Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 27.01.2016r.

Odczujmy oczyszczenie naszych serc, gdy rozpoczynamy świadomie głęboko podążać w ich przestrzeń. Czystość naszych serc jest podstawą dotarcia do pomocy, jaką jest wewnętrzna wiedza, nasza prawdziwa, a nie „mądrość” zewnętrznego świata Matrixa.

Ukochani. Internet jest kwintesencją przejawienia się niespotykanego w skali wszechświata więzienia, jakim jest system, jaki sami sobie stworzyliście i nazwaliście Matrixem. Prawda jest taka, że to, co wydaje Wam się umysłem wielką pomocą, w starym świecie Ziemi stawało się to głównie umocnieniem krat więzienia, w którym coraz głębiej grzęźliście, przyjmując dary okolicznych światów. Wiele istot kosmicznych oraz demonów astralu usilnie pracowało nad tym, aby obniżać świadomość zbiorową. Działo się to w prosty sposób, poprzez podawanie pozornie pomocnych, ale przekodowanych informacji i podsuwanie wynalazków, które prowadziły do udoskonalenia Waszego więzienia, do pełnego zachipowania znamieniem Bestii. Kpiły z tego istoty dyktujące Wam Biblię czy inne channelingowe księgi, mówiąc, że nic nie kupicie, ani nie sprzedacie bez przyjęcia tego znaku.

Internet jest hologramem sieci wirtualnej, łączącej Was poprzez wielość połączeń, w jakie wchodzicie swoimi emocjami. To jest najprostszy przykład zasilania tej sieci własną energetyką. Kontakt organizowany wirtualnie jest takim samym kontaktem jak rzeczywisty i kiedy on jest dla Ciebie toksyczny to trwa dopóki świadomie nie rozpuścisz miłością tych podłączeń z taką istotą i całym systemem zapinającym Cię w banalny prosty sposób do globalnej sieci. Wydaje Ci się, że jesteś wolny i w pieleszach swego domu wyszukujesz bezpiecznie potrzebne Tobie informacje. Nie zauważasz, że po pierwsze, ograniczasz siebie, bo nie szukasz w swoim wnętrzu, tylko w zewnętrznym, stworzonym Ci wirtualnym świecie. Bierzesz to jednak z inną już energetyką, bo korzystasz z pośrednictwa czarnej nieoczyszczonej sieci systemu. Niewielu z Was ma otwarte serce i potrafi tym sercem rozpuścić czarną energetykę, wprowadzającą dezinformację, świadomą manipulację boskiej doskonałej rasy, którą jesteście.

Ukochani. Prawda obnaża się sama, jeśli zreflektujesz i zagłębisz się w czystości źródła w sercu, to wówczas poczujesz zniewalający odór tych podłączeń i zimną spijającą energetykę czarnego świata, którego mimowolnie i nieświadomie stałeś się baterią. Ubezwłasnowolnienie doskonałych istot było metodyczną pracą, prowadzącą do niezagłębiania się w siebie, nawet w proste myślenia, bo podana przygotowana papka miała Wam służyć jako pokarm, jako wiedza, którą w tej sieci poszukiwaliście. Nieumiejętność rozróżnienia barw powodowała, że czarne energie przyjmowaliście, jako świetliste, a czystą miłość serca, wielu odrzucała bardzo, bo raziło to demona przyjętego w Tobie. Umysł człowieka nie dopuszczał myśli, że to wewnątrz Ciebie jest przyczyna, bo demona, który żyje Twoim kosztem po prostu to światło razi, dosłownie odrzuca od prawdziwego Światła Serca.

Ukochany/a. Kiedy jesteś prawdziwie w sercu jesteś czystą Miłością, która kocha wszystkich i wszystko. Poznasz to łatwo, bo znika z Ciebie strach, ale kochasz też drogę każdego, którą on podąża, kochasz jego wybory, lekcje, których jeszcze potrzebuje. Kiedy jesteś w sercu, dziwisz się jak piękny jest świat, jak cudownych ludzi spotykasz, ale już czujesz, że po prostu spotykasz innych siebie, że naprawdę to Ty jesteś tak cudowna/a. W ten sposób tworzysz prawdziwie nowy świat, bezkres Królestwa Miłości, bo zechciałeś tę miłość najpierw dać sobie.

Ukochani. Internet jest globalną siecią zastawioną szczelnie w dniach ostatniej rozgrywki o Dusze Dzieci Ziemi, o istoty, których walorem jest bezcenne złote światło. Wy jesteście tymi istotami i to o Was toczy się ta gra. Cieszyliście się, że Internet Wam pomaga, że macie łatwy dostęp do wszystkiego, do kontaktu z światem, a nie zauważaliście, że chociażby dzięki temu przestajecie rozmawiać z innymi, ostentacyjnie wkładając słuchawki, kiedy wychodziliście poza swój dom – rewir i karmiliście swoją energią dosłownie Bestię. Zamknięte serca dawały znieczulicę, a przestrzeń tych serc oddawaliście, jako pole do uprawy „maków”, które innym światom służyły, jako narkotyczny życiodajny eliksir. Intuicyjnie poszukiwaliście rozwoju duchowego, a iluzja poprzez EGO mówiła Wam nawet o sercu, dawała imitujące odczucia tego serca. Z takim sercem otwieraliście strony Internetu, jako nowej świątyni, dosłownie kościoła, od którego podobnie się uzależnialiście. Stare kościoły oferowały Wam wiele kultów, ogrom wierzeń, świętych, aniołów, archaniołów, pod których mogliście się podpiąć.

Ukochani.  Wchodząc na stronę internetową nie zauważaliście analogii, bo czyniliście to umysłem, a wystarczyło tylko spojrzeć na menu i barwę oraz prawdę istot, którą taki kościół ezoteryki sprytnie podawał Wam poprzez to proste wejście. W zależności od swego ego, mieliście całą plejadę pośredników, w których przekazy zapinaliście się. Czytaliście je umysłem, dlatego nie czuliście zimna energetyki i kodów rujnujących Waszą świadomość i blokujących coraz bardziej boską percepcję. Nie zauważaliście, że z roku na rok Wasze życie staje się koszmarem i zamiast wzniesienia duchowego, którego w ułudzie ego poszukiwaliście w nowoczesnym kościele, doświadczaliście gehenny Matriksa, ciągle wabiącego do nowych wejść. Tłumaczenia channelingów z całego świata zalewały Ziemię w wielu językach, jako gra nasycania świadomości zbiorowej, tak bardzo, aby ją obniżyć i również tym razem zebrać całość uprawy, tak jak w poprzednich cyklach prowadzących do wielkich kataklizmów na Ziemi.Umysłem nie zauważaliście, że podpięcia są po prostu opętaniami. Spróbujcie z nich zrezygnować, a wówczas odczujecie sami prawdziwy głos głodnego Demona od którego chcesz się uwolnić.

Ukochani. Pozostając w ego – świadomości nie zauważaliście, że w pozornie chwytliwej wiedzy, czy to od Jezusa Sanandy, żmijowej istoty Kobry, galaktycznej federacji, pana ciemności Metatrona, czy setek innych Demonów, podszywających się pod różne imiona, dostawaliście jednak zniewolenia. Czyniły się podpięcia pod Waszą energetykę, bo braliście tę wiedzę niskowibracyjnym umysłem i głęboko kodowaliście swoją świadomość programami Matrixa. Podobnie jak w kościele, gdzie świadomie czyniliście krwawą ofiarę, tak w Kościołach Internetu wchodziliście, aby złożyć uniżający pokłon tym Istotom, a wychodząc czuliście się lepiej na podobę krowy, która jest po udoju.

Ukochani. Przyjrzyjcie się sobie. Nie wierzcie w moje słowa, płynące z mego Serca, bo każdy z Was ma własne Serce. Tym Sercem, krok po kroku dotrzesz do etapu zobaczenia gry o Ciebie i uświadomienia, że to jednak Ty decydujesz o wszystkim, że masz wolność wyboru świata, który chcesz doświadczać dalej.

Ukochani. Ja jednak mówię Ci, że wybieram Miłość i proszę Cię, abyś nie naśladował, ani mnie, ani nikogo. Całą mądrość masz w sobie!!! Skupiając się w Sercu łatwo odczujesz różnicę świata, jaki zobaczysz poprzez te wibracje miłości. Rozpocząć możesz od wyciszenia i przekierowania strumienia przepływów energii. Zalewając się papką dezinformacji ciągle zanieczyszczałeś prawdziwe i źródło, bezkreśnie czyste, które masz w swoim sercu. Masz tam niezmierzone skarby, z którymi przybyłeś/aś, aby obdarować siebie i wszystkich, których w jedności miłości spotykasz w nowym budzącym się świecie.

Ukochani. Otwarcie drzwi Nowej Ziemi nastąpiło. To czy wejdziesz w nią Ty jest Twoim wyborem między widzeniem świata umysłem człowieka, a Sercem Boga Miłości w Tobie. Oczyszczenie tych nauk miłością jest uwolnieniem siebie i wejściem do prawdziwej szkoły, przypominania sobie potęgi istot, którą każdy z nas jest. Internet jest darem, kiedy tworzy go miłość, ale w Nowym Świecie odczujecie sami jak bardzo spada zapotrzebowanie na chwytliwe wynalazki, podane Wam poprzez Waszych odchodzących nadzorców.

Kocham Cię – Ewa i Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju