Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

JAK DOKONYWAŁY SIĘ ODEJŚCIA DUSZ?

Opole dnia 29 sierpnia 2016r

Ukochana! Czytając ten tekst może zastanawiasz się, czy naprawdę Jestem Bogiem, czy może Szatanem, który Cię zwodzi? Zapewniam Ciebie, że jestem wszystkim, bo Miłość Serca jest wszystkim, dlatego jest tak potężna, bo kochasz każdego jedną miarą. Cokolwiek widzisz we mnie jest prawdą, gdyż naprawdę widzisz siebie, bo Ja Jestem Tobą, a Ty Mną.

Może czujesz moc mego serca jako nieskończenie piękną miłość, a może Cię odrzuca czarna energia? To wiedz jednak, że masz ją nie przepracowaną w sobie, a Demony, które organizowały naukę w Czarnym Świecie Ziemi odciągają Ciebie od zobaczenia prawdy w sobie. Tylko tam ją masz.

Ukochana! Jeśli jest w Tobie ocena Prawdy mego Serca, to są to jednak realia zwodzącego świata w Tobie, który Ci krzyczy poprzez strach: Uciekaj to jest Demon, który Cię chce podpiąć! Mówi Ci: Bądź ostrożna i nie przytulaj go, bo on Cię wyssie i będzie żył Twoją energetyką, karmiąc się Twoim cudownym Światłem. Może lękasz się gdy mówię Ci, że bardzo Cię kocham? Może nie potrafisz mi jeszcze tego powiedzieć, a może lęk mówi Ci, że on na pewno chce iść z Tobą do łóżka?

Ukochana Siostro! Naprawdę krzyczy to strach przed miłością w Tobie poprzez świadomość człowieka nazywaną Świadomością Ego. Jeśli odnajdujesz w sobie jakikolwiek lęk przed spotkaniem ze mną czy z kimkolwiek, to jest to prawda jednak o głęboko skrywanym strachu w Tobie. Jeśli utrzymujesz jakikolwiek poziom strachu, obaw, lęku w sobie, to jest to przejaw, że głęboko skrywasz w sobie prawdę, że żyjesz jeszcze w świadomości nisko-wibracyjnego odchodzącego Czarnego Świata. Jest to prawdą, że nie uwolniłaś Demonów w sobie, bo to one w Czarnym Świecie były energiami, które organizowały nam życie.

Pokochanie ciemnej strony naszych doświadczeń i wszystkich Czarnych Istot jest wyjściem z czarnej skali Światła, które jako Świetliste Istoty przybyliśmy poznać. Jeśli nie zaliczasz tych lekcji lub oceniasz te Istoty jako złe, nie zaliczasz jednak tej szkoły i czy to Ci się podoba czy nie – odchodzisz z Ziemi.

Ukochana! Przyjrzyj się sobie i prawdzie lęków w sobie, bo one mówią prawdę o połączeniu Duszy z ciałem o przyjęciu Daru Życia. I to jest droga uwolnienia z Czarnego Świata, który przybyłaś poznać, a rozświetlając siebie zmieniasz rzeczywistość, w której się pojawiłaś. To wszystko. Tak prosta jest przemiana Ziemi, która rozpoczyna się i kończy na Tobie. Nie potrzebujesz nikogo zbawiać ani oceniać, bo to są jednak programy niewolniczego Świata, w którym masz szansę się przebudzić.

Przyjrzyj się sobie, odnajdź swoją Duszę i głęboką Jaźń swego Ducha. Odnajdź wybory, których dokonywałaś i zobacz te momenty, w których zmieniło się Twoje postrzeganie, bo wszystko to jest w Teraz. Przyjmij pomoc lustra, którym jestem dla Ciebie i zobacz moment, w którym Cię odrzuciło ode mnie? Przyjmij Prawdę, że Miłość Serca jest jedynie prawdziwa i ona kocha wszystkich i wszystko takie jakie jest. Nie próbuj zrozumieć tego umysłem, bo to tylko programy do przerobienia na naukę Człowieczeństwa.

Odrzucenia w Ego, to jednak strach i smycz, na której wiodły Cię Czarne Światy prowadząc w nauce, aby wygrać Twoją Duszę i zająć ciało dla Bytów Trupiego Świata, które na obecną chwilę zaludniły Ziemię. Pozwala to wszystko, każdemu miarodajnie dopełnić własnych nauk w pozorze Świata, w którym nic się nie dzieje, ale ten Świat się bardzo wyludnia. Ty jednak odpowiadasz za siebie i skup się na tym i na momentach, w których mogłaś zaprzedać swoją własną Duszę.

Może nie rozliczyłaś się z kościelnych sakramentów dla Demonów Śmierci, może przyjmowałaś inicjacje i pomoc Demonów ezoteryki, ulegając euforii, że poprawia Ci doczesne życie? Może przyjęłaś zewnętrzną energię uzdrowiciela, a za uzdrowienie zaprzedałaś Duszę? Może uwierzyłaś w Boga farmacji, że to pigułka uzdrowiła Ciebie choć sama jesteś doskonała? Może przekodowałaś się programami channelingów branych umysłem, nie oczyszczając ich sercem jako iluzję pomocy zewnętrznych światów? Może pogardziłaś pomocą, o którą poprosiłaś i którą Ci podałem Sercem? Może zaprzysięgłaś się paktem służenia jako medium i niewolnik Galaktycznej Floty?

Ja jednak Ci mówię, że są to momenty, w których oddałaś swoją Duszę, bo przyjęłaś Dar Czarnego Świata pomimo, że wiedziałaś, iż wszystko masz w sobie, że przepełnia Cię nieskończone bogactwo, a świadomie przyjęłaś tę iluzję. Nie załatwione lekcje w Tobie były wejściem w Twoją energetykę i poprzez EGO, Czarne Światy, uczące Ciebie, dawały Ci naciski na te miejsca, przynosząc Ci ogromną pomoc, cudowną miłość jaką ta pomoc jest. Może przyjęłaś to jako atak – potępiając Czarny Świat i tak potępiłaś siebie, dosłownie oddając się temu Światu w subtelne posiadanie i używanie jako ich nałożnicy, bo Twoim wyborem i zgodą czerpały moc seksualną z Ciebie.

Przyjrzyj się sobie. Zobacz Prawdę swoich wyborów. Zobacz jak przyciągało Cię do PRAWDY SERCA, a potem z niespotykaną siłą odrzuciło Ciebie. Twoje Ego powiedziało Tobie, że Grzegorz się zmienił, że się zagubił i stał się czarny, że na pewno zakłada sektę, a nie zauważyłaś Demonów Strachu, które odciągnęły Ciebie w bezpieczną odległość, abyś trzymała się z daleka od każdego, kto może Ci pomóc rozświetlić siebie. Smycz którą Ci popuszczono, abyś nakarmiła Bestię w sobie została ściągnięta, a w gadzim móżdżku rozświetlił się alarm: Uciekaj on przejmuje Ludzkie Dusze.

Ukochana! Jesteś Miłością i kiedy na tle Czarnego Świata odnajdujesz siebie, uprzytamniasz sobie, że strach nie istnieje, że jest on tylko efektem braku miłości w Tobie. Widzisz ciemność we mnie, a naprawdę jest to brak Światła w Tobie i efekt głębokiego niepokochania piękna Córki Ziemi, którą Jesteś.

Ukochana! Ja jednak nikogo się nie lękam, od nikogo nie stronię, nie potrzebuję z nikim się spotykać, ale jestem gotowy przytulić każdego w ciszy lasu, w którym jestem i również Ciebie. Dlaczego tak bardzo drżysz i lękasz się przytulenia ukochanego brata – innego człowieka? Co w Tobie powoduje, że tak odrzucasz Siebie? Dlaczego się wzdrygasz i chcesz mnie sądzić, a może nawet ukrzyżować? Przyjmij prawdę dlaczego drażni Cię naprawdę i odrzuca moje światło?

Może przybyłaś aby zasiąść w Kręgu Serca, bo dostałaś szansę i poluzowano Ci smycz w nauce, która zostaje zaciśnięta z chwilą, gdy pokazuje się prawda doświadczenia, w którym jesteś. Światy uczące człowieka ratują siebie, bo to my je stworzyliśmy, a nasze przebudzenie jest końcem rzeczywistości Istot Czarnego Światła, które znika z Ziemi. Dlatego gra, która się toczy staje się tak bezpardonowa, bo to gra o wszystko, o Ziemię. Demony Matrixa, różnorodne Byty Świata Śmierci i Istoty kosmiczne zasiedliły miliardy ciał na Ziemi, które się zawiesiły, aby się dopełniła nauka, aby każdy z osobna mógł zdecydować o sobie. One zdają sobie sprawę, że są potężne i mogłyby nas zniszczyć, ale tak zniszczyłyby też siebie, bo to my je stworzyliśmy w sobie, a one rozpoczęły nas hodować. Przyjrzyj się naporowi w Tobie, bo może drażni Cię moje Światło, a uświadomisz sobie, że kiedy jesteś miłością, to kochasz wszystko, mimo że jednak perfekcyjnie sercem widzisz własną Prawdę Świata nauki, w której jesteś.

Ukochana! Czytając to, dostajesz odsłonięcie Prawdy w Tobie, jako pomoc mojego spojrzenia i to jest wielkim darem, abyś świadomie mogła dokonać wyboru sama. Przyjmując Prawdę Jedności Istnienia tego, że Ja Jestem Tobą, a Ty mną, że Jednością jest wszystko, nie dzielisz już Świata i uwalniasz się z rozdzielenia, w którym miałaś poznać Świat Strachu. On przestaje istnieć, bo rozpuszczasz go w miłości, która budzi się w Tobie i która go rozświetla, i tak on przestaje istnieć. Po to się tu pojawiłaś.

Kocham Ciebie niezależnie od drogi jaką obierasz, bo to Ty wybierasz lekcje jakich jeszcze potrzebujesz. Teraz jednak jesteś świadoma Prawdy, że wraz z Czarnym Światem rozpuszczasz się na Ziemi i odchodzisz do innych Światów, aby uzupełnić potrzebną Ci edukację.

Kocham Cię – Grzesiu i Kasia

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju