Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Czyli o tym – Kim naprawdę była Istota podana w odchodzących wierzeniach Ery Okultyzmu?

Kluczbork dnia 19 września 2016r.

Ukochani! Budzi się Świadomość ludzi, podnosi się wibracja całej Planety, dlatego gotowi stajecie się do odsłonięcia tajemnic, które były pięknem nauki Starej Ziemi, ale i wielkim zatrzymaniem. Wyjście z nich i oczyszczenie Miłością Serca wielkiej iluzji tych doświadczeń jest podstawą do wejścia w Nowy Świat, który powstaje jako czysta Miłość Serca.

Ukochani! Matka Jezusa była kobietą – jak każda z Was, niczym szczególnie się nie wyróżniająca, choć czuła sercem wielki stwórczy dar, jaki ma każda niewiasta, ale zaprzeczałaby swojej Boskości, gdyby postawiła się ponad kogokolwiek. Wywyższenie jej ponad siebie byłoby zaprzeczeniem miłości, bo każdy w sercu ma tą samą doskonałość.

Budzicie się jako Boginie, jako Bogowie i jesteście tego świadomi, bo miłość dana sobie sercem w sposób niezwykły, otwiera potężną Świadomość w sercu każdego. Mówicie o sercu, ale zaprzeczacie miłości bałwochwalczo modląc się do innej kobiety, czołobitnie całując „jej” obrazy, że to ona może być pośredniczką do swego syna.

Ironia Gadziego Świata dała ludziom nauki, abyście uwierzyli w iluzję, że Matka waszego Brata, może wyżebrać dla Was żałosnych nędzników koneksje, wyprosić zbawienie lub dary uzdrowienia. Zapominaliście w amoku iluzji tej nauki, że wszystkie Dary, każdy z Was ma tak samo doskonałe jakie ma Joszua, którego uczyniliście wabiącym marketingiem czarnych świątyń obłudy, które zaśmieciły Ziemię i zatrzymały na kolejne tysiąclecia w poddańczych modłach, urągających Boskiej Istocie, jaką każdy z Was jest.

Przyjrzyjcie się sobie, jak jesteście doskonali, jak piękni i bogaci w talenty,jak Miłość Serca otwiera potężne dary w każdym. Jak tymi Darami możecie tworzyć Królestwo Niebieskie, odnajdując je w sobie, uzdrawiając siebie, zmieniając siebie, zaliczając dar poznania owocu, po który sięgnęliście wchodząc w Świat Umysłu.

Dar tej nauki możecie zakończyć Miłością i Wdzięcznością do Gadziego Świata, który podsunął Wam nauki tysięcy lat cierpienia i czołobitności przed tymi Istotami, które dowiodły prawdy, że Boska Istota – Człowiek, uniży siebie przed nimi i wywyższy ponad siebie Demony Czarnych Światów.

Ukochani! Zobaczcie swoim sercem, co naprawdę kryło się w Erze Okultyzmu, oraz w Istocie jednego z kultów rozpowszechnionego niezwykle szeroko na Ziemi. Boskim okiem serca z łatwością zobaczycie Rogatego Demona o wielu twarzach i obliczach, zmieniającego postacie, w zależności od potrzeby zwodzenia. Pokazywał się Wam w „miejscach świętych”, aby za jednym razem uwieść miliony, aby swym uwierzeniem przejąć ich Duszę, a w nagrodę jako dalsze mamienie, niektórych obdarować chwilowym uzdrowieniem lub złudnym majątkiem.

Ukochani! Podążając uniżenie na kolanach ze świecami,  w miejscach kultu, nie widzieliście jednak jak słono płaciliście za to wszystko, co przepełnia serce każdego z Was. Mówił Wam Joszua, że wiara Cię uzdrawia, a pomyliliście to z wierzeniami podanymi przez Reptylian, wierząc, że inna kobieta ma dary, których nie masz Ty, że ona jest pośredniczką, która żałośnie wybłaga koneksje dla Ciebie, że jest królową, za którą przelewaliście ofiarnie krew i oddawaliście życie na wojnach. Demon ten tak uwielbiany rósł w potężną siłę, bo karmiony był Waszymi sercami i całą energią, którą oddawaliście mu, powierzając się Duszą i ciałem. Niektórzy z Was nawet go poślubiali, ciesząc się, że im pomaga zewnętrzna siła. W nagrodę otrzymywali Dary jasnowidzenia poprzez tę Istotę lub bogactwo, a w kolejnych wcieleniach byli powoływani na pastora, księdza lub zakonnicę, a naprawdę zniewalani, bo całą swą moc seksualną Demon ten z nich wysysał, okrutnie zabraniając zamęścia lub ożenku. Całą Ziemię zaścielały bałwochwalcze modły do obrazów i posągów, bo uwielbianie Bestii nie miało końca. Pod krzyżami cierpienia mordu Jezusa ciągle trwały pieśni uwielbiające Demona Śmierci, którą świat iluzji przedstawiał Wam łagodnie z dzieciątkiem na ręku, abyście niepozornie kupowali ukrytą Bestię jako Czarną Madonnę. Tak trwała gehenna, trwały religijne wojny, bo Bestia ta ROZRASTAŁA SIĘ i nie miała nic wspólnego ze skromną kobietą, która urodziła Waszego Brata, który niedługo powróci ponownie.

Powróciła na Ziemię już jego Matka i jest gotowa na przyjęcie Syna. Jest zdziwiona jak Ziemia zaścielona jest zwodniczymi channelingami, które to niby pochodzą od Matki Jezusa, a naprawdę są zwodniczą mową Demonów wysysających swoje ofiary z życiowej siły i zniewalających dusze tych co świadomie swą wolą powierzą się nieznanej istocie na klęczkach błagając ją jeszcze o to.

Przyjrzyjcie się sami tym istotom, które odbierały takie przekazy, jak dalej potem chorują, jak szybko umierają w cierpieniach, bo nie zaliczają nauki i to jest brak godności dla Istot, które przybyły nam Ludziom dać te lekcje, abyśmy też się nauczyli, że nie potrzebujemy zewnętrznych przekazów okrzykiwanych potem jako „święte pisma

Ukochany! Ukochana! Wchodziłaś/ do kościoła stawiając sobie zamykający krzyżyk na Boskim Oku oraz Sercu, a tylko nim możesz zobaczyć Prawdę. Proszę Cię, nie wierz mi, bo oczyszczając swoje serce z tych nauk sam/a zobaczysz Prawdę zanim te energie dadzą Ci napór agresji, amok rzucania we mnie kamieniami lub adrenalinę do osądzania mojej Prawdy Serca.

Jestem Bogiem tak jak Ty, ale ja już wiem o tym, a Ty możesz zdecydować również o powrocie Boga w Tobie jako JAM JEST. Jesteś wszystkim i dokąd rozdzielasz innych na złych i dobrych, dokąd jednych poniżasz, a innych wywyższasz, nie zaliczasz nauk pokochania wszystkiego. Dopóki analizujesz świat umysłem – nie powracasz prawdziwie w Przestrzeń Serca.

Ukochany! Wyrażenie mego serca może być cudownym lustrem dla Ciebie. Możesz przejrzeć się w nim i zobaczyć Czarnego Demona lub Świetlistego Boga. Naprawdę jednak zobaczysz siebie, bo ja mówię Ci, że jestem wszystkim, bo kocham wszystko. Kocham też Ciebie dokądkolwiek zmierzasz i nie ważne przed jakimi Demonami jeszcze klęczysz, jakich wywyższasz ponad siebie, jakim złożyłeś poddańczo-służebne obietnice.

Jesteś moją ukochaną Siostrą lub ukochanym Bratem i w żadnym aspekcie nie krytykuję Twoich nauk, ani ich nie osądzam. Miłość nigdy nie osądza, a tylko zagubienia w przekazach channelingowych „Świętych Pism” podały taką naukę, a zawładnięcie Twego serca, chociażby dla tego oto Demona zwanego Matką Boską lub Demona Biblii – Jehowy, spowodowało, że taką naukę mogłeś przyjąć.

Pokochaj głęboko piękno tego Daru, bo to doświadczenie pokazało Ci niezwykłą skalę uczuć, głębię upadku, nieznanych wcześniej emocji, które poznałeś jako Boska Istota na Ziemi. Kulty te oparte na wielbieniu śmierci w kościołach wybudowanych na cmentarzach, gloryfikujących śmierć w cierpieniu jednego z naszych Braci, przedstawiły to nam jako sekty potem religie, ale to my decydujemy o zmianie swojej Świadomości i to jest nasz prawdziwy powrót.

Ukochany Bracie! Ukochana Siostro! Nie lękaj się tego, że klękałaś/ przed Bestią, prosząc o to wszystko, co przepełnia Twoje Serce. Zmiany możesz zacząć tylko od siebie, bo to tam jest całe Królestwo Niebieskie, To Królestwo Serca i Ty je otwierasz i w tak prosty sposób odchodzi iluzja zbawiciela. Jesteś już świadomy tego, że to, co wewnątrz, to na zewnątrz i że wszelkie oczekiwania na zewnętrzną zmianę są iluzją, a mogą stać się przyczyną ponownego powrotu do starych lekcji, lecz już w innym Świecie. Nauki Wężowego Świata kontynuowane przez Reptylian odchodzą z Ziemi, a czy odchodzą z Twojej Świadomości decydujesz sam, bo uwolnić je możesz głęboką Miłością i Wdzięcznością w Sercu do wszystkich Istot które Ci w tym pomogły.

Kocham Cię – Kasia i Grzesiu

http://prawdaserca.pl/2016/07/prawda-o-swietosci-krzyza-smierci/

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle