Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

 CZYLI KTO KRADŁ NASZE DZIECI?

Przesłanie z dnia 31.października 2016r.

Ukochani! Odradza się świadomość człowieka i dziś już wiecie, że wynika ona z „Przebudzenia Serca”, że to w nim macie swój prawdziwy umysł.

Powracacie dlatego jako istoty o zupełnie nowej świadomości, nieporównywalnej do tego jaką miał Człowiek minionej Ery i jaką dawał mu okrojony umysł, będący zlepkiem programów zapamiętujących i odtwarzających to wszystko, co „Stwórcy” hodowli chcieli w niej uzyskać. Programowanie takie ludzi trwa tylko dopóki, każdy z nas własnym wyborem zechce zdecydować o zaprzestaniu posługiwania się umysłem. Jest to nie tylko wyjście z więzienia, ale otwiera to niezwykle ważny etap, gdyż przestając być człowiekiem – rozpoczynasz być Bogiem, którym naprawdę w głębi siebie byłeś. Tak można nazwać Istotę nowej generacji, której przeobrażenia na poziomie Światła teraz dokonujesz.

Ukochani! Rasa Ludzka z zamysłu Stwórców była wybitnie rasą niewolniczą, efektem wielu eksperymentów różnych światów, które zabiegały o wpływy na Ziemi. Dokonywano wielu zagład całych populacji, aby introdukowac nową rasę, która nie będzie zdolna, do wyzwolenia się spod jarzma innych światów, które ona sama przyjęła jako Bogów, a potem symbolikę Jedynego Boga ponad siebie. I tak ludzie stali się sługami dosłownie Bestii. Istoty dającej nauki nazizmu, holokaustu, żądna władzy ludzi obwarowała zakazami i nakazami, aby byli posłuszni jak baranki.

Znacie te istoty, jako bogów Biblii, Koranu, Talmudu czy innych ksiąg przekodowujących człowieka do uwielbiania Bestii, które od niepamiętnych czasów siały spustoszenie na Ziemi, dosłownie jawnych holokaustów, z którymi się nie kryły. Aby zachować pozory nauki, doprowadzano że poddani ludzie wiedzą, że przyjęli Bestię jako swego pana, który poprzez okrutną władzę będzie sprawował swe poddańcze rządy.

Ukochani! Hodowla ludzkich ciał i ich tworzenie wymykało się spod kontroli, mimo eksterminacji, którą panowie Ziemi uznawali jako czystkę, będącą selekcją dostosowującą do ich oczekiwanych potrzeb. Hodowla przebiegała wielopoziomowo, bo na różnych etapach stwórcy waszych ciał ingerowali jednak w ich wygląd, smak, poziom intelektualny, a szczególnie strzeżono energetykę. Masowe krzyżówki z Reptylianami spowodowały, że ludziom wprowadzona została domieszka gadziej krwi, aby ich dzieci były bardzo oddane Stwórcy, którym oni się mienili. W „Świętych pismach” obwarowali, to zakazem wyłączności, zabraniając tego człowiekowi, co sami uczynili.

Poprzez stosunki seksualne porywanych nocą kobiet, z innymi rasami, zapładniano je tworząc hybrydy, które ściśle monitorowano. Wiele z tych dzieci odbierano kobietom w fazie embriona, aby w własnych laboratoriach dokończyć ich żądanego rozwoju.

Córki Ziemi nie pamiętały tego, gdyż wymazywano tę pamięć z niewolniczego umysłu, ale te same Córki Ziemi zapominały o momencie poddańczej zgody, że klękając przed Bestią na jej ołtarzu, obiecały, że oddają się jej jako ,,bogu” jedynemu, ciałem i Duszą. Potem pieczętowane było to rytuałem złożenia własnego dziecka w kolejnym poddańczym rytuale chrztu, aby tą czystością złożoną ,,Panu Czarnego Światła” wyrazić wolę na czynienie z sobą też wszystkiego. Łatwo zapominaliście i nie chcieliście tego widzieć, że łamiąc wolę własnego dziecka, oddajecie swoją wolę w posiadanie ,,Pana ciemności”. Nie kochając siebie nie zauważyliście, że tylko zwodniczy Demon nazywać każe siebie  Twoim Panem. Zamknięte boskie oko nie widziało tego, kto naprawdę doświadczał kapłana w Twoim kościele i jakie istoty stały za jego plecami, aby dać Ci prawdę, że na klęczkach sam błagasz jako ich sługa o czynienie tych wszystkich okrutnych doświadczeń na Tobie.

Ukochani! Bliźniacze ciąże, to niezwykle częste zjawisko u Córek Ziemi. Jednak, aby trwał okrutny proceder niezauważalnie zdecydowaną większość po prostu kradziono w fazie embrionalnej. A w niektórych kulturach nawet tuż przed porodem. Istoty hodujące człowieka uzurpowały sobie prawo do ekologicznej hodowli i smacznych „żywych befsztyków” z Dzieci Ziemi. Dlatego w ostatniej fazie królowania Bestii po wielkim potopie, jaki zgotowała ludziom, zostaliście nauczeni kanibalizmu czyli zjadać inne Dzieci Ziemi, aby tym samym dać prawo do uczynienia tego człowiekowi, aby zakpić z istoty, która przybyła na Ziemię i mieniła się Świetlistą.

Wielkie hodowle, płacz i cierpienie tych Dzieci rozlegają się w wielu przestrzeniach na wielu Planetach, bo staliście się centrum poboru zarodowych ekologicznych osobników o niezwykle cennych walorach. Karmienie mięsem i cierpieniem nisko wibracyjnego Świata oraz unikalnymi wibracjami Planety Matki Ziemi zaspakajaliście zapotrzebowanie, nie tylko w sensie energetycznym, ale i fizycznym, bo mięso z takich hodowli było niezwykle smaczne.

Ukochany! Zatrzymanie Ciebie w umyśle jest utrzymaniem Ciebie w wielkiej nieświadomości, w której trwasz. A prostym wyciszeniem siebie i wprowadzeniem w odczucie Miłości Serca, możesz odnaleźć te okrutne doświadczenia też w sobie. Może nie chcesz ich widzieć, ani wiedzieć, może nazywasz to teorią spiskową, a włączając sobie telewizję, zamykając drzwi myślisz sobie, że jesteś bezpieczny???

Ukochany! Ja jednak mówię Ci, że to jest tylko ignorancją, w którą teraz świadomie podążasz dając wodzić się tym światom. Może zapisałeś się dla tych światów podstępnym paktem na bolesne nauki? Może prosiłeś Bestię o zewnętrzne uzdrowienie? Może uczestniczyłeś w inicjującym kursie ezoteryki? Może myślisz, że „Święta Księga” ochroni Ciebie albo sekta ironicznie nazywana Owczarnią?

Ja jednak mówię Ci, że tak zaprzedałeś siebie, swoją Duszę na dalszą niekończącą się naukę. Miłość Serca i kochanie nią tych właśnie Światów jest zaliczeniem jedynym tych bolesnych nauk. Te światy pojawiły się po to, abyśmy mogli to poznać i tak wprowadziły nas w swoisty letarg ludzkiego umysłu, którym może myślisz, że jesteś wykształconym mądrym człowiekiem?

A ja Ci mówię, że Jesteś Wszystkim. A Ty to odczuj, bo Ty sam/a decydujesz o zakończeniu tej nauki. Budząc swoją Świetlistość, budzisz się w każdym, bo Jesteś Jednością Miłości i tak prosto przerywasz proceder okradania Matki Ziemi z jej Dzieci, przestajesz być pokarmem dla innych.

Bliźniacze ciąże są powrotem, bo powraca PRAWDA, bo budząc się Ty, krok po kroku wyzwalasz siebie z niewolniczego świata. Pokochanie Miłością Serca i przyjęcie jako wielkiej miłości tych Światów dających nam te lekcje, oczyszcza te Istoty i uwalnia nas, bo oni są nami, a my nimi. Dlatego przynieśli nam to wszystko czego potrzebowaliśmy doświadczyć na tym etapie nauki. Wznosząc się w Świetlistość Serca odradza się Twoja świadomość, dlatego z łatwością to odczujesz, bo umysłem człowieka niewolnika jednak tego nie pojmiesz, że on oceni, że te Światy były okrutne, zamiast je pokochać, a naprawdę tą miłość dać sobie.

Kocham Was – Kasia i Grzesiu.

http://prawdaserca.pl/2016/01/porwania-ufo/

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju