Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 04.01.2016

Ukochani. Otwarcie Nowej Ziemi nastąpiło i wielkim złudzeniem są wszelkie oczekiwania, bo jest to spuścizna iluzji starego, odchodzącego świata i próba przemycania jej w nowy etap. Budzicie się jako Świadomość Jedności Miłości, a poprzez wejrzenie w Serce, każdy z Was może powrócić do piękna świadomości tej boskiej nieskończoności, którą tak otwieracie.

Ukochani. Era Serca nadeszła i budzi się szczątkowo Wasza świadomość, dająca rozjaśnienia i wgląd, czym jest postrzeganie świata poprzez Serce Boga, którym ten potężny dar jest w piersi każdego. Wielu z Was podążało poprzez ”rozwój duchowy” starego świata nowożytnej religii New Age i wpadało w pułapkę zastawioną zmyślnie w świecie Ego Świadomości, w której się uczyliście. Wprowadzanie Was w techniki ezoteryki powodowało subtelne przenikanie się kodami nisko wibracyjnych energii, twórców tych nauk w sposób subtelny, powodujących zamykanie serca. Zmyślny sposób zmanipulowanej ego – świadomości, która miała za zadanie Wami rządzić, kontrolować, wprowadzano odczucie oświecenia. Nazywaliście to nawet oświeceniem ego, ale to mówiło Wam w obecnej modzie na serce, że bardzo jesteście z nim połączeni, że ono jest bardzo otwarte. Oświecone Ego nauczyło Was biegle mówić o sercu i dawać wewnętrzne odczucia upewniające i usypiające, że w tym sercu jesteście, a jednak cali byliście w umyśle.

Wystarczyło tylko uważnie posłuchać, że to, co wyrażacie płynie jednak z oświeconego ego – umysłu. Poznać to bardzo prosto po logice dostosowanej do pojmowania świata poprzez umysł człowieka. Język Serca jest nie spójny z językiem umysłu i wielu z Was w pierwszym momencie odrzuca brak ludzkiej logiki w zdaniach, a EGO włącza Wam strach i mówi-uciekaj. EGO ostrzega, że Istota Ludzka nie może być tak potężna i że to nie Serce Boga, a Demon przemawia przez tego, który się budzi.

Tak toczyła się gra o każdego i sprawdziany jakich może doświadczałeś i Ty. Wielu z Was zostało podłączonych poprzez channelingi w umyśle i zachłysnęliście się, że mówi do Was „góra” lub sam Bóg albo wyższe Ja, a po prostu wpadli w pułapkę uzależnienia siebie od zewnętrznych informacji, zamiast uruchomić wewnętrzny Umysł Serca, w którym bez przekazu macie wszystko. Przekazem można to nazwać do momentu, kiedy bardziej się połączycie ze świadomością swojej Duszy w Darze Życia ciała człowieka. Kierując się tak poprzez Miłość Serca stajecie się prosto Istotą nowego wymiaru, swoją świadomością wykraczającą daleko ponad ludzki świat. Umysł człowieka rozpuszcza się w sercu, a jego rolę przejmuje świadomość potęgi Istoty, którą jesteście naprawdę. Ta Istota nie potrzebuje podłączeń ani przekazów, choć może rozmawiać z każdym, bo w pełni czuje, że Jednością Istnienia jest, że jest przejawem Czystej Miłości. Jako taka wychodzi poza skalę, w której niemożliwe są ingerencje czarnych światów w Wasz świat. Jest czystą Miłością, którą poprzez Serce przepełniacie całe swoje życie.

Serce w Ego to imitator odczuć w Was Boskiej Istoty i miał za zadanie sprowadzić na manowce tych, którzy niezbyt uważnie podążali ścieżkami przebudzenia, którzy nie oczyścili nauk religii i ezoteryki jako darów starych panów Ziemi. Rozstanie się ze starymi światami jest podstawą do tworzenia nowych kreacji, bo jedno wynika z drugiego, z przetworzenia, którego macie się uczyć. Pokochanie ciemnej strony jest przepustką do Nowej Ziemi, a praktyczne dopełnienie tego w materialnym świecie jest prawdziwym egzaminem Waszej duchowości.

Ukochani. Rozmijacie się z nauką, kiedy czujecie jeszcze strach przed czymkolwiek, a wtedy Wasza Dusza napiera i doświadczacie chorób lub niemiłych dla człowieka zdarzeń, będących lekcjami zobaczenia prawdy o sobie samych. Przybliża się dzień rozbłysku wielkiej Świadomości Miłości na Ziemi, ale z prawdą swoich nauk i tak staniesz osobiście. Nikt za Ciebie ich nie wykona.

Dojrzenie czym jest Miłość Serca, a czym pojmowanie miłości umysłem jest zaliczeniem lekcji, w których rozstajecie się ze starym światem. On odchodzi, ale to Ty wybierasz czy odchodzisz wraz z nim czy budzisz się jako świadomy Bóg – kreator nowej rzeczywistości. Uwolnienie umysłu i przeniesienie swego myślenia do Serca jest prostym przejściem ze świadomości człowieka – niewolnika do świadomości Boga – człowieka. To kolosalna przemiana, której możesz doświadczyć przeobrażając się wraz z ciałem, które miało za zadanie zatrzymać Was w starych lekcjach. Według przemyśleń inżynierii stwórców Waszego ciała, które przyjęliście na naukę nie mieliście szans na to przebudzenie, które dokonuje się wraz z Planetą Matką.

Ukochani. Przebudzenie Serca daje Wam proste wglądy w energetykę ciała i jego konstrukcję wielowymiarowe i tak możecie oczyścić oprzyrządowania zainstalowane w między wymiarach Waszych struktur ciał. W taki sposób rozplątujecie lekcje z których wychodzicie, a poradzenie sobie z przemiana ciała jest ważną lekcją na ścieżce przebudzenia.

Odnalezienie pułapki  Serca w Ego, w którą wpadło wielu nauczycieli Ziemi, jest milowym krokiem rozświetlenia bo już poznajecie czym jest czysta Miłość Serca, a czym iluzja, w którą wprowadzały Was prowadzące światy w nauce człowieczeństwa.

Powracacie jako świadomi Bogowie – stwórcy swojej rzeczywistości i już jesteście pewni, że to, co Was otacza wypływa z tego, co już stworzyliście w Sercu. Odzyskujecie Serce dla własnych kreacji i przestaje ono być polem, na którym to inne światy stworzyły swoje uprawy, bo zamknęliście je dla siebie, gdyż poskąpiliście Miłości dla Siebie. Uwierzyliście czarnym księgom dających Wam obraz srogich bogów nie zdając sobie sprawy, że taki świat stworzyliście sobie.

Teraz budzicie się świadomie rozpoczynacie tworzyć Nowy Świat, już czujecie, że nikt za nikogo z Was niczego nie zrobi, a podawanie dat było prostym chwytem wprowadzającym Was w oczekiwania. Miłość to Ty i odczuwając ją w sercu prosto dostrzeżesz różnicę między odchodzącym światem, a tym w którym się budzisz. Potrzebowaliście właśnie tych doświadczeń, aby to poznać i móc świadomie wybrać i pokochać wszystko.

KOCHAM CIĘ dokądkolwiek zmierzasz – GRZESIU I KASIA

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle