Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZY SWOIM SERCEM CZUJESZ JEGO POWRÓT?

Przesłanie Serca z dnia 22 października 2016r.

Ukochani! JAM JEST, to Bóg w Tobie, to Bogini w Tobie. Jesteś nim, ale dopóki szukasz Bogów poza sobą – przeczysz temu i tym samym układasz sobie bolesne doświadczenia, uczące Ciebie miłości – głębokiego pokochania siebie, bo to Ty jesteś wszystkim. Dlatego jest tak ważne miłowanie siebie, bo kiedy miłujesz siebie, miłujesz wszystkich. Miłując wszystkich, ta sama miłość powraca do Ciebie i w taki sposób masz samych przyjaciół.

Ukochani! W dniach ostatnich Starego Świata, wielkiego odwieszenia zalegających czarnych energii, pojawił się na Ziemi człowiek, którego nauki „poznaliście”, bo w odwróconej formie przejęły je czarne Świątynie Śmierci, podając w religiach dla swoich rzesz wiernych, dla gromadzących się sekt, łaknących wierzeń opartych na doznaniach strachu i grozy rodem z horroru (piekła). Tym była śmierć dla Boskiej Istoty i po to właśnie przybyliście na Ziemię, aby poznać to nieznane uczucie, jako nieskończenie piękne Świetliste Istoty.

Ta lekcja jest skończona, ale nie dlatego, że powrócił zbawiciel, ale dlatego, że Boga odnalazłeś w sobie. Oprzytomniałeś, że to jest Miłość, którą TY dajesz sobie.

Ukochani! Joszua pojawia się nie dlatego, aby być Waszym królem lub sędzią, aby sprawować dla Was rządy i każdego ze swoich braci sądzić. Były to prawdy Jaszczurczego Świata, które z ochotą słudzy Gadzich Istot, mieniący się pasterzami bezmyślnych owiec, głosili Wam te obłudy.

Świat miłości jest wolny od władzy, bo kiedy TY nie krzywdzisz nikogo, nikt nigdy nie oszuka, nie okradnie i nie napadnie Ciebie. Tylko Ego człowieka oparte na strachu mogło uwierzyć bredniom, że Syn Światła powróci i będzie sądził każdego stając się władcą i katem ludzi. Jeśli w to wierzyłeś to tylko znaczy, że nie poznałeś jeszcze miłości, nie odnalazłeś jej smaku w sobie.

Ukochani! Miłość nie osądza, bo miłość kocha. Tylko Ty sam dajesz sobie doświadczenia i Ty sam reflektujesz o momencie ich zakończenia, rozliczając się miłością z innymi Tobą, którzy pomogli Ci doświadczyć tych lekcji. Światy, które przejęły Ziemię, wymyśliły ,,prawa karmy” i szeptały w umyśle, abyś wciąż odpracowywał krzywdy uczynione innym. Teraz wiesz, że gdy kochasz siebie, kochasz wszystko – i tak rozpuszcza się stara nauka. Tak rodzisz Światło Drugiego Słońca.

Ukochani! Oczekiwania są iluzją i na to kierowali Was w swych przekazach okupanci Ziemi, którymi przybyli nauczyciele się stali. Daru Drugiego Słońca nie zobaczysz, dopóki w sobie nie otworzysz zamkniętych wrót Świetlistą Miłością. Inaczej odejdziesz z Ziemi doświadczać nauk, których pragniesz, których jeszcze głęboko potrzebujesz.

Jezus powraca, nie dlatego, aby zamieniać wodę w wino, abyście alkoholem celebrowali toczenie jego krwi. On nigdy tego nie czynił. Nie ingerował w nauki człowieka, bo nie potrzebował dowodów na swoją Świetlistość. Teraz jego Światło odczuje i zobaczy każdy, bo Świat jest gotowy na zakończenie tych nauk i wielkie odejścia tych, którzy pokochali bogów kościołów śmierci. Jego powrót następuje jako symbolika wielkiej przemiany, bo naprawdę, Ty masz to wszystko, co ma On. Wystarczy tylko jak przyjmiesz swoją doskonałość i tym samym odnajdziesz równie piękne i potężne Świetliste Światło w sobie.

Jesteś Bogiem, tak jak Ja i tylko dopóki tego nie przyjmujesz, szukasz sposobów podważenia Prawdy mego Serca, zamiast po prostu odczuć Prawdę w swoim Sercu, a nie w nieskończoność poszukiwać ją umysłem u innych. Tak przyjmujesz ich dogmaty, które stają się wierzeniami podanymi Ci przez innych, a Ty masz uwierzyć tylko w siebie, bo tam jest wiara, która Cię uzdrawia.

Jestem Bogiem, ale jestem Bogiem Miłości dla siebie samego. Nie jestem zbawicielem nikogo, choć jestem pełnią, tak mężczyzną jak i kobietą, bo jestem wszystkim i (każdym). Te rozdzielenie na energie żeńskie i męskie dało piękne lekcje, które doświadczyliśmy na Ziemi, ale i daje ogromne zatrzymanie dopóki nie odnajdujesz siebie w pełni. Przestając poszukiwać swego bliźniaczego płomienia, rozpocznij go tworzyć swoim sercem. I tak powstaje ideał z jakim Ty też głęboko w sercu pragniesz się spełnić.

Potrafisz to wszystko. Wystarczy tylko pełna szczerość, w której rozpocznij się wyrażać i daj sobie to czego potrzebujesz, a nie to o czym mówią Ci prawa Matrixa. Może mówią Ci, że rodzina jest najważniejsza choć wiesz już, że rodziną są wszyscy. Może mówią Ci, że trwaj w doświadczeniu i nie opuszczaj, bo możesz mieć gorzej. W taki sposób żyjesz w strachu i obłudzie, bo jednak Ty nie możesz nikogo uszczęśliwić ani unieszczęśliwić, bo szczęście każdy buduje w sam sobie. Odnajdując szczerość do siebie, odnajdź to, co naprawdę chcesz dać sobie w życiu. Nie oszukuj już dalej siebie,

Odnajdując miłość odnajdujesz odwagę, aby dać sobie wszystko w czym spełnić się zechcesz, bo jesteś tu po to aby być szczęśliwy, aby spełnić się w prawdziwej Miłości Serca.

Powracasz teraz jako Bóg i możesz wejść do Nowej Ziemi, spotkać tu prawdziwego Joszuę, a nie Jezusa stworzonego na obraz kościoła, którego może toczyłeś krew, symbolicznie jadłeś ciało, a dla uciechy tego horroru wieszałeś jego kukłę przybitą do krzyża nad swoim łóżkiem lub szyi, chełpiąc się, że jest to symbol miłości, że Ty go tak kochasz i dlatego tak go katujesz w tym obrzędzie vooduu.

Ukochany! Zaślepiony nie widziałeś, że nosisz znamię śmierci, że przyjmujesz przynależność do Trupiego Świata, że jesteś tylko cząstką obranego cierpienia uprawy czarnego świata śmierci, bo sam zamknąłeś swoje serce – przyjmując ten Świat jako prawdę.

Ukochany! Nie lękaj się tego, Jezus jest tu nie po to, aby Cię rozliczać, bo on jest Twoim Bratem i ma to wszystko, co masz Ty. Ale to Ty jednak decydujesz o głębokim oczyszczeniu czarnych nauk sekt, w których czciłeś śmierć, choć Jesteś życiem wiecznym.

Mówię Ci to po to, abyś oprzytomniał. Mówię Ci to po to, abyś zobaczył, że też masz w sobie wszystko i możesz wejść do Nowego Świata – wolny, czysty i że czujesz się doskonały, oczyszczony z wszelkich iluzji, jakie w swych naukach przyjmowałeś.

Zobacz Ukochany Bracie, Ukochana Siostro, choć obnażane są te wszystkie nauki Starego Świata niemal nikt tego nie zauważa. Ale to nie jest ważne, bo Ty odpowiadasz tylko za swoje wybory. I kiedy otwierasz serce na miłość, widzisz też to wszystko, co widzę ja. Znika zawężone widzenie człowieka w Tobie, bo przestajesz nim być. I tak znika niewolnik, a Twoim wyborem rodzi się kolejny Bóg Ziemi.

Miliardy Dzieci Ziemi oczekiwało nadejścia Jezusa, a czytając te słowa niewielu jeszcze odczuwa tę Prawdę, bo ludzie zagubili Dar Serca, tak długo żyjąc w czarnym świecie strachu. Wibracja jego powrotu dopełniła się – jest On na Ziemi. Jest pomocą, aby Świat oprzytomniał w podążaniu drogą czarnych Świątyń Śmierci, w której pasterze powiedzieli im, że to droga Jezusa, mianując go Chrystusem – kolejnym Demonem kościoła, a on nigdy w nim nie był. Od dziecka był niezwykle świadomy, wiedział, że to Świat Śmierci Gadziego Świata, z którym nie ma potrzeby dyskutować, bo Istoty, które mu się zaprzedały, dokonały głębokich wyborów, chcąc tego doświadczyć, pozwolił im na to, sam mówiąc słowa: Ja i Ojciec to Jedno, że nie ma rozdzielenia.

Budząc się dwa tysiące lat temu mógł zakończyć starą rzeczywistość, bo tak potężny jest każdy przebudzony człowiek. Jednak z miłości do nas pozwolił ludziom na skosztowanie jeszcze dwóch tysięcy lat wojen, holokaustu i religii cierpienia, wiary w zewnętrzna stwórczą Bestię i strachu tworzącego nam to wszystko. Potrzebowaliście tego, aby oprzytomnieć, nosząc swoje dzieci dla Szatana, aby czynić im na czole znamię Bestii i wierząc w brednie, że Twoje Dziecko jest brudne.

Joszua powraca, nie aby prawic kazania w synagogach, cerkwiach, meczetach, kościołach, salach królestwa, bo w nowym świecie, w który on teraz wkracza, te przybytki już nie istnieją, a każdy kto uwierzył „powołanym” sługom Gadzich Panów – odejdzie jednak z Ziemi.

Ukochany! Nie jest to straszenie Ciebie, to Prawda Absolutna i prędzej czy później staniesz z jej wyborem. Może jesteś tu po to, aby zatrzymać przebudzenie, bo wiele Dzieci czarnego świata przybyło tu po to, aby to uniemożliwić, aby utrzymać pasożytnicze eldorado – życia kosztem Dzieci Ziemi.

Ja mówię Ci jednak, że kocham Ciebie, bo kocham każde doświadczenie. Mówię Ci też, że głęboko w sercu też masz własną Świetlistość Miłości. Pokochanie doświadczeń Czarnego Świata jest bramą wyjścia z Alcatraz, a rozpuszczenie paktów jest anulacją miłością swego serca wszystkich przyrzeczeń, które zawierałeś, często niezauważenie, chociażby klękając i bijąc się w piersi, że to ,,moja wina”. Aja mówię Ci, że to był strach, którego piękna potrzebowałeś doznać na Ziemi.

Ukochany! Przytomniejesz teraz, wiesz że Joszua nic za Ciebie nie zrobi, bo podeptałby Twoją godność zaliczając Twoje lekcje, bo Prawdą jest, że nigdy nie miałeś żadnego pierworodnego grzechu, a uwierzenie w to było klątwą, w której tworzyłeś sobie nauki poprzez tubę dezinformacji Matrixa.

Jam Jest, to odczucie i kiedy znajdujesz je w sobie już nie wątpisz w siebie, a tym samym w to, co piszę, bo Ja jestem Tobą, a Ty mną. Jestem wszystkim.

Kocham Ciebie, nieważne jaka drogę wybierasz, bo wszystko, co wybierasz naprawdę jest miłością. Powrót Joszuy jest faktem, ale na ten moment zauważą go może tylko Ci, którzy prawdziwie w miłości serca są. Jeśli tego nie czujesz, to przyjmij tę naukę jako pomoc dla siebie uwolnienia maligny ego umysłu w jakiej myliłeś ją z miłością, postrzegając świat poprzez programy podane Ci w przekazie zbiorowej świadomości.

Ukochany/a! Światło Twego Brata jest w Tobie i w każdej chwili możesz je odczuć w sercu jako pomoc, jako Dar Jedności Miłości, którą jesteś, tak Ty jak On, jak Wszyscy.

Kocham Cię – Grzesiu i Kasia.

http://prawdaserca.pl/2015/10/jak-przezyc-cmentarny-amok/

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle