Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie Serca  z dn. 26.03.2016r

Ukochani. Okultyzm minionej ery zrobił tak wielkie spustoszenie w świadomości ludzi, że przyjęli to destrukcyjne uczucie  jako czystą Miłość Serca i uwierzyli, że Jezus cierpiał za innych, bo tak ich kochał.

Ukochani. JAM JEST to Bóg w Tobie, to Miłość, która tym Bogiem jest i to jest wszystko, w co możesz zechcieć uwierzyć i to jest prawdziwa Twoja wiara w siebie samego, a nie religie jako wierzenia zewnętrzne starego odchodzącego świata.

Sekty te rozrastały się w tempie błyskawicznym, aby zamazać, zatuszować prawdziwe nauki, jakie przyniósł Joszua, dlatego powstawało ich tysiące tysięcy, a największe z nich nominowały siebie do miana religii, prawnie sankcjonując siebie w waszej świadomości, cywilizacji. Uprzytomnienie sobie, że prawdziwą wiarę masz w Sercu i to tylko nią możesz uzdrowić siebie sam, jest pomocą w uwolnieniu siebie od potężnych kodów tych nauk, które zaszczepiono wbrew waszej woli, bo to wasi rodzice zanieśli was jednak i poddali bardzo bolesnym rytuałom. Płakaliście jako dziecko,a czasem broniąc się chorobą, bo czuliście głębokie i bolesne odzieranie waszej czystości składanej jako pokarm dla Czarnej Bestii, przetwarzającej waszą niewinność dla panującego Gadziego Świata. Ludzie poddani swoistej hipnozie, magii tego potężnego, wizualnie pięknego kultu, mówiącego puste frazesy o miłości, nie zauważali, że coraz bardziej zamyka się ich świadomość.

Mało tego, w warunkowych rytuałach zaprzeczających miłości, składanych w uwielbieniu Bestii, sami zamykali sobie boskie oko, kreację tworzenia i serce, wykonując ostentacyjne krzyżyki, będące przyjęciem pieczęci śmierci, bo z nią i z cierpieniem został związany krzyż w tym demonicznym kulcie. Wizerunek Jezusa został wykorzystany, jako swoisty marketing, aby swoją twarzą i uczynkami wprowadzał do demonicznych owczarni Boskie Dzieci, odbierając je Matce Ziemi i oddzielając je od jej natury, od jej mądrości, od cudownego pogaństwa pierwotnych plemion, grubymi murami, o których mówił wam Joszua.

Znamię Bestii widzieliście, na każdym kroku, bo wiele pieczęci mieliście naocznie zobaczyć, abyście świadomie przyjęli zewnętrze wierzenia jaszczurczego świata Reptilian – okupantów Ziemi. Oni jasno, uczciwie określili, że są Waszym „Panem Bogiem”, a wy ich sługami. Zbezczeszczenie daru Joszuy przyjęliście jako swoisty okultystyczny orgazm, zachwycając się celebracją picia jego krwi i symboliką zjadania jego ciała. Nie zauważaliście, że tak celebrujecie cierpienie i śmierć, zamiast radować się szczęściem życia.

Ukochani. Ja jednak mówię Wam, że nikt za nikogo nie wykona własnej nauki, nie odrobi nikt za Ciebie lekcji. Przebudzenie jest decyzją w Tobie samym, jest to Miłość do siebie, na którą możesz się skierować. Dopóki trwa Twoje podłączenie do Bestii, do demonów kościoła, stworzone przez Gadzi Świat, to tam oddajesz nadal całą swoją życiodajną, złotą energię seksualną i tak Twoja świadomość maleje, bo nie widzisz pułapki.

Proszę Cię jednak, Ty mi nie wierz, bo w swoim Sercu masz własną Prawdę Serca i to Ty wybierasz między Prawdą, a fałszem. Istoty te kryły się pod wieloma maskami i nie pokazując swoich twarzy, a masowo przejmując ciała Waszych braci i wykorzystując jako swój wizerunek, aby prowadzić Was w zwodnicze prawdy, odciągające od Serca, od miłości do siebie. Wielu świadomie poślubiło Bestię, pogardzając darem najpiękniejszym, jakim jest Miłość do Kobiety i jeszcze na ironię nazwali się „ojcami” choć wyrzekli się daru ojcostwa czy macierzyństwa.

Ukochani. Wznosi się świadomość, a w Sercu rozpuszczając te podłączenia i wykonywane rytuały, prawdziwie wychodzicie z podpięć i ze złowieszczych sekt, w których nadal trwaliście. Może dokonałeś apostazji, ale w swojej świadomości, jeśli nie oczyściłeś spożywania krwi Jezusa, to nadal masz nią zbrukaną swoją dusze, swoją boską świadomość. Twój zapis dalej jest ważny, a kiedy zajdzie potrzeba, panowie odchodzącego świata, upomną się o Ciebie, ale Ty już nie będziesz widział, że zostałeś przejęty i że robisz wszystko to, co Bestia Ci nakazuje.

Umysł człowieka nie rozumiał tego, dlaczego warczysz na światło, dlaczego drażni Cię światło Miłości i jesteś gotowy robić wszystko, aby je zniszczyć. Wokół siebie widzisz ciemność, ale umysłem człowieka nie chcesz przyjąć, że ta ciemność, agresja i nienawiść, którą ziejesz, masz jednak w sobie.

Ukochani. Kulty uprawiane, to doświadczenia minionego świata i pora najwyższa oczyścić się z nich głęboko, bo nie wejdziesz brudny do nowego świata, nie wejdziesz z nieoczyszczonym sercem, z fałszem i maską, za którą się kryjesz. Cierpienie, które przyjęliście, jako prawdę podaną wierzeniami sekt, stało się przestrzenią, czarną modlitwą, w której utrwaliliście wielkie cierpienia na Matce Ziemi, zastępując Radość i Szczęście, w której spełnialiście siebie w pogańskich pierwotnych kulturach. Cierpienie stało się podwaliną utworzenia nowożytnych religii, które zdominowały Ziemię i wielbiły śmierć, zamiast życia, a Jesteś Życiem Wiecznym. Przekodowania tych sekt powodowały agresję, że każdy, kto mówił o miłości jest konkurencją i uruchamiały się kody strachu, że trzeba go zniszczyć, albo uciekać, bo tak działał gadzi móżdżek połączony z ego – świadomością ciała człowieka.

Ukochani. Wejdźcie w Serce, odczujcie Miłość, a odczujecie swoje piękno i boską moc w swoim sercu. Poczuj Ty sam, Ty sama, że już nikomu tej mocy nie oddajesz. Tak rozpuszczasz wszystkie podłączenia do światów, które wypijały Ciebie, bo zapomniałeś/aś, że własnym wyborem, te podłączenia, śluby, inicjacje, dogmaty, sakramenty, obrzędy, przyjąłeś/aś.

Jesteś Bogiem i o tym prawdziwe mówił Joszua, ocierając się o ukamienowanie, a wchodząc z tymi słowami do pobliskiej „świątyni”, zobaczyć mógłbyś nienawiść i prawdziwe oblicze przekodowań wyznawców Krzyża Śmierci i męczeństwa, świadomie przyjęte poprzez Twoich Braci i Siostry.

Ukochani. Cierpienie to nawóz i odżywka dla „panów” starego świata, bo splecione z Miłością Boskich Dzieci, tworzyła niepowtarzalny złoty pokarm, po który oni tu przybyli. W taki sposób z nauczycieli, sami stworzyliście sobie okupantów, bo bardzo rozsmakowali się w ludzkim eliksirze.

Zobacz sam, czy jeszcze porusza Cię zacietrzewienie, a może odczuwasz strach odrzucający Cię od tej prawdy, to jest to tylko oznaka, że daleki jesteś od Miłości, bo strach nie istnieje, jest on tylko objawem jej braku. To on Ci mówi poprzez Twoje ego, że uciekaj od tego, bo to nowa sekta i choć jednoosobowa, to może Cię okraść z Miłości, której doświadczasz. Lecz to są tylko sterowniki Gadziego Świata, abyś nie pozbawiał ich udoju, abyś nadal był ich wierną owieczką, mimo że już nie chodzisz do kościoła.

Pokochaj też prawdę o wdowim grosiku, który dając z serca, dosłownie tą energią podłączyłeś się do świata Reptilian, szukając tam Boga, a toastem z Szatanem świętowałeś, pijąc krew Jezusa, czcząc cierpienie i śmierć zamiast Życia.

Ukochani. Stary świat odchodzi, ale to decyzja w Tobie, czerń i świetlistość jest w Tobie i to Ty decydujesz o rozświetleniu samego siebie. Nikt nie przyjdzie i za Ciebie tego nie uporządkuje, a jeśli cierpisz, czy chorujesz, zamiast radować się i być szczęśliwy, to świadczy tylko o tym, że nie kochasz siebie i jesteś skąpcem, który nie daje sobie Miłości. W taki sposób nie masz jej też dla innych, bo sam okradłeś siebie i obdarzałeś tym cierpieniem innych, mówiąc im umysłem, że ich kochasz, a prowadziłeś do świątyni śmierci, zamiast pokochać Boga w sobie, zamiast pokochać siebie prawdziwie.

Prawdą swego Serca sam odnajdź drogę, bo jest to Twoja indywidualna nauka, zobaczenia czym jest strach, śmierć, cierpienie, a czym szczęście, miłość i radość życia, po które to doświadczenia naprawdę tu przybyłeś. Jesteś tu po to, aby dokonać wyboru i potrzebowałeś poznać czarne tło i to doświadczenie dały każdemu czarne światy, a teraz otrzymujesz tego odsłonę. Dostajesz szansę łatwego wyboru, odejścia do dalszej nauki i doznań cierpień albo Miłości, którą możesz otworzyć dla siebie.

Wszystko to jest w Tobie, całe Królestwo Niebieskie, które jest Królestwem Serca. Dni ostatnie starego świata są, dopóki tego nie uczynisz, bo to Ty decydujesz o cierpieniach Ziemi, w których Twoja Matka trwa, krwawi. Wojny, których doświadcza ludzkość są Twoim wyborem, bo to Ciebie przenika walka i przyjęte cierpienia, które stworzyłeś. Wszelkie zewnętrzne próby regulowania świata, są mrzonką, próbująca ustawiać w lustrze, bo Ty możesz zmienić jednak tylko siebie, obnażając czarny świat w sobie.

Nie oczekuj, że to zrozumiesz umysłem człowieka, wszczepionym Ci przez Reptilian, jako dla niewolnika – posługacza, który będzie dla nich wykonywał zadania, stając się żywym akumulatorem życiodajnych energii, składanych im na mszalną ofiarę.

Nie wierz mi, bo masz swoje Serce, niezwykle doskonałe. Masz tam swoją prawdę i łącząc się w niej poprzez Serce i świadomość swego Ducha, docierasz do każdej informacji, której potrzebujesz do przebudzenia, do oprzytomnienia zanim się obudzisz, kolejny raz żywcem na ruszcie Reptilian, którym powierzyłeś tak ciało jak duszę. Nie zauważałeś, że zjadając tak inne zwierzęta, Twoich braci, upoważniasz innych, aby mogli uczynić Ci to samo. Nie dziw się temu, że w takim doświadczeniu się znajdziesz, bo teraz już jednak to wiesz i czynisz swój wybór świadomie. To jest właśnie pomoc w oprzytomnieniu dni ostatnich, końca starej rzeczywistości, a nie straszenie Ciebie.

Przybyłeś tu, aby być szczęśliwy, aby kochać i doświadczać Miłości z innymi Dziećmi Ziemi. Pozwoliłeś się okraść temu, przyjmując prawdę sekt gadziego świata, które dały Ci swoją drogę i wielką dewastację Matki Ziemi. Przytul się do niej, do trawy na polu lub drzewa w lesie, obmyj swoją świadomość jej wodą Życia w pobliskiej rzece, a łatwo odnajdziesz prawdę i wyjście z minionej otchłani piekieł, którą stała się Era Okultyzmu, którą tak stworzyłeś.

Kocham Cię – Grzegorz

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle