Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

PRZESŁANIE SERCA z dnia 1 maja 2019 r.

Przyjęcie krzyża jako świętego w naszym świecie stało się tożsame z poddaństwem pod energię Pana, którego tym samym stawałeś się sługą.

Ukochany! Ja Jestem – to poczucie siebie jako Istoty Miłości. Tak odczuwając siebie, przywracasz sobie poczucie tego Kim Jesteś. Odczuwając miłość – otwierasz autentyczną świadomość, dosłownie stajesz się przepływem miłości niosącej Tobie niebywałą świadomość. Taka świadomość otwiera w Tobie nieuchronnie potężną moc oczyszczenia z wpięcia w niewolniczy program, którego w Świecie Śmierci tak długo doświadczałeś.

Kochany! Rozpuszczenie krzyża tym Światłem Miłości, daje Ci uczucie zdjęcia piętna – pieczęci, przynależności do psychopatycznego ,,Boga Śmierci„, któremu Ty sam klękając przed znakiem Bestii – oddałeś się. Uwalniając znak poddaństwa dosłownie rozpuszczasz pakt przynależności do Boga Wszechmogącego, ale uprzytamniasz sobie, że to on żył Twoim kosztem, że to Ty sam nazwałeś siebie uniżonym marnym sługą.

Ukochany! Uwolnienie się z tej klątwy jest rozpuszczeniem znamienia śmierci na Matce Ziemi, bo w symbolice tej został ukrzyżowany na niej jej syn Joszua. Krzyż w naszej zbiorowej świadomości urósł do ogromnej symbolicznej potęgi, ale jednak prawdziwym cierpieniem i męczeństwem przeniknął doświadczenia wszystkich mieszkańców Ziemi. Na krzyżu męczeńsko torturowano ludzi, a potem tym samym znakiem narzędzia mordu pieczętowano naszych braci i siostry w grobowcach.

Kochany! Gdyby tego było Ci mało, to w budzącej się też Twojej świadomości zobacz teraz jak niedawno sam jeszcze się kłaniałeś dla narzędzia mordu w podzięce i wdzięczności, że tak zamordowano Jezusa. Gadzie Światy, które stworzyły nam kościoły kpiły tak z zagubienia Boskich Dzieci, które tak naiwnie kłaniały się podsuwanym figurkom kultu śmierci, ale nawet o zgrozo – wielbiły narzędzie, na którym to cierpieli ludzie.

Kochany! Teraz w dniu przebudzenia masz zobaczyć tę prawdę. Ja mówię Ci tylko, że nie miniesz się z doświadczeniem. Wszystko to, co stworzyłeś na Ziemi istnieje, a Ty sam masz to teraz oczyścić, bo tak zatrzymujesz przemianę własną i Ziemi Matki. Krzyż jest tylko kawałkiem drzewca lub plastiku, a to Ty nadałeś mu demoniczną moc magii Dlatego teraz możesz to świadomie oczyścić, bo tak porządkujesz naszą świadomość zbiorową i nie zaśmiecasz już Ziemi symboliką Trupiego Świata.

Kocham Cię – Kasia i Grzegorz.

 

Przekaz z dnia 21.lipca 2016r

Ukochani! Nadszedł dzień wielkiego świętowania, bo odradza się Miłość w Istocie Ludzkiej. Tym samym znika strach i etap jego wielbienia, poprzez czczenie cierpienia, prowadzącego nieuchronnie do śmierci. Świątynie Śmierci, zaścieliły Matkę Ziemię i tak ludzie zapomnieli o miłości, którą są naprawdę, i tak ludzie zapomnieli o życiu wiecznym, która to Prawda jest w każdym.

Ukochani! JAM JEST, to Bóg w Tobie. Jest to miłość, którą Ty sam jesteś. Miłość jest nieskończonym pięknem, ale to Ty decydujesz, jakiej skali barw tej miłości chcesz doświadczać. Aby dać nam te nauki, przybyli na Ziemię czarni nauczyciele i przysposobili wiele Dzieci Ziemi, jako swoich posługaczy, mianując ich kapłanami czarnego świata, (powołali) a naprawdę opętali i uczynili namiestnikami Bestii. Dostaliście prawdę, że ta potężna Istota, jest okrutna, zazdrosna, żądna kontroli, władzy i posłuszeństwa. Głównym jej celem, była totalna kontrola Świetlistych Istot, które miały przyjąć, że są sługami wszechmogącego pana, który domagał się bezwarunkowego podporządkowania. Podsunięte człowiekowi kulty, jako zabawa, tych Istot z człowiekiem, że ta Boska Istota, uklęknie w świątyniach Gadziego Świata, przed Bestią, przed relikwiami, przed figurkami, obrazami nasyconymi czarną energetyką. I tak przyjmowaliście śmierć. Jako jej symbol, utworzyliście krzyż i w okrutny sposób, graniczący z horrorem, przybijaliście tam swojego brata Jezusa. Mówiliście, że to na pamiątkę tego, że on cierpiał za Was, dlatego jesteście już zbawieni.

Ukochany Bracie! Ukochana Siostro! Podejdź do lustra i spójrz w swoje oczy, dostrzeż w nich źródło życia, połącz te oczy z sercem. Jesteś niespotykaną mądrością i z łatwością dostrzeżesz pułapkę tej nauki, że gloryfikowałeś/aś śmierć, zamiast życia, dlatego Twoje życie stawało się często koszmarem. Popatrz w oczy Twoich bliskich, którzy podążają za hipnotycznym znakiem, który stał się symbolem zniewolenia Gadziego Świata dla człowieka. Zobacz ich oczy, a odczujesz prawdę, ile w tych oczach jest jeszcze życia, a ile cierpienia i śmierci, którą przyjęli w świątyni Bestii. Izyda, Horus i Set (IHS), byli prekursorami, nauki, którą przeniesiono z Egiptu i rozścielono po całej Ziemi, a jako marketing użyto wizerunku Joszuy, tworząc z niego zupełnie nową Istotę kościołów i nazwano Chrystusem.

Pokochajcie Prawdę, którą przyniósł wam Wasz brat Joszua, którą dzielił się na łonie przyrody, która płynęła z serca do serca, a po której zakup weszliście do bóżnic, synagog, cerkwi, meczetów i kościołów. Płacąc własną energią, nie słyszeliście słów, które sami wypowiadaliście ,,idźcie baranki, ofiara została spełniona”. W taki sposób zasilaliście te światy śmierci, w taki sposób karmiliście Matrix, oddając swoją świetlistość dla zniewolenia czarnego świata, i tak nauka przerodziła się w horror trwający do teraz.

Ukochani! Nadeszła pora oprzytomnienia i to każdy z Was ma zadecydować o świętości, którą niesie w sobie, czy świętości, którą oddaje dla krzyża śmierci i cierpienia. Może myślisz, że jeśli zdjąłeś już czarne znamię Bestii w swoim mieszkaniu, w pieleszach domowego ogniska, w świątyni życia obrazujące voodoo, okrutnie wykonywane nad Twoim bratem, to ta nauka już Cię nie dotyczy.

Ja mówię Ci jednak, że warto zajrzeć w serce i tam głęboko uwolnić się, ze szponów Gadziego Świata, przed których ołtarzami wielokroć klękałeś przyjmując czarne rytuały w wielu wcieleniach, w których jesteś. Te przysięgi obowiązują Ciebie, bo Ty sam uznałeś krzyż za świętość, a czarną Bestię, pana starego świata, za Boga, sankcjonując holokausty, których przejawem były potopy czy Sodoma i Gomora. Nie rozliczenie się z Bestią głęboko sercem, powoduje, że jednak się nie budzisz. Odczuwasz może w swoim EGO, bunt i agresję, jak ktoś Twojego Boga mógł porównać do Hitlera i Stalina, jak ktoś śmie naruszać świętość nad świętościami?

Ukochany Bracie! Ukochana Siostro! Etap strachu przeminął, bo rodzi się miłość w sercu każdego. Wejrzenie sercem w własną prawdę, jest zauważeniem wojen, których religie niemal zawsze przenikały swoim tłem lub przyczyną, a istoty światów śmierci zbierały obfite żniwo. Nieśliście krzyż Konstantyna, na polach bitew, aby Wasz Bóg pomagał Wam w pokonaniu znienawidzonych Plemion, waszych braci, aby Was chronił, a niezauważaliście, że tak doświadczając, tworzycie sami Boga Śmierci, okrucieństwa, nienawiści, składając mu z siebie krwawe ofiary. Bestia stawała się coraz bardziej żarłoczna, rozochocona wielbieniem go i krwawymi rytuałami, ciągle jej było mało.

Przychodzi teraz ubrana w białe szaty jako piewca pokoju, zalać smołą serca dzieci i młodzieży, aby zwiększyć szeregi wielbiących go, wielbiących śmierć. Sam przybrał obraz Baranka pokoju, wabiąc słowami o miłości, abyście za nim podążyli do świątyń będących katakumbami czarnego świata.

Krzyż jest symbolem tego świata, spróbuj go tylko ruszyć, a nie zdziwi Cię, jak wielu ma obrońców pełnych nienawiści i agresji, zaślepienia, gotowych nawet oddać za niego życie. To Ci wszyscy, co przysięgli dla Bestii, co uczynili rytualne dla niej śluby, często ci sami co krzyczeli ukrzyżować Joszuę. Wyjdź i powiedz to swoim braciom, a zobaczysz może jak jeszcze polecą kamienie, jak z nienawiścią w ruch pójdą parasolki córek Ziemi.

Prawda krzyża obnaża się sama i nie jest żadną odwagą o tym pisać w obszarach nienawiści wyznawców śmierci, których krucyfiks jest potężną bronią, amuletem. Może nosisz go jeszcze na szyi, na pamiątkę męczeńskiego mordu, na który kościoły skazywały wielu, aby cierpieli i odchodzili w męczarniach. Była to metodyczna obróbka czarnych Istot z ograniczaniem świadomości ludzi, bo kiedy odeszli w bólu, strachu, a często klnąc świat, wracali o stopień niżej nie scaleni. Zobacz teraz sam i dokonaj wyboru, czy takie narzędzie mordu chcesz świadomie teraz dłużej nosić, chlubiąc się, że nosisz miłość na pamiątkę Chrystusa (postaci kościoła).

Ja jednak Ci mówię, że nosisz śmierć, jej symbol, poprzez męczeństwo i w tej symbolice głęboko przekodowanej świadomości zbiorowej, tworzysz taki świat nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Powiedziano Ci, że to jest symbol miłości, ale nie mając jej w sercu, nie zauważyłeś, że to jest przyjęcie świata śmierci, którego krzyż symbolem uczyniono. Tak proste było programowanie człowieka, że aż dziecinne, ale jednak wyedukowane Matrixem umysły ludzi, jednak nie widziały tej pułapki. Teraz w dniach ostatnich starego porządku świata prawa i poddaństwa, dla Bestii, dostajesz tego świadomość, abyś mógł dokonać autentycznie własnego wyboru.

Okultyzm poznacie po rytuałach śmierci, po relikwiach, będących kośćmi zmarłych i składaniu ofiar, chociażby z krwi waszego świetlistego brata, czy spożywaniu jego ciała, które nazwaliście Chrystusem. Zamknięcie Boskiego Oka rytuałem chrztu powodowało, że nie widzieliście symboliki kanibalizmu, jako przymierza z Bestią, którego uniżenia na kolanach, w glorii innych czarnych artefaktów jako poddańcze lenno przyjmowaliście.

Ukochany! Jesteś Miłością, a dając ją sobie, oczyszczasz się z rytuałów śmierci. Powraca w Tobie świadomość, że to Ty jesteś Bogiem i nie ma niczego, co może panować nad miłością. O tym naprawdę chciał Wam powiedzieć Jezus, to chcieliście go kamieniować, a teraz powraca ta czysta świadomość w sercu każdego.

Czarny Krzyż Śmierci odchodzi z doświadczeń człowieka. Wybierając go, wieszając w swoim domu, zamykałeś sobie drogę przebudzenia. Oczyszczenie tych doświadczeń w sercu i przyjęcie ich jako daru czarnego świata dla Ciebie, jest wzniesieniem, w które w najlepszym momencie dla Ciebie, własnym wyborem możesz podążyć.

Ja jednak mówię Ci, że etap tych doświadczeń na Ziemi minął, dlatego Twoim wyborem jest pozostanie i przeobrażanie się wraz z Matką w nowy etap, lub odejście w czeluście świata śmierci, którego naukę tak powszechnie doświadczano. Krzyż jest pięknem symboliki wpędzania w hipnotyczny sen, bo tak on działał, jeśli go przyjmowałęś na chwałę swego pana, to ten Pan nad Tobą Twoją wolą, zamykał Ci Boską Świadomość.

Zastępczo podawano Ci w ezoteryce Świadomość Chrystusową jako dar od panów dla wiernego sługi. Dlatego nie mogłeś tego dostrzec umysłem zniewolonego człowieka, którego doświadczałeś w nauce. Jednak z łatwością to dostrzeżesz, oczyszczając serce z czarnych rytuałów, w których świątynie śmierci, wielbiące śmierć, podały Ci bezlik. Odczujesz, że to Ty jesteś Miłością, bo kochasz sercem wszystko i wszystkich.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle