Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O TYM – CZYM PIENIĄDZ JEST

Wpis z dnia 01.12.2016r

Ukochani! Połączmy się głęboko z tą Prawdą. odczytując ją w naszym sercu, Sercu Jedności – Miłości. W odchodzących kultach śmierci, sektach zwanych religiami, takie połączenie nazwalibyście Bogiem, wpadając w pułapkę utożsamiania bogactwa na zewnątrz, że to inna istota cokolwiek nam daje.

Ukochani! Dar pieniądza jest zmyślną nauką dla nas, podaną przez Reptylian, lubujących się w liczbowych światach. Dał nam on ogromne możliwości nauki, bo dzięki temu Darowi, mogliśmy doświadczyć piękna wielu emocji, począwszy od ułudy bogactwa, poprzez chciwość, zachłanność, zazdrość, wyższość nad innymi, poczucie swoistej pychy, do bankructwa, biedy, głodu, ubóstwa, a w końcu żebractwa. Ten Dar przyjęliśmy łakomie wierząc, że za wszystko, co nas w dostatku otacza, musimy płacić. Uwierzyliśmy, że skala pieniądza odmierza naszą wartość, że kupisz więcej żon lub lepszy samochód, że da nam to pozycje ponad innymi i da nam dobra, których inni nie mają. Słodko w to było wierzyć, bo tak rzeczywista była nasza nauka w projekcji na Matce Ziemi.

Ukochany! Odczuj raz jeszcze serce. Odczuj Prawdę, że Jesteś Bogiem Miłości i doświadczasz nauki na Ziemi w cudownej iluzji zewnętrznego świata. To jest tylko Twój sen, ale jednak Ty w niego wierząc, świadomie w nim ewoluujesz, wydostajesz się lub grzęźniesz w bezkresach niezwykle realnej materialnej projekcji „czarnego pochłaniającego Cię świata Matrixa”.

Ukochany! Odczuj naprawdę Siebie, bo Twój prawdziwy świat jest w sercu i wpadłeś tylko w pułapkę cudownej iluzji nauki, a to, co widzisz realizujesz w powtarzających się cyklach, każdego dnia, w wielu czasoprzestrzeniach, w których jednocześnie Jesteś.

Ukochany! Pakt, który zawarłeś, przyjmując od „barw czarnych”– świata naszych nauczycieli pierwsze monety – rozwiązać możesz swoim sercem, przeradzając je w Miłość, którą one teraz się stają, tak w Tobie jak i w przestrzeni zewnętrznego życia, które tworzysz tym pięknym odbiciem siebie. Nauczyciele odchodzą spełnieni, bo poradziliśmy sobie z nauką, a Oni dali nam wiele lekcji, dzięki którym mogliśmy się uczyć na Ziemi miłości.

Możesz i Ty odczuć godność i wdzięczność dla świata nauczycieli, że dali Ci tak rzeczywiste projekcje, bo naprawdę często wierzyłeś, że zabierając pieniądze innym, nie będziesz potrzebował ich oddać. Walczyłeś o nie, rabując je siłą, zabijałeś dla nich, paląc domostwa i niszcząc wszystko, tak oślepił Cię ich blask i swoista magia, którą niosły. Teraz dziwisz się, jak z tego się wydostać, bo bardzo przygniatają Cię doświadczenia, a życie pokazuje Ci jednak częściej ubóstwo.

Ukochani! Wejrzyjcie w serce, bo to jest początkiem oczyszczenia pamięci serca, prawdziwego umysłu, który każdy tam ma. Wielu z Was myśli, że ukończyli szkoły, że zdobywając wiele wiedzy – nabyli mądrość. Ja jednak mówię Wam, że to tylko programy, które maja za zadanie prowadzić Cię w liczbowym świecie -”Gadzich Istot”, a w Twoim sercu, masz tak jak Ja, każdą wiedzę, na każdą okoliczność ścieżki przebudzenia, na którą możesz też wejść prawdziwie.

Ukochani! Uwolnienie się z energii Reptylian jest Prawdą tego przebudzenia, bo to Oni w swoich świątyniach nakazali składać ofiary, choćby wdowim grosikiem. Majstersztyk tego doświadczenia polegał na tym, abyś nie tylko oddał dla pieniądza swoją moc, abyś nie tylko uczynił z niego „boga”, lecz dokonał również tą energią złożenia – ofiary z siebie. I tak wpadaliście w pułapkę.

Teraz możesz z niej wyjść, rozliczając się z naszymi mistrzami, bo kiedy odnajdziesz mistrza w sobie, to wiesz i czujesz, że każdą energię tworzysz sercem, że cały Twój świat z serca wynika. Przyjrzyj się swemu życiu i dojrzyj ułudę w jakiej Jesteś, zobacz bogactwo lub biedę i odczuj Prawdę, skąd ona wynika, dlaczego jest w Twoim życiu.

Ukochani! Dar finansowy przyjęty w miłości jest pozycjonowaniem siebie na drodze do przebudzenia. Przyjmując Prawdę, że nie Jesteś od niego zależny i Ty go tworzysz – rozpoczynasz prawdziwie spełniać się w nauce. Uwolnienie pieniądza w naszej świadomości daje niezwykłe odejście tego daru z naszego życia. Świat Miłości nie potrzebuje doświadczeń nisko-wibracyjnej skali uczuć – jakie pieniądz nam dawał. Świat ten jest obfitością, która przepełnia każdego, kto w niego wkracza, bo tu każdy tworzy sobie wszystko – czego potrzebuje i jest gotowy podzielić się z innymi.

Ukochany! Wiem, że to jest niewyobrażalne dla umysłu niewolnika, którym dotąd się posługiwałeś i wiedzy ludzkiej, którą jednak Cię programowano. Umysł Serca jest wkroczeniem w Nieskończoność Boga, którym Jesteś naprawdę. Przypomnij to tylko sobie, rozpoczynając od małych kroków, od Pokochania Siebie i świata, który tym samym zmieniasz. Tu już nie narzekasz na innych, bo wiesz i czujesz, że wszystko, co Cię otacza, Ty sam/a stworzyłeś i Ty sam/a możesz to zmienić. Może jeszcze się łapiesz na tym, że chciałbyś zmieniać oblicze Matrixa, walcząc z nim, piętnując, podpisując petycje, chcesz zdobywać wiedzę, łudząc się, że podnosisz swoją świadomość. A ja jednak Ci mówię, że tak tylko dajesz staremu światu w Tobie siłę, że nie zaliczasz własnej nauki, po którą tu Jesteś.

Ukochany! Zmienić możesz tylko siebie, ale Ty mi nie wierz, bo ja też próbowałem zmieniać innych. Teraz, Kocham ich takimi jakimi są i w tej Miłości przeobraża się mój świat, w którym wszyscy stają się coraz piękniejsi lub odchodzą do innych wymiarów, bo tu budzi się cała Świadomość Planety. Budząc się Ty – budzą się Wszyscy, bo Jesteś częścią i całością – Doskonałości Istnienia.

Twoje nauki były spotkaniami innych cząstek siebie, abyś mógł patrząc na nich i zaliczyć swoje lekcje. Spotyka Cię tylko to, co wewnątrz stworzyłeś, a doświadczasz boleśnie to, co zaniedbałeś. Zgubiłeś w nauce, bo zapomniałeś o wyborach sercem, a umysł, po który jako zakazany owoc sięgnąłeś, wprowadził Cię w nauki – „Gadziego Świata dla człowieka”. Podane to zostało w symbolice mitologii podsuniętej dla człowieka, aby uczynił te księgi świętymi, aby mógł się zapoznać, czym jest ten świat i nauki Istoty –”Czarnej Bestii”, która mówi, że zbawi ludzi, jeśli będą składać jej ofiary. A ja Ci mówię, że tak podążałeś w czeluść Świata Śmierci, która żyła Twoim kosztem i pięknem oddawanego światła życia.

Ukochani! Dar pieniądza posłużył do uproszczenia ofiar, zamiast zarzynać jak na piramidach, uczyniono symbolikę mordu Jezusa i rytuał obrządku picia Jego krwi i jedzenia ciała. A Ty, aby się w tym zapisać – wystarczało tylko, że w tej hipnozie zbiorowej uklęknąłeś, a złożonym grosikiem, zapisałeś swoją Duszę na dalszą praktykę, w okultystycznych sektach Matrixa. Teraz widzisz i czujesz, jak wiele dawała ta energia doświadczeń, ale jak wiele z nich stawało się pułapkami ugrzęźnięcia.

Pieniądz stał się strażnikiem Twoim w więzieniu, upraszczając funkcjonowanie genialnego systemu. Odtąd nikt Cię nie potrzebował pilnowac, bo sam wstawałeś zaprzęgając się do niewolniczej pracy, aby wyżywic rodzinę, aby kupic wodę i banany zapominając, że rosną nieopodal. Podpisując cyrografy zwane kredytami lub hipoteką stawałeś się niewolnikiem banku, a naprawdę zmyślnego Matrixa.

Pokochaj w Miłości Serca teraz wszystkie krzywdy, jakie uczyniłeś w tym i w innych wcieleniach swoim bliskim – innym ludziom, okradając ich z pieniądza, wyzyskując czy pogardzając dlatego, że byli biedni. Pokochaj też każdego, kto Cię skrzywdził i przyjmij go jako nauczyciela w Nauce Miłości, bo potrzebowałeś bolesnych lekcji. Teraz wiesz i czujesz, że nic w tym świecie nie dzieje się przypadkowo i póki nie rozliczysz się z tych nauk – Ty sam/a rodzisz sobie bolesne powroty.

Ukochani! Miłość Serca, otwiera Nowy Świat, a dopóki posługujesz się pieniądzem – odczuj, że wypływa on zawsze z takiej miłości. Staje się najczystszym Darem, którym swoją Świetlistą Miłością możesz prosto obdarowywać innych. A ja Ci mówię, że naprawdę obdarowujesz siebie, a Ty to odczuj i zastosuj w praktyce. Jesteś tu po to, aby zaliczyć te lekcje, nie tylko z nimi kontemplując zamknięty w jaskini, ale masz je zastosować w praktyce życia, bo tak Ty stajesz się życiem, bo Jesteś Miłością. W taki sposób całe życie staje się Miłością i jest to moment, w którym odczujesz czy do czegokolwiek potrzebne są Ci pieniądze. Przyjmując je do Serca, otwierasz drogę wielkiej przemiany i znika „bóg”, który rządził Twoim światem, a rodzi się czysta Miłość, którą i pieniądz w Twoim sercu się staje.

Ukochani! Odczujmy Prawdę, że tę energię w swoich sercach zmieniamy na Miłość naszych Świetlistych Istot. W ten sposób wszystko, co doświadczamy z taką energią – staje się Darem Świetlistej Miłości Serca. W taki sposób zaliczamy lekcje i prawdziwie żegnamy nauczycieli. Poprzez tę prostą zmianę siebie powodujesz, że bankrutują banki, upadają giełdy i to jest prawdziwy demontaż Matrixa, bo zamiast o tym mówić po prostu zmieniasz siebie. Przyjmując obfitość w sobie, zmieniasz w nią powszechne pieniądze i ta obfitość staje się „Nowym Światem”., w którym już całe finanse tracą swoją moc oraz znika potrzeba posługiwania się nimi.

Ukochani! Godność dla odchodzących Światów jest niezbędna dlatego, że zaliczamy te nauki, że z nich wychodzimy w Miłości dla Nich. Oni odchodzą spełnieni, a my przywracamy sobie swoją moc, którą oddawaliśmy dla pieniądza, nie zauważając świata poprzez, który ta energia płynęła. Kościoły, banki, finansjera, rządy, tajemne stowarzyszenia, to elementy nauki i zniewolenia. Te Światy odchodzą z Ziemi, a odczuwając Godność dla ich stwórców, przywracamy sobie prawdziwą – Godność Boskich Dzieci Ziemi, które są Nieskończoną Miłością, mającą wszystko w sobie.

Kochany/a! To są jedyne ujawnienia jakich potrzebujesz, bo dopóki chciałbyś rozliczać i piętnować innych, to jednak powodujesz tylko przedłużanie własnej nauki.

Kocham Cię – Grzegorz.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle