Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przepływ Serca z dnia 01. lipca.2016r.

Ukochani! Prawda świadomości Istoty Lipy niesie niespotykane bogactwo darów dla człowieka, będącego berbeciem Matki Gai, wydostającym się, co dopiero z pieluszek. 

Uchylmy rąbka tajemnicy czym naprawdę jest napar z kwiatu lipy i czym on może być dla człowieka Nowej Ery będącego w sercu. Jak poznać, że jesteś w sercu, że dojrzałeś do miodowego nektaru oczyszczającego serce i całą świadomość ludzkiego ciała poprzez splot słoneczny, oczyszczającego emocje i zatrzymania w energetyce. Pokochaj tę prawdę, że kiedy jesteś gotowy na nowy wymiar, wkroczyłeś w niego i gdy przybliżasz się do Lipy, zwłaszcza do ognia miłości bijącego z jej miodowych kwiatów, swobodnie odczuwasz siebie jako Boską Istotę. Odczujesz, że w prostocie serca możesz z tą istotą rozmawiać, bo naprawdę jesteś jednością z doskonałością jej ciała i całej natury Matki. Odczuwasz, że w sobie masz też tak piękną doskonałość i połączenie z Ziemią, dlatego swobodnie łączysz się z jej córką Lipą. W takim zespoleniu odnajdujesz ubogość minionych etapów, kiedy to szukałeś sposobu jak zrobić napar z Lipy w ludzkich książkach lub poszukiwałeś w internecie, co uzdrowić Ci może ta roślina.

Pokochaj prawdę, że teraz budząc się, nikogo nie pytasz, bo już czujesz, że całą wiedzę masz w sobie i jesteś też wielką mądrością uzdrawiającą w odczuciu jedności miłości z tym drzewem. Ono nie poszukuje wiedzy w laptopie, bo czuje, że jest doskonałe i w istocie drzewa, w którym się wyraża, może obdarować Ciebie pamięcią przypomnienia nieskończoności mądrości Istoty, którą jesteś. Przybliżenie do natury jest powrotem Dzieci Ziemi do domu, do miłości prawdziwej, którą cała natura jest.

Myślałeś w swoim umyśle, że kochasz, że wyrażasz się jako Istota Miłości, a naprawdę tkwiłeś w urojeniach ego – świadomości, które mówiło Ci, że jesteś w sercu i masz wiedzę na ten temat oraz głębokie odczucia. Jednak nie porozmawiałeś dotąd chociażby z Lipą. Ona na Ciebie czeka, bo kosztując jej darów serca, możesz oczyścić własne i odnaleźć zapomniane uczucia wypływające z Twojej autentycznej natury.

Mówiłeś o energiach, mówiłeś o miłości, ale prawdziwie jej nie znając, doświadczałeś doznań Demonów czarnego świata, dających do złudzenia odczucia iluzji miłości, którą przyjmowałeś poprzez ego – świadomość i umysł ciała człowieka. Miałeś to poznać, aby móc teraz odnaleźć różnicę, czym jest Miłość Serca, czym jest kochanie wszystkich i wszystkiego, czym jest miłość do czarnego świata, który dał Ci tak cudowne wielobarwne nauki.

Lipa podaje Ci kwiaty i jeśli Twoje serce dojrzało do połączenia się z nią, możesz oczyścić swoje serce i dokonać wewnętrznego przejścia w nowy świat. Odnajdujesz różnice, kiedy jej dary zrywałeś bez jej zgody, bez miłości, której nie dawałeś nawet sobie, a spożywając ją organami ciała, dziwiłeś się, że są tak ubogie. Teraz zdumiewasz się i spostrzegasz różnicę, że gdy łączysz się sercem z potężną Istotą, to te same dary spożywasz duszą i duchem. I tak dorastasz do Istoty żyjącej stale w pełnej czystości i połączeniu z Naturą Matki.

Lipa daje Ci wiele walorów w dostosowaniu Twego ciała do zadań Istoty, którą jesteś w swoim duchu. Lipa odnawia połączenie z Ziemią i przywraca kody świadomości w Tobie jako Dziecka Ziemi. W taki sposób rozpuszczasz ograniczniki zainstalowane przez inne światy, przedstawiający się w starym świecie jako Stwórcy. Może klękałeś przed tymi „bogami” w uniżających doświadczeniach starego świata zwanych religiami? Może im uniżenie służyłeś?

Lipa jednak nigdy się nie ugięła, a jej duch pozostał naturą miłości Matki, a teraz może Ci pomóc wydobyć się z czarnego doświadczenia i oczyścić wiele niuansów w Twojej energetyce. Nie uwłaczaj Lipie, że ona jest na przeziębienia, bo to tak jakby powiedzieć Tobie, że nadajesz się tylko do pasienia krów, a jesteś wszystkim. Twoje serce ma wszelką moc samouzdrawiania, a Lipa tylko może Ci pomóc w odnowieniu przepływów łączących Ciebie z naturą, które zagubiłeś.

Prawdą jest, że pomaga rozpuścić symptomy i objawy wielu chorób, ale to Ty jednak miłością daną sobie przyjmujesz godność darów jakie niesie Ci, każda dolegliwość, a Lipa wzmacnia Ci tylko to wszystko. Kiedy wierzysz, że Lipa Cię uzdrowi, pozostajesz jednak w starym etapie, bo czynisz z niej Boga, którym Ty jednak sam Jesteś.

Kocham Cię.

Dziękuję Adrianowi za powstanie tego wpisu.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju