Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Recenzja książki Grzegorza Kaźmierczaka pt. „Jezus zwany Chrystusem”.

Szukajcie, a znajdziecie. Poznajcie prawdę, bo tylko ona może Was wyzwolić.

Recenzję zaczynam i kończę tym samym najważniejszym przesłaniem. Jest ono kluczowe, dlatego książka ta powinna być wręcz lekturą obowiązkową dla wszystkich chrześcijan, szczególnie w katolickiej Polsce. Polecam ją z wielu fundamentalnych względów, gdyż wszystkie potężne światowe religie, są jak budowle bez prawdziwego fundamentu, są jak kolos na glinianych nogach, więc muszą się zawalić, co się właśnie rozpoczęło. Jednak najważniejszy powód można najkrócej określić jako „koniec czasów”, co oznacza, że nastąpił koniec obecnego cyklu, wielotysięcznych nauk człowieczeństwa na Ziemi i nastał czas na ostateczny egzamin, czyli okazanie; swojego światła, stanu swoich samodzielnych nauk, swoich indywidualnych wibracji, okazanie kto z kim rezonuje, kto do jakiej owczarni się zapisał. Została jeszcze tylko niewielka grupa ludzi, którzy jeszcze się wahają z podjęciem ostatecznej decyzji, lecz nie wiedzą, że zostały już jedynie ostatnie miesiące w 2016 roku.

Gdy był czas na naukę, to osobiście, przez ponad dwadzieścia lat prowadziłem zawodowo swoje samodzielne badania różnych demonicznych postaci oraz sztucznie tworzonych egregorów, które często występowały, najpierw w różnych mitologiach, a następnie, niektóre z nich trafiły do Biblii. Działania tych demonów, doprowadziły do tego, że właśnie w tym roku, na naszych oczach, został zainicjowany kolejny upadek ludzkości, który zbiega się z wibracyjnym rozdzieleniem się obecnego świata. Tym razem upadek nastąpi z powodu cywilizacji zachodniej, zwanej także, ze względu na swój rodowód, cywilizacją śmierci. Nie ma więc już czasu na dalsze samodzielne badania, bo trzeba pilnie podjąć ostatnią i najważniejszą życiową decyzję. Dlatego w tej ostatniej chwili, warto sięgnąć po tę książkę, aby czym prędzej uwolnić się od trwających już 2.000 lat kłamstw na temat tzw. Jezusa Chrystusa oraz od przynależności do jakiejkolwiek z demonicznych sztucznych religii.

Chrześcijanie różnych wyznań, stanowią grupę liczącą na świecie ponad dwa miliardy ludzi, dla których Jezus Chrystus, jest główną postacią kultu, tworzonego na podstawie Biblii, szczególnie części zwanych Ewangeliami lub Nowym Testamentem. W Europie, poprzez Cesarstwo Rzymskie, nowa religia zwana chrześcijaństwem, rozprzestrzeniła się na cały świat. Jednak chrześcijaństwo, na żadnym kontynencie nie było przyjmowane przez miejscową ludność dobrowolnie, lecz zawsze; pod przymusem, podstępem, przekupstwem, ogniem lub mieczem. Tak więc w chrześcijańskiej Europie nie ma nikogo, kto by przynajmniej nie słyszał o Jezusie. Tak jak w przysłowiu, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, tak samo wszystkie dogmaty nowej religii oraz opinie były kształtowane wyłącznie przez Rzym. Zawsze były one podparte samozwańczym autorytetem nieomylności papiestwa i jako takie, nie podlegały jakiejkolwiek dyskusji. Utworzona instytucja „Świętej Inkwizycji” była jednym ze sposobów na skuteczne zastraszanie i eliminowanie przebudzonych, na całopalnych demonicznych stosach ofiarnych.

Grzegorz Kaźmierczak wychował się w warunkach bardzo bliskich naturze, co wydatnie wspomogło jego przyśpieszone przebudzenie i korzystanie z naturalnej, rdzennej, niezmanipulowanej Przestrzeni Serca. Dlatego jego przesłania serca zawarte na stronie internetowej „Prawda Serca” oraz w jego książkach, niosą wysokie wibracje czystej miłości. Z jednej strony, jest to ogromny walor tych publikacji, zaś z drugiej strony, wysokie wibracje prawdy, są niczym potężna magnetyczna siła, która wręcz odrzuca lub zamyka tych, którzy nie są gotowi na prawdę, czyli na; zakupienie książki, na jej otwarcie, na jej przeczytanie i sprawdzenie kto za rezonuje z zawartymi w niej prawdami, kto wyciągnie z nich wnioski, kto zmieni swoje życie. Czas odsiewu dobrego ziarna od chwastów i plew dobiega końca, gdyż wielu już dokonało swojego wyboru i woli nadal pozostać w nieświadomości i w okowach demonicznej niewoli. Mieszkań jest wiele, a więc i dla nich są już przygotowane, odpowiednie dla ich indywidualnych wibracji, nowe super niewolnicze światy.

Pod wpływem przekazów Serca, jak domki z kart, rozsypuje się dosłownie wszystko, czego Sercem dotknie Grzegorz Kaźmierczak. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, czym się różnią naturalne Prawdy Serca, od sztucznych kłamstw oraz iluzji umysłu, posłużę się przykładem komputera oraz żywej istoty. Naturalne ludzkie istoty, z wyjątkiem ludzkich hybryd, klonów i biorobotów, są samodzielne i mają w sobie pełny boski potencjał. Natomiast każdy sztuczny komputer, może odtwarzać tylko takie programy, jakie ma zainstalowane, więc cokolwiek taki komputer wyświetli na ekranie, i tak każdy obraz na ekranie będzie iluzją, bez życia. Rzymska cywilizacja śmierci bardzo dbała o to, aby wszystkie aspekty życia człowieka, nie były prawdziwe, lecz przekierowywane na ekran wyświetlający wyłącznie niewolnicze programy, i to od urodzenia, aż do śmierci. Główne narzędzia wrogiego, niewolniczego systemu zwanego potocznie Matrixem, do utrzymywania ludzkości w ciemnocie i niewolnictwie, jak stada owieczek i baranów, były właśnie wszelkie demoniczne religie oraz fałszywe wychowanie, oświata i nauka.

Na podstawie mitologii greckiej, książka ukazuje rodowody i prawdziwe losy upadłych demonów z panteonu „Bogów Olimpijskich” oraz ich powiązania i bezpośredni wpływ wcześniejszych wyczynów różnych bogów, na nowo powstałą religię chrześcijańską, aż do czasów współczesnych. W książce można znaleźć prawdziwe przekazy z przestrzeni Serca, które są zupełnie inne od oficjalnych, głoszonych zwykle zgodnie, przez wszystkie instytucje Matrixa. W tej sytuacji, po upływie 2.000 lat fałszywego chrześcijaństwa, książka jest bardzo pomocna, do ponownego sprawdzenia jakie są prawdziwe odpowiedzi na ogromną ilość pytań, z których przytoczę chociaż kilka, z tych najważniejszych:

– kto rządzi tym światem, ludzie, czy gady?
– czy Jezus był autentyczną postacią historyczną, czy tylko sztucznie wykreowanym egregorem chrześcijańskim?
– co naprawdę się dokonało 2.000 lat temu?
– jakie było prawdziwe imię nauczyciela, który inkarnował się na Ziemi 2.000 lat temu?

-czyją inkarnacją była postać wykorzystana przez demony do wypaczenia lub odwrócenie o 180
stopni nauk nauczyciela?
– cóż tak ważnego ten nauczyciel przekazał zniewolonej ludzkości, że Matrix do dnia dzisiejszego wykorzystuje wszelkie sposoby do ukrywania tego przesłania?
– kto został ukrzyżowany jako Jezus?
– jaka była prawdziwa rola Judasza?
– jakie były prawdziwe dalsze losy tego nauczyciela?
– dlaczego Matrix robił i nadal robi wszystko, co tylko możliwe, aby ukryć prawdziwe imię tego nauczyciela oraz przesłanie jakie zwrócił zniewolonej ludzkości?
– kto i w jakim celu podyktował ludziom pełną fałszu księgę, zwaną Biblią?
– komu i do czego służyła Świadomość Chrystusowa?

Szukajcie, a znajdziecie. Poznajcie Prawdę, bo tylko ona może Was wyzwolić.

Zbyszek
Koszalin, dn. 8.03.2016 r.

Zapraszam innych.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim