Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O MODZIE

NA WIĘZIENNY ŚWIAT

Przesłanie z dnia 9.06.2016r.

Ukochany/a!. Jesteś czystą miłością i jako taki przybyłeś się spełnić w doświadczeniu na Matce Ziemi. Aby tę miłość, tę nieskazitelną czystość miłości odnaleźć, stworzyłeś sobie swoją świadomością najlepsze ciało na tę naukę. Pomogli w tym Ci rodzice i Matka Ziemia i tak powstało ciało ze wszech miar doskonałe. Tylko przyjęcie nauk świata „nauczycieli”, którzy pojawili się na planecie, dało doświadczenie śmiertelności, odczucie starzenia, bo w to uwierzyłeś.

Jesteś Bogiem, Stwórcą wszystkiego, co Cię otacza, dlatego poprzez podany umysł w ciele człowieka, byłeś ograniczany w uświadomieniu – kim naprawdę jesteś. Przyjęcie Daru Życia jest przyjęciem godności ciała Boga/Bogini, którą jesteś. To świadome połączenie z duszą, duchem. I tak wychodzisz z obszaru chorób, starzenia w świecie śmierci. Zaprzeczeniem tego jest pogarda jaką jest podeptanie godności, doskonałości ciała Boga/Bogini, którego doświadczasz, a w obecnej kulturze konsumpcjonizmu, przejawia się to masowo poprzez zaślepiające świadomość ciał – tatuaże.

Ukochany! Spójrz prawdzie w oczy, nie lękaj się tego. Jeśli masz już tatuaż, czy chcesz go sobie może dopiero wykonać, najpierw uświadom sobie prawdziwe powody, dla których programy Matrixa wpędzają Ciebie w żałosną psychiczną chorobę, mówiąc Ci, że jest to fajna moda, że tak przyozdobisz swoje ciało, że tak upiększysz własne szare życie.

Ukochany! Naprawdę jednak potrzebujesz doznać zwyrodnienia, głębokiego potępienia nieskazitelnej czystości i miłości jaką dar tego ciała jest. Piętno, które chcesz świadomie przyjąć jest przede wszystkim obwieszczeniem światu o swoim niekochaniu siebie, bo chcesz głęboko na poziomie cielesności przyozdobić swoje życie, a w rzeczywistości przyjmujesz tylko stempel i selekcję oraz podawane więzienne programy Matrixa.

Miejsce na ciele, na którym chcesz podpisać wieczny cyrograf z Magami tego świata, mową ciała obwieszcza światu o problemach, z którymi nie chcesz sobie poradzić, a manifestować to dla innych. Wolisz krzyczeć dla całego świata, że masz chorą seksualność, niewybaczenie swemu ojcu, matce, partnerowi, a swoją skórę, będącą pięknem cielesności i miłości, w skąpstwie tej miłości dla siebie, chcesz zastępczo przyozdobić i oszukać siebie. Bo naprawdę jednak nie masz kontaktu z sobą, bo się nie kochasz i zamiast rozwiązać skrywany problem, pozostajesz w umyśle i przyjmujesz zwodniczą „modę”, okaleczając swoją skórę, głęboko raniąc nie tylko ciało ale i duszę.

Problemy z ojcem, problemy z matką, problemy partnerskie, impotencja, doświadczane gwałty, czy chora seksualność to problemy, którymi chcesz krzyczeć na plaży dla wszystkich – zamiast rozwiązać je samemu w sercu, w jedyny sposób, kierując miłość do siebie.

Kochany! Ja mówię Ci jednak, zastanów się zanim położysz się pod igły i za czarne piętno zapłacisz energią pieniądza, przyjmując swoją wolą niewolniczy podstępny więzienny system. Zanim sam dokonasz samo-opieczętowania i fizycznego napiętnowania, naznaczenia siebie.

Kochany! Spójrz prawdzie w oczy, bo tyko wydaje Ci się, że wyszedłeś z Kościoła Cierpienia, a naprawdę chcesz właśnie to cierpienie jako napiętnowanie samego siebie, samej siebie, obwieścić światu. Dziwisz się potem, że nie zaznajesz szczęścia, a Twoje życie staje się czarnym koszmarem.

Ukochany! Opamiętaj się teraz i zobacz jaki uczyniłeś na sobie obraz, czyje piętno naprawdę odcisnąłeś na ciele, wskazując na jego mapie obraz i ukryte przesłanie. Zobacz sercem, kto wykonał Ci te malunki i jaką energią je przeniknął? Potem doświadczałeś tego, co sam uczyniłeś lub przyjąłeś projekt, skazując się na to i całe życie stało się piętnem programów czarnego świata, bo na ciele i duszy głęboko napiętnowałeś siebie, zamiast te problemy rozwiązać w Miłości Serca.

Kochany! Nie widzisz ich może, bo Twoje ego mówi Ci o inteligencji, o Twoim pięknym umyśle, wmawia Ci, że to nic nie szkodzi, ale naprawdę obwieszczasz światu niezwykle czytelnie o swoich problemach psychicznych skrywanych w Twojej Duszy.

Kochany! Przyjrzyj się teraz sobie. Przyjrzyj się swemu nieskazitelnie pięknemu ciału, którym obdarowała Cię Matka i Ojciec oraz natura planety. Przyjmij je sercem jako doskonałe i teraz odczuj czy potrzebujesz siebie tatuować, zmieniać swój wizerunek, chociażby przynależność do kogokolwiek, bo przecież jesteś wolny/wolna, bo jesteś Miłością.

Może na swoim ciele już przyjąłeś/aś pieczęć pogardy niewolniczego świata, stempel poddaństwa energiom, światom, które zarządzają Tobą i podsunęły Ci tę zgubną potrzebę. Miłość nie boli, nie lęka się prawdy, a napiętnowanie siebie pozostaje często na wiele wcieleń. Tak głęboko wgryza się w Twoją świadomość.

Może otwierasz się już na miłość, ale na piętno niewolnika będziesz patrzeć zawsze, mimo że się wyzwalasz, mimo że się budzisz, że zniknęła iluzoryczna potrzeba obnoszenia światu o nieprzepracowanych lekcjach w swojej duszy, o zaburzeniach emocjonalnych wynikłych z traumatycznych skrywanych doświadczeń.

Wyobraź sobie, że poradziłaś już sobie z tymi problemami, ale piętno pozostanie, utrudniając Ci naprawdę doznania czystej miłości. Może nie przeszkadza Ci to jeszcze, ale gdy przebudzisz się w sercu, zawsze kiedy na nie będziesz spoglądać, przywoła ono hipnotyczną pamięć Twego upadku i w tym spojrzeniu reinstalujesz sobie stare problemy, przywracasz ich pamięć tych programów nieświadomie w swoim życiu, w prostym ich zobaczeniu, bo tak tworzysz je nieświadomie odkodowując ukryty zapis tatuażu.

Ukochany! Zastanów się teraz zanim wykonasz pozornie niewinną czynność, bo ja jednak Ci mówię, że to czarna pieczęć zapisana Twoją własną krwią, bólem, ma za zadanie zaplombować Ciebie. Programy kodujące na modę, mają za zadanie złapać i Ciebie w pułapkę podeptania godności Daru Życia, jaką jest przyjęcie doskonałości ludzkiego ciała. Napiętnowanie tego pozornie niewinnym tatuażem jest nieświadomym zaprzeczeniem tej godności i naznaczeniem siebie jako potulnego żołnierza w programie Matrixa.

Tatuaż, który wybierasz jest hierarchią w tym Martixie i sam wskazujesz miejsce, co chcesz ufarbować na czarno. Potem dziwisz się, że doświadczasz seksualnego niewolnictwa, że dosłownie kieruje Tobą przeznaczenie i spełniasz się oddając swoje energie seksualne dla innych, a zapomniałeś/aś, co naprawdę wyrażałeś/aś w uczuciach, decydując się na ten, a nie inny bolesny stempel.

Kochany! Teraz jesteś świadomy/a wyboru, a jeśli już poddałeś się programowi niewolniczego stemplowania ciała, spróbuj to odwrócić i wyjść z głębokiego doświadczenia, zdjąć ten stempel przynajmniej na duszy. Jesteś wolny, ale to Ty decydujesz o swojej wolności, a przyjmując niewinny stempelek na swojej świadomości ciała, stawał się on jednak początkiem zamykania Ciebie przez światy, których zadaniem jest, abyś nigdy się z nich nie wydostał.

Ukochany! Rozwiązanie swoich lekcji, przypadłości, wewnętrznych problemów skrywanych w duszy, dokonuje się w jeden jedyny sposób, poprzez miłość daną sobie. Dając ją sobie, odczujesz jak prosto znika z Ciebie potrzeba zszargania nieskazitelnego piękna swego ciała i wykonanie czarnego więziennego piętna tatuażem. Uświadamiasz to sobie, że nie jesteś niewolnikiem palonym licho, ani krową w zarodowym stadzie, których zmuszono do takiego bolesnego zabiegu. Dlaczego Ty więc chcesz wykonać to sam/sama sobie? Dlaczego chcesz więzienną modę upowszechniać na całej Ziemi Matce?

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle