Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZY JESTEŚ W CIELE?

Ukochany/a ! Jesteś moim Bratem lub moją Siostrą, doświadczasz człowieka tak jak ja, a miarą miłości dawanej sobie wznosisz się w nowy obszar świadomości. Jest to Świadomość Boska. Nie myl tego z podaniami kościelno – ezoterycznego świata, że to jest Świadomość Chrystusowa, bo tak wchodzisz w pułapkę i wyrażasz przynależność do starej formacji sekt czarnego świata i demonów kościoła. Świadomość Boska to pełna utylizacja Starych Światów w Tobie. Jest to dosłowne samo – zdecydowanie, że przestajesz być człowiekiem i rozpoczynasz być Bogiem. Tak można nazwać Istotę nowej generacji, która pojawia się w wyniku wielkiej metamorfozy, a której to podstawą tego przebudzenia jest całkowite rozpuszczenie Starego Świata i z tych energii tworzenie nowego.

Ukochany! Cały świat jest w Tobie i cała przemiana Wszechświata rozpoczyna się i kończy na Tobie. Wielu z nas trudno było uwierzyć, że wszystko, co nas otacza jest projekcją naszej wewnętrznej Jaźni. Niezwykłe piękno tego odchodzącego świata bardzo opierało się przemianie, gdyż na wielu poziomach naszej świadomości obawiamy się, aby to unicestwić. Myliliśmy tutaj pojmowanie miłości, którą doświadczaliśmy przez urojenia Ego Świadomości, że jakże to mamy te Światy zabić – mimo że są tak piękne?

Ukochany! To pułapka, bo Światy, które widzisz sam stworzyłeś i to one poprzez zewnętrzną grę i uczucia człowieka, które masz, i które jeszcze doświadczasz, grają tak, abyś nie dokonał ich rozpuszczenia na różnych poziomach Świadomości. Mówią Ci: Dlaczego chcesz nas zabić? Jednak to Ty sam je stworzyłeś i w dowolnym momencie doświadczenia możesz zdecydować o wyjściu z niego. Nie da się inaczej jak rozpuścić starą inscenizację, aby budować nowe.

Jeśli tkwisz po uszy w Starym Świecie, wszystko, co budujesz, budujesz na fundamentach Świata Strachu, którego w czarnej inscenizacji na Ziemi doświadczałeś. Przyjmij tę Prawdę i zdecyduj o sobie, bo Matka Ziemia zdecydowała o zakończeniu cierpienia, strachu i bólu, który znosiła dla swoich ukochanych Dzieci.

Budzą się pierwsi z nas, dlatego budzą się wszyscy, bo jesteśmy Jednością Istnienia. Wiele Istot przybyłych na Ziemię, mieniących się Gwiezdnymi Wysłannikami naprawdę jednak przybyło poprzez Czarne Światy, z czarną kartą głęboko skrytego paktu. To proste, bo Światy Barw Czarnych, które stworzyliśmy na Ziemi, jako doświadczenie, przejęły nad nami władzę i to te Światy rozpoczęły również inkarnować jako człowiek, aby zapobiec unicestwieniu, czyli Przebudzeniu się w Świetle Rasy Ludzkiej.

Wysłannicy czarnych Światów naszych nauczycieli, którzy stali się okupantami pojawiali się wokół każdego, kto rodził szansę przebudzenia. Pozornie tylko przyciągało ich Światło przebudzenia, bo nie zauważali umów i głębokiego wewnętrznego wyboru, że oni przybyli, aby to Światło unicestwić i zapobiec zniszczeniu starego porządku rzeczy. Te Światy podawały własną duchowość i mieliście szansę ją poznać jako New Age, a swoim adeptom za wierną służbę otwierali dary jasnowidzenia czy channelingów. Zastanawiałeś się dlaczego Ty nie masz tego, a oni nie zauważali skąd otrzymali dar, którego nie mają inni, bo słodko było jednak czuć się wybranym.

Ukochany! Ja jednak mówię Ci, że masz w sobie Serce Boga tak jak ja i w nim masz wszystko. Nie potrzebujesz łączyć się z zewnętrznymi energiami – Istotami, bo w swoim sercu masz całą wiedzę Wszechświata. Kiedy kierujesz się na to serce, rozświetlasz je. Nie dziw się, że rozwściecza to Światy, które Twoje Światło rozpuszcza i one przestają istnieć. Uświadomienie sobie, po co spotykasz różne Istoty powoduje, że znikają z nich maski duchowości i rodzi się w nich agresja często taka, że najchętniej by Cię zjedli albo ukrzyżowali jako heretyka. Uruchomione w tych Istotach programy dają im wizję ocalenia Świata poprzez atak na każdego, kto w własnym sercu próbuje się rozświetlić.

Ukochany! Nie szukaj we mnie mistrza, nauczyciela ani mesjasza, bo masz w swoim sercu wszystko to co ja. Dzielę się tylko z Tobą moim postrzeganiem rzeczywistości, bo ono może być pomocą, ale pamiętaj, że Ty masz własną Prawdę Serca. Nie w tym rzecz, aby czynić nową przepowiednię, którą ludzie przyjęliby jako uwierzenie i ponowną pułapkę manipulacji ludzką świadomością, którą znowu ona by się stała.

Nie chodzi tu też o straszenie kogokolwiek, ale zdanie sobie sprawy z faktu wielkiej przemiany, która dosłownie dzieje się na naszych oczach. Przyjęcie tej świadomości poprzez nas pomaga w uwolnieniu energii, które ją zasłaniają i właśnie rozpuszczenie strachu, w który mogliby popaść ludzie, widząc te ogromne zmiany, których już w głębi naszych serc dokonaliśmy.

Ukochany! Masowe odejścia są bezsprzecznym faktem i gdy zechcesz spojrzeć sercem w oczy swoich bliskich, to zobaczysz, że już dawno ich nie ma, a energie potężnego systemu zasilają te ciała, abyśmy nie widzieli potężnych przemian. Podejdź do lustra i zajrzyj też w swoje oczy, a naprawdę w serce, bo tak możesz dotrzeć do głębokich wyborów Twojej Duszy i odnaleźć swoją prawdę o sobie.

Wszystko jest możliwe. Pamiętaj o tym, że to Ty decydujesz o swoim odejściu z Ziemi lub niespotykanej przemianie wraz z Planetą Matką. Doświadczasz jej Dziecka i kiedy to świadomie przyjmujesz uwalniając jednocześnie zewnętrznych Bogów, a naprawdę Demony, które Cię prowadziły w nauce, możesz wybrać wszystko.

Miłość Serca jest niezwykle potężna i rozpuści, każdą wiążącą Ciebie umowę, abyś mógł ewoluować. Przemiana poprzez serca, to nie program Biblijnego Armagedonu, tylko szansa dla każdego, aby mógł się przeistaczać w najlepszej dla siebie ścieżce. Odradzająca się miłość na Ziemi pozwala każdemu odejść lub jej Światłem przeistoczyć te energie w nowe KRÓLESTWO SERCA.

Ukochany! Twój wybór jest podstawą i kiedy dotrzesz do niego mimo, że czasem skrywany jest głęboko, zobaczysz prawdziwie swoją naukę i prawdę energii, które prowadziły Ciebie. Tylko sercem możesz z nich się uwolnić, bo Jesteś Miłością.

Ukochany! JAM JEST, to Bóg w Tobie i jest to Miłość, która tym Bogiem jest. Przybyłeś tu po to, aby nauczyć się tego, a bardziej przypomnieć, bo miłością zawsze byłeś. Dostałeś doświadczenia poznania miłości poprzez umysł człowieka, a miłość poprzez serce była Ci często obca, bo ona chciała unicestwić Świat w którym pozostawałeś. Tak Ci się się może wydawało, dlatego odrzucało Cię od Prawdy Serca, a kościelne programy w EGO ostrzegały Cię, że chcą Cię indoktrynować albo robić wodę z Twojego doskonałego mózgu.

Ja jednak mówię Ci, że Jesteś Bogiem i to Ty decydujesz o wszystkim. Może słyszysz w swoim Ego: Uciekaj to nowa sekta, ale to, co widzisz pamiętaj, że zawsze jest w Tobie. Dlatego głęboko rozlicz się z wszystkimi sektami, religiami i systemami, w które się wpiąłeś.

Ukochany! Masowe odejścia są bezsprzecznym faktem, bo wiele Dzieci Ziemi wybrało odejście. Pokochaj ich wybór i nie lękaj się wielkiego odwieszenia pozostających ciał, których Dusze obrały inną drogę. Odczucie Miłości w Sercu jest pomocą i rozświetleniem tej Prawdy, aby miliardy Dzieci Ziemi mogły uwolnić przestrzeń, bo poprzez te ciała schodziły czarne byty zatrzymujące globalną przemianę, dające pozór, że nic się nie dzieje i przejmujące Ziemię w posiadanie dla ŚWIATA ŚMIERCI.

Kochany! Może sam jesteś w takim doświadczeniu, może dokonałeś takiego wyboru odejścia. Pamiętaj o tym, że Miłością jest wszystko, bo miłość nie różnicuje, dlatego Kocham Twój wybór, dokądkolwiek zmierzasz i jakich doświadczeń jeszcze potrzebujesz.

Kocham Cię Katarzyna i Grzegorz 

CDN

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju