Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment Książki  „BOSKA SEKSUALNOŚĆ czyli sztuka kochania sercem”

Wszystko, co spotykacie w Nowym Świecie oparte jest na radości. Ona jest nośnikiem i pomocą w byciu w „teraz”, w celebracji życia, w odnajdywaniu samego siebie. W dziecięcej radości znika jakakolwiek ocena, jakiekolwiek warunki, zasady, założenia. Tu każdy cieszy się chwilą i bezwarunkowo dzieli się tym z innymi, bo tu jest miłość w sercu każdego, kto dotarł do Nowego Świata. Patrzenie sercem, mówienie sercem, słyszenie sercem, daje wam niesamowity kontakt między wami. Posługujecie się jednym językiem, znikają wszelkie bariery. Rozumiecie się bez zbędnych słów, przyciągacie się w najmniejszej potrzebie. Tu każdy każdemu chce pomóc, tu każdy każdemu chce służyć. Nikt nie jest ważniejszy od drugiego, a role wybieranych przewodników są zaszczytem miłości służenia innym, są darem dzielenia się z samym sobą, z jednością, którą w każdym calu się czujecie. Płynie do was morze radości, wykąpcie się w nim, przepełnijcie mroki po minionych cierpieniach, którymi was przekodowano, w których trwaliście.

Powraca radość, chwytajcie jej wibracje, to potężna energia, odnajdźcie jej zalążek w sobie. Utrwalcie ją, aby stała się naturalną czynnością, wypełniającą przestrzenie po strachu, który dotychczas w was zalegał. Radość pomoże wam cieszyć się odnajdywaną w sobie budzącą się boską seksualnością, dającą jeszcze większe przetworzenie radości w sobie. Wszystko to sprawia, że już na początek, zamiast chodzić po Ziemi, zaczynacie wręcz latać. Tak bardzo będzie was unosić to cudowne uczucie, tak bardzo wznoszące w etap boski, tak bardzo pomagające w odnajdywaniu seksualności, tak bardzo łączące z nowymi wibracjami, które tym samym jeszcze bardziej wznosicie. Radość przenosi was do boskiego świata, gdzie dosłownie stajecie się Dziećmi Boga, ta radość pomaga wam też wkraczać w nowy boski świat. Nie potrzebne są wam jakiekolwiek używki wspomagające ją, tworzące warunkowość, to byłaby jej profanacja. Boskie ciała omijają wiele szkodliwych produktów, a świadomość sama kieruje was na potrzebne wiktuały obficie zaścielające stoły Matki Ziemi.

Ukochani, proces radości w was narasta, ale to wy go uruchamiacie, a on staje się pomocą w wejście w doświadczenia seksualne między wami. Znika w was potrzeba fizycznego wyżycia się ciała poprzez seks. Nowe odczucia wynikają ze spełnienia duszy i ducha. Tu już umiecie kochać wszystkich, przytulać się wzajemnie w bezwarunkowej miłości, bez potrzeby głębokiej penetracji, którą dotąd uważaliście za podstawę, za warunek „miłości”, czy za cud szczęścia.

Tak harmonizują się wasze ciała, dajecie drugiemu to, co macie w sobie. Z wielką radością przytulenia przepełnia innych wasza energia seksualna, harmonizująca się w was wzajemnie, potęgująca wasze moce wewnątrz siebie, gromadząca coraz większy ładunek w każdym z was. Doświadczacie cudu, utożsamiacie sobie swoją doskonałość, że z tak zatrzymaną energią dopiero teraz możecie wznosić ciało wraz z duszą i duchem na niebotyczne wyżyny boskiego wzniesienia, a energia, która się w was skumulowała może posłużyć dosłownie do wszystkiego. Z radością w sercu, w zespoleniu dwojga dusz możecie utworzyć nowe życie. Możecie zaprosić do siebie nową duszę, gotowi na sprowadzenie żywego Boga, dla którego przestrzenie miłości już otworzyliście. Tą samą energią możecie materializować przedmioty, urządzenia, pojazdy, a nawet nowe światy, nowe galaktyki. Tu już wiecie jak warto być odpowiedzialnym za waszą energię seksualną, za moc, która z niej płynie i świadomość ile tą energią możecie przetworzyć, tak wewnątrz siebie jak i w świecie wokół. Tu już nie tracicie jej, nie używacie bez miłości do zaspokojenia ego, nie pogłębiacie zwyrodnień oraz nie karmicie coraz większej ilości larw astralnych, istot demonicznych, żyjących od eonów czasów waszym kosztem.

Kochajcie radość jako cudowne pasmo energii, pomagające wam zbudować Nowy Świat. Kochajcie radość jako zespolenie z miłością w odnajdywaniu nowego seksualnego spełnienia. Ta radość sama was wzniesie, kiedy tylko ją przyjmiecie w swoje serca. Kocham Was.

POTĘGA RADOŚCI

Fragment książki „PRAWDA SERCA Elementarz Nowej Ziemi”

To uczucie w was, będące potęgą i platformą wznoszącą was w inne przestrzenie kreacji Boskich Istot, jakimi jesteście. Dar Radości jest w sercu każdego, lecz wielu go blokuje, bo tak bardzo wyrzekło się własnego szczęścia. Przyjmując role dla innych, staliście się tymi rolami.
Ukochani moi. Dar dziękczynienia to dar wewnętrznego szczęścia, to samoświadomość przepływu pełnego uwolnienia wibracji wznoszącej w stan szczęścia, wibracji radości. Prawdziwej radości możecie się nauczyć od waszych dzieci, zanim uwarunkujecie je waszymi doktrynami, iluzjami, przekonaniami, wmawiając im, co jest dla nich dobre, a co złe. Dar tego uczucia to miła, lekko euforyczna emocja wzniesienia, dająca wam natychmiastowe przejście do nowego świata. Stan, w którym zaistnieliście, wewnętrznej radości, otwiera wam przejścia do innych furtek w przestrzeniach boskich, bo staje się przepływem miłości.
Radość spotęgowana wielokrotnością waszych serc jest jak wulkan w morzu energii, których częścią stajecie się sami. Szukając radości jako formy warunkowej, jako spełnienie w zamiennikach, w substytutach dawanych sobie, jest oszukiwaniem samych siebie i tworzeniem rodzaju uzależnienia od tych przepływów. Mówicie, że macie radość, bo skosztowaliście alkohol, bo daliście sobie smakołyk, bo daliście sobie towarzystwo.
Tak czyniąc jednak tworzycie uwarunkowania. Ugruntujcie te uczucie wewnątrz siebie, wewnątrz piękna świata, które tam tworzycie. Odczujcie, że ta radość was przepełnia, że jest spójna ze szczęściem i wdzięcznością wewnątrz was, że są jej w was niezmierzone pokłady. Dopiero teraz dopełnijcie się darami, które chcecie skosztować w zewnętrznym świecie hologramu waszej nauki.
W tak prosty sposób przestajecie żyć w świecie iluzji i zaczynacie żyć w świecie Prawdy Serca, w świecie wewnętrznego piękna i pokładów uczuć, będących nośnikami i przejściami w najwyższe wibracje miłości. Tak czyniąc, tak wznosząc radość, stwarzacie ją narzędziem pomocy powrotu do domu.

 

Przekaz z dnia 09.04.2012

Radość jest boską energią istniejącą w sercach wszystkich Boskich Dzieci, którymi jesteście. Przejawienie się radości w Was, pozwala łatwo na utrzymanie i wnoszenie, spiętrzania miłości w waszych istotach. Im więcej Wam się uda rozniecić „dziecięcej” radości, tym łatwiej odnajdujecie drogę w pełni miłości, którą sami jesteście i w radości skutecznie wznosicie się w niej ponad Wasz umysł, Wasze ego i zbiorową świadomość niskich wibracji Ziemi zalegającej strachem.

Proste wyzwolenie Waszych serc i pozwolenie na zaistnienie w nich radości, świadome przekierowanie tam jej, pozwala na wyzwolenie z otaczającej Was iluzji i systemów opartych na strachu. Radość spotęgowana wielokrotnością Waszych serc, jest jak wulkan w morzu energii, których częścią jesteście.

Nie ma siły, która powstrzymałaby energię Radości Serc, gdyż jest ona nośnikiem czystej, bezwarunkowej miłości, którą sercami wytwarzacie. Nowy człowiek, który zaistniał na Ziemi jest świadomym Dzieckiem Boga, świadomym swego połączenia z Istnieniem, naszej jedności. To połączenie daje z kolei nieograniczoną łączność ze źródłem i czerpanie z niego nieograniczonych mocy boskich energii, których prostym nośnikiem, jak i wyzwoleniem , jest energia radości. Wyniesione tą energią Dzieci Ziemi mogą prosto osiągać wzniesienie w transformacji, która trwa i jest decyzją każdego z Was.

Wybór Was jako Dzieci Boga, jest bardzo prosty w dokonaniu jego. Sercem swoim wybrać możecie, czego dalej doświadczać zechcecie. Jeśli pokochacie radość, wybierzecie  pomoc, która na powrót Was wzniesie w wibracje miłości, którymi zawsze byliście.

KOCHAM WAS

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle