Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 06.05.2016r

Ukochany/a. Przeniknij sam siebie miłością serca. Połącz się głęboko z jego wibracją, a ono samo Ci powie podniesieniem Twojej świadomości, gorącym uczuciem, czy dalej tam przebywasz.

Zacznij od tego czy nadal w tym ciele jesteś? Czy nawiązujesz kontakt z własną duszą, z przepływami własnego ducha? Czy czujesz tam zimno, chłód czy może logikę istoty, która przejęła Twoje ciało​? Zauważ czy może odrzuca Cię coś od innych? Zwróć uwagę czy to nie ego mówi Ci, że to oni nie są w sercu? Może nie zauważasz jego gry i odcinania Ciebie od wszystkich, którzy mogliby Ci pomóc? Zauważ, kto podsyła Ci logiczne myśli, że to Oni są czarni i trzymaj się od nich z daleka? Uświadom sobie, że to tylko gra o Ciebie, dosłownie o Twoją duszę, a wyprowadzenie Cię z serca jest początkiem przejęcia Ciebie.

Przemiany Ziemi następują i wiele jej dzieci na tym etapie egzaminów wybiera jednak odejście z planety niż przeobrażanie się z egzaminującą wszystkich maturą, której daru przeobrażenia dostąpili Ci, którzy przyjęli Prawdę Serca. Tylko w Twoim sercu jest jedyna prawda i droga, którą podążając, możesz kontynuować niebywały etap wznoszenia się w wielkiej metamorfozie, wznosząc się w przemianę wraz z ciałem człowieka.

Nadszedł ten moment, kiedy dalsze kamuflowanie odejść poprzez Matrix staje się niemożliwe i stanie się widoczna prawda w każdym Dziecku Ziemi. Wiele dusz odeszło pogardzając naukami Ziemi, nie przyjmując prawdy, że są doskonałymi Dziećmi Miłości. Te Dzieci Ziemi wybrały dalszą naukę w światach poprawkowych, a ich ciała w etapie trwania egzaminów przejęły istoty innych światów lub dosłownie energie Matrixa, które sterują nimi jak marionetkami. Ci Wasi bracia i siostry odeszli w ogromnej skali z boskiej szkoły Ziemi, a te istoty i programy systemu starej edukacji do złudzenia odgrywają ich role dla innych, aby i inni mogli zdecydować bez cienia trwogi o własnym wyborze świata.

Poznajecie ich po oczach, że gaśnie tam blask życia, że góruje logika, a obniża się świadomość czucia. Łącząc się z sercem Waszych bliskich, odczujecie zimno, a nawet ciało przeszyje chłodne mrowienie. Kiedy wejrzycie okiem serca w głąb tego ciała, nie lękajcie się twarzy prawdziwej istoty, która dla Was odgrywa piękną rolę w inscenizacji, należną dotąd do bliskiej Ci osoby prawdy lekcji i daru zobaczenia tego wszystkiego. Nie chodzi o to, abyś czuł strach, byś lękał się kogokolwiek, a kochaj wszystko. Kochaj nadal dar ciała sterowanego i zatrzymywanego w nauce przez genialny czarny system, bo dzięki temu, każde dziecko Ziemi może samodzielnie podjąć decyzję o przebudzeniu.

Prawdą jest jednak, że milionami rozkradane są Dzieci Ziemi i z ciał wyciągane są dusze. Nie ma jednak popłochu, bo nie zauważacie inwazji demonów, tańcząc beztrosko jak na Titanicu. Pokochajcie prawdę odpowiedzialności, każdego kroku i każdej decyzji, kiedy doświadczasz maturalnego egzaminu Dzieci Ziemi. Po tysiącach inkarnacji dotarłeś do tego i warto być świadomym w jaki kolejny etap czy cykl chcesz wejść. Matrix zatrzymał te ciała, dosłownie jak puste wehikuły lub zasiedlone demonicznymi bytami, osaczają Ciebie, aby przeniknąć Cię strachem i dać Ci lekcje, odnajdując każdą nieszczelność w dyplomowym wypracowaniu.

Przyjmij do serca prawdę o wielkich rozstaniach, ale nie lękaj się, bo nikt nie odchodzi, bo każdy tak jak Ty życiem wiecznym jest. Czujesz to i kochasz godność wyboru, bo inni Ty, Twoi bliscy, potrzebują dalej bolesnych lekcji. Pokochaj prawdę, że odpowiadasz tylko za siebie, a budząc się w sercu dosłownie rozjaśniasz całą planetę i swoją cząstkę w duszy każdej istoty. Jesteś tak ważny i tak potężny, a rozbłysk Ciebie, Twojej złotej cząstki jest rozbłyskiem i przebudzeniem wszystkich Dzieci Ziemi.

Ukochany. Odczuj swoje serce, to w nim masz umysł, a nie w ciele człowieka, którym posługiwałeś się w etapie niewolnictwa przerodzonego w okupację i dominację gadziego świata nad Ziemią. Prawdą jest, że Ci nauczyciele jako Twoi bogowie, stworzyli Ciebie zimno uczuciowego na swoje podobieństwo, ale i prawdą jest, że dali Ci szansę odnalezienia miłości, którą jesteś naprawdę. Teraz znasz już odpowiedź i w maturalnym kwestionariuszu w Twoim sercu możesz zaznaczyć odpowiedź. Kocham Twój wybór, dokądkolwiek zmierzasz, dziękuję Ci za dar wspólnej podróży, za spotkanie doskonałych istot światła miłości.

Pokochaj prawdę, że jesteś mną, a ja Tobą, jednak każdy z nas może wybrać przestrzeń wzniesienia w Nowy Świat poprzez serce lub pozostać w etapie niewolnictwa i doświadczania służalczości dla panów, obranych sobie jako bogów, czczonych w świątyniach gadziego świata. Z Ziemi odchodzi jednak ten degradujący, przedłużający się etap edukacji, bo przebudzenie nastąpiło. Eksplozja światła tego przebudzenia jest fuzją oczyszczającą Ziemię z żywych trupów, tych którzy wyparli się miłości, tych którzy zaparli się kim są, lub po prostu zdecydowali zakończyć naukę.

Ukochani, jesteście miłością, ale odczucie tego sercem jest ważnym wyborem i początkiem drogi oczyszczenia jej imitacji podawanej poprzez umysł, będący zestawem prostych programów dla niewolnika posługacza. Fala ta uruchomiona jest potęgą oczyszczającą Ziemię z trupów, którą Matrix swoją mocą magii, energią śmierci zawiesił, abyście nie zauważali ogromnych przemian w których jesteście, abyście nadal beztrosko klękali uniżenie i rytualną celebracją podpisywali pakty w świątyniach śmierci na swoją duszę. Etap oprzytomnienia daje prawdę, każdemu o stanie jego duchowości, a praca z sercem z jego uruchomieniem jest jednak niezbędna dla każdego, kto zechce w przestrzeni Nowego Świata Ziemi pozostać.

Powróćmy do serca. Może mówisz, że masz je, że nim czujesz, że posługujesz się, a nawet kochasz. Ja jednak mówię Ci, że jeśli używasz umysłu ludzkiego to nadal jesteś człowiekiem, nadal pozostajesz wpięty wielopoziomowo w pajęczą sieć Matrixa, który doi Twoje energie, poprzez szereg systemów. Twój prawdziwy umysł jest w sercu i to jest umysł Boga, którym jesteś, a uwolnienie wiedzy tego umysłu, otwiera w Tobie nieskończone możliwości posługiwania się nim i wiedzę o wszystkim. Tak jesteś potężny. Ty jednak nie wierz mi, bo to Twój egzamin i każdy Twój wybór jest najlepszy dla Twego dalszego podążania. Serce jest domeną istoty, którą jesteś, a powrót do niego jest dosłownie powrotem do domu.

Kocham Cię- Grzegorz

Bardzo dziękuję Julii za spisanie moich odczuć serca.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju