Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz Serca z dnia 01.sierpnia 2016r

Ukochani. Połączcie się ze swoim Sercem i odczujcie Prawdę, którą każdy z Was jest, bo Jesteście Miłością i to jest niezaprzeczalne, bo miłością jest wszystko, co istnieje. Kto w Tobie chce ją oceniać czy dzielić na złą czy dobrą?

Kochani. Prawda w jakich barwach miłości jesteś, obnaża się sama, bo kiedy doświadczasz świata umysłu, jesteś w świecie nisko – wibracyjnych form zwanych naukami człowieczeństwa. Wyjście z tych nauk, jest przejście do serca, do własnej jaźni, zwanej Duszą potem Duchem i jest to równoznaczne z odnalezieniem prawdy – Kim Jesteś? Potrzebne Ci były nisko – wibracyjne czarne energie, abyś mógł poznać ten świat, a naprawdę na jego tle, odnaleźć Świetlistość Istoty Miłości, którą naprawdę Jesteś.

Ukochany! Kiedy pozostajesz w świecie ludzkiej oceny umysłem i chcesz nim oceniać Prawdę Serca innych, to odczuj, że świadomie reprezentujesz jednak odchodzący Czarny Świat i jesteś w nim tak głęboko, że nie widzisz zacietrzewienia z jakim próbujesz zwalczać Światło Miłości, które dosłownie Cię oślepia i drażni. Kody czarnych światów uruchamiają programy, które zwodzą Cię poprzez Twoje Ego, mówiąc Ci, że to Ty jesteś w sercu i Twoja miłość oraz prawda jest najlepsza.

Ja jednak mówię Ci, pokochaj Prawdę własnego Serca, bo to ona jest najlepsza dla Ciebie, dlatego przestajesz oceniać Prawdę Serca innych, bo ta prawda nie ma dla Ciebie znaczenia, nie istnieje, choć może być pomocą spojrzenia przez pryzmat doświadczeń innych. Przyjmij swoje serce i odczuj, że to nim łączysz się ze swoją Duszą, a potem nieskończonością, czyli swoim Duchem, a prosto oprzytomniejesz, że to Ty Jesteś Miłością i masz w sobie też wszelką wiedzę, wszelką mądrość tej nieskończoności. Z tej perspektywy, uśmiechniesz się, bo odczujesz, że wszelkie patrzenie poprzez umysł służyło światu iluzji. Tworzyłeś świat dla innych, a cokolwiek mówiłeś o innych stawało się oceną, dającą energię zewnętrznemu światu iluzji, którym stał się Matrix, który przejął władzę nad Tobą. Jednak to Ty go stworzyłeś!!!

Powracasz teraz jako Bóg swojej rzeczywistości i jesteś świadomy, że wszystko, co wyrażasz sercem o rzeczywistości, która jest w Tobie, jest Prawdą Twego Serca. Tak tworzysz świat, swoją własną rzeczywistość, bo taki on powstaje jaki go widzisz. Jeśli widzisz w innych czerń, to zawsze jest to czerń w Tobie. I tak zatrzymujesz światy, które odchodzą, bo wewnątrz siebie zasilasz postrzeganie poprzez Twoje Ego, czarnego świata, który wciąż postrzegasz. Nie zauważasz tego, że energie, które stworzyłeś przejęły Ciebie i to one dają Ci widzenia świata w taki sposób, aby te czarne światy dalej mogły istnieć w przestrzeni stwórczej Istoty Miłości, którą Jesteś.

Pocisz się, wyszukujesz swoim umysłem elokwentne słowa, żeby nikt nie posądził Cię o ocenę, abyś sam nie czuł jej śliskiej subtelności, a prawda jest prosta. Prawda obnaża się sama, bo wszystko, co widzisz, całą zgniliznę i oczernianie innych, zawsze masz w sobie i głęboko ją skrywasz, a tuszujesz wskazując na innych. W taki sposób, to co widzisz ciągle zasilasz, a programy w Twoim Ego mówią Ci, że to inni są źli i od nich uciekaj, a Inni to TY.

Ukochani. Miłość w sercu, wyklucza strach, wyklucza choroby i dolegliwości i jest nieśmiertelna. Powracasz teraz, jako Świetlista Istota i masz dylemat, czy jesteś w sercu czy jeszcze w umyśle? Pytasz sam siebie, kto w Tobie mieszka? Czy pierwotna Istota, która przybyła na Ziemię nauczyć się kochania wszystkich i wszystkiego? Czy może jest to już Demon, który przybył i przejął porzucone w nauce ciało, bo bałwochwalczo pokłoniłeś się innym Bogom poza sobą? Może Twoja Dusza już odeszła i spełnia się w Tobie inna Istota, bo pogardziłeś Prawdą, która płynie z Serca?

Pojmujesz teraz, że jednak nisko – wibracyjny świat stworzony na Ziemi i oddany w dzierżawę zarządzaną, poprzez ludzkie umysły jest czarnym światem. Dlatego mówienie umysłem negatywnie o innych jest krzywdą, którą czynisz sam sobie. Jest też głębokim wyborem, którego dokonujesz o pozostaniu w czarnym świecie, w którym nadal chcesz się spełniać jako niewolnik – posługacz, oddający swe stwórcze moce dla „Panów”, w których to pułapki popadła ludzkość.

Prawda wyrażana Sercem, jest pomocą w odnalezieniu miłości w sobie, nie służy wywoływaniu strachu, ani wypowiadaniu się negatywnie o nikim i jest niezwykle prosta. Odczuj to w swoim sercu, że kiedy kochasz każdą Istotę taką jaka jest, to naprawdę Kochasz Siebie, i to jest wyjście z nauki czarnego świata, w którym jesteś. Nie lękaj się czerni, bo strach nie istnieje, a jest on tylko brakiem miłości, niosącej Świetliste Światło rozpuszczające czarne projekcje. Jest to wybór w Tobie, bo taki świat widzisz jaki Cię przepełnia, a zmieniając siebie zmieniasz rzeczywistość w której jesteś.

Kocham Cię – Grzegorz

Kochani! Drżycie kiedy prawda dotyka was, kiedy obnaża wasze wnętrze, kiedy czujecie się dotknięci. Ukochani, nadszedł etap ujawnienia, zostaje nazwane wszystko to, co było skrywane i czym to jest teraz. Prawdy waszych bogów legły w gruzach, dojrzyjcie to wreszcie, etap takich nauk minął. Nasycają się przestrzenie eteru wibracją miłości, a ona niesie prawdę nowego czasu. Ego wielu z was odrzuca pomoc jaka płynie, ona nie jest spójna z tym, co przekodowany umysł dotąd głosił, Podpowiada wam, iż niczego nie oceniajcie cokolwiek nie rezonuje z jego schematami, było odrzucane jako fałszywa prawda, jako ocena danego zjawiska. Wielu z nieprzepracowanym pokochaniem siebie, z kompleksami swej mniejszej wartości, przyjmuje to wręcz jako atak na nich samych, broniąc wartości, w które tak bardzo wierzyli.

Ukochani moi, wszystko jest nauką, przyjmijcie pomoc jaka z niej płynie, a każdą naukę przyjmijcie w swoje serce, a tam ona się stanie najlepsza dla was, ułoży się we właściwy sposób. Tam nie dopadnie jej wasze ego, które ma skłonność odrzucać pomoc, utożsamiając tę pomoc z ingerencją, z obawą zabrania wam bogów, które ono wam dało. Ego daje wam strach, aby nie utracić nad wami władzy i póki go odnajdujecie, póki odnajdujecie dolegliwości i choroby, to to jest prawdą, że ono wami zawiaduje. Wielu z was bez uważności głosi – nie oceniaj niczego, nie zdając sobie sprawy, że mówi to właśnie ego, aby was uśpić i wprowadzić w letarg pseudo rozwoju duchowego.

Ukochani moi, uważność w nauce jest podstawą jej istnienia, pełna świadomość tego co się dzieje w waszym świecie i tego do czego prowadzą doświadczenia, w których właśnie jesteście. Nie rozróżnianie oceniania od prawdy, jest przyczyną bardzo wielu zagubień w dniach ostatnich, które nastąpiły, w których nastąpiła wielka gra o wasze dusze. Kartą przetargową i narzędziem, którym skutecznie jest to robione, jest umysł człowieka i rozrastające się wręcz nad nim ego, które spręża się w zagrożeniach utraty swojej władzy. Dostatek nauk dostaliście, obnażeni zostali wasi bogowie, wasi książęta, hrabiowie, fałszywi archaniołowie i fałszywi Jezusowie. To wystarcza, abyście obiektywnie dokonali wyboru w sercu każdego z was, rozpoczynając się nim tylko posługiwać, a przejdziecie przez te wybory. Ego w paranoidalnym strachu używa „karty” zasłaniając się tym, że niech nikt was nie ocenia, ani waszych nauk, w które święcie wierzycie.

Ukochani moi, kocham każdego z was takim jaki jest. Wszystko, co doświadczacie płynie z was samych, dajecie to sobie. Efekt waszego zagubienia w doświadczeniach jest przeogromny, otarliście się o zagładę Ziemi. Zrujnowaliście swoją planetę, unicestwiliście wiele gatunków roślin i zwierząt, tak jak i wy zamieszkujących ją. Stworzyliście sobie na waszej Matce dosłowne piekło, gdzie brat zabija brata, gdzie brat gwałci siostrę, gdzie w pogardzie są miliony kobiet, a waszym dzieciom sami czynicie na czole znamię okultyzmu. Stworzyliście planetę cierpienia, głęboko przekodowaliście nim wszystkich, wzajemnie się zabijając, mordując, gwałcąc, sprzedając dzieci, kobiety i wasze narządy. Uczyniliście waszej Matce gwałt, bezczeszcząc jej miłość dla was, jej piękne oblicze, jej dary obfitości dla każdego. Tak bardzo zaślepiliście się egoizmem, że nawet tego nie chcecie widzieć.

Ukochani moi, kocham was, wszyscy jesteście dziećmi miłości, to nie jest ocena was, to jest prawda obnażająca stan waszych nauk. To jest ostateczne odsłonięcie tej prawdy, której nie chcecie przyjąć. Wasze ego manipulowane przez energie wielu istot żyjących waszym kosztem, mówi wam, że wasz OJCIEC was nie ocenia.

Kochani, nauka, która płynie do was jest lustrem dla każdego, jest darem serca mego syna Miłości, aby każdy sam w niej się przejrzał. Odnajdując w swoim sercu, ile jest miłości, czy wszystko z niej wypływa, co jest pomocą, a co służy jedynie płytkiej ocenie umysłu. W lustrze zobaczycie samych siebie, a oceną jest piętnowanie tego, kto te lustro postawił. Oceną i ucieczką jest obwinianie lustra za swoje własne mankamenty, zamiast pokochać dar każdej nauki.
Kochani moi, to jest miłość moja, to jest prawda moja, to jest pomoc moja. Przyjmijcie ją. Płynie ona przez serce mego syna, który jest jednym ze mną, Miłością, która jest w każdym. Analizujecie jego ludzkie słowa, zamiast sercem poczuć co z jego serca płynie i zdecydować o przyjęciu tego w sercu swoim.

Otwórzcie najpierw serce swoje, aby zdecydować komu dalej chcecie się kłaniać. Czy waszym bogom: Jahwe, Metatronowi, Saint Germainowi, Reiki, Peloha, Jezusowi Sanandzie, czy wreszcie ukłonicie się sobie samym  – Dzieciom Boga, którymi jesteście. Zdecydujcie w dniach ostatnich istnienia starego świata Ziemi, komu się kłaniać i komu oddajecie pośrednictwo do Miłości, która jest w was. Wybór uprościł się do dwóch słów, serce czy umysł.

Kocham Was – JAM JEST Miłością, która was przepełnia.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle