Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

PYTANIE EGZAMINACYJNE W PROGU NOWEJ ZIEMI

Wpis z dnia 20 października 2016 roku

Ukochany! Nastał Nowy Świat. Już wiesz, że ten świat powstaje wewnątrz Naszego Serca, dlatego zapytaj siebie czy jest już on w Tobie. Zobacz, czy uwolniłeś wszystko, począwszy od ludzkich nauk, które już od dziecka wpajano Tobie, a Ty przyjąłeś je za oczywiste?

Ukochani. Nie da się budować na kłamstwie, na fałszu, będącym plikami wiedzy spreparowanej i podanej Ci jako papka dezinformacyjna tak, abyś nie odnalazł swoich korzeni, tego Kim Jesteś.

Uwolnij wszystko i idź za mną, to słowa naszego brata, którego powrót nastał, który pojawił się na Ziemi jako Prawda i teraz jako światło tej Prawdy powraca w każdym człowieku. Tylko Ty sam decydujesz, czy chcesz uwolnić stare nauki i przyjąć Boskość Istoty, którą jesteś oraz odpowiedzialność za prawdę tworzenia Nowego Świata, Nowej Ziemi, na której pojawiasz się jako Bóg. Jako doskonałe istoty budzicie się od różnych stron, darów i talentów, które przynosicie do Nowej Ziemi. Jest to jednak szkoła przypomnienia sobie doskonałości, a nie obarczania mało pojemnej pamięci umysłu podanego na naukę w ciele człowieka.

Ukochani. Wielki fałsz światów naszych nauczycieli zostaje odkryty i nie są tu potrzebne naukowe dowody, obliczenia, a jedynie odczucie sercem tych prawd. Nie jestem tu po to, aby mówić Tobie jaki kształt ma Ziemia, bo to jest Twoje zadanie w nauce i przebudzeniu, które jest darem egzaminu, który doświadczasz. Twoja świadomość jest doskonałością Boga, dlatego nie pytaj mnie, co jest pod spodem niewątpliwie Płaskiej Ziemi, bo mówiąc Ci to, okradłbym Cię z daru nauki, jakiej doświadczasz, budząc się jako kolejny Bóg Ziemi.

Indoktrynacje świata Ziemi, rządzących nią kosmicznych światów, poprzez masonerię oraz rodzaj zabawnego przedszkola, jakim to narzędziem były kościoły, powodowały, że jako rasa dostaliśmy zaćmienia, a wszystko, co rozpoczęliśmy budować oparte zostało na podanym kłamstwie zaistniałym u wszystkich podstaw naszego tu pojawienia się. Kosmos podawany nam poprzez bezmiar gwiazd niezwykle odległych, nie istnieje. Istoty, które nas uprawiały były rodzajami farmerów doglądających nas z innego wymiaru, w którym my zawężonym nam umysłem człowieka, ich po prostu nie dostrzegaliśmy. Nasze ego emitowało program, że te kosmiczne światy nie istnieją. W takiej sytuacji sami postawiliśmy siebie barankami idącymi na rzeź żywych ofiar, lub składanych w podzięce w świątyniach śmierci dla naszych nauczycieli nazywanych „panem bogiem”, a którzy na ten moment nauki stali się jednak najeźdźcami, okupantami boleśnie uczącymi nas pokochania siebie.

Ukochany. Spójrz w swoje serce, uwolnij umysł, bo tak w jedyny sposób przestajesz być człowiekiem. Uwierz sobie, że Twój umysł jest w sercu. Posługując się dalej umysłem człowieka – zaprzeczasz temu, że Jesteś Bogiem, a biorąc udział w życiu starego świata, utrwalasz stare skostniałe projekcje, które stworzyłeś i tylko Ty sam możesz je miłością serca rozpuścić. Poza Tobą nie ma nic więcej, dlatego to Ty tworzysz sobie to wszystko, co doświadczasz.

Jestem Tobą, a Ty mną, dlatego zapraszam Ciebie do tworzenia Nowego Świata, bo możesz jako Jedność Miłości współtworzyć wraz z innymi cząstkami tej świadomości – Nową Ziemię. Ona powstaje taka, jaką sercem ją postrzegasz. Łącząc się z nią sercem odczuwasz, że jesteś jedną miłością z nią. W taki sposób oczyszczasz siebie, a wszystko, co czynisz, czynisz tak w sobie, jak i w Matce, bo jesteś jej synem lub córką, a naprawdę nierozdzielną jej kreacją. Światy, które tu przybyły przejęły naszą przestrzeń, przejęły nasze kreacje, dlatego tak wielka toczy się gra o każdego, kto chce się przebudzić i każdego chcą te światy zdyskredytować.

Ukochani. Przyjrzyjcie się chociażby „lawinie przebudzonych”, którzy nimi się jawią, ale gdy odczujecie sercem, odnajdziecie prawdę, że ich nauki płyną z umysłu i naprawdę są konstrukcjami lecz tylko bardziej nowoczesnego więzienia. Ignorowanie Świadomości Serca nie jest dłużej możliwe, bo wibracje Matki Ziemi budzą świadomość całej populacji. Dlatego zdumiejecie się dokąd prowadzili Was pasterze przebrani w owcze skóry, jasne szaty, sponsorowani jasnym światłem odchodzącego Świata Śmierci.

Ja mówię Wam tylko, że w swoim sercu macie własną prawdę i chodzi tylko o wiarę w siebie, bo to ona tworzy i uzdrawia. Zaprzedanie się czarnym światom jest kontraktem, który posiadał każdy, aby elity kosmicznych istot dopuściły Twoją Duszę do kolebki inkubacji miłości, światła życia, jaką Ziemia jest. Te światy w taki sposób chciały ciągle nas wykorzystywać, traktując świat człowieka jako żywe baterie. Wiele tych istot z kosmicznych światów, (niemal połowa) przybyła, aby samemu doświadczać człowieka, poznać jego drogę i niezwykłe walory stwórczego światła życia, aby umocnić okupację, jawiąc się ludziom, że są animatorami gwiezdnego porządku. Było to naprawdę zasiedlanie Ziemi z klucza różnych planet nową rasą, aby wyhodować w połączeniu z ciałem człowieka niezwykle uległą istotę o pożądanych walorach w hodowli.

Wiele czarnych światów świadomych inkubacji budzenia się Dzieci Ziemi dokonało inkarnacji w ciała człowieka, aby uniemożliwić ogólne przebudzenie, aby strzec interesów  panów Ziemi pilnując od środka ich trzody. Nie dziwcie się, że ta prawda nie podoba się wielu, bo niszczy ich eldorado, lub pseudo duchowość z której żyli.

Ukochani! Przebudzenie światła świetlistego w człowieku jest końcem, dosłownie unicestwieniem istot czarnego światła. Dlatego właśnie te światy bezpardonowo grały o dusze każdego, kto rokował szansę przebudzenia, kto wymykał się z hodowli, kto rozpuścił chipy sterujące świadomością podanego ego.

Ukochani! Te światy stworzyły Wam nazizm, obozy koncentracyjne, religie i związane z nimi wojny, aby obniżać ciągle wibracje Ziemi. Natomiast istoty tych światów inkarnujące w ciałach człowieka, każdego, kto się budził odbierały dosłownie jako Hitlera. One wiedziały, że przebudzenie się pierwszego człowieka jest końcem ich rzeczywistości, jest końcem istot czarnego światła, jest odejściem z Ziemi wszystkich tych, którzy nie rozpuścili czarnych paktów z istotami czarnych światów, prawdziwą miłością serca, zawartymi na tę naukę.

Ukochany! Budzisz się Ty i to, co masz w sobie – widzisz we mnie, a kochając to sercem, możesz przyjąć to jako pomoc przebudzenia prawdziwego w sobie. Jeśli odczuwasz strach i w jakimkolwiek doświadczeniu nie chcesz pokazać twarzy, ani podpisać się imieniem, które nosisz w tej nauce, to jest to prawdą o nierozpuszczeniu w sobie samym doświadczeń czarnego światła, strachu i dowodzisz, że jesteś marionetką światów, którym się zaprzysiągłeś.

Ukochany! Miłość Serca jest w Tobie, a jedyna prawda, to ta w Twoim Sercu. Proszę Cię, nie szukaj jej na tej stronie, ani w ocenie mojego życia, bo Ty decydujesz tylko o sobie i tylko siebie możesz zmienić. Nie szukaj we mnie nauczyciela, bo urągałbym Tobie, gdybym nim się dla Ciebie lub kogokolwiek mienił, bo Kocham Cię tak jak wszystkich.

Wracając do tego czy Ziemia jest płaską czy kulą, podaną doktrynami kościołów i systemu – odnajdujesz to, gdy tylko odczujesz jak gigantyczna jest Twoja świadomość, jak niezwykła jest świadomość każdego człowieka.

Ukochany! Powracasz teraz jako Bóg/Bogini Ziemi, a przyjmując swoje autentyczne światło, złocistej świetlistości, możesz sercem na poziomie światła, rozpuścić doświadczenia z istotami światła czarnego. I tak prosto stajesz się wolny.

Kocham Cię – Grzegorz.

 

PS. Gdy miałem kilka latek, przyszedł do mojego Taty sąsiad i powiedział: Rysiu, z tym lądowaniem na księżycu to wielka lipa, wystarczy jak się przyjrzysz nurkom w wodzie na jakimś filmie, tak to jest oczywiste.

Zawsze cenię niezwykłą mądrość w prostych na pozór ludziach, a niesamowite jest to, że zapamiętałem tylko te zdanie.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim