Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

MAMUSIU! DLACZEGO CHCESZ MNIE ZASZCZEPIĆ?

Przekaz z Serca DzieckaDnia 6 września 2016r.

Kochana Mamusiu! Mówię do Ciebie moim serduszkiem. Możesz mnie usłyszeć sama swoim sercem. Masz je doskonałe, tak jak Ja. Jesteś Boginią Światła Miłości i tylko zapomniałaś o tym, zabrudzając swoje serce prawdami umysłu Ludzkiego Świata.

Ukochana Mamusiu! Wybrałam Ciebie jako Matkę i to Ja przybyłam pomóc Tobie wydostać Cię z Czarnego Światła. Dlaczego chcesz czarną szczepionką światła iluzji zamknąć moje serce, tak jak pozwoliłaś zamknąć swoje?

Mamusiu, uwierz mi proszę, że Ja Jestem doskonałością Złotego Światła Miłości i pojawiłam się jako przejaw czystej miłości Twojej i Tatusia. Dlaczego przyjmujesz prawdę, że doskonałą Miłość, którą Jestem trzeba poprawić smolistą zawiesiną, w której sama nie wiesz, co jest zawarte? Powiedziano Ci, że to jest pomocą abym nie chorowała?

Ukochana Mamo! Jestem Miłością i jako jej przejaw jestem doskonała. Nie potrzebuję ulepszeń ani modyfikacji, którymi te okrutne szczepionki są. Dlaczego chcesz pozwolić aby wyłączono również moje serce? Dlaczego chcesz mnie wprowadzić w zimny świat umysłu człowieka i świata śmierci w którą wierzycie?

Mamo! Zobacz proszę jaki ten świat jest, a szczepionki służą temu aby podnieść współczynnik zachorowań, aby zasiedlić we mnie uzależniające śmiercionośne wirusy i bakterie, których ja nie potrzebuję. Nie umiem słowami człowieka, którymi Ty mamo się posługujesz powiedzieć Ci, o Twoich problemach, w których chcę Ci pomóc i tylko dlatego czasem choruję. To Dar dla Ciebie Kochana Mamo i Tato, abyście mogli oprzytomnieć, bo to Ja przybyłam, aby Was z tego Świata wydostać. Jestem Bogiem, tak jak Wy, a przyjmując prawdę Czarnego Świata zaprzeczacie temu.

Kochana Mamo! W tych szczepionkach chodzi o to, aby czarna maź, która przeniknie moje maleńkie ciało śmiercionośną substancją, utrudniła połączenie mojej potężnej Duszy z tym pięknym doskonałym ciałem, które Ty Mamo urodziłaś. Przytulasz mnie do serca, ale zaprzeczasz temu, kiedy kierujesz się strachem. Mamusiu nie lękaj się tej prawdy, bo kiedy dajesz mi pierś, abym napiła się mleczka, ja to wszystko czuję, co w Tobie jest. Czuję jak mało jest miłości w tym mleczku, bo Ty jej mamusiu skąpisz nawet sobie sama. Mówisz tylko, że mnie kochasz ale naprawdę przepełniona jesteś strachem, a on wyklucza miłość, którą jako Matka obiecałaś mi dać, gdy się ze mną umawiałaś, abym została Twoim Dzieckiem.

Mamusiu! Pokochaj tę Prawdę, ona płynie ze szczerości i miłości mego pięknego serduszka. Posłuchaj ją – zanim je zamkniesz światem, który mi chcesz podać. Zastrzyki są tym Światem Śmierci, a Ja Jestem Życiem wiecznym, w pełni doskonałym, bo Miłość taka jest. Dlaczego chcesz zrobić ze mnie śmierć, zabalsamować chemikaliami jak mumię?

Nie wierz proszę ukochana Mamo, że jestem Demonem i trzeba ze mnie wypędzić Szatana poprzez czarny chrzest. Proszę Cię w żaden sposób nie oceniaj Prawdy mego Serca, bo chodzi tylko o to, abyś Ty odnalazła Prawdę w sobie, abyś odnalazła Miłość, którą sama jesteś. Nie chodzi o to, że potrafię wszystko powiedzieć o Tobie i o świecie z którego przybyłam, aby potwierdzić moją Prawdę Serca, chodzi o to abyś Ty Mamusiu odnalazła własną.

Mamo, jesteś piękna, dlatego Cię wybrałam mimo, że pogardzasz swoim ciałem, mimo że się nie kochasz, a nawet na swoim ciele odcisnęłaś piętno tatuażu, bo pokochałaś ten Więzienny Świat. Może Ty Mamusiu chcesz się w niego jeszcze bawić, bo też jednak jesteś małą dziewczynką. Ja jednak mimo malutkiego ciała jestem potężną Istotą i przybyłam na Ziemię, aby ten Świat zmienić i budować Nową Ziemię.

Mamusiu! Pomóż mi w tym, obiecałaś ochronić mnie, gdy ja będę miała malutkie ciało, ale gdy ono urośnie, to ja sama dam sobie radę i jeszcze pomogę Tobie i Tatusiowi oraz wszystkim Istotom na Ziemi Matce.

Mamusiu! Zaprosiłaś mnie w swój Świat, urodziłaś, pielęgnujesz. Dziękuję Ci za to, ale dlaczego chcesz za mnie decydować, co jest dla mnie dobre? Ja wiem, że jestem doskonała, dlatego proszę Cię, nie poprawiaj mnie i mojej doskonałości. Dlaczego wierzysz lekarzom, którzy sami chorują, a mówią, że leczą ludzi? Zaprzeczają temu faszerując ich zastrzykami niosącymi śmierć i oddzielającymi Duszę od ciała. Mamo zobacz komu Oni służą?

Mamusiu! Proszę Cię, zobacz sercem na inne dzieci zaszczepione. Przyjrzyj się dokładnie, a zobaczysz, że mimo że są czasem zdrowe, to zastrzyki nie wpuszczają tam ich Duszy i żyją tam już Demony Śmierci.

Mamusiu! Czas takich doświadczeń na Ziemi minął. Proszę Cię, opamiętaj się i zaufaj swemu pięknemu sercu. Nie lękaj się, że odejdę od Ciebie, bo ja jestem życiem wiecznym, tak jak Ty, a moje pojawienie się w Twoim brzuszku jest wielkim Darem Miłości. Zaprzeczasz jej, jeśli masz w sobie jakikolwiek lęk. W swoim sercu odnajdziesz nieskończoność tej Miłości i Prawdę Kim Jesteś, a wówczas uśmiechniesz się z myślą o Świecie Strachu, który odszedł. Dlatego proszę Cię nie zmieniaj mnie, bo ja jestem doskonałą Istotą i przybyłam Ci pomóc, abyś tę doskonałość odnalazła w sobie.

Kocham Cię – Kasia i Grzesiu

SZCZEPIONKI czy ZABIJANIE DZIECI

https://www.youtube.com/watch?v=OC7mMCs20r0

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju