Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ukochani! Pomaganie jest Darem Bogów, bo jest to pomaganie Sercem bez potrzeby zadawania pytań i oczekiwania odpowiedzi podanej dla umysłu człowieka. Niewiele osób na ten moment budzenia się Świadomości Ziemi jest gotowych na taką pomoc i na Prawdę rzeczywistej pomocy, którą mogą dać sobie sami. Wielu oczekuje jeszcze rozwiązań poza sobą i nie zauważalnie dla siebie poszukują ponad sobą mistrza. Jestem Bogiem świadomie, ale nie jestem Bogiem dla innych, bo Jestem Bogiem Miłości, dlatego nie jestem dla nikogo nawet mistrzem.

Na Ziemi dokonują się niewyobrażalne zmiany, których jednak umysł człowieka nie dostrzega, a dla spojrzenia Sercem jest to pora ewidentnych egzaminów. W takiej sytuacji jest to pora samodzielnego przejścia, podjęcia decyzji o przyjęciu swojej doskonałości i dokonanie poprzez Serce w swojej świadomości przejścia w Nowy Świat nazywany Królestwem Serca. Pomaganie jest Boskim Darem przybliżającym nas do Jedności Miłości, którą Jesteśmy. Jednak sens korepetycji na tę chwilę znika, bo obszar podjęcia decyzji jest godnością, każdego Boskiego Dziecka, którym i Ty Jesteś w całej swej doskonałości.

Jeśli jeszcze coś Cię uwiera, lub rozdziera, to są to tylko światy w Tobie, które Ty sam możesz Miłością Serca uwolnić, bo tylko czysty możesz wkroczyć do Nowej Ziemi. Dlatego na ten moment wielkich przeobrażeń Ziemi, gdzie bardzo, bardzo wiele Dusz zdecydowało o swoim odejściu, zdecydowałem o zawieszeniu mojego pomagania Sercem, bo Kocham Godność Boga, Bogini w Tobie, abyś mógł autentycznie podjąć własne decyzje, najlepsze dla Ciebie.

Wielu już wybrało odejście z Ziemi, pozostawiając ciała dla przeróżnych bytów, a nawet rozpoczęli inkarnację w innych Światach, dlatego następuje wielkie uporządkowanie tego wszystkiego, co już się dokonało. Jeśli czujesz w swoim Sercu potrzebę uporządkowania starych Czarnych Światów – wiesz już, że masz w sobie wszystko to, co Ja, bo naprawdę Ja Jestem Tobą a Ty Mną, Jesteś równie piękną Istotą Miłości.

Moje pomaganie nie było nigdy kwestią ceny, dlatego na ten temat nawet nie rozmawiałem, mimo, że dary wymienne serc innych były ostatnio podstawą mojego utrzymania. Na ten moment jednak skupiam się jeszcze bardziej na pracy z sobą, bo to teraz jest najważniejsze, a to, co daję sobie daję i tak każdemu. Powiedzenie Zacznij od siebie i zakończ na sobie” ma jednak wiele sensu, bo wszystko mamy w sobie.

Kocham Cię – Grzesiu.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju