Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O TYM JAK ODŻYWIALIŚMY SIĘ W STARYM ŚWIECIE

Przesłanie Serca z dnia 11 października 2016r.

Ukochani! Powracacie, jako Świetliste Istoty, jako Prawda Istot wyrażających się jako Dzieci Ziemi. Matka Gaja jest naszą Matką i w swej miłości do swoich dzieci daje nam wszystko. Daje też nam etap nauki, abyśmy pojęli sami miłość, prawdę jak wielkie ma ona oblicze. To w jej miłości mieliśmy poznać cienie i blaski całej gamy możliwości i taką przestrzeń Nasza Matka nam dała.

Ukochani! Nadeszła Era oprzytomnienia, bo budzą się wszyscy, budzą się też zwierzęta, Nasi Bracia, którzy przyjęli różnorodne role w naszych naukach, abyśmy mogli sami wybrać i poznać oblicze ciemiężenia innych, uświadamiając sobie, że wszystko, co czynimy innym, czynimy zawsze sobie.

Ukochani! Kanibalizm, to zjadanie swoich bliskich i czy się z tym zgadzasz, że Świnia jest Twoją Siostrą czy nie, to i tak ta nauka powróci do Ciebie, abyś oprzytomniał, że zjadając trupa, trupem się stajesz, że wszystko to, co czynisz innej Istocie, w doskonałości nauk Wszechświata powraca do Ciebie.

Ukochani! Spójrzcie na siebie, na martwe oczy wielu z Was, w których brak życia. Przyjrzyjcie się ciału, na którym uprawiacie choroby, zgodnie z posiewem zastrzyków systemu farmacji, aby potem lekami obniżyć Waszą wibrację i w konsekwencji zamknąć Świadomość Serca, bo to jest jedyna możliwość na otwarcie Świadomości Ducha. W taki sposób już za życia stawaliście się żywymi trupami, bo tak bardzo nafaszerowaliście się śmiercią i jeszcze ciesząc się, że możecie w tym ograniczeniu dożyc stu lat.

Kochani! Jak szybko zapomnieliście, że jeszcze do niedawna żyliście przez tysiąclecia, jednak ta populacja przez żądnego kontroli Boga Biblii, uwielbiającego nazizm i zbiorową odpowiedzialność została zniszczona, aby wprowadzić rasę bardziej uległą na sugestię, którymi Was się programuje, chociażby przez reklamę.

Ukochani! Nie zauważaliście tego, że stając się martwymi rodzicami, żebrząc – poszukiwaliście miłości u innych, aby potem płodzić już półmartwe dzieci, które płaczą rozpaczliwie, a potem błagalnie chorują, – mimo że naprawdę są doskonałością miłości, którą do Was przybyły. Dla zabicia tej miłości aplikowaliście im, w głębokim przekonaniu swego Ego, serię śmiercionośnych zastrzyków, aby je dostosować do uprawy Waszych Panów, których sami na klęczkach błagaliście o zdrowie. Potem nieśliście te Dzieci do kościoła, aby zawrzeć pakt, składając czystość dziecka Demonom Jehowie i Szatanowi, przyjmując iluzję, że jeden z nich jest dobry, a drugi zły i rytualnym obrzędem trzeba wypędzić tego czarnego.

Ukochani! Oni obydwaj są ukochanymi nauczycielami i niosą pomoc, abyście nauczyli się nie krzywdzić siebie, a już w szczególności małych dzieci nie składać na ofiarę.

Nieśliście potem tak oszołomione czarną magią okultyzmu to dziecko do domu i ono przestawało płakać, a Wy cieszyliście się, że Bestia nazywana ,,bozią” uzdrowiła Waszą „ukochaną” pociechę. Potem w domu zabijaliście inne dziecko, odebrane siłą swojej matce, aby nakarmić własne i mówiliście dziecku: Jedz mięsko, a będziesz silny i zdrowy, zjedz za tatusia, za mamusię, a będziesz też cuchnął śmiercią tak jak my, łatwiej nas przyjmiesz jako rodziców w Trupim Świecie do którego Cię zapraszamy.

I tak dziecko krok po kroku stawało się kolejnym żywym trupem, bo Dusza oddalała się, nie chcąc zasiedlać modyfikowanego ciała zastrzykami i spożywanymi ciałami innych Dzieci Ziemi. Dziecko to czuło, bo ono jest żywą doskonałą miłością, a wystarczy tylko, że ochronicie je przed tymi doświadczeniami, bo ono Wam zaufało. Tak dostrzegacie jego mądrość jaką niesie dla Was jako wielki nauczyciel miłości, którym się przejawia w Waszym życiu.

Ukochani! Pokażcie Dzieciom Prawdę, pokażcie Dzieciom okrutny świat, którego sami nie chcieliście widzieć. One Wam to wybaczą i pomogą wyjść z zagubienia w naukach Świata Śmierci. Zabijanie w rzeźniach, maltretowanie w hodowlach dla żądzy pieniądza jest bolesną nauką, której mimo, że nie chcieliście widzieć i tak boleśnie zawsze zobaczycie. Nauki Wszechświata są doskonałością, a każda Rasa Istot, którą spotykacie na Ziemi jest gatunkiem Istot Kosmicznych i tylko wcieliła się w role, w których też przybyła się spełnić.

Odczujcie to sami, że kiedy nie chcecie przyjąć tych nauk pojawicie się na innej Planecie wśród żarłocznych kanibali, którzy będą Was hodować, zjadać żywcem lub wrzucać do wrzątku tak, jak wrzucacie chociażby Raki, bo wszystko to, co czynisz zwierzęciu i tak do Ciebie powróci. Możesz oprzytomnieć i zaliczyć nauki, Miłością Serca rozliczając się z naszymi Braćmi za cierpienie, ból, okrucieństwo i znieczulicę, którą im daliście.

Ukochany! Klękałeś może w swoim kościele – Twojej okultystycznej sekty, mówiąc nakaz Jahwe, abyś nie zabijał, a już na śniadanie kosztowałeś ciało swoich Braci, a na obiad w ogniu grilla smażyło się pieczenie reszty zwłok zabitej brutalnie Istoty. Nie zauważałeś tego, że to ofiara dla Demonów Trupiego Świata, które licznie przybyły, aby czerpać z człowieka energie życia. I tak żyłeś w obłudzie.

Pokochaj Prawdę, która płynie w Twoim Sercu, sam ją odczuj, bo to Twoja nauka i nikt jej za Ciebie nie zaliczy. Jesteś tak samo tym zwierzęciem, które okrutnie zamordowane zjadasz – jak i Człowiekiem. Uwolnij Ego, w którym Demon Biblii powiedział Ci, że weź Ziemię w posiadanie, że jesteś jej panem, – bo tak jednak zbezcześciłeś naszą Matkę.

Ukochany! Może jeszcze zabijasz jej Dzieci i raczysz się ciałami trupów, które przyprawiasz i pieczesz na patelni, aby smakowały, a na datek raczysz tym swą rodzinę. I tak zamykasz serce na miłość, bo przenikasz się energią cierpienia tych zwierząt. Nie dziwisz się teraz, dlaczego uczęszczałeś do czarnej Świątyni Cierpienia, której to wyznawcy dopuszczali się ceremonii zjadania swego brata i wampirycznego picia jego krwi, mówiąc sobie w iluzji, że to na pamiątkę Jezusa, a naprawdę było to zamykanie Twego Serca.

Kochany! Może myślisz sobie, że masz czyste serce, że potrafisz powiedzieć innym, że ich kochasz, a naprawdę tak żyjąc jesteś jednak zwyrodnialcem tej planety. Nie jest to ocena Ciebie, bo kocham Dar Twojej nauki, w której chodzi o to, abyś Ty sam zobaczył – Kim Jesteś naprawdę?

Ukochany! Jesteś czystą miłością i wystarczy tylko chociażby rozpocząć uwolnić się od energii śmierci, a przejrzysz na oczy prawdziwie sercem. Spożywanie trupów było więzieniem, a ciała naszych bliskich przynętą, na którą nas tam zwabiano i tak napędzaliśmy swoją energią Trupi Świat Demonów Śmierci, które żyły naszym kosztem. Nie zauważaliśmy tego, bo nie chcieliśmy widzieć holokaustu jaki czyniliśmy naszym Braciom, mówiąc, że to tylko, „głupie zwierzęta”, że nie mają tyle rozumu, że musimy na nie polować, a one wspaniale zawsze rozmawiały sercem. Tylko zatrucie Twego serca trupim jadem powodowało, że ich krzyku nie słyszałeś.

Kochany! Podejdź do rzeźni i posłuchaj sercem jak płaczą inne Dzieci Ziemi okrutnie załadowane na samochodach, w ciasnych klatkach. One to czują, co chce im zrobić człowiek, który mieni się miłością. One wiedziały, że ten człowiek jest wyznawcą Bestii, dlatego właśnie tak okrutnie i bestialsko nimi się zajmuje, dosłownie gotując im piekło na Ziemi. Nie dziw się temu, że zjadając choćby kawałek mięska, tą właśnie Bestią byłeś i to nie  Ja oceniam Ciebie, to Ty sam o sobie wydałeś to świadectwo, tworząc też taki świat dla innych.

Ukochany! Budzisz się teraz, przytomniejesz, przestajesz zjadać innych lub wybierasz odejście z Ziemi, bo Nasza Matka już nie pozwala na dalsze krzywdzenie swoich Dzieci i również Ciebie. Tak właśnie dawałeś prawo innym Istotom na hodowanie siebie w swoim bloku, w którym żyłeś. Ta nauka jest już skończona, czy to przyjmujesz czy nie.

Kocham Ciebie jakąkolwiek drogę wybierasz, bo Jesteś mną a Ja Tobą, jesteś moim Bratem lub moją Siostrą. Jako Boska Cząstka – Ty swą wolą decydujesz o rozkoszowaniu się ,, w smakowitościach” zjadania trupów, lub Przebudzeniu Serca.

Miłością Serca mówię Ci, że też jesteś Bogiem tak jak JA, ale nie szukaj go już na zewnątrz, bo on jest w Tobie, a w tej nauce Ty sam masz sobie oprzytomnieć Prawdę – Kim Jesteś?

Ukochani! Odżywianie wampiryczne kosztem innych Istot było doświadczeniem Starej Ziemi i jeśli chcesz zobaczyć Nową Ziemię, odczuj uwolnienie tych doświadczeń spożywania śmierci, bo własnym wyborem stałeś się nią. Nowe Królestwo Ziemi jest w Tobie i tylko zmiana siebie jest jedyną drogą do wkroczenia w jego podwoje.

Ukochany! Jest to Prawda oczyszczenia jaką i Ty możesz dokonać w sobie, otwierając Serce na miłość do tych Istot, które krzywdziłeś, zamiast to odpracowywać w tysiącach kolejnych wcieleń, które sobie dasz, aby pojąc miłość.

Oczyszczając te doświadczenia przestajesz być drapieżnikiem Ziemi, a rozpoczynasz drogę powrotu do Boskości. Dały nam zakazany owoc Istoty Kosmiczne z Wężowego Świata, abyśmy to przyjęli, a teraz rozpuszczając to Miłością – wychodzimy z tego doświadczenia. Kocham. Kocham. Kocham.

Przywracamy sobie Stwórczą Moc, którą oddaliśmy dla tych doświadczeń. Przywracamy sobie przestrzeń tworzenia, którą oddaliśmy dla utworzenia Świata Śmierci, naszego więzienia zwanego Matrixem. Przywracając sobie tą moc seksualną, jako Bóg Ziemi, po prostu powodujesz, że te Światy przestają istnieć. Znika ułuda oczekiwania na przemianę, bo czas jest iluzją, a jedyna zmiana jest w Tobie. Dokąd sięgasz po kawałek mięsa trupa Twego Brata powodujesz, że ten Świat Trupi trwa nadal w Tobie.

Kocham Cię – Grzesiu.

 

 

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju