko choruje tylko wtedy, kiedy chce Ci coś powiedzieć, abyś się opamiętała, abyś rozpoczęła siebie nareszcie kochać.

Ukochana! Taki świat na Ziemi jest skończony, bo Matka Ziemia przebudziła siebie. Ty moja Siostro możesz odczuć, że Jesteś Jednością z nią albo odejść jako sztuka zarodowa wraz z pasterzami świata okupującego Ziemię do nowych przygotowanych owczarni. Sama zapisujesz się własnym wyborem do jednego lub drugiego świata. Kocham Ciebie niezależnie od drogi jaką wybierasz – Grzegorz i Kasia.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle