Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Wpis z dnia 17.07.2016r

Kim Jesteś?

Teraz doświadczam człowieka tak jak Ty Grzegorzu, jak wielu, którzy przybyli na Ziemię z różnych obszarów Wszechświata, aby spełnić się w Darze Człowieczeństwa, doznać wielkich możliwości, które to doświadczenie daje.

Dlaczego się spotykamy?

Nasze drogi splatały się i Ty Grzegorzu jesteś tego bardzo świadomy, przyciągania jakie powodowało, że nasze ścieżki spotkały się ponownie. Odkrywa się tak we mnie jak i w Tobie prapamięć naszych Istot i wiesz doskonale, że nasze pierwsze spotkanie, a nawet miłość nastąpiła w obszarze, który ludzie nazywają Olimpem.

Co to jest Olimp ?

Olimp to rodzaj między wymiarowego portalu, który zaistniał na Ziemi w wyniku przybycia istot z innych wymiarów, które zwabiło niespotykane światło Ziemi. Przeliczanie tego na lata nie ma sensu, bo tu wiele mija się z pojmowaniem jakie ma obecny człowiek zapięty w liniową czasowość. Można powiedzieć, że porównawczo były to miliony lat sielskiego spełniania się w niezwykle uroczym zakątku Wszechświata na niesamowicie upojnej Planecie, w którą wcieliła się Gaja.

Kim wobec tego jest Gaja ?

To jedna z Nas, tzw.Bogów Olimpu, którzy poniekąd przybyli tu organizować nowe życie, dopilnować też zasiedlania się nowych istot na Ziemi. I to była prawdziwa nasza rola. Jakże potem wypaczona gdy staliśmy się Bogami dla innych i postawiliśmy się ponad ludźmi, zapominając, że te nowe Istoty naprawdę są niezwykłe i w gruncie rzeczy są potężniejsze od nas. To budziło naszą zazdrość i pychę. Gaja to rozumiała, dlatego przyjęła rolę Matki tych dzieci i okazało się, że wszyscy Bogowie upadli, a ona jedna teraz podnosi się wraz ze swoimi dziećmi, ludźmi, które przyjęła jak prawdziwa Matka i poprowadziła poprzez trudne doświadczenia. Krótko mówiąc Gaja jest Kosmitką tak jak Ja lub Ty, jak blisko połowa Dzieci Ziemi, ale jej etap spełniania się cały czas jest świetlisty, mimo mroków, w których na eony czasów zamknięto Ziemię.

Czy wobec tego jest prawdą podana w mitologii informacja, że byłaś córką Zeusa ?

To prawda, doświadczałam córki Zeusa, ale już jako jego córka przybyłam na Ziemię, która jeszcze była obszarem bezczasowym i nie istniała na niej śmierć. Mitologia podana przez „Bogów” mówi w niewielkiej namiastce, a bardziej w symbolice jaką po wielu przekształceniach podawano tę wiedzę, bardziej w celu manipulacji Człowiekiem.

Czy to jedyne wielkie wcielenie jakiego doświadczyłaś na Ziemi ?

Nie. Podążyłam za swoim Ojcem w wielkiej miłości, aby mu pomóc na drodze swego rodzaju odkupienia, w której On zszedł na Ziemię jako człowiek i jest znany z niezwykle z zafałszowanych mitów jakimi przekodowana została Biblia. Jezus i Magdalena byli moimi rodzicami, do których przybyłam jako ich ukochane dziecko, córka, której na imię dali Sara. Chcieliśmy doznać tego wszystkiego, co ciemiężony przez Bogów Olimpu doświadczył człowiek i to wcielenie jest dla mnie niezwykle ważne, bo tam miałam ostatnie spotkanie fizyczne z moim ukochanym Ojcem.

Kto to był Apollo?

Apollo, to jeden z Bogów Olimpu, przejawiająca się Istota przez przestrzeń tego wielowymiarowego portalu, którym Ziemia się stawała, bo rozdzierano ja na wiele czasoprzestrzeni. Ja doświadczałam Apollo w następstwie odejścia jako Persefony, ale nie rozumujcie tego ludzkim umysłem, bo naprawdę czas nie istnieje, wszystko jest w teraz. Jednak w sensie ludzkim można powiedzieć, że Apollo to było moje pierwsze zejście poprzez narodzenie na Ziemi i ponowne przybycie w “Poczet Bogów” po wielkim buncie jaki dokonałam z innymi sprzeciwiając się ciemiężeniu ludzi i czerpania z nich energii zwanej eliksirem życia – Ambrozją.

Persefona jednak jest tym momentem, w którym to ja utraciłam nieśmiertelność, bo ogólne spory Bogów spowodowały obniżenie wibracji Planety. Dlatego odczucie jej sercem, tych przestrzeni w teraz, daje mi nie tylko przywrócenie tej pamięci, ale i praktyczną pomoc w moim przebudzeniu.

Powróćmy do Olimpu. Ile jest prawdy w mitach, że porwał Cię Hades ?

Kochany! Jest to przezabawne, bo symbolika ta była pomocą w naukach człowieka, a zabawą Bogów- Istot, które postawiły się w konsekwencji swoich wyborów ponad człowiekiem była zabawą w podsuwaniu mu manipulacyjnej symboliki. Hades istniał jako jeden z wielkich, który upadł jak reszta, bo utracił nieśmiertelność, jak wszyscy inni, którzy podeptali godność Matki Ziemi i jej prawowitych Dzieci – Ludzi. W mitologii Hades został przedstawiany jako władca ciemności, a naprawdę był tym, który zainicjował doświadczanie śmierci i jej testowanie na ludziach, powodując tak, aby dusze nie odchodziły do źródła, tylko zostały wprowadzane w ciemność i manipulowane w więzieniu dusz. Był to wczesny rodzaj manipulacji religią, jako podanymi wierzeniami. Bogowie zdali sobie sprawę, że Rasa Ludzka jest potężna i aby dalej nad nią panować i żyć jej kosztem, należy ją ograniczyć, utrzymać na niskim poziomie świadomości.

Krótko mówiąc czy byłaś jego żoną ?

Nie. Byłam jedną z Bogiń, jedną z nielicznych, którzy opowiedzieli się przeciwko tym doświadczeniom zatrzymującym Ziemię, a nawet głęboko ją i jej dzieci uwsteczniającą, dlatego jestem tu gdzie jestem. Był to bardziej program anty ewolucji prowadzący do kolejnej zagłady nie tylko Ludzkiej Rasy, ale samych Bogów, którzy chcieli roztoczyć takie skuteczne panowanie. Mój sprzeciw i kilku innych Bogów spowodował wielki rozłam w Portalu zwanym Olimp i to spowodowało daleko potężne reperkusje i osłabienie naszej siły panowania nad Ziemią. Rozbiliśmy się na wiele ośrodków, które znacie z zapisów zachowanych na Ziemi. Wspomnę tu chociażby Indie, Egipt, Mezopotamię, czy krainę Majów. Jednak z tego osłabienia Jedności Bogów skorzystały inne Istoty, które przejęły nie tylko Bogów, ale i objęły władaniem całą Ziemię. Istoty te to znani wojownicy w tej części Kosmosu, metodycznie zajmujący planety i promujący hierarchię. Zdobywali posłuszeństwo poprzez podane wierzenia w Bogów, którymi oni sami się stawiali, tak czerpiąc energię z dobrowolnego poddaństwa. Jest wiele nacji Reptylian, którzy lubują się bawić kosztem ludzi, dlatego powszechnie zaścielili Ziemię „świątyniami śmierci”, które to Świetliste Dzieci Ziemi miały im składać uniżone hołdy i własną energię życia.

Wracając do mitologii, to podana jest tam symbolika, że optowałam za połączeniem świata ciemności, który się pojawił i światła, a symbol płodności mówił o tym, że to połączenie daje życie wieczne, dlatego w takie czeluście weszłam.

Czy zachowała się w Tobie pamięć innych światów, które zniewalały Ziemię?

Tak. Też je znacie, chociażby przekazany Wam świat w mitologii Waszej Biblii, która jest spuścizną wężowego świata, do dzisiaj przenikającego śmiercią ludzi w kultach, poprzez które to doświadczacie drogi poznania owocu zakazanego. Symbolika tych zdarzeń została podana Wam obrazowo w scenie porzucenia Raju przez Boskie Istoty, bo jako ludziom podsunięto Wam świat śmierci i jego ogromne żniwo zbieracie do dziś. Świadomie doświadczacie poddaństwa również tego świata, podążając chociażby  za pasterzem chrześcijańskiego świata prowadzącego Was masowo w czeluście śmierci ze żmijową laską, również służba zdrowia ma symbole żmii, czyli śmierci, bo chodzi o to aby Wasze życie w konsekwencji zmierzało do niej. Dlatego dotąd Istoty żmijowego świata zbierają żniwo z Dzieci Ziemi. Uczestniczą również w rytuałach, bo niosąc dziecko do chrzcielnicy naprawdę składacie je dla Szatana, władcy żmijowego świata nadal uczestniczącego w grze dla człowieka, jako jednego z panów ciemności.

W jaki sposób przebudziłaś w sobie taką świadomość?

To proste. Znasz tę drogę i wiesz, że może otworzyć ją każdy, kto opuści umysł niewolnika, którym został obdarzony człowiek, jako kolejna wersja stworzona seryjnie jako Adamus, a później poddana samoewolucji i kontrolowanego skrzyżowania z innymi ludźmi (znane jest to w micie o Kainie i Ablu, gdzie Kain dostał ostrzeżenie, aby inni ludzie go nie zabili). Serce człowieka daje niewyobrażalne możliwości, dlatego tyle potężnych Istot zdecydowało się na inkarnację na Ziemi.

Moje budzenie jest prozaiczne, to tak jak gdybym zawsze wiedziała kim jestem, a życie samo naprowadzało na doświadczenia, które mi pomogły. Przyjęcie Prawdy o sobie i uwolnienie prawd, które zostały podane jest otwarciem się na Boską Nieskończoność i każdy to ma. Po prostu czujesz to jakby było to wczoraj, a naprawdę to wszystko jest w teraz i kierując się na serce można to wyrażać z zaufaniem do siebie.

U mnie następowało to stopniowo. Najpierw uwolniłam się od kościoła, potem przestałam zjadać mięso, a w konsekwencji coraz bardziej skupiać się na miłości do siebie. Przełomem jednak było zaufanie do siebie samej i uwierzenie, że to ja jestem doskonałością miłości i nie ma nic ponad mną, co kieruje mną albo mi coś daje. Jestem świadoma tego, że tak otwiera się początek doskonałości, w której powracam jako Bogini Światła, ale dziś już czuję niezwykłą Jedność i Prawdę, że Miłością jest wszystko.

Wracając do Jezusa inaczej Joszuy. Co możesz powiedzieć o możliwości jego powrotu ?

Jest wiele mitów, którymi świat Ziemi został zatrzymany, a rozpowszechnianie tego jako wierzenia, które przeradzały się w zniewalające ludzkość religie siały śmierć i spustoszenie. Pomoc, którą przyniósł mój ojciec (Zeus – Joszua) została odwrócona, dlatego niezwykle się wzruszyłam czytając w Twojej książce Grzegorzu piękne odczucia na temat jego pobytu. Zgodzę się z Tobą, że on stał się Światłem w każdym i spełnił się jako człowiek. Jednak teraz na Ziemi nastąpiły tak wielkie zmiany, że stała się możliwość inkarnacji Istot, nazwijmy je nowej generacji o bardzo potężnej świadomości, dlatego odczuwam, że Jego powrót na Ziemię stał się faktem i czuję to całą sobą. Wybić warto sobie z głowy wszelkie myślenie, że nadchodzi zbawca, że za kogokolwiek wykona pracę. Każdy, kto tak przyjmuje, raczej sam wskazuje na siebie, że z tej przestrzeni odchodzi, bo zapomniał o własnej nauce. Powrót Joszuy odbieram jako kwintesencję wielkiego cyklu nauk, które on tak symbolicznie kończy i rozpoczyna nowy etap. Odbieram to jako etap Ziemi gdzie każdy świadomie jest Bogiem. Doświadczyłam lekcji gdzie jako jedna z Istot, które tu przybyły doświadczyłam podziałów na bogów i ludzi, a to było pułapką, która na długo pogrążyła Ziemię w zniszczeniach.

Jak Ty „Persefono” odbierasz Prawdę o Jezusie ?

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalna prawda, a widzenie moim sercem jest Prawdą widzenia poprzez stan przebudzenia mojej Istoty i nie dla każdego ta perspektywa widzenia rzeczywistości może być pomocą. Wyobraź sobie, że wchodzi ktoś do przedszkola i robi wykłady na niespotykanie wysokim profesorskim poziomie i nie zauważa, że tak naprawdę okrada te dzieci z samouczenia się, z przypomnienia, bo naprawdę tym jest nauka na Ziemi.

Mogę podzielić się wieloma spostrzeżeniami bardzo zbliżonymi do tych, którymi podzieliłeś się w swojej książce ,,Jezus zwany Chrystusem’‘. Nie sposób jednak Istocie zniewolonej ludzką wiedzą o przepełnionym umyśle otworzyć inne postrzeganie niźli te, które zostało mu podane przez niewolniczy system. Opróżnienie pełnej czary daje dopiero możliwość czerpania z własnej wiedzy źródła, w każdym.

Mój ojciec, bo tak go pamiętam mówił o tym ludziom, że wszystko jest w Was, że Jesteście Bogami, że Ja i Ojciec to Jedno, że Królestwo Niebieskie jest w każdym. Prawda o Joszule została odsłonięta i bardzo wzruszyłam się czytając strofy tej książki. Czułam, każdą cząstką swojej świadomości autentyczność i czułam Ciebie jako niezwykle bliską mi Istotę, dlatego tak łatwo Cię odnalazłam i teraz spotkałam. To niezwykle pomogło mi rozpuścić pozostające jeszcze zasłony na moim sercu.

Joszua nie podróżował na osiołku, ale jeździł konno z podniesioną głową, takie mam obrazy i odczucia, bo mam ogromne połączenie z Jego Świadomością. Postawienie Go jako Boga w świątyniach IHS (Izydy, Horusa i Seta), było zamierzonym zniweczeniem darów, które on przyniósł. Fikcyjne ukrzyżowanie zaimprowizowane jako maskarada długo po jego odejściu było świadomym przerodzeniem jego pomocy w cierpienie, na które wabiono Jego Światłem ludzi do świątyń Gadzich Istot. Prawdą jest, że on nigdy nie wkraczał do świątyń wybudowanych dla Bestii, nie deptał godności czarnych Istot, przed którymi klękali ludzie. Mówił za to, że każdy jest jego bratem i każdy jest Bogiem, a naukami swego serca dzielił się spontanicznie w plenerze lub na placach wsi i miasteczek.

Kogo wobec tego ukrzyżowano jak nie Joszuę ?

To nie jest tak, jak podają pisma Gadzich Istot podanych channelingiem dla nawiedzonych (opętanych), których potem ludzie nazwali świętymi, a ich kości obgotowane w zupie wyjęli i roznieśli do tych kościołów, bo to jest podstawą okultyzmu, czczenia śmierci. Joszua nie był samobójcą, bo zniweczyłby Dar Życia największą Godność jaka jest na Ziemi. Przybyło wiele Istot, aby być w pobliżu i przeistoczyć Jego nauki w iluzję, krótko mówiąc zdyskredytować. Jedną z nich był jego ,, przyjaciel” Judasz będący inkarnacją Seta i on przyjął to doświadczenie na Siebie próbując przywrócić siebie poprzez to jako władcę Ziemi przez panujący Gadzi Świat. Tak chciał się im przypodobać, dlatego jednak udawał przyjaźń, kontrolując każdy krok niebezpiecznego syna światła. Joszua znał jego zamiary, wiedział, że też wielu się odwróci, wyprze się go, bo pierścień czarnych Istot bardzo zacieśniał się wokół niego, dlatego zdecydował się na ucieczkę do Kaszmiru.

Czy  mówiłaś o sobie innym ?

Znowu odpowiedź brzmi nie. Nie ma takiej potrzeby. Ludzie są w bardzo wczesnej fazie przebudzenia, choć niezwykle przyśpieszającej, to jednak kompletnie nie gotowi na tak szokujące prawdy. W godności dla tych Istot należy pozwolić im samym odnaleźć swoją drogę i wyzwolić się z panowania nad sobą Bogów, dla których sami na kolanach się podporządkowali, przyjmując teraz Jaszczurzy świat nad człowiekiem, a siebie jako poddanych. Uwolnienie z ludzkiego Ego jest niezwykle proste, bo kiedy wyjdziesz z umysłu do serca zwyczajnie Jesteś Nową Świadomością i tak świat programów człowieka znika.

Czy inni Bogowie Olimpu inkarnują obecnie na Ziemi ?

Niemal wszyscy rozpoczęli inkarnację w ciałach człowieka, po tym jak ugrzęźli w pułapce w przestrzeni Astralu przy Ziemi, rodzaju piekła dla Dusz, w którym nie potrafili się wznieść, bo podeptali Godność Matki Ziemi, żyjąc kosztem ludzi. Większość Bogów już zakończyła inkarnację, bo i tym razem nastąpiła wielka retrospekcja, gdyż Bogowie pogardzili przemianą, a opowiedzieli się za mocą magii. Przybyli bardziej po to, aby posiąść tajemnicę miłości i przeobrazić ją w magię dającą im powrót do ponownego panowania nad człowiekiem.

W niedalekiej ludzkiej historii pojawili się również w otoczeniu Hitlera, aby poprzez niego zdobyć panowanie nad światem. Teraz wielu pojawiło się w ezoteryce, niektórzy mienili się uzdrowicielami lub jasnowidzami, pogardzając tak naprawdę człowiekiem, pokazując takie wywyższenie, bo te dary ma jednak każde Dziecko Miłości, którymi są ludzie. Dlatego ogromna większość na ten moment przemiany odeszła, opuszczając ciała fizyczne, które zasiedliły dosłownie inne Istoty trupiego świata śmierci, okalającego Ziemię. Kilkoro z wielkiej plejady potężnych Istot jeszcze nie dotarło do świadomości – kim są. Masowe odejścia z Ziemi, które są zauważalne na poziomie opuszczania ciał dotyczą przede wszystkim gości Ziemi, czyli tych, co otrzymali szansę bycia człowiekiem.

Odnalazłaś mnie przez stronę Prawdy Serca. Co chciałabyś powiedzieć innym czytelnikom ?

Chciałabym Wam wszystkim powiedzieć, że bardzo Was Kocham, bo Kocham siebie. Naprawdę nie jest ważne kogo doświadczaliśmy, bo Prawda Przebudzenia jest uświadomieniem sobie, że Jesteś wszystkim, tak jak ja. Jestem Świadomą Boginią, Jednością Miłości z Matką i kiedy odczujesz to Ty, możesz osobiście zadać mi każde pytanie bez potrzeby występowania na scenach iluzji starego odchodzącego świata. Ten świat zmienia się niebywale, dlatego uwolnienie starej pamięci doświadczeń i wszelkiej wiedzy, wyobrażeń, daje Ci czytelniku niesamowitą pomoc. Chciałabym Wam jeszcze powiedzieć wiele o sobie, ale tak jak powiedziałam, to nie ma większego znaczenia, bo świadomość nieskończoności możesz przebudzić w sobie i Ty.

Grzegorz na tej stronie w sposób rewolucyjny wywrócił do góry nogami wszystkie doktryny Ziemi, ale to każdy z Was decyduje o przyjęciu ścieżki Prawdy Serca w sobie. Ta Prawda na Ziemi jest nie do zatrzymania i nie da się jej dłużej ignorować, ani ośmieszać, ani próbować zdyskredytować. Odczuwam również, że Miłość Serca dawana sobie, niestety jest na Ziemi w początkach i choć ludzie dużo mówią już o sercu i podnosi się globalna świadomość całej populacji, to jednak szczątkowe otwarcie Darów Serca, chociażby takie jak prezentuje autor strony jest ewenementem na Ziemi. Uświadomienie, że masz to Ty jest pomocą, którą dając dla siebie dajesz dla wszystkich.

Dziękuję za możliwość podzielenia się odczuciami z innymi.

 Kocham Cię

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle