Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ABC DZIECKA Nowej Ziemi”

fragment nowej książki

 Za siedmioma rzekami, za siedmioma górami, za siedmioma morzami, w dalekiej nieznanej krainie, mieszkał mały chłopiec i mała dziewczynka. Żyli w niewielkiej wiosce i już od dziecka przyjaźnili się bardzo z sobą. Mimo że nie byli rodzeństwem, to kochali siebie dosłownie jak brat z siostrą, zawsze pamiętając o miłości. Rodzice naszym bohaterom nadali imiona Rosa i Noel. 

Życie we wsi było bardzo spokojne i monotonne, ale ludzie żyli zgodnie, nie krzywdząc nikogo. Wszyscy dorośli od rana wychodzili w pole, aby uprawiać zboża, słoneczniki, kukurydzę, ogórki i pomidory, a nawet słodkie truskawki. Dzieci same znajdowały sobie wiele zabawy, bo w ich wiosce nie było przedszkola ani nawet szkoły, a nauką była ciężka praca w polu, na którym uprawiano wszystko to, co potrzebne im było do życia. Zapracowani ludzie zaczęli zapominać o miłości i w taki sposób zapomnieli o radości, o świętowaniu, o cieszeniu się każdą chwilą życia.

Pewnego razu we wsi zjawili się straszni żołnierze innego tajemniczego kraju i mieli na białych płaszczach wymalowane czarne krzyże. Rycerze ci nie byli przyjaźni ludziom, a krzywdzili każdego, kto nie ukląkł przed krzyżem i dziwnym obrazem cierpienia. Ci okrutni rycerze, powiedzieli ludziom o bogu, że to on decyduje o nich, a nawet o ich uprawach i o wszystkim, a ludzie mają go błagać o wszystko teraz na kolanach.

I tak we wsi zapanował smutek, a wszyscy zaczęli się lękać srogiego okrutnego boga, który za wszystko będzie karał, bo jest bardzo zazdrosny, okrutny i złośliwy jeśli ktoś go nie słucha.

Odtąd we wsi zniknął spokój, zapanował strach i smutek, a każdy dorosły był zmuszany do składania ofiar dla okrutnego boga i nawet dzieci nie mogły się bawić, bo miały się uczyć, jak wielbić srogiego pana. Wielu tak bardzo się tego bało, że naprawdę uwierzyli w taką okrutną istotę, której trzeba się bać.

Rosa i Noel nie godzili się, aby władcą ich wioski został ktoś tak zazdrosny, kto wszystko bezmyślnie niszczy, a ludzi straszy potopem, zmuszając do wybudowania sobie ogromnego domu. Dlatego postanowili, że w swoich dziecięcych serduszkach sami odnajdą prawdę, oznajmiając ją dla reszty ludzi w wiosce i w całym świecie, który sroga choć niewidoczna istota opanowała, używając do tego okrutnego wojska.

Dzieci te zwołały inne dzieci i utworzyły Krąg Serca, przepełniając wszystko ogromem czystej dziecięcej miłości. Ta miłość spowodowała, że rycerze z czarnymi krzyżami na piersi pośpiesznie opuścili nie tylko ich wioskę, ale całą krainę w której mieszkali dotąd spokojnie, żyjąc w miłości do całej natury Ziemi.

Rodzice, gdy zobaczyli, co zrobiły dzieci, sami sobie przypomnieli o miłości i w taki sposób bardzo prosto przywrócili wiosce radość, przyjaźń i wdzięczność do Matki Ziemi. Zrozumieli, że Matka Ziemia daje swoim dzieciom wszystko, a wymysł srogiego okrutnego boga, który będzie karał, jest pułapką strachu, który się pojawia, tylko wówczas, kiedy ludzie zapominają o Miłości Serca.

We wsi urządzono wielkie świętowanie na łonie natury, bo to ona jest Matką wszystkich Dzieci Ziemi. Rozpalono wielkie ognisko i wszyscy tańczyli nad wielką rzeką, która płynie obok wioski, aż do białego rana.

Od tej pory ludzie pamiętają o radości świętowania, każdego dnia życia, o miłości jaką siebie obdarowują, aby już nigdy nie zagościł strach, który się pojawił i on dał ludziom bolesne nauki cierpienia.

Noel i Rosa zostali bohaterami i każdy im dziękował za piękną moc miłości w ich serduszkach. Ludzie wiedzieli, że kiedy oni dorosną, to zostaną mędrcami plemienia, aby dzielić się mądrością z innymi. W wiosce zaraz urządzono Zieloną Szkołę, gdzie wszystkie dzieci mogły się uczyć o równości i miłości wszystkich istot natury, że żadna istota nie jest ważniejsza od innej, aby ludzie już nigdy o takiej miłości nie zapomnieli, bo tylko wtedy do ich wsi nie powróci straszny smok.

Prawdą jest, że równie ważne są zwierzęta, ptaki, ryby, rośliny, a nawet mrówki czy pszczoły. Każda istota na Ziemi ma swoje zadania i pomaga człowiekowi, dlatego szkołę, którą na cześć Rosy i Noela otworzono nazwano Zieloną, bo taka jest Matka Gaja. Każdy, kto kocha piękno tej pogańskiej natury Matki i wszystkich jej istot, które na niej żyją, po prostu tworzy sobie tą miłością piękno, które zawsze powraca do ludzi.

Wszyscy w wiosce zrozumieli, że warto pamiętać o miłości, bo ona rodzi miłość, a strach rodzi okrutne cierpienia. Wierząc w cierpienie, to po prostu sprowadzamy je sobie oraz dla całej rodziny i wszystkich na Ziemi.

Jednak teraz już wiemy, co możemy dla siebie wybrać, aby wszyscy jednak byli szczęśliwi. Kraina owa, poradziła sobie z wieloma bolesnymi lekcjami, dlatego się rozrosła, stając się miodem i mlekiem płynącym krajem, dającym przykład dla innych. Ludzie Ci zrozumieli, że wiara to moc miłości naszego serca i nią możemy zbudować wszystko.

Tak pięknym jak Rosa i Noel możesz też być Ty, bo w czystości swego serduszka gdy wybierasz miłość, to w tej miłości łatwo odczujesz, że nikt nie jest od Ciebie ważniejszy ani gorszy. Dlatego taka piękna miłość do Ciebie zawsze powraca. Kocham Cię.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie