Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/44404497/12-milionow-amerykanow-wierzy-ze-swiatem-rzadza-jaszczuroludzie

Przesłanie z dnia : 12.01.2016 r.

Ukochani. Nadeszła pora wyjaśnień i zobaczenia tego, co ludzki świat ignorował, a ludzki umysł nie przyjmował jako prawdy. Traktowaliście tych wszystkich, którzy mówili o porwaniach jako podejrzanych, a wielu najchętniej zamknęłoby swoich bliskich w zakładzie psychiatrycznym, bo tak bardzo lękaliście się zobaczyć Prawdę, naukę, w której jako rasa tkwiliście po uszy.

Ukochani. Te same istoty, od których przekazy umieszczaliście na swoich forach internetowych lub zachwycaliście się ,,prawdą” ich pięknych „świętych ksiąg”, to nie chcieliście zobaczyć, że one też zgotowały horror, wielki holokaust w jakim tkwiliście głęboko. Obniżenie wibracji Ziemi poprzez kierowanie Was na umysł spreparowanego podanego Wam ciała człowieka, dało eldorado dla istot, które tutaj się zjawiły i rozpoczęły swoje prace nad Rasą Dzieci Ziemi, dosłownie traktując Was tak, jak Wy traktowaliście laboratoryjne króliki. Miliony z Was doświadczało porwań przez te Istoty, które badały chociażby ból jaki możecie wytrzymać, robiąc z Wami rzeczy, których opis przekracza horrory jakich adaptacje filmowe tworzyliście sami. Potem wprowadzali Wam zapomnienie i odprowadzali potulne owieczki do łóżka, do swego małżonka, do którego w wielkiej niewiedzy przytulaliście się, nieświadomi niczego. Jednak ślad tej ingerencji pozostawał, bo do wielu z Was wracały senne koszmary i lękaliście się kryjących się Istot w innym wymiarze. Wpływ tych eksperymentów na świadomość całej populacji był bardzo ogromny, nie wspominając już o osobistych traumach i efekcie lądowania wielu z Was w obłędzie i psychiatrycznych zakładach.

Ukochani. Pora rozliczeń nadeszła. To wielki etap oczyszczenia Świadomości Ziemi. Miłość i Wdzięczność jest energią podwyższającą wibrację Matki Ziemi i w tym prostym efekcie ponownie stajemy się praktycznie dziedzicami Matki Ziemi, ponownie stajemy się nietykalni. Zdanie sobie sprawy, że Serce Ludzkie ma najpotężniejszą moc Wszechświata jest zobaczeniem prawdy o ubogości tych inteligentnych Istot, ale to wywyższenie ich widzieliście poprzez pryzmat ludzkiego umysłu, który właśnie te Istoty ciągle Wam preparowały. Trepanacje czaszek były nagminną czynnością jaką uwielbiały zespoły porywające Was z łóżek lub samotnych spacerów. Wprowadzały tam programy, takie, abyście robili wszystko, co jest korzystne dla ich interesów na Ziemi. W taki sposób zawładnięto wielu zarządzącymi państwami Planety, bo ich wpływy okazywały się praktyczne i skuteczne dla innych. Te same Istoty, które słały Wam słodkie channelingi, pomagały nazistom jawnie doprowadzić Ziemię do zagłady, a w innych miejscach pomagały podsunąć złowieszcze doświadczenia gułagów lub obozów, wojen i samozniszczenia się ludzi. Istoty te sprytnie wykorzystywały przyjęte przez Was zgubne prawa, dlatego wiele doświadczeń było Wam podsuwanych tak, że to Wy sami czynicie sobie krzywdę. W ten sposób naprowadzano Was na karmiczne odpracowania, abyście powrócili i odcierpieli krzywdy uczynione innym. Stworzono wiele Religi z tych cierpień, tak z cierpieniem powiązaliście sobie wymyślona istotę boga. Wielką pułapką było tutaj chociażby ludzkie wybaczanie, które czynione poprzez umysł niczego jednak nie kończyło, bo wyjść z doświadczenia możecie tylko Miłością Serca, a w Świadomości Serca nigdy nie obwinicie Siebie, ani nikogo, bo tam jest Czysta Miłość.

Ukochani. Istoty te podsuwały Wam kontrakty warunkujące Wasze inkarnacje, łaskawie dawały Wam szansę odpracowania. W świecie dusz stworzonym jako nieodzowna część Matrixa, obróbka polegała na tym, że przedstawiała Wam się Istota, w którą wierzyliście przekodowani ziemskimi religiami. Mówiła, że jest Chrystusem i on daje Wam szansę naprawienia krzywd, ale i pakiet zadań, które macie spełnić. Były to też umowy i zgoda na okrutne badania nad Wami, z których nie zdawaliście sobie sprawy, co bierzecie.

Podobnie było potem na Ziemi, kiedy klękałeś w obrzędzie składając na ofiarę swoje własne dziecko jego nieskazitelną czystość i przywołując czarne  światy w imię Szatana, zabierałeś temu dziecku wolę i tak traciłeś własną. W tak prosty sposób czyniłeś pakt z wieloma istotami, które Tobą manipulowały, wykorzystując zagubienie Miłości, bo przyjmowałeś Miłość warunkową, opartą chociażby na zakazach, nakazach i sakramentach. Nie chciałeś widzieć, że klękasz w świątyni Reptilian i sam krzyżykiem w czarnych rytuałach z krwią, zamykałeś zobaczenie tego, przed kim klękałeś.

W konsekwencji wyborów, budziłeś się na stole operacyjnym w bolesnych doznaniach lub gwałcono Ciebie jako kobietę w sposób okrutny, aby następnym razem wyjąć embrion jako eksperyment przyszłej hodowli lub nowej rasy, udoskonalonej krzyżówki do zasiedlenia planet, bardziej potulnymi istotami.

Ukochani! Przypatrzcie się religiom, jakim opium Was karmiono, w jaki prosty sposób władano masami, naprowadzając na masowe gwałty lub dżihad albo wyprawy krzyżowe czy palenie czarownic. To wszystko wynikało z drobiazgowej hodowli i preparowania osobników najbardziej podatnych, tak aby Ziemia nie wymknęła się z uzurpowanego sobie prawa własności.

Kochani. Wiele Ras Kosmicznych uwikłało się głęboko w te okrutne doświadczenia bardzo krzywdząc prawdziwe Dzieci Ziemi. Ścigały się te rasy o jak największe wpływy i klajstrowały wasze umysły lawiną channelingów, mówiących jednak o ułudzie pomocy, a wprowadzając sterujące kody. Dlatego tak wielka trwała praca genetyczna i selekcja uzdatniająca Was do sterowania poprzez świadomość zbiorową i jeden doskonały system, który z każdym dniem się zacieśniał, przejmując władzę nad człowiekiem. Zresztą sami potulnie go tworzyliście, będąc dumni w swoim EGO ze stworzenia doskonałego systemu. Zobaczcie jednak prawdę, że postawiliście siebie w podsuniętym systemie jak “uprawę pieczarek”, stając się bezwolni na konsumpcję innych światów traktujących Was jak bezradne robaki.

Ukochani. Otwartość Serca i Miłość do siebie jest początkiem uwierzenia w nieskończoną Moc Boską jaka przenika każdego. Zechciej otworzyć ją Ty, kierując się na Miłość, a tak wychodzisz z doświadczeń bycia bezwolną rośliną w świecie  podporządkowania dla innych. Miłością swego Serca, możecie pojednać się z wszystkimi rasami, które próbowały Was zniewolić, przejąć jako darmowe paliwo, czy używać jako doznanie seksualne. Te rasy wiedziały o Waszych walorach, o niezwykłości bogactwa w sercu i tajemnicy DNA, dlatego Wam nie mówiły o tym. Rasy te zarzucały Was papką dezinformacji i ułudą wielkiej pomocy, jaką Wam dawały, a jednocześnie porywały Wasze dzieci i kobiece embriony do własnych hodowli, aby rozmnażać ekologiczne mięso z Ziemi. Podsunięto Wam zjadanie innych kosmicznych Ras, jakimi są Ptaki, Ryby i Zwierzęta, bo tak daliście prawo do potraktowania siebie jako króliki doświadczalne. Tak wyraziliście wolę na hodowanie siebie w klatkach i zjadania w bolesny sposób żywcem, poprzez skądinąd miłe istoty oferujące Wam anielską, zbawienną pomoc.

Ukochani. Pora pojednania nadeszła, bo Miłością Serca zamykacie prosto przestrzeń ingerencji tych światów w świat Matki Ziemi. Jesteście Jednością z Nią i to jest potęga, której lękały się światy Plejadian, Syriuszan, Reptylian, Anromedan, Szaraków i wielu innych, dających wam bolesne lekcje i naukę naprowadzającą na Pokochanie Siebie. Oprzytomnienie człowieka i skierowanie na Prawdę Serca jest początkiem Nowego Świata. Świadome rozliczenie się Miłością i Wdzięcznością jest utylizacją, rozpuszczającą mroki tych doświadczeń. Potrzebowaliście bolesnych lekcji, aby poznać upadek, w który głęboko wkroczyły Dzieci Światła, ale to doświadczenie i przeobrażenie w Miłości Serca daje prostotę rozświetlenia tych doświadczeń.

Ukochani. Nie obwiniajcie nikogo, ani siebie. I tak prosto znika z Was strach, bo kiedy Kochasz Siebie, strach nie istnieje, dlatego już się nie oszukuj i zobacz Prawdę oraz swoje skąpstwo. Jesteś tu po to, aby się przeobrazić poprzez światło czarne w świetlistość, która przetwarza te barwy. Tu znika dualność i pułapka nazywania innych czarnymi, tymi złymi, Jeśli na to się jeszcze łapiesz, to daleki jesteś od przebudzenia, które wynika jednak z miłowania wszystkich i wszystkiego.

Oprzytomniej. Jesteś Istotą Miłości i to Ty jesteś pomocą dla istot okolicznych światów zasypujących channelingami świadomość zbiorową, a jednocześnie kradnących Dzieci, embriony i energię seksualną. Ten etap doświadczeń skończony, ale też to Ty indywidualnie wybierasz, w którym świecie chcesz pozostać.

Ukochani. Pojednanie z okolicznymi światami opartymi na hierarchii jest wielkim darem i pomocą dla nich, a naszym prostym wyzwoleniem. Te Rasy dzięki pomocy potężnych Dzieci Ziemi mogą się nauczyć żyć własnym kosztem, bez potrzeby drenażu innych planet. Rozświetlając złotą aurę wraz z Matką Ziemią, kończymy te doświadczenia i pozwalamy odejść nauczycielom spełnionym oraz pomagamy podjąć nowe kierunki w ich własnej ewolucji oraz otworzyć własne.

KOCHAM WAS – KASIA I GRZESIU

 CZYLI KTO KRADŁ NASZE DZIECI?

Przesłanie z dnia 31.października 2016r.

Ukochani! Odradza się świadomość człowieka i dziś już wiecie, że wynika ona z „Przebudzenia Serca”, że to w nim macie swój prawdziwy umysł.

Powracacie dlatego jako istoty o zupełnie nowej świadomości, nieporównywalnej do tego jaką miał Człowiek minionej Ery i jaką dawał mu okrojony umysł, będący zlepkiem programów zapamiętujących i odtwarzających to wszystko, co „Stwórcy” hodowli chcieli w niej uzyskać. Programowanie takie ludzi trwa tylko dopóki, każdy z nas własnym wyborem zechce zdecydować o zaprzestaniu posługiwania się umysłem. Jest to nie tylko wyjście z więzienia, ale otwiera to niezwykle ważny etap, gdyż przestając być człowiekiem – rozpoczynasz być Bogiem, którym naprawdę w głębi siebie byłeś. Tak można nazwać Istotę nowej generacji, której przeobrażenia na poziomie Światła teraz dokonujesz.

Ukochani! Rasa ludzka z zamysłu Stwórców była wybitnie rasą niewolniczą, efektem wielu eksperymentów różnych światów, które zabiegały o wpływy na Ziemi. Dokonywano wielu zagład całych populacji, aby introdukowac nową rasę, która nie będzie zdolna, do wyzwolenia się spod jarzma innych światów, które ona sama przyjęła jako Bogów, a potem symbolikę Jedynego Boga ponad siebie. I tak ludzie stali się sługami dosłownie Bestii. Istoty dającej nauki nazizmu, holokaustu, żądna władzy ludzi obwarowała zakazami i nakazami, aby byli posłuszni jak baranki.

Znacie te istoty, jako bogów Biblii, Koranu, Talmudu czy innych ksiąg przekodowujących człowieka do uwielbiania Bestii, które od niepamiętnych czasów siały spustoszenie na Ziemi, dosłownie jawnych holokaustów, z którymi się nie kryły. Aby zachować pozory nauki, doprowadzano że poddani ludzie wiedzą, że przyjęli Bestię jako swego pana, który poprzez okrutną władzę będzie sprawował swe poddańcze rządy.

Ukochani! Hodowla ludzkich ciał i ich tworzenie wymykało się spod kontroli, mimo eksterminacji, którą panowie Ziemi uznawali jako czystkę, będącą selekcją dostosowującą do ich oczekiwanych potrzeb. Hodowla przebiegała wielopoziomowo, bo na różnych etapach stwórcy waszych ciał ingerowali jednak w ich wygląd, smak, poziom intelektualny, a szczególnie strzeżono energetykę. Masowe krzyżówki z Reptylianami spowodowały, że ludziom wprowadzona została domieszka gadziej krwi, aby ich dzieci były bardzo oddane Stwórcy, którym oni się mienili. W „Świętych pismach” obwarowali, to zakazem wyłączności, zabraniając tego człowiekowi, co sami uczynili.

Poprzez stosunki seksualne porywanych nocą kobiet, z innymi rasami, zapładniano je tworząc hybrydy, które ściśle monitorowano. Wiele z tych dzieci odbierano kobietom w fazie embriona, aby w własnych laboratoriach dokończyć ich żądanego rozwoju.

Córki Ziemi nie pamiętały tego, gdyż wymazywano tę pamięć z niewolniczego umysłu, ale te same Córki Ziemi zapominały o momencie poddańczej zgody, że klękając przed Bestią na jej ołtarzu, obiecały, że oddają się jej jako ,,bogu” jedynemu, ciałem i Duszą. Potem pieczętowane było to rytuałem złożenia własnego dziecka w kolejnym poddańczym rytuale chrztu, aby tą czystością złożoną ,,Panu Czarnego Światła” wyrazić wolę na czynienie z sobą też wszystkiego. Łatwo zapominaliście i nie chcieliście tego widzieć, że łamiąc wolę własnego dziecka, oddajecie swoją wolę w posiadanie ,,Pana ciemności”. Nie kochając siebie nie zauważyliście, że tylko zwodniczy Demon nazywać każe siebie  Twoim Panem. Zamknięte boskie oko nie widziało tego, kto naprawdę doświadczał kapłana w Twoim kościele i jakie istoty stały za jego plecami, aby dać Ci prawdę, że na klęczkach sam błagasz jako ich sługa o czynienie tych wszystkich okrutnych doświadczeń na Tobie.

Ukochani! Bliźniacze ciąże, to niezwykle częste zjawisko u Córek Ziemi. Jednak, aby trwał okrutny proceder niezauważalnie zdecydowaną większość po prostu kradziono w fazie embrionalnej. A w niektórych kulturach nawet tuż przed porodem. Istoty hodujące człowieka uzurpowały sobie prawo do ekologicznej hodowli i smacznych „żywych befsztyków” z Dzieci Ziemi. Dlatego w ostatniej fazie królowania Bestii po wielkim potopie, jaki zgotowała ludziom, zostaliście nauczeni kanibalizmu czyli zjadać inne Dzieci Ziemi, aby tym samym dać prawo do uczynienia tego człowiekowi, aby zakpić z istoty, która przybyła na Ziemię i mieniła się Świetlistą.

Wielkie hodowle, płacz i cierpienie tych Dzieci rozlegają się w wielu przestrzeniach na wielu Planetach, bo staliście się centrum poboru zarodowych ekologicznych osobników o niezwykle cennych walorach. Karmienie mięsem i cierpieniem nisko wibracyjnego Świata oraz unikalnymi wibracjami Planety Matki Ziemi zaspakajaliście zapotrzebowanie, nie tylko w sensie energetycznym, ale i fizycznym, bo mięso z takich hodowli było niezwykle smaczne.

Ukochany! Zatrzymanie Ciebie w umyśle jest utrzymaniem Ciebie w wielkiej nieświadomości, w której trwasz. A prostym wyciszeniem siebie i wprowadzeniem w odczucie Miłości Serca, możesz odnaleźć te okrutne doświadczenia też w sobie. Może nie chcesz ich widzieć, ani wiedzieć, może nazywasz to teorią spiskową, a włączając sobie telewizję, zamykając drzwi myślisz sobie, że jesteś bezpieczny???

Ukochany! Ja jednak mówię Ci, że to jest tylko ignorancją, w którą teraz świadomie podążasz dając wodzić się tym światom. Może zapisałeś się dla tych światów podstępnym paktem na bolesne nauki? Może prosiłeś Bestię o zewnętrzne uzdrowienie? Może uczestniczyłeś w inicjującym kursie ezoteryki? Może myślisz, że „Święta Księga” ochroni Ciebie albo sekta ironicznie nazywana Owczarnią?

Ja jednak mówię Ci, że tak zaprzedałeś siebie, swoją Duszę na dalszą niekończącą się naukę. Miłość Serca i kochanie nią tych właśnie Światów jest zaliczeniem jedynym tych bolesnych nauk. Te światy pojawiły się po to, abyśmy mogli to poznać i tak wprowadziły nas w swoisty letarg ludzkiego umysłu, którym może myślisz, że jesteś wykształconym mądrym człowiekiem?

A ja Ci mówię, że Jesteś Wszystkim. A Ty to odczuj, bo Ty sam/a decydujesz o zakończeniu tej nauki. Budząc swoją Świetlistość, budzisz się w każdym, bo Jesteś Jednością Miłości i tak prosto przerywasz proceder okradania Matki Ziemi z jej Dzieci, przestajesz być pokarmem dla innych.

Bliźniacze ciąże są powrotem, bo powraca PRAWDA, bo budząc się Ty, krok po kroku wyzwalasz siebie z niewolniczego świata. Pokochanie Miłością Serca i przyjęcie jako wielkiej miłości tych Światów dających nam te lekcje, oczyszcza te Istoty i uwalnia nas, bo oni są nami, a my nimi. Dlatego przynieśli nam to wszystko czego potrzebowaliśmy doświadczyć na tym etapie nauki. Wznosząc się w Świetlistość Serca odradza się Twoja świadomość, dlatego z łatwością to odczujesz, bo umysłem człowieka niewolnika jednak tego nie pojmiesz, że on oceni, że te Światy były okrutne, zamiast je pokochać, a naprawdę tą miłość dać sobie.

Kocham Was – Kasia i Grzesiu.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle