Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ukochani. Otrzymujecie Dar nowej książki. Jest to odnowiona i głęboko poszerzona poprzednia wersja –,,BOSKIEJ SEKSUALNOŚCI”, którą śmiało można przyjąć, jako nową książkę. Bogactwo jej wibracji niesie, spotęgowaną Moc Miłości, którą odczuwając w swoim sercu, prosto odnajdujecie, dary stwórczej energii w sobie.

Jesteśmy Istotami Stwórczego Światła, a podstawą naszego przebudzenia, jest podniesienie mocy seksualnej, bo tym samym, wzrasta nasza świadomość. Może nie znajdziesz, tu gotowych recept, szukając umysłem człowieka, ale Sercem Istoty, którą naprawdę jesteś z łatwością odnajdziesz pomoc dla siebie w zawartej informacji tego Przekazu Serca. Dzielę się tą książką, jak zwykle bezwarunkowo, a Ty świadom wzajemności obdarowywania siebie wzajemnie, możesz dokonać wyrównania odczuciem swego serca. Dar Serca każdego z Was przeznaczam jednak, na powstanie kolejnej książki, która może pomóc innym, zmienić ich życie tak jak zmieniła Twoje. Ten, kto pozostaje w Sercu i w ludzkim ciele, z łatwością odczuje odsłonięcie kluczowych tematów Ziemi i to, że ta książka jest przełomem Przemiany Światów, które się dokonują.

KOCHAM WAS – GRZEGORZ

SPIS TREŚCI

WSTĘP

ANATOMIA CZŁOWIEKA

CZYM JEST ZAKOCHANIE?

JAK KOCHAĆ SIĘ ZE SOBĄ?

CZY ISTNIEJE MIŁOŚĆ BEZ WZAJEMNOŚCI?

CZYM JEST ZAZDROŚĆ?

NARODZENIE BOGA

UWOLNIENIE MIŁOŚCI SERCA

PONOWNE SPOTKANIA DUSZ

CZYM JEST TELEGONIA?

JAK SIĘ OCZYSZCZAĆ?

KRADZIEŻE W ZWIĄZKACH

ROLA STRAŻNIKA W ZWIĄZKACH

KŁÓDKA NA UMYŚLE

DAR DZIEWICTWA

GOTOWOŚĆ DO SEKSU

DAR PARTNERSTWA

CZYM JEST MIESIĄCZKA?

ŚWIADOME PŁODZENIE

DAR ZBLIŻENIA

DOBRA NOWINA

NARODZINY KREACJI

ŚWIADOME TWORZENIE

ODKODOWANIE SEKSUALNOŚCI

RADOŚĆ W SEKSUALNOŚCI

NOWY WYMIAR ZIEMI

SPEŁNIENIE W SEKSUALNOŚCI

DEMONY SEKSU

HOMOSEKSUALIZM

PROSTYTUCJA

PORNOGRAFIA

DAR DIONIZOSA

PIENIĄDZ A SEKS

BLIŹNIACZE DUSZE

BLIŹNIACZY PŁOMIEŃ

NOWA KOBIETA

NOWY MĘŻCZYZNA

TANIEC MIŁOŚCI

BOSKOŚĆ NATURY

POWRÓT MIŁOŚCI BOGÓW

PRZEBUDZENIE SEKSUALNOŚCI

NOWE EMOCJE

DARY MATKI ZIEMI

ODŻYWIANIE A SEKSUALNOŚĆ

KREACJA BOSKICH DZIECI

TAJEMNICA MATERIALIZACJI

SERCE W EGO

ODNOWIENIE SEKSUALNOŚCI

CZY MASZ PRZYWIĄZANIA?

CZYM JEST IN VITRO?

JAM JEST SEKSUALNOŚCIĄ BOSKĄ

ANTYKONCEPCJA A SERCE

POWRÓT DO DOMU

BOSKA SEKSUALNOŚĆ

PRZEBUDZENIE ŚWIATŁA

ZAKOŃCZENIE

WSTĘP

Jest to książka, na którą czekał Świat. Nie jest to odkrycie Ameryki, bo każdy z was wiedział, że ma serce i że prawdziwa Miłość wypływa z niego. Było to jednak uczucie niezrozumiałe dla ludzkiego umysłu, dlatego dostajecie w tej książce szansę przeniknięcia tą świadomością swojej jaźni, swojej duszy i serca.

Połączenie się z tą książką sercem daje dar płynącego bogactwa, ogromnie otwierającego ludzką świadomość, dosłownie budzącego wibracje serca, a skorzystasz z tego na tyle, na ile masz już je otwarte. Jest to swoisty rodzaj „przekazu serca”, prawdziwej Rozmowy z Bogiem, bo kiedy rozmawiasz z sobą sercem, rozmawiasz z autentyczną Istotą, którą jesteś – z Miłością, którą w starym świecie nazywaliście Bogiem. Przekaz znika w momencie, kiedy autentycznie sercem się zjednoczysz i odczujesz, że możesz również Ty wyrażać się dosłownie na każdy temat, sam odnajdując się Bogiem.

Ukochani. Wejrzyjcie w strofy tej książki, bo seksualność dotyczy każdego, choć często mylnie postrzegaliście, że już zakończyliście doświadczanie ludzkiego seksu i ten temat was nie dotyczy. Powracacie jako świadome istoty Światła Miłości, a kiedy przyjmujecie pomocne wskazówki z prostotą tutaj podaną, możecie odnaleźć własną autentyczną Prawdę Serca.

Ukochani, poczujcie każde słowo zawarte w tej książce, w tym darze Istnienia dla was. To słowa Miłości płynące z serca do serca każdego, kto się na to otwiera. Dar poznania seksualności daje olśnienie tak niesamowite, daje wzniesienie i oświecenie z niczym nieporównywalne, jakiego na Ziemi dawno nie doznał człowiek. Przybliżenie Seksualności Boskiej jest niezwykle pomocnym darem, bo dotąd tę energię oddawaliście dla innych światów, a to ta moc jest wyznacznikiem przebudzenia i to ona jest miarą świadomości, a nie wiedza ludzka, jak często myśleliście.

Nadeszła nowa bezczasowa Era Serca, w której zaistnienie równoznaczne jest z przyjęciem, w każdym, kto do niej chce wejść, prawdy o boskiej seksualności człowieka. Gadzie Światy zarządzające Ziemią, które uwięziły ludzi, zatarły pamięć jej doświadczania, abyście nie mogli się uwolnić i wznieść się ponad nich w swojej świadomości. Książka ta jest też swoistym rodzajem egzaminu, bo kiedy odrzucasz jej pomoc i pozostajesz w prawdach umysłu, podanych przez system rządzącego jaszczurzego świata, to jednak wybierasz stary świat, a nie transformację, w której możesz uczestniczyć.

Jest to cud, jakiego możesz doświadczyć, w niczym nieporównywalny z tym, czego doświadczałeś w starym świecie, ale to Ty decydujesz, czy jesteś gotowy na tak niezwykłą metamorfozę, autentyczne przebudzenie siebie, nie przez tantrę, kursy ezoteryki, religijne modły, channelingi innych światów, ale poprzez Czystą Miłość, którą rozpoczynasz dawać sobie. Wzniesiona tak Moc Miłości jest stwórczą mocą, którą możesz gromadzić i dzięki której możesz doświadczać niezwykłych uczuć nowego wymiaru stwarzania, materializowania w nowym, ekscytującym świecie. Kocham Cię.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle