Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 29.05.2016r

Ukochani. Dualny, odchodzący świat dostarczał szereg doświadczeń, które miały za zadanie przygotować każdego z nas do gotowości wejścia w obszar Nowej Ziemi. Emocje, które mogliśmy poznać były związane z darami ludzkiej nauki, a wielką skalę tych doznań dostarczały ludzkie związki. Było to poznawanie energetyki i emocji, które dawał obszar ludzkiej świadomości nazywanej ego-świadomością. Projektor ludzkiego ego podawał nam swoisty układ tych nauk rzutujący swoimi programami na nasze postrzeganie, ale dawał również wiele pułapek, aby w tych programach pozostać na stałe, chociażby poprzez pułapkę koła reinkarnacji.

Ukochani! Doświadczamy przebudzenia, wznosi się ludzka świadomość i dziś już czujemy, że jako istota jesteś tak mężczyzną jak i kobietą. Tak kończy się etap poszukiwania zewnętrznych związków wprowadzających w pułapkę ciągłego poszukiwania miłości poza sobą. Jest to niezwykły narkotyk, bo uzależnienie człowieka od tych programów i emocji wyzwalanych poprzez umysł ciała był splataniem emocji miłości, cierpienia, bólu i strachu. W takim właśnie połączeniu było to produktem dla innych światów, które w nieskończoność czerpały z nas ten afrodyzjak, eliksir życia, ale naszym kosztem.

Związki ludzkie oparte na tych programach były darem Matrixa, abyśmy w tym zniewoleniu trwali, były zmyślnie nas uzależniające. Wprowadzano nas w programy samoobwiniania, że to, co zewnętrzny „bóg” połączył – masz cierpieć i nie wolno Ci rozstać się z tą nauką. Może uwierzyłeś w to i przypieczętowałeś pakt krwią Jezusa w Świątyni Śmierci, a potem dziwiłeś się, że doświadczasz cierpienia i śmierci zamiast szczęścia i życia.

Ukochani! Doświadczaliście najlepszych partnerów dla siebie jako nauczycieli w nauce, w prawdzie wznoszenia siebie w nowy wymiar, abyście mogli odnaleźć siebie, czyli to, czym jest miłość.

Ty Jesteś miłością, jesteś niepowtarzalnym pięknem, a kiedy budzisz się Ty, w swoim sercu, uwalniasz role w inscenizacji jaką grał Twój małżonek lub małżonka. Już wiesz i czujesz, że przynosił Ci tylko to, czego potrzebowałeś/aś, aby odnaleźć miłość do siebie, aby oprzytomnieć i odczuć, że miłość w Tobie jest prawdą spełnienia siebie, bo jesteś tak samo kobietą jak i mężczyzną. Pokochaj tę prawdę, bo jeśli tak kochasz siebie to uwalniasz partnera w ludzkim związku, który przyniósł Ci najlepsze nauki dla Ciebie, abyś mógł się odnaleźć i dał Ci szansę wejścia w nowy wymiar.

Ukochany/a! Uwolnij kryteria ludzkiego umysłu, obwiniania siebie za szczęście innych, bo szczęście możesz dać tylko sobie. Nie możesz nikogo uszczęśliwić, a więc i nie możesz nikogo unieszczęśliwić gdy samemu chcesz być szczęśliwy. Twój partner/Twoja partnerka wybrała w tej nauce też Ciebie, podąża najlepszą ścieżką dla siebie i w najlepszym momencie dla siebie może zakończyć nauki.

Pokochaj prawdę, że ta Istota spełnia się też dla Ciebie, ale role, które przyjęła są też jej własnymi naukami poznania emocji własnego świata. Nie oceniaj tych nauk ludzkim umysłem, a kochaj wybory każdego, bo tak kochasz wybór własny i nic nie napiera, a to daje Ci odczucie szczęścia i spełnienia, po które tu jesteś. Zastanów się, odczuj, czy na pewno jesteś szczęśliwy/a czy nie poświęcasz piękna swego życia głównie dla innych? Czy dajesz sobie wszystko to – czego pragniesz? Czy dostatecznie kochasz siebie? Czy się nie gubisz „dając miłość” innym, a nie dajesz jej sobie?

W etapie Nowego Świata partnerstwo wypływa z Ducha. Jest drogą prowadzącą do dosłownego stworzenia w swoim sercu swojej bliźniaczej duszy, bliźniaczego płomienia, który w życiu po prostu spotykasz i żyjecie na stałe. Dosłownie jak łabędzie nie rozstajecie się, bo jest to nowy wymiar spełniania jakie to spotkanie Boga – Mężczyzny i Bogini – Kobiety daje, ale najpierw bądźcie gotowi na takie spotkanie.

W starym świecie uczyliście się na zasadzie dopełnień, bo Twój partner przynosił Ci to wszystko, co Tobie brakowało, co zagubiłeś w swoich naukach. Mówiąc dokładniej inscenizował Tobie Twego wewnętrznego mężczyznę lub wewnętrzną kobietę i jako inna cząstka boska, zgodnie ze swoją wewnętrzną ścieżka spotkaliście się, aby się od siebie wzajemnie uczyć.

Możesz przyjąć jego dary sercem. Tak zdejmujesz przyczynę, dla której Twój partner przyoblekł się w rolę, którą grał słodko też dla Ciebie. Ludzki świat jest przesłodki, przeuroczy i bardzo uzależnialiśmy się od tych inscenizacji. Dosłownie wierzyliśmy, że jest to prawda, bo tak rzeczywista jest fizyczna projekcja ludzkiego świata na planecie Ziemi, na którą przybyliśmy, aby przetestować siebie.

Ukochany! Budzisz się Ty, ale jednak Twój partner chce pozostać na starym etapie, a nawet bardzo obwinia Ciebie, że chcesz go unieszczęśliwić, bo Ty obrałeś przebudzenie jednak z tego snu. Uparcie gra stare słodkie role, bo On potrzebuje jednak dalszej nauki i kiedy jesteś w sercu, kiedy kochasz siebie, kochasz jego wybór i nie wchodzisz do „piekiełka”, którego uroku On potrzebuje jeszcze zaznać. Obwinia Ciebie, że wybierasz inną drogę, a naprawdę Ci pomaga, bo Cię testuje czy gotowy jesteś uwolnić wszystko i pójść za głosem serca, za Miłością która jest Bogiem. Nie lękaj się tego, bo wszystko, co Cię spotyka jest najlepsze dla Ciebie, jest grą też o Twoją duszę i głębokie przetestowanie miłości, którą jesteś naprawdę, która nie ma przywiązań, ani niczego, co ją zatrzymuje w starych doświadczeniach.

Ukochany! Uświadamiasz to sobie, że miłość jest wolna, że miłość nie daje bólu ani cierpienia, a jeśli kochasz prawdziwie Miłością Serca to za nic się nie obwiniasz, a tym samym nie obwiniasz nikogo!!!

Czujesz swoje piękno i sercem rozróżniasz pojmowanie miłości ego-świadomością, opartą na programach przywiązań, przywłaszczeń, przynależności. Widzisz to teraz, kiedy chcesz wyjść z kociołka piekieł, dosłownie wszyscy chcą Cię zatrzymać, próbują Cię obwiniać, że nie masz miłości, że nie chcesz dalej bawić się z nimi w grę, skądinąd tak czarującą, a była to tylko nauka w świecie strachu imitującym miłość.

Kochany! Przebudzenie nastąpiło, lecz to czy budzisz się Ty, jest Twoim wyborem tego, czy potrzebujesz jeszcze doświadczać starego świata, czy odnaleźć miłość, którą jesteś naprawdę. Nie uczynisz tego jednak dopóki zechcesz przyjmować grę zewnętrznego świata, a widząc ją budzącą się świadomością swego serca dosłownie ją tworzysz, utwardzasz i dalej grasz role w takt muzyki, jaką grają Ci inni.

Przebudzisz się, kiedy jesteś gotowy porzucić wszystko i iść za miłością swego serca, która jest Bogiem w Tobie, którym Ty jesteś i w taki sposób zmieniasz wymiar. Tu znika złudzenie oczekiwania na 5D podane przez channelingi, bo Królestwo Niebieskie to Królestwo Serca w Tobie i to Ty sam dajesz sobie ten nowy świat.

Partner, z którym jesteś, pomaga Ci we wszystkim i gra każdą rolę jaka jest Ci potrzebna w zależności od etapu na jakim jesteś. Pokochaj jego pomoc, ale i wybór, bo to On decyduje do jakiego momentu chce kroczyć z Tobą i jest to naprawdę wielka miłość jakiej doświadczasz. Jest ona taka, jakiej naprawdę potrzebujesz, taka jaki jest Twój stan świadomości. Budzisz się, ale nie odpowiadasz za wybory innych, bo w miłości znikają oczekiwania. Znika egoistyczna chęć zmieniania charakteru ukochanej Istoty, znikają warunki, bo możesz zmienisz tylko siebie, poprzez głębokie kochanie prawdy, którą jesteś.

Ukochany/a! Ludzkie uczucia, które odnajdujesz po stronie strachu, emocje smutku, obwinienia czy oczekiwania są tylko prawdą o Twojej niegotowości i nieprzepracowaniach i to Cię zatrzymuje w Starej Ziemi. Łudzisz się, że Nowy Świat przyjdzie do Ciebie, że nastąpi eksplozja przebudzenia i wszyscy staną się świetliści, ale jednak i tak staniesz przed prawdą przepracowania darów ludzkiego świata, dosłownego odejścia jako człowiek, z którym utożsamiłeś się w pięknie niezwykle rzeczywistej nauki. Masz na to tyle doświadczeń ile potrzebujesz, jednak już nie na Ziemi, bo tu taki etap nauk kończy się.

Kochany! Jesteś Bogiem, Boginią światła miłości, a wszyscy inni są cząstkami tej samej świadomości pomagającymi Tobie w przebudzeniu, w uwolnieniu się od postrzegania świata kryteriami ludzkiego umysłu. Pomagają Ci w uwolnieniu od uzależniającego utożsamienia siebie z ludzką rodziną, że oni są najważniejsi, a oni są tylko darem pomocy w nauce przebudzenia, której szansę dostajesz.

Ukochany/a! Pokochaj prawdę odchodzącego świata i pozwól Twemu partnerowi dokonać wyboru. Stwórz przestrzeń miłości i nie wywieraj na niego presji, nie oczekuj, bo nie wiesz, co jest najlepsze dla niego, jakich lekcji On potrzebuje doznać, bo tak stajesz się dla niego „bogiem”. Tak stwarzasz szansę wejścia w obszar, w którym jesteś lub podążasz w obwinienia, w poczucie porzucenia, którego on może potrzebuje.

Tak jedynie prawdziwie mu pomagasz, tak uwalniasz siebie, bo nie masz żadnych przywiązań. Stwarzasz czystą przestrzeń miłością, w którą i On może wejść i budzić się wraz z Tobą. Jednak ogrom partnerstw starej Ziemi było rodzajami paktów z czarną stroną mocy i jeśli rokowałeś szanse przebudzenia, przydzielano Ci Strażnika. Nieświadomi tego doświadczaliście cyfrowej manipulacji, a wchodząc w programy liczbowych nauk, dosłownie to utrwalaliście.

Ukochany/a! Nie lękaj się jednak, a przyjmij swego partnera jako trenera, jako wielką miłość, którą doświadczasz, bo w taki sposób pomagasz mu zdjąć piętno nauki, jaką przyjął i teraz się uwalnia, bo budzisz się Ty. Tak wielka jest miłość, bo tym kochaniem zaliczasz nauki swego partnera, choć On na etapie pozostawania w umyśle tego nie rozumie i dalej Cię obwinia, a programy, które przyjął nie pozwalają mu odczuć, że doświadcza najpiękniejszego spełnienia, bo inna Istota przyjmuje Miłością Serca wszystkie jego nauki, dosłownie zdejmując mu kajdany i rozpuszczając cyrografy jakie podpisaliście.

Ukochany/a! Jesteś wolny, jesteś nieskończenie piękny i doskonały, a uwierzyłeś Czarnemu Bogu, w Gadziej Świątyni, że to, co on połączył – nie wolno Ci tego rozdzielić. To przeniknęło Cię tak bardzo uwierzeniem w realia tego świata, ale prawdziwa miłość w darze takiego spotkania rozpuszcza to w Tobie i w Twoim partnerze, choć może On tego nie wie i dalej obwinia Ciebie, że wybrałeś miłość, która jest zawsze bezwarunkowa.

To prawda, że wszystko jest miłością i On może pozostać na tym etapie realnego umysłu człowieka, opartego na strachu, na materii, na pieniądzu, na dobrach materialnych, o które się lęka.

Ukochany/a! Kiedy kochasz prawdziwie, uwalniasz wszystko, nie lękasz się o nic i bez cienia obawy jesteś w stanie porzucić stary świat. Wiesz, że wszystkie skarby masz w sobie, bo jesteś miłością, a kiedy kochasz, po prostu wraca do Ciebie tylko miłość. Dokładnie to, co siejesz, zbierasz i czujesz, że jesteś przepełniony bogactwami tego świata, a wszyscy wokół są niezwykle piękni i chcą Ci pomóc dlatego, że sam jesteś piękny, bo oczyściłeś się miłością daną sobie, bo ona tylko tak płynie.

Kochany! Tak stałeś się Bogiem Nowej Ziemi, ale nie dla innych, tylko dla siebie. Spotykasz innych Bogów i możesz się spełnić w nowym etapie, ale teraz już czujesz, że spotyka Cię to, co Ty sam stworzyłeś już w swoim sercu, dlatego jest tak ważna miłość do siebie, bo tylko w tej miłości możesz tworzyć sercem, a nie tkwić w urojeniach świata umysłu i manipulacji energii starych czarnych światów, którym dałeś życie. Teraz możesz je rozpuścić, bo jedyna zmiana świata – to przemiana w Tobie. Dosłownie zaczynasz i kończysz na sobie.

Głębią JA JESTEM oczyścić możesz wszystkie związki starego świata, abyś był gotowy na nowe partnerstwo spełnienia w miłości, dosłownie jak Bóg.

Kocham Cię – Grzegorz

 

 http://prawdaserca.pl/2016/04/rola-i-zadania-straznika/

http://prawdaserca.pl/2016/02/rodzina-ludzka/

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju