Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

„ABC DZIECKA NOWEJ ZIEMI”

Fragment manuskryptu dającego proste podpowiedzi, pomagające dzieciom  w sercach odnaleźć własną prawdę na najczęściej zadawane pytania. Czeka on nadal na ilustratora i wydawcę.

Ukochany! Jako dziecko jesteś czystą prawdą, bo jesteś miłością, której jako owoc pojawiłeś się na Ziemi. Twoi rodzice są tutaj po to, aby pomóc Tobie poznać świat tej planety. Zabawa w Mikołaja jest pomocna w obdarowywaniu dzieci prezentami, dlatego został wymyślony brodaty kolorowy starzec, który ma przynosić prezenty. Wiesz, że dzieci kochają bajkowe postacie oraz niespodzianki, a rodzice kochają dzieci i tak powstało takie bajkowe święto.

Jesteś jako dziecko, owocem czystej miłości, dlatego wiesz, że jest to tylko zabawa, w której bliscy w Twojej rodzinie chcą Cię obdarować prezentami, dlatego stworzyli Mikołaja. Rodzice Twoi po prostu wiedzą, że kochasz świat baśniowy, dlatego taki strój kolorowy wymyślono, abyś przeżył mnóstwo radości nie tylko z prezentów, ale i z czerwonego Dziadka Mroza z siwą brodą, który na niby w tej zabawie odbył daleką podróż reniferami, aby przynieść Ci te zakupione prezenty. Kochasz mamę i tatę, dlatego przymruż oczy, bo oni kochają Ciebie i chcieli Ci w tej zabawie przybliżyć świat bajkowy, do którego Cię zaprosili.

Naprawdę Mikołaj to miłość w ich sercach, a prezenty zostały zakupione za pieniążki, które oni otrzymali za swoją pracę. Zabawa w Mikołaja pomaga w świętowaniu, jakim jest tradycja obdarowywania siebie prezentami dawanymi z miłości i szczerości serca.

Nie przejmuj się jednak, bo jeśli nie masz pieniążków, to swoich rodziców możesz obdarować pięknym uśmiechem za ich dary serca i pracy, w jakiej się trudzą, zaś Mikołaja możesz przytulić i pociągnąć za brodę, a zobaczysz prawdziwy uśmiech pod groźnym przebraniem, w którym przyniósł Ci niespodzianki. Chociaż nie jest Dziadkiem Mrozem i nie ma zaprzęgu reniferów, to jednak prezenty, które przyniósł są prawdziwą Miłością Serca Twoich rodziców.

Całość przedstawienia jest piękną zabawą, w której to wszyscy chcą zobaczyć, że Ty się nie lękasz brodatego starca, a kiedy zdejmiesz mu czapkę z głowy, być może odnajdziesz tam znajomą Ci osobę, która nałożyła ubranie Mikołaja, abyście mogli się radośnie bawić i aby Twoje życie zmienić w świat baśniowy, który bardzo kochasz w swoim dziecięcym pięknym serduszku. Kocham Cię.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle