Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI PRAWDA POMAGANIA W NOWYM WYMIARZE

Wpis z dnia 16.11.2016r.

Ukochana Siostro! Ukochany Bracie!

Piszę te słowa moim sercem, bo one dosłownie płyną mi w sercu jako uczucie, które przekładam na słowa i obdarowuję nimi Ciebie. Kochając siebie pełną miłością serca Świetlistej Istoty – dorastam do tego, aby być gotowy podzielić się tą Miłością z Tobą. Jesteś mną, a Ja Tobą, jednak każdy z nas w autentyczności swej nauki na Ziemi decyduje o momencie swego Przebudzenia w Sercu, jako jedynym przejściem do cudownej Boskości, w której jako własny Duch możesz się wyrazić w ciele człowieka – Córki lub Syna Matki Ziemi.

Ukochany/a! Doskonałość jest w każdym. Dzielę się sobą dlatego, abyś mógł/a uprzytomnić też to sobie. Jesteś doskonałością Boga/Bogini Światła Miłości i masz wszystkie Boskie Dary w sobie. Dopóki ich szukasz w zewnętrznym świecie, w religijnych sektach, w zewnętrznych uzdrowicielach chcących zawładnąć Twoją Duszą, czy pladze religii New Age, to jesteś daleki/a od prawdziwej pomocy sobie i dlatego głęboko się zastanów, zanim poprosisz mnie o wspólną pracę.

Ukochany/a! Moja pomoc jest bezwarunkowa, ale kochając siebie nie pozwalam już się okradać z piękna chwil, w których się spełniam w cudzie nowych doświadczeń, których bezkres piękna otwieram i obdarowuję siebie. Dlatego nie dziw się, że może na tę chwilę Ci odmówię, aby nie służyć jako pożywka dla energii, które Cię wodzą, a Ty naprawdę nie chcesz nic z sobą zrobić. Nie łódź się, że coś za Ciebie zrobię, że wykonam pracę, a Ty może zapomnisz nawet mi podziękować, bo tej pomocy nie doceniasz i nie wyrównujesz miłością swego serca. To Ty decydujesz ile ta pomoc jest warta i tak pomagasz skutecznie sobie, gdyż czujesz już, że taka pomoc jest bezcenna. Inaczej okradasz siebie i powodujesz, że tkwisz w starym swoim świecie, a tylko mówisz, że chcesz się z niego wydostać.

Może zaprzeczasz temu, może Twoje Ego danej Ci świadomości człowieka mówi Ci, że Jesteś świetlisty, ale choroby czy przykre zdarzenia pokazują Ci nieszczerość, prawdę Twego ubóstwa, bo Miłość nie choruje!!!.

Nie lękaj się tego, bo to są doświadczenia, których potrzebujesz, aby odnaleźć jedyną prawdę, tę którą masz w swoim sercu i drogę, na której Ty autentycznie chcesz się spełnić jako wolna istota Nowej Ziemi.

Pomaganie sercem, to nowy rozdział współistnienia, który wyklucza ingerencje jakim było w szpitalu systemu wycięcie części ludzkiego ciała, które mówiło Ci prawdę o Tobie. Pomaganie Sercem, to nie spirytyzm Jana od Boga, którym to Czarnym Demonom zapisywano Dusze za te uzdrowienia, a Ty nie musiałeś kiwnąć w swej nauce nawet ręką, łudząc się, że ktoś Cię uzdrowił, a naprawdę okradł z piękna nauki jaką pojawiła Ci się choroba.

Pomaganie sercem, to nie metody ezoteryki, w której podpinano Cię pod programy – Barsów, Reiki, Dwupunktu. Pomaganie sercem, to nie obarczanie ludzi programami Astrologii, Tarota, czy Numerologii, dających ścieżki duchowości, które zostały przypisane Ci w niewolniczym systemie.

Ukochany/a. Pomaganie sercem, to Prawda Nowej Ziemi. Jeśli Jesteś na nią gotowy i przyjmujesz godność własnej nauki, stajesz z szansą ogromną na rozwiązania przybliżające Ciebie do tego wszystkiego, w czym chcesz się spełnić w Nowym Świecie. Przyjmując moją pomoc odczuwasz po prostu, że Jesteś też tą doskonałością, którą Ja mam w sercu, a różni nas może tylko ilość wykonanej pracy i doświadczeń, których Ty może jeszcze potrzebujesz.

Kochana/y. Serce każdego z nas jest doskonałe, a łącząc je w przepływie Jedności Miłości pozwalasz sobie dostrzec te mankamenty, które Cię zatrzymują, te które Jesteś gotowy otworzyć na tę chwilę, aby pójść dalej na swej ścieżce. Miłość, którą tak czuję, pozwala Ci na optimum nauki w świecie, z którego wychodzisz, bo Ty decydujesz – ile jej jeszcze potrzebujesz, aby na tym tle zobaczyć swoją świetlistość – autentyczne piękno, którym Jesteś.

Miłość Serca, to nie praca z energiami nisko-wibracyjnymi, w których jedni drugich okradali – wampirząc, a łudzili się, że zażywają uzdrowienia Bioterapii podłączając się pod nie znane sobie energie. W Przestrzeni Miłości Serca bierzesz tyle – ile dajesz – ile potrafisz miłością swojej duszy w zamian wyrównać. Miłość jest harmonią – dawania i brania, dlatego jeśli jednak czujesz dyskomfort czy strach, że ktoś Cię okradnie, to jednak Ci mówię, że tej miłości nie masz w sobie i to jest Twój problem, z którym możesz popracować – może najpierw samodzielnie. Rozpoznasz to łatwo, kiedy dostrzegasz uczucia w obszarze strachu – lęki, obawy, dyskomforty – to proszę Cię podążaj własną drogą, aby nie niweczyć cudu chwil mego życia.

Jestem Prawdą własnego serca, ale Ty nie musisz mi wierzyć, bo masz własną Prawdę Serca, dlatego nie szukaj we mnie mistrza, którego może jeszcze potrzebujesz. Ja tylko Ci mówię, że Mistrzem Jesteś Ty, a dopóki go szukasz w zewnętrznym świecie duchowości, medycyny, ukatrupienia chemioterapią, iluzji metod ezoteryki czy kultach religii, to tylko świadczy, że na prawdziwą pracę z sobą nie Jesteś gotowy/a.

Ukochana/y!!! Daj sobie to czego jeszcze potrzebujesz, aby czuć się spełnionym, bo Ja nie jestem zbawcą Twego świata, a Jestem, aby też się spełniać. Dlatego nie zatracam siebie w pomaganiu innym, obarczaniu się Twoimi zaniedbaniami często od wielu wcieleń. Nie odnajduję w tym poczucia obowiązku czy sposobu życia, bo Ty masz tak samo doskonałe serce, którym możesz dotrzeć do ogromnej świadomości płynącej z Twego Ducha.

Ukochana/y. Może potrzebujesz na to jeszcze kolejnych milionów lat ziemskich? Ja to rozumiem, bo może Jesteś młodą Duszą? Może dokonałeś czarnych wyborów i do nich nie docierasz, a tylko mamisz siebie pozorami w tej inkarnacji? Jednak głębokie wejrzenie w Serce da Ci prawdę o tych wyborach czy spełnianiu się dla świata, z którego niewolnictwa budzą się właśnie Dzieci Ziemi.

Nie lękaj się tych prawd, bo te nauki są miłością, w której przybyliśmy się spełnić. Pokochaj Prawdę w sobie, że kiedy zwracasz się o pomoc, to jest to wybór Twego Serca, a nie umysłu człowieka, z którego to świata masz jednak wyjść, bo tak nie okradasz mnie z cennych chwil i nie niweczysz pomocy dla siebie, oraz unikasz wodzenia siebie poprzez Ego, prowadzące Cię w ciągłych poszukiwaniach.

Kocham Cię – Grzegorz.

Uwaga: Zachęcam, aby wspólną podróż sercem czy konsultację nagrać, aby  móc do niej jeszcze wrócić.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim