Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz Serca z dnia 09.07.2016r.

Ukochani! Nie ma tematów tabu, lecz w sercu każdego rozbrzmiewa najczystsza prawda i ma ją każdy dosłownie o wszystkim. Możesz wydobyć każdą wiedzę, a jest ona miarą miłości, którą Ty sam dajesz sobie.

Ukochani! Słuchacie Jasnowidzów Starego Świata współpracujących z Demonami, a korzystając z takiej pomocy dokładnie te Byty wprowadzacie w swoje życie, bo czynicie to bez Miłości Serca, a tylko ludzkim umysłem.

Przyjrzyj się sobie i nie patrz na innych, bo ich nauki są Darem, ale nie efektem Twego egzaminu w wyborach, które nimi się stają. Powracasz na Ziemię jako świadoma Istota Miłości, a oczerniasz innych, że zabili Ci męża, brata, lub ojca. Poszukując winnych zaprzeczasz tej miłości, bo w tym świecie wszystko jest doskonałe i nie ma przypadków. Możesz tylko pokochać prawdę wyborów, których dokonali inni, a w tej nauce bliską Ci osobę, która odeszła w Smoleńskiej lekcji.

Spójrz na cykliczność zdarzeń, czym Bestia jest karmiona, że od zarania znanych Ci dziejów potrzebowała ona ofiar. Najpierw żądała całopalenia braci zwierząt, nachalnie nasycając się zapachem śmierci, potem żądała ofiar z ludzi jako symbolu ich poddaństwa, wierności dla siebie, dla „boga pana”, którym się nazwała. I o tym chociażby wyraźnie mówi podana przypowieść o Abrahamie.

Apetyt rośnie w miarę spożywania, bo rozochocona hydra niezwykle się rozrastała, rodziła mnóstwo swoich dzieci, których imiona jako lokalnych „bogów” znacie z mitologii. Choć znaliście ich okrucieństwo, to często naiwnie wierzyliście, że one są miłością i, że eksterminacje ludzi czynią z miłości do człowieka.

Ukochani! Uwierzyliście w brednie, bo to była nauka, aby każdy z Was mógł wybrać indywidualnie i dojść do wniosku, że nikt nie jest ponad Ciebie, a Ty nie jesteś niczyim uniżonym sługą, gdyż Miłość jest doskonała, a Ty nią Jesteś. Wiele z tych Demonów rozochociło się do tego stopnia, że sami bezpośrednio chcieli zarządzać ludzką populacją i tak przejmowali ciała rządzących tym światem. Zamykaliście swoje Serca na Miłość, a pieczętując je czarnym rytualnym krzyżykiem w świątyni śmierci, utrwalaliście praktyczne własne widzenie świata Boskim Sercem, sercem Bogów, którymi Jesteście. Inkarnujące Bestie lub dosłownie Reptylianie, właściciele ludzkich ofiarnych świątyń, zajmując ciała ludzi mogli urzeczywistniać wielkie zabawy naigrawając się z człowieka – Istot Miłości, która tak się poświęca dla Boga Śmierci, że giną milionami, karmiąc Trupi Świat Bestii.

Była to danina, która narastała, bo już nie wystarczało rytualne zabicie wojowników na piramidzie, a potrzeba było masowej zagłady i obozów śmierci, aby ludzi nauczyć morestu i aby pojęli wreszcie prawdę czym jest strach, a czym miłość, przestrzeń z której jednak przybyli. Przyjęliście walkę jako prawdę, jako miłość dla Boga, Honoru i Ojczyzny i dziwiliście się, że takim światem obdarzyliście wszystkich.

W taki sposób następowała cykliczność ofiar, trzeba było je odnawiać i składać siebie w mszalnej ofierze, modląc się rytualnie do Bestii na kolanach, przed krzyżem, który przyjęliście jako symbol męczęństwa i śmierci. Potem swoim umysłem dziwiliście się, że taki świat doświadczacie, że taki świat tworzycie swoim „ukochanym” dzieciom, kolejnym pokoleniom, które wprowadzacie w świat śmierci.

Ukochani! Spójrzcie prawdzie w oczy własnym sercem, bo nie jestem jasnowidzem dla nikogo. Twoje serce jest równie doskonałe, kiedy dasz tam sobie Miłość, a uwolnisz prawdy Gadziego Świata, podane w zwodniczych channelingach „świętych ksiąg” dla programowania ludzkiego umysłu.

Katyń był jedną z takich ofiar, bo potężne Istoty inkarnujące w otwartym miejscu Serca Ziemi, otwartym przez Słowiańskie Plemiona, pogardziły tą przestrzenią i uwierzyły w wojnę, a w symbolice czarnego świata to przyjęli i pokochali. Tak złożyli się męczeńsko w ofierze dla panującej wszechmiłosiernie Bestii w ludzkim ciele, zalewającej świat czerwoną zarazą.

Ukochani! Jadąc tam, jechaliście odnowić przymierze z iluzją, z Demonami Śmierci dającymi Wam lekcje. Jechaliście zasilić te energie, dać im życie, bo Jesteście życiem wiecznym. Jednak świadomie wybraliście własną wolą, zasilać energię tego trupiego świata, zamiast pokochać prawdę Miłością Serca tych lekcji w sobie. Tylko w taki sposób można wydobyć się z czarnych otchłani i cykliczności składania ofiar dla czarnego świata, który ciągle domagał się jeszcze.

Ukochany! Może i Ty pokochałeś czarny świat w swoich naukach, a swoje serce zapieczętowałeś potężnym rytuałem, składając chociażby czystość własnego dziecka dla Szatana, lub Jahwe, bo tak nakazał Ci religijny dogmat Gadziego Świata.

Jesteś Bogiem i budzisz się teraz, bo budzi się świat Ziemi i możesz śmiało powiedzieć to innym i nikt nie będzie Cię kamieniował, gdyż strach nie istnieje. Jeśli go jeszcze odczuwasz, to znaczy tylko o niepełnym kochaniu siebie. Może wierzysz jeszcze w brednie, że ktoś przypadkiem zestrzelił samolot i zabił Ci bliskich.

Ja jednak mówię Ci, że Jesteś Miłością i tą miłością stwarzasz sobie takie doświadczenia – jakich potrzebujesz. Dlaczego chcesz decydować, co było złe, a co dobre dla bliskiej Ci osoby? Nie zauważasz, że tak stajesz się Bogiem dla innych, a Jesteś Bogiem dla siebie.

Uwalniając to sercem już nie powtarzasz i nie składasz dalej ofiar i tak uwalniasz czarny świat, bo nie zasilasz go świetlistą energią życia. Świat ten istniał tylko dlatego, że nie kochałeś siebie, bo czerń – strach był prawdą o braku miłości, której sobie skąpiłeś. Odczuwając tak, wychodzisz z kołowrotu błędnych syzyfowych powtórzeń, przestajesz karmić Czarną Bestię, a Miłością, którą odnajdujesz w sercu, tworzysz równie piękny świat na zewnątrz, na całej Ziemi.

Postawiliście wiele ołtarzy śmierci, czcząc męczeńską śmierć Waszego brata, czcząc nazizm i stalinizm, bo nie zauważaliście, że jest to nauka, w której błagaliście daninami o trwanie czarnego trupiego świata. To nie jest piętnowanie czarnych barw, ani straszenie, bo strach nie istnieje, a prawdą ich pokochania, piękna tych cudownych doświadczeń, zaliczasz lekcje i wychodzisz z horroru jaki tworzyłeś sobie i innym. Ludzki umysł mówił o wybaczeniu, o pojednaniach, ale nie kochając siebie prawdziwie sercem, czyniłeś to tylko w swoim EGO, wierząc, że tak się dzieje.

Ja jednak mówię Ci, że Miłość jaką dajesz sobie, a potem wszystkim i do wszystkiego, jest jedynym zakończeniem tej rzeczywistości. Lecz Ty mi nie wierz, bo masz swoje doskonałe serce, a ja nie jestem dla nikogo wzorem, prawdą, ani ułudą zbawiciela, który powróci i za Ciebie ogarnie Twoje nauki, które zaniedbałeś.

Odczuj teraz swoje Serce i pokochaj tę Prawdę. Odczuj, co czujesz teraz naprawdę? Poczuj jakie energie w Tobie dominują? Czy Ci mówią, abyś stłukł lustro, które widzisz, którym jestem dla Ciebie? Może mnie nienawidzisz i chciałbyś ukrzyżować, może chciałbyś postawić pod sąd Piłata, a samemu umyć znowu ręce. Zobacz tę grę ego w Tobie o Twoją duszę.

Ja jednak Ci mówię, że Jestem Tobą, a razi Cię we mnie tylko to, co nie pokochałeś w sobie. Przyjrzyj się temu, jeśli widzisz czerń, to pokochaj ją w sobie, bo jest to piękno świata, w którym możesz przebudzić się i Ty. Świata w którym podpiszesz się pod swoją prawdą też swoim imieniem, bo zniknie z Ciebie strach gdy dasz sobie miłość.

Poszukując prawdy o Smoleńsku, najpierw poszukaj jej w sobie, bo świat który doświadczałeś był choć piękną nauką, to jednak ułudą projektowaną Ci przez ego – świadomość i umysł człowieka. Świat, który jest w Sercu, jest nieskończoną wielopoziomową doskonałością i ekscytującą nową nauką, Królestwem Niebieskim, w które wkroczyć możesz też Ty, uwalniając się od danin, ofiar i projekcji czarnego świata, które były darem, abyś mógł odnaleźć siebie, Miłość którą jesteś naprawdę.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle