Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ogłoszenia

Od dnia o6.06.16r do 17.06.16r. goszczę w Opolu

dlatego tu jest szansa do spotkania ze mną.

Poszukuję osób które pomogą mi w ilustracji książeczki dla dzieci.

Spisano dnia: 02. 06. 2016r.

Ukochani. Odczujcie Miłość Wielkiej Matki, dar miłości jakim jest piękno naszego pojawienia się w jej przestrzeni, abyśmy mogli spełnić się w indywidualnej ścieżce, jako jej dzieci i odnaleźć jedność, którą jesteśmy z nią i ze wszystkim.

Ukochani. Nastał moment wielkich wyborów, które każde Dziecko Ziemi dokonać ma. Czy budzisz się wraz z Planetą czy odchodzisz do innego wymiaru, bo Ziemia obrała wielkie przebudzenie, stając się punktem we fraktalu wielkich przemian kosmosu. Jesteśmy jej dziećmi, jej aktywną kreacją, dlatego budzimy się w połączeniu z nią i tak zmieniają się wibracje całości. Nasi bracia i siostry, którzy nie podnoszą wibracji Miłością Serca, którzy pozostają w umyśle lub doświadczają demonicznych sekt zwanych religiami, opartych na wielbieniu zewnętrznego, okrutnego czy zazdrosnego Boga – odchodzą z Ziemi.

Wibracje Matki Ziemi podnoszą się, dlatego te demoniczne światy zabierają swoje owieczki, które złapały się na pułapkę w nauce, że miłość ma warunki i że aby być zbawionym masz wypełniać uniżające godności Boskiej Istoty sakramenty, kulty krwi czy symbolikę kanibalizmu. Świątynie Śmierci po prostu runą, bo nie zostanie kamień na kamieniu po deprawacji w jaką to Boskie Dzieci Ziemi, Dzieci Światła Miłości zostały zwabione i nauka przerodziła się w okupację.

Ukochani! Nadchodzi ta noc, w której dokona się odwieszenie ciał tych wszystkich, którzy z obecnej nauki już odeszli, a tylko pozostały ich ciała, sterowane energiami systemu, abyście nie zauważali wielkich przemian jakie się dokonują, abyście w uśpieniu dosłownie tańczyli jak na Tytanicu. To nie jest straszenie kogokolwiek, to prawda, która się dopełnia, bo Moc Miłości w Dzieciach Matki narasta i nie jest możliwe w dalszym etapie doświadczanie strachu na tej Planecie.

Jesteś Bogiem, Boginią swej rzeczywistości i to swoim Sercem decydujesz o indywidualnej przemianie w Tobie. Nowa rzeczywistość to Królestwo Serca, którego jedyne poznanie, możliwe jest poprzez Miłość Serca daną sobie, uruchamiającą nową świadomość. Tu odczujesz jak ubogie było pojmowanie miłości ludzkim umysłem, bo myślałeś, że kochasz, a naprawdę nie dawałeś tej miłości sobie, nie uruchomiłeś stwórczej energii seksualnej, co jest jedynym podniesieniem prawdziwym Twojej świadomości jako Istoty. Mrzonki jakich doświadczałeś ogarniając świat swojej nauki umysłem człowieka, zmyślnej niewolniczej konstrukcji, są wielkim darem tła na jakim możesz zobaczyć nową rzeczywistość budzącego się świata. Może myślisz jeszcze, że jesteś w sercu i nie dotyczy Ciebie praca z pokochaniem siebie, może Twoje ego daje Ci urojenia, że wszystko jest dobrze.

Ukochani! Ja jednak mówię Wam, że miłość jest dokładna i żadna szczątkowa praca nie otworzy Ci serca dla przepływu Twego Ducha. Jesteś niezwykle potężną Istotą i „bogowie” podani przez Gadzi Świat wydadzą się przy tym Istotami bardzo potrzebującymi pomocy. Nie lękaj się teraz spojrzeć tym Istotom w twarz, bo dały Ci piękne nauki, dzięki którym doświadczałeś śmierci, a jesteś życiem wiecznym. Te światy żyły Twoim kosztem, wypijały Twoją energię, bo zamknąłeś serce, przepajając je cierpieniem w świątyniach opartych na strachu. Twoje ciało pokazuje Ci prawdę, która jest przesłaniami od Twego Ducha, bo kiedy chorujesz jeszcze, to jest tylko przejawem, że tej miłości nie dajesz sobie, bo miłość jest doskonała.

Odchodzi Stary Świat, stara rzeczywistość, którą inne światy kreowały poprzez nasze serca, które to my sami im powierzyliśmy, zamykając je dla siebie, chociażby bijąc się w piersi, mówiąc słowa: że to jest ,,moja wina”. Tak łapaliśmy się w obwinienia, które były podstawą Świątyń Strachu, cudownym tłem dla autentycznej miłości, którą mieliśmy w tych naukach odnaleźć w sobie.

Początek już zaistniał, bo budzą się złote cząstki i są gotowe do rozbłysku świadomości, wielkiego przebudzenia, powrotu Dzieci Światła na Ziemię. Wszystko to jest tak proste, gdyż miłość jest ponad wszystko, bo jesteśmy miłością i kiedy kochasz siebie, i tą miarą wszystkich, po prostu ponownie stajesz się nią autentycznie. Umysł ludzki nie rozumiał tego, bo jest programem innego, liczbowego świata i został tak skrojony, abyśmy nigdy nie dotarli do prawdziwej świadomości Istoty, którą jesteś naprawdę.

Miniony etap był rodzajem masowej schizofrenii, jaką dualizm przejawiał się, a programy ego, jako nakładki nad umysłem, miały za zadanie wprowadzać kody zatrzymujące ludzi w starej świadomości człowieka. Odejście jako człowiek, jest przejściem z rozdzielenia i odczucia świadomości nieskończoności płynącej z Twego Ducha i w tym przejściu znika rozdzielenie, którego doświadczałeś w starym świecie. Znika poczucie czasu, strachu, chorób, a życie staje się wieczne.

Bóg w Tobie, to Miłość i tą miłością restrukturyzujesz swoje ciało, tworząc je na swoje własne upodobanie, Boga którym jesteś sam. Jakże zabawne wydadzą Ci się stare nauki, kiedy klękałeś w świątyniach Reptilian i prosiłeś te Istoty o zdrowie, miłość, bogactwo, czyli o to wszystko, co Cię przepełniało.

Ziemia jednak jest jeszcze bardzo przepełniona nienawiścią i dla wielu z Was te słowa czystej miłości płynące z serca wydadzą się może herezją. Wielu z Was chciałoby może stłumić przemianę i spalić swego brata na stosie, bo nie zauważają jak głęboko wpięli się w Matrix i, że czarne programy przyjęte w systemie okultyzmu emitują Wam ten strach. Może widzisz we mnie czarną Istotę, to Ja jednak Ci mówię, że jestem wszystkim, a to, co widzisz zawsze zobacz w Sobie, bo Ja jestem Tobą, a Ty Mną. Masz też tą doskonałość, którą ja budzę w sobie. Nie piszę o tym, aby stać się Twoim nauczycielem, gdyż etap nauczycieli na Ziemi minął. Minął etap guru, którzy stawiali się ludziom jako zbawiciele, że niosą im pomoc, że są jedyną drogą.

Ukochany Bracie! Ukochana Siostro! Dzielę się tylko odczuciem miłości, abyście mogli dostrzec, że też pełną doskonałość macie w sercu. Nie jest Wam potrzebny żaden nauczyciel, a oczyszczając się z kodów starego świata, uwalniacie się z takich przekonań, że czegokolwiek potrzebujecie się uczyć.

Przebudzenie, to powrót wielkiej świadomości Bogów, którymi Jesteście i każdy z Was ma swoją własną ścieżkę, którą może pójść, a może pozostać jeszcze w starej nauce. Ezoteryczny świat splagiatował religie, bo rozszyfrowaliście ich stare konstrukcje tworzone tysiące lat wcześniej na potrzeby innego poziomu świadomości. Ruch New Age skutecznie jednak zablokował wielu, wprowadzając kody nowych uwarunkowań, pułapek, w które Was zapinał. Łatwiej bowiem wydostać się jest ze składania ofiar w starych świątyniach niż z nowoczesnych programów, chociażby dwupunktu, którymi przenikano Was na „duchowych warsztatach”. Skuteczność nowych metod była efektywną grą o Dusze Dzieci Ziemi, niezwykle skutecznie ograbiająca ludzką populację z energii oraz wprowadzając w rejestry nowych stajni tysięcy Bogów, którzy za tym się kryli. Agresja, strach i ucieczka takich osób skażonych obcą świadomością przejawiała się gdy spotykałem wielu na moich ścieżkach. Programy te nie dopuszczały szansy uwierzenia, że Istota Ludzka jest tak potężna, bo uwierzyliście, że każdy ma mieć swojego patrona, mistrza, anioła, boga, a naprawdę były to demony spijające za Waszą zgodą energetykę Świetlistych Istot.

Teraz znasz już prawdę i możesz odczuć ją jako Prawdę swego Serca lub wybrać odejście w ramach oczyszczającej fali uruchomionej na Ziemi. Nie jestem zbawcą tego świata, mam to samo co Ty, a uwierzenie w Tobie jest dokonaniem każdego wyboru, który przyjmiesz jako Prawdę. W taki sposób dokładnie rozpoczynasz doświadczać tego, co wybrałeś, aby kontynuować dalszą naukę tak długo jak zechcesz, lecz na Ziemi jednak ten etap minął. Może zaplatasz się jeszcze channelingami, zwodniczo programującymi świadomość zbiorową Ziemi, lub wizjami jasnowidzów. Ja jednak mówię Ci, że jedyna Prawda, to ta w Twoim Sercu i to nią właśnie stwarzasz najlepszą rzeczywistość dla siebie.

Dzień Przebudzenia nastał. Nastaje noc rozbłysku i tak kończy się czarny świat, w którym myślałeś, że jesteś człowiekiem, a Jesteś Wszystkim. Wielu zdumieje się niewyobrażalnymi zmianami, bo przyśpieszenie, które dokonało się w Sercu Gai nie pozostawia złudzeń, ani mrzonek, że może uratuje Cię zewnętrzny Bóg, albo oczyści egzorcysta papieski. Jesteś Bogiem i teraz już o tym wiesz, dlatego zakończyła się nauka Ciebie jako człowieka na tej Planecie.

Kocham Was – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle