Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.


Przesłanie z Serca

Wpis z dnia 14 lipca 2016r.

Połączmy się z Sercem Matki Ziemi, odczujmy Miłość naszych połączonych Serc, odczujmy, że ta miłość połączenia Dziecka i Matki, jest potężną mocą przeobrażającą ten świat. Naprawdę jednak jest to Miłość, którą dajemy sobie, bo kiedy tak bardzo kochasz siebie, odczuwasz, że Jesteś Jednością Istnienia. W tym etapie wzniesienia daną sobie miłością, otwierasz niespotykaną dotąd świadomość Bogów. W tym etapie nie przyjdzie Ci do głowy podział na złych i dobrych, na czarnych i świetlistych, bo poprzez odczucie Jedności Miłości uświadamiasz sobie, że to Ty Jesteś tym wszystkim.

Jesteś niespotykanie Piękną Istotą, Złotym Stwórczym Światłem, które powraca na Ziemię. Ciemność, którą widziałeś dotąd, była obszarem doświadczeń w Tobie. Potrzebowałeś tego, aby poznać czarny świat, oparty na hierarchii, strukturach władzy, podporządkowaniach, i w konsekwencji, że jedni żyli kosztem drugich.

Ukochani. Ten świat przemija, bo budzicie się, gdyż znika maligna pojmowania miłości poprzez umysł człowieka, a przebudzone serce u pierwszych Dzieci Ziemi, rozświetla serce każdego, kto z tą miłością zdecyduje się połączyć. Choć wielu odrzuca przemianę, próbując zdyskredytować i odstraszyć innych, a Światło Miłości przedstawić jako fałsz i przywrócić świat więzienia, sądownictwa, prawa, podporządkowania i strachu, to jednak powrót Świetlistości jest nieuchronny, bo budząc się Ty, zmieniasz cały świat, który jest w Tobie.

Wystarczy tylko, że to odczujesz, że Jesteś tą Matką Ziemią, a to połączenie daje Ci otwarcie potężnej świadomości Twojej Istoty zawartej w Matce, a Matce Ziemi przywracasz kreację, którą Ty w tym powrocie uaktywniasz. Wszystkie czarne doświadczenia, które ta przestrzeń Ci dała, stają się darem przetworzenia Złotego Światłą, które sobie przywracasz, którym naprawdę Jesteś.

Jesteś niezwykle piękną Istotą, a uwierzyłeś Czarnym Światom w moc ponad Tobą, w Bogów ponad Tobą. W taki sposób jako wolne Istoty przybyłe z najczystszego Światła Miłości, stworzyliście sobie energie, które w konsekwencji przejęły władzę nad człowiekiem. Nazwaliście je Matrix i cokolwiek robiliście w zewnętrznym świecie, zasilaliście ten świat jako źródło stwórcze, bo Jesteście Światłem Życia, dlatego jesteście tak cenni dla tego świata. Dlatego ci „bogowie” bardzo dbali o swoją trzodę, abyście dostarczali im wciąż jadła składając chociażby siebie w ofiarnych mszach dla tych Demonów.

Ukochani. Żyliście jednak w horrorze, bo masowe transporty Ludzkich Istot, zarodowego stada ekologicznych sztuk, były transportowane do innych światów i zjadane dosłownie żywcem. Upoważniliście ich do tego, bo przyjęliście prawdę, że możecie piec na rożnie lub mordować w ubojniach niemal wszystkich swoich braci współuczestniczących w nauce. Embriona pozyskiwane z kobiet, to masowa spuścizna sputników, które nie nadążały transportować cennego materiału genetycznego, pozyskiwanego boleśnie z Córek Ziemi, które w wielkim proteście ducha krwawiły, mimo, że wymazywano im w następstwie tych operacji pamięć tych traumatycznych doświadczeń. I tak chore stawało się życie, ale teraz w chwilach ostatnich Trupiego Świata, dostajecie tego świadomość, odsłania się to w waszych sercach, abyście mogli pokochać Dar tych doświadczeń, gdyż Miłość jest jedyną drogą zakończenia bolesnych czarnych lekcji.

Jeśli jeszcze piętnujesz czarny świat, czy masz w sobie jakiekolwiek lęki, to świadczy tylko, że Jesteś daleki od przemiany, która nieuchronnie ogarnia całą Ziemię. Jest to prawdziwe Rozpuszczanie Matrixa i dokonać możesz tego tylko w sobie.

Ukochany. Nie Jestem dla Ciebie żadną prawdą, ani wyrocznią, bo masz w sobie również niespotykaną doskonałość, a dając sobie Miłość, decydujesz się na jej otwarcie w swoim sercu. Zdumiewasz się, jak piękny ale niepojęty dla ludzkiego umysłu jest Boski Świat, widziany Sercem Boga, którym Ty Jesteś. Odgradzanie się od tego świata, albo wkroczenie w niego, jest Twoim wyborem, bo ja nie mogę zdecydować, co jest najlepsze dla Ciebie, bo jestem Bogiem dla siebie.

Ty sam tworzysz swój własny świat, najlepszy dla Twego spełnienia i Jesteś tak potężny jak całe Istnienie. Jeśli jeszcze potrzebne Ci są czarne doświadczenia, bo dostrzegasz tę czerń w innych, to pokochaj swój wybór, abyś mógł dostatecznie poznać piękno Trupiego Świata, którego jednak doświadczasz. Świat ten oparty był na obumieraniu i na czarnej mocy, czerpanej ze śmierci i jej wielbienia. Z tego żyły okoliczne Światy, które pomogły wam zorganizować te doświadczenia i stworzyć tunele czasoprzestrzenne, w których mogliście to wszystko poznać. Stworzono to Wam mistrzowsko, bo uwierzyliście w prawdy innych, bo uwierzyliście, że Ziemia jest okrągła i tak utrwalaliście Iluzję swoim uwierzeniem przyjmując i utrwalając fundamenty własnego więzienia.

Teraz budzisz się, odczuwasz Prawdę własnego Serca, a kierując na nie Miłość, czujesz jak niezwykle Kochasz, każdą Istotę i wszystko w tym doświadczeniu. I to jest jedyna droga wyjścia z tego horroru.

Czas był tu wielką pułapką, na która Was kierowano, poprzez przekazy channelingowe, numerologię czy astrologię oraz naukę historii. Wierzyliście w to, gdy starzało się Wasze ciało, gdyż nie karmiliście siebie miłością. Utylizacja Sercem tych programów jest ponownym wejściem w długowieczność, a w konsekwencji odczuciem, że tak Duchem jak i ciałem Jesteście Życiem Wiecznym. Jesteście Miłością i to jest jedyny Bóg jaki istnieje. Pozostawanie w iluzji, że inna Istota włada Twoim światem, naprawdę jest degradowaniem Siebie, zasilaniem świata zniewolenia i świadczy, że nie przyjmujesz jeszcze swego przebudzenia, że odpowiada Ci świadomość przedszkolaka, w której chcesz pozostać.

Jesteś Bogiem czy tego chcesz czy nie, ale możesz jeszcze pozostać w słodkiej zabawie, cudownej inscenizacji czarnych światów dla Ciebie. Uświadom sobie, że tak naprawdę to wówczas Ty jesteś nadal tym czarnym światem i zniewalasz nie tylko siebie, ale i swoje siostry i braci na Matce Ziemi, bo zasilasz programy horroru Matrixa.

Przebudzenie pierwszych Dzieci Ziemi jest przebudzeniem Matki. Przebudzenie Matki w połączeniu z jej Dziećmi jest końcem czarnej rzeczywistości. Nie dziw się, że jeśli nie przyjmujesz tej Prawdy, to odchodzisz z Ziemi, lecz Ty mi nie wierz, bo w swoim sercu niezależnie od etapu Twojej nauki, masz jednak pełną doskonałość Istnienia jakim Jesteś. Dlatego sam możesz zdecydować o przyjęciu swego ciała jako ciała Boga – którym Jesteś.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju