Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie Serca z dnia. 18.03.2016r.
Ciąg dalszy w temacie ,,Boska Seksualność”

Ukochani. W starym świecie doświadczaliście związków ludzkich, już w samej nazwie zaprzeczających Miłości, a żeby tym zaprzeczeniem były naprawdę, pieczętowaliście je warunkowymi paktami nazywanymi Przysięgą Małżeńską lub ślubowaniem.

Minął ten etap nieświadomego doświadczania tego wszystkiego, co tą miłością nie jest, aby móc na tym tle poznać teraz piękno Miłości Partnerskiej, którym jest to spotkanie Bogów, bo stajecie się nimi oczyszczając serce z minionego etapu poznawania ziemskiego świata.

Wielkie przebudzenie to jednak decyzja w Tobie i to Ty decydujesz czy wkraczasz do kwiecistego Królestwa Serca, czy jesteś sługą w starym świecie chociażby swego małżonka. Może jesteś z nim dlatego, że nie masz siły, ani energii na zerwanie kajdan, które tę Miłość wykluczyły. Teraz nie dziwisz się, że jej nie doświadczałeś, bo nie miałeś jej w sobie, skoro wybrałeś scementowanie tych wątpliwych zauroczeń umysłu, paktem chociażby w majestacie świątyni Gadziego Świata.

Nie dziwisz się teraz, że doświadczaliście cierpienia, bo dar swojej Miłości Partnerskiej zanieśliście jednak do świątyni strachu, opartej na cierpieniu i celebrującej śmierć zamiast życia i szczęścia. Doświadczaliście ubogości swej energetyki, a wchodząc w pasożytniczy świat, któremu powierzyliście swój związek, sami stawaliście się pasożytami.

Bywało w waszych związkach, że nieświadomie czerpaliście energie jedni z drugich, żywiąc się wampirycznie poprzez seksualność, kłótnie, obwinienia, wprowadzające w poczucie winy, z czym były spójne wasze świątynie, kodujące was na poczucie grzechu.

Ukochani. Jeśli jeszcze lękasz się, że ktoś z Ciebie „wyssie” energetykę, to znaczy tylko, że jesteś w starym świecie, a Twoje Serce dalekie jest od przepełnienia miłością i przebudzenia, którego możesz doświadczyć. Miłość wyklucza lęk, strach, bo czarne światło znika, kiedy rodzi się prawdziwa Świetlistość Serca. Miłość powoduje, że znikają energetyczne relacje, a to wysoko – wibracyjne uczucie samo wyrównuje tyle, ile bierze. Miłość razi wszystkich tych, którzy mają w sobie czerń, dlatego jej nie rozumieją, bo zawładnięci czarną energetyką, dosłownie postrzegają Miłość jako zło, jako wymysł Szatana. Nie zdając sobie sprawy, że poprzez wielowiekową uprawę tak byliście hodowani, aby wszelki przejaw Miłości piętnować, niszczyć, pogardzać, dlatego na miłość reagowaliście agresją, bo drażniło Was jej światło.

Ukochani. Karawana jedzie, psy ujadają. Budząc się Ty nie odpowiadasz za innych, że ich drażni Twoje światło, reagują szczekaniem z agresją, próbują Cię ściągnąć do swojego świata. Ego nauczyło ich zmysłowego pojmowania miłości, mówić o niej, definiować, ale jednak sami nie poznali czym Miłość Serca jest.

Ukochani. W starych partnerstwach uczyliście się tego, że kiedy nie kochasz siebie, sprowadzasz sobie nauczyciela, który ma Cię wykorzystać i żyć budzącą się energetyką wznoszącą się w Tobie. Często partner zadowolony był, że jego żona podnosi swoją wydajność, doświadczając kursów ezoteryki, bo bez własnej pracy mógł posiłkować się tym i to było słodko wygodne. Budząc jednak prawdziwie swoje światło, poprzez Miłość Serca, rozpoczęliście się kochać, przestawaliście pozwalać się wykorzystywać, dlatego stare związki oparte na zasadzie uczeń –  nauczyciel, przestawały mieć rację bytu, rozpadały się. Długie trwanie w nauce powodowało, że pomogliście uzależnić się partnerowi od takiego życia i było mu coraz trudniej przyjąć przemianę wraz z Tobą, bo bardzo rozsmakował w odżywianiu się czyimś kosztem.

Wznosząc się w nowy wymiar warto głęboko upewnić się, że dostatecznie Kochacie Siebie, abyście mieli czym obdarować swego partnera i spełnić się w cudzie doświadczania Boskiego Partnerstwa, uwalniając wszelkie schematy i wzorce jakimi przenikaliście siebie, kodując w starej rzeczywistości.

Ukochani. Nie jest możliwe wejść do Nowego Świata ze starymi strukturami, bo wszelkie struktury zaprzeczają czystości Miłości jakiej na Ziemi przybyliście się nauczyć, a w zasadzie przypomnieć sobie. Jesteście tą miłością, dlatego w swoim sercu odnajdźcie piękny świat i przestrzenie, w których chcecie się spełnić, dlatego nie wierzcie mi, bo każdy z Was ma swoje własne Serce i Prawdę jaka tam jest.

Kocham Was – Grzesiu.

Serdecznie dziękuję Paulinie za spisanie moich odczuć serca.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju