Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Wpis z dnia 12.05.2016r.

Ukochani! JAM JEST to Bóg we mnie, to też Bóg w Tobie. Jestem Tobą, a Ty mną. Kimkolwiek mnie postrzegasz, widzisz jako takiego – tym właśnie jestem dla Ciebie. Jest to Twoje widzenie świata i postrzegasz mnie zawsze przez pryzmat siebie, adekwatny do świadomości, jej wzniesienia w Tobie.

Ukochany Bracie, ukochana Siostro! Odczuj, że jedyna prawda, która jest, jest w Tobie. Ty nią jesteś i jakiekolwiek sugerowanie się prawdami, które głoszę, którymi dzielę się z tymi, których spotykam na mojej ścieżce, jest tylko i wyłącznie moim widzeniem świata, przez pryzmat mego światła, którym jestem i serca, którym wewnątrz siebie kształtuję wszystkie przepływy i tylko to postrzegam w zewnętrznym świecie.

Jeśli Ty postrzegasz mnie jako świetlistego to świadczy tylko o pięknie barw, którymi na ten moment Ty sam emanujesz i tworzysz takie odbicie w swoim bracie, innej cząstce świadomości, którą spotykasz. Jeśli jednak widzisz mnie jako czarną barwę, to wynika ona jednak z czarnego światła, którym w percepcji Twojej Istoty tworzysz mój obraz, jednak w swojej wewnętrznej nauce.

Ukochany/a!. Światło i ciemność zawsze jest w Tobie i tylko wewnętrzna praca daje możliwość zmiany proporcji i w konsekwencji powrót do świetlistości istoty, którą jesteś naprawdę. Etap doświadczania ludzkiego ego, jako świadomości minionej nauki przeniknął, każdego głębokimi kodami i przez te programy postrzegaliście innych na zewnątrz, przyjmując ich jako prawdę, a jest to tylko dar spotkania innego siebie. Dlatego cokolwiek mówisz o mnie czy o innych – mówisz też i o sobie.

Prawdą jest, że uczestniczymy w naukach i odgrywamy dla siebie wzajemne role, ale jednak wyjście z tych inscenizacji i odczucie Jedności Istnienia w sercu jest prawdziwym staniem się Bogiem, którym tak czy inaczej TY Jesteś. Pokochanie ciemnej strony jest progiem wejścia w prawdziwą duchowość serca, bo wkraczasz w nią poprzez miłość autentyczną do siebie, wszystkich i wszystkiego. Jesteś tą miłością, bo bardzo kochasz siebie.

Może jeszcze zastanawiasz się, kiedy mnie spotykasz, kim jestem, a to znaczy tylko, że nie rozpocząłeś jeszcze własnej duchowej ścieżki i tkwisz głęboko w religijnych dogmatach czy ezoterycznych teoriach, które przepoiły Ciebie umniejszeniem, prawdami postrzegania przez inne światy, że Istota Ludzka nie może być tak potężna.

Ukochani. Jestem Bogiem tak jak i Ty, jestem jedną świadomością istnienia. Kimkolwiek mnie nazwiesz to jest to prawda i ja to przyjmuję, bo nikogo się nie lękam. Strach nie istnieje, tak jak ciemność, bo wynika tylko z braku miłości, z braku światła, jej wysokowibracyjnych pasm. Dziwisz się może, że jestem Hitlerem, Stalinem, Szatanem, Jahwe, Enkim, Lucyferem, Jezusem czy kimkolwiek jeszcze mnie nazwiesz, ale ja zawsze przyjmę z miłością imię istoty, z którą utożsamiłeś widzenie mego światła.

Uwolnienie Twego serca prawdziwą miłością jest wyzwoleniem siebie z postrzegania w wąskim zakresie, widzenia oczyma człowieka w ciele niewolnika, które dały Tobie na naukę istoty przedstawiające się Stwórcami lub Bogiem tej rzeczywistości.

Jedynym Bogiem tego wszystkiego, co doświadczasz, jedynym Stwórcą jesteś Ty Sam. Twoje wewnętrzne przeobrażenie i postrzeganie świata poprzez piękno oczyszczonego serca pozwoli Ci spojrzeć szerzej i uświadomić sobie, że doświadczasz tylko tego, co tworzysz wewnątrz, bo jest to tylko projekcja wewnętrzna Stwórcy, którym jesteś.

Wielu się lęka prawdziwej duchowości serca, bo przekodowanie umysłu i podświadomości, wprowadziły w Was wiele systemów programujących na tworzenie wewnętrznego więzienia. Poprzez ego i gadzi móżdżek krzyczą te programy ‘’ Uciekaj i strzeż się Demona’’. Tak w starym świecie pilnowana była trzoda, którą karmiono religijno – ezoterycznymi prawdami, miała tylko poprawiać swoją wydajność energetyczną i ułudę rozwoju w umyśle, a był on jednak tylko ślepą uliczką na ścieżce do przebudzenia.

Ukochani. Prawdziwy umysł jest w sercu i kiedy tym sercem połączysz się ze mną, odczujesz, że masz to wszystko, co mam ja, a reszta jest tylko procesami przebudzenia Twego Ducha, potężnej świadomości w ciele człowieka, stworzonego dla posługacza Gadziego Świata.

Ukochany Bracie, ukochana Siostro! Jeśli drażni Cię moje światło, razi lub odrzuca moja energetyka, to jest to tylko prawda o odrzuceniach, które dajesz sobie sam/a. Jeśli widzisz w moim sercu fałsz, to tylko znaczy, że taki świat otacza Ciebie, takim oplotłeś się czarnym wianuszkiem w sercu, bo zapomniałeś, że jesteś piękny i doskonały.

Jestem szansą zobaczenia w Tobie tego wszystkiego, co tworzysz w sobie dla siebie i świata. Pokochanie siebie w pełnej krasie miłością serca, daje i Tobie etap miłowania wszystkich i wszystkiego. Nie lękasz się niczego, bo wszystko, co wpływa w przestrzeń świetlistości Twego serca, staje się po prostu miłością.

Zobacz tę prawdę, odnajdź skrywane agresje lub lęki, którymi odcinałeś się od światła, bo po prostu raziło to ciemność w Tobie. Rozświetl swoje serce miłością, a odczujesz, że strach nie istnieje, że nie istnieje niebezpieczeństwo, że nic nie dzieje się przypadkowo.

Jeśli tak czujesz, że coś niespodziewanie spotka Cię złego, to znaczy tylko, że nie dojrzałeś jeszcze do podstaw duchowości, do pierwszych w niej kroków, bo wierzysz w przypadek. Wierzysz, że spotka Cię coś złego, że energia innej istoty Cię zaatakuje, bo jest czarna i trzeba stworzyć barierę lub z niej się oczyścić u egzorcysty. Jeśli tak czujesz, to znaczy tylko, że głęboko jesteś przeniknięty ciemnością i doświadczasz rozdarcia światów, którym pozwalasz grać o siebie, a to Ty jesteś Stwórcą swojej rzeczywistości i decydujesz czy ona ma być piękna czy potrzebujesz jeszcze doświadczać smoły, jako daru poznania czarnego świata, w którym masz szansę się przebudzić.

Spójrz teraz na mnie i zobacz co widzisz, jakim światłem emanuję, kiedy łączysz się w czystości i miłości swego serca, a wszystko, co czujesz jest prawdą o miłości, którą dałeś sobie, a teraz szczerze i uczciwie do tego docierasz. Jeśli jeszcze odczuwasz jakiekolwiek lęki lub potrzebę dystansu od innych czy ode mnie, świadczy to o Twojej nieszczerości, bo miłość jako złote światło niczego się nie lęka, a przetwarza każdą barwę na dar doświadczenia. Miłość w swej świetlistości nie może na dłuższą metę być pochłaniana przez czarne światło, bo było to doświadczenie po jakie przybyłeś, aby w nim się spełnić w świecie Ziemi.

Czując sercem odnajdujesz całą percepcje potęgi istoty, którą jesteś sam i tu już się nie dziwisz, że możesz i potrafisz wszystko. Dzielę się z Tobą tym, nie dlatego, aby Ci powiedzieć, co mam ja, ale po to, abyś mógł sobie uprzytomnić, że też masz wszystko, bo jesteś wszystkim tak jak ja.

Kocham Cię – Grzesiu.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju