Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie Serca z dnia 01.02.2016r

Ukochani!
Duch ludzki przebudził się z głębokiego snu, w którym to przez swoje cząstki świadomości zwane duszami, doświadczył obszaru człowieczeństwa na planecie Ziemia. Mija bezpowrotnie era doświadczeń czarnej nocy, w której to pojawiliście się, jako istoty najczystszego światła, zrodzone po to, aby ten świat dosłownie zmienić, poprzez przebudzenie własnego światła w czarnych świecie Ziemi. Dotarliście do momentu wielkiej lawinowej przemiany, w której to powracacie, jako istoty świadome nierozdzielności ze swoim duchem, w której doświadczyliście zapomnienia i możliwości autentycznego zgłębienia czerni, po to, aby teraz budząc się dosłownie ją rozświetlić.

Ukochani! Wiele potężnych plemion zaścieliło Ziemię Matkę, aby w połączeniu z nią, zadbać o wszystkie jej potrzeby i kreacje, bo tak wyrażaliście się pojawiając się na niej, jako jej dzieci. Germańskie Plemiona zasiedlały Ziemię szeroką ławą i były tym samym co Słowianie, bo te plemiona doskonale porozumiewały się sercem, gdyż nie był potrzebny im w zasadzie język. Klątwa pomieszania języków nastąpiła rzeczywiście, jako dar dla bratnich istot, które rozdzieliła chociażby rzeka. Odczuwaliście, że jako plemiona żyliście sobie bezpiecznie, ale krok po kroku poprzez zejścia kosmicznych światów, byliście otaczani doświadczeniami na wzór oblężenia i poszukiwania słabości w istotach potężnej mocy, którą jednak stanowiliście.

Pierwowzór istot ziemskich te plemiona zachowały ogromnie, dlatego dla najeźdźców kosmicznych były ciernią w oku, przeszkadzając im w zapełnieniu Ziemi bardziej podatnymi rasami na uległość, na posłuszeństwo. Przede wszystkim te plemiona były oporne na podsuwane wierzenia w zewnętrznych Bogów, nazwane później religiami. Dla tych autentycznych Dzieci Ziemi dualność była sprzeczna z prawem istnienia jako jedność z Naturą Matką. Metodyczna obróbka poprzez wieki, kształtowała ewolucje tych plemion, w których to pojawiali się wędrowcy inicjujący walkę i wzajemne konflikty między bratnimi, blisko spokrewnionymi plemionami. Krajobraz przeobrażał się, bo z idyllicznej, w pełni połączonej z naturą istoty, dosłownie stwarzającej sobie wszystko, stawaliście się odzianym w skóry zabitych zwierząt wojownikiem z tarczą i dzidą, wrogo nastawieni do każdego, kto przekracza Waszą rzekę, plemienną ustaloną granicę.

Ukochani! Poprzez wielowiekową obróbkę dla plemion germańskich, wprowadzono nową mowę, którą rozprzestrzeniono w obszarze ich działania, bo mimo, że te plemiona podejmowały walkę, to jeszcze miały ogromną moc połączenia z matką. Pozbawienie potężnego plemienia ich naturalnego dźwięku tworzenia, stało się dosłownym rozbrojeniem tych niepokonanych plemion. Mowa tych plemion kształtowana została zmyślnie poprzez emisariuszy, wysłanników innych podbitych obszarów, a potem możnych, którzy mieli wpływ na plemiona czy podległych wojowników. Zastąpienie twórczego dźwięku mową, której szczątki przetrwały do dziś, stało się prawdziwą przyczyną upadku plemion, które opierały się przez tysiąclecia zakusom czarnego świata, zniewalającego wszystkich w jeden spójny system. Plemiona germańskie były solą w oku, bo chroniły Ziemię na równi z Indianami, Aborygenami, Słowianami, Galami i innymi strażnikami Ziemi. Można śmiało powiedzieć, że tak połączone Dzieci Ziemi z obszarem Matki, były siłą Miłości Matki ochraniającą planetę przed całkowitym przejęciem poprzez okoliczne światy Syriuszan, Reptilian, Plejadian, Andromedan i innych. Interesem tych ras była bezwzględna, metodyczna praca nad przejęciem dóbr Planety Ziemi w taki sposób, aby udowodnić, że to Wy sami oddajecie im wszystko.

Pierwotne plemiona były zakałą, bo stanowiły nierozdzielną silę z naturą planety i te proste ludy miały znacznie potężniejszą moc, niż kosmiczni przybysze. Globalne zaszczepienie w świadomości zbiorowej prawdy posługiwania się umysłem dało sztuczną ewolucję, w której to wyprowadzano Was z serca, z autentycznej mocy, w której dosłownie mogliście czynić wszystko. Plemiona pierwotne nie były podatne na te zmiany, dlatego mimo tysięcy lat obróbki, w konsekwencji zostały niemal wyplenione. Łatwiej było zaludnić planetę nowymi rasami, zmyślnie selekcjonowanymi do upraw w posłuszeństwie dla nowych władców Ziemi, dosłownie samosterujących siebie poprzez zmyślne religie i doktryny wprowadzone jak wirus w całą populację.

Dokonująca się przemiana na całej Ziemi pomaga dojrzeć prawdę ludzkiej wędrówki i zadań, w jakich możecie się spełnić odnawiając siebie. Poprzez połączenie z Matką Ziemią odczujecie te miejsca przepływów świadomości, w których odnajdujecie swoją prawdziwą moc zapisaną w jej świadomości. Dosłownie zataczacie koło. Jako istota niemowlęca, doświadczająca w pierwotnym plemieniu potężnej duchowej mocy, pozwoliliście się okraść, wprowadzić w ścieżkę poznania poprzez umysł człowieka nowoczesnej hybrydy, specjalistycznie spreparowanej, jako Wasze zamknięcie.

Ukochani. Teraz budzicie się, bo nastała pora rozświetlenia złotych cząstek i jest to globalna pobudka Waszego ducha powodująca wkroczenie Was w przestrzeń, jako istoty świadomej, która poznała światy swojej nauki, dalekosiężne zgłębienie. Pokazało Wam, że jako istota jesteście niezniszczalni, dlatego dbano o to, abyście jak najdłużej żyli w oddzieleniu od natury. Posługiwanie umysłem dało Wam tysiące języków, w których przestaliście rozumieć się nie tylko z sąsiadami z innego plemienia, bo mowa ta dała zaczątek walce, a energetyka, którą niosła była potężna bronią, z której nie zdawaliście sobie sprawy. Boską moc, którą mieliście, doświadczając tych potężnych plemion, przerodziliście w nienawiść i tym samym już samą myślą niesioną ludzkimi słowami, zabijaliście swoje siostry i braci. Oczyszczenie języka jest milowym krokiem powrotu do potęgi miłości, a proste połączenie swego dźwięku sercem daje przepływy miłości płynące z serca do serca. Każde słowo, które tak wyrażacie, staje się oczyszczeniem nie tylko Twego ciała i osób, do których kierujesz wielką miłość, bo oczyszczasz tak całą przestrzeń, która staje się ponownie obszarem miłości.

Ukochani! Nikt nie dokona za Ciebie osobistej pracy i nie dopełni lekcji osobistych, w których zagłębiłeś się. Doświadczałeś pierwotnych kultur, jak każdy z nas, aby mieć całokształt nauk Matki Ziemi. Teraz, odrywając się od swego laptopa, od swojej komórki, możesz poprzez połączenie z Matką Ziemią ponownie przyjąć głębię mocy pierwotnej potężnej istoty, którą zrodziła Cię Ziemia. Dosłownie jesteś nią, a ona Tobą i masz całą potężną moc Matki Ziemi. Połączenie się z tą pamięcią daje Ci przebudowę Twego ciała i jego energetyki dostosowanej do sztuczności świata, idealnego systemu niewolniczego. Zaślepiały wielu podane wynalazki, abyście nie zauważali doskonałości więzienia, które miało Was za zadanie oddzielić od ponownego połączenia się z macierzą.

Ludzka mowa jest darem nauki i stała się w pewnym okresie środkiem porozumiewania się miedzy Wami. Poprzez umysł człowieka trudno Wam wyobrazić sobie, że nie potrzebujecie słów, aby wszystko wiedzieć o sobie i innych, że poprzez serce macie dostęp do serwera dającego wam wszelka wiedzę potrzebna do życia i każdego doświadczania, jakie obierzecie sami. Mowa ludzka jednak odnowiona w sercu staje się przepływem miłości między łączącymi się ponownie plemionami, w których nikną granice i podziały, do których przyczyniły się kody wprowadzone w podawanych Wam słowach i tekstach od innych światów. Wpadaliście w te pułapki, bo przyjmowaliście to nisko wibracyjnym umysłem człowieka, nie zauważając, że przyjmujecie sterowniki nad potężnymi istotami, którymi byliście, doświadczając serca.

Germańskie Plemiona zaludniają Ziemię wraz z innymi rodzinami, w których znikają podziały między rodzinami Matki, bo budząc się czujecie, że jesteście jedną rodziną niezależnie od rasy, której obecnie doświadczacie. Nie ma znaczenia, jakiej narodowości doświadczasz obecnie, bo budząca się świadomość Ziemi jest potężna fala uwalniająca kajdany i kagańce założone też na ludzkich słowach, uwalnia chipy sterujące w całej energetyce ciała. Nie ma znaczenia, w jakim wyznaniu dotąd tkwiłeś, jak bardzo krwawego boga wielbiłeś, bo kiedy budzą się wszyscy, po prostu budzisz się Ty. Doświadczałaś wielu lekcji potrzebnych do scalenia doświadczeń człowieczeństwa, dlatego znika dzielenie i mniemanie, że jakakolwiek grupa Dzieci Ziemi jest lepsza lub gorsza. Jeśli jeszcze utrzymujesz w sobie takie przekonania, to są to podziały i ograniczenia wewnątrz Ciebie, utrudniające Twoje przebudzenie w Teraz wraz z całą planetą. Aby się przebudzić, dosłownie potrzebowałeś doświadczyć wszystkiego, bo jesteś wszystkim i cokolwiek wyrażasz o innych zawsze mówisz o sobie.

Jesteś miłością, a dając ją sobie, doświadczasz prostoty przebudzenia i powrotu do jedności miłości. Doświadczasz rekonstrukcji pierwotnego plemienia, do którego powracasz, jako obieżyświat niezwykle bogaty w to wszystko, co Cię spotkało, co zapisało się w Tobie. Teraz już masz pamięć świata czarnego, poznałaś/eś jak smakuje zakazany owoc, podany w prawdzie mistycznego przesłania.

Ukochany/a! Rozstając się ze starym światem, przetwarzasz go i przywracasz sobie moc, którą Ty sam/a dałeś jemu. Tak ponownie stajesz się Dzieckiem Ziemi o autentycznej mocy, jakiej doświadczałeś w Germańskim Plemieniu wyrażając się, jako czysta miłość, jako kreacja Matki Ziemi.

Kocham Cię. Dorota i Grzegorz.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle