Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

KIM NAPRAWDĘ SĄ?
Przesłanie Serca z dnia 02.11.2015r

Ukochani. Jesteście prawowitymi mieszkańcami Ziemi, budzicie się jako Dzieci Światła Miłości w ludzkim ciele, które obraliście na to doświadczenie. Jesteście powrotem Boskiej Świadomości w ciele niewolnika, które przyjęliście na naukę, bo ukradziono Wam inne ciało, niszcząc całą populację Dzieci Ziemi. Wielu z Was powróciło tutaj, aby dokończyć nauki, aby pomóc Matce Ziemi i dopełnić cykli ewolucji wielu ras, które tutaj na nauce się spotkały.

Jesteście Bogami, bo tak potężna jest Wasza świadomość i bogactwo doświadczenia Waszego Ducha. Kryły to istoty światów, które przejęły Wasze nauki, który dał Wam ciało i nazwał się Waszym „Stwórcą”. Dał Wam w zamian wiele „świętych ksiąg”, którymi powiedział Wam, że macie się kierować jako uległy sługa wobec swego „Pana, którego nazywacie Bogiem”.

Ukochani. JAM JEST to Bóg w Tobie i możesz teraz budząc się, wejrzeć w te nauki, odnajdując własną Prawdą Serca to, czego nie dostrzegałeś jeszcze. Sprowadzono na Ziemię wiele istot, które miały za zadanie grać rolę Waszych opiekunów. Podzielono ich w waszej mentalności na złych i dobrych, a poprzez nową religię spopularyzowano wizerunek kościelnego Anioła. Zobrazowano go pięknego i ze skrzydełkami, malując go w jasnej barwie, SPOPULARYZOWANO NAWET DZIECIOM, a zamkniętym sercem nie dostrzegaliście prawdziwych barw tych istot i ich pochodzenia.

Religie oparte na cierpieniach i czarnych rytuałach niosły walkę i zniszczenia całego obszaru Matki Ziemi. Doświadczaliście tego, bo te rytuały plombowały Wasze serca i przyjmowaliście pieczęcie, tak jak w owczarni od swojego właściciela. Aby skutecznie dopilnować stada, każdą owieczkę kierowano na Anioła, wmawiając jej, że to Twój osobisty opiekun i masz go wolną wolą przyjąć. Mówiliście to już nawet swoim dzieciom, ucząc je Paciorka do Aniołka!!! i tak obarczając prawdami, które jednak były tylko dogmatami kościoła i pułapką nauki świata Matrixa.

Przyjmując świadomie opiekunów – oddawałeś im swoją duszę we władanie, a proceder zamykał serce, bo istoty te doświadczały w taki sposób osobiście w ludzkich ciałach. Przejmowały te ciała jak swoje, bo nie chciałeś zobaczyć ich prawdziwego oblicza, bo wchodząc do kościoła w uniżeniu klękałeś, czyniąc znak zamykania boskiego oka, czarnym krzyżykiem na czole, na kreacji oraz na sercu. Tak trwała wielka zabawa tych światów z człowiekiem, które bawiły się tym, że mu powiedziały, iż ma wolną wolę, a człowiek w to uwierzył i sam w tym się gubił.

Mafijny system opiekunów zaistniał szeroko na Ziemi i w podświadomość człowieka zaczęło się przypinać wiele astralnych bytów, które jak ćmy leciały do piękna światła, aby Wam pokazać pasożytniczy świat, który powstaje wówczas, gdy nie kochacie siebie. Upletliście wiele teorii o mistrzach wniebowstąpionych, przewodnikach, archaniołach, aż wreszcie kosmicznych istotach, które channelingiem powiedziały Wam, że są ze świetlistych światów. Odbieraliście od tych inteligentnych istot przekazy i Wasze EGO cieszyło się że przemawia do Was ” Góra” lub sam Pan”. Ci co odrzucili Boga – łapali się na chwyt, że to Twoje „wyższe ja” odzywa się w Twoim umyśle i tak łapaliście się na czarne pułapki Matriksa. Istoty te znając potrzeby ludzkiego EGO dawały wszystko czego oczekiwaliście, aby się wkupić w zaufanie, bo jednak ciężką zapłatą była ludzka energetyka oddawana dobrowolnie.

Ukochani. Jestem Prawdą mego serca i tym sercem wyrażam własną prawdę, abyś mógł odnaleźć swoją. Ja jednak mówię, że ani jedna istota ze świetlistych światów opartych na miłości nie ingerowała w nauki Ziemi. Te istoty wiedziały jak jesteście potężni, bo te istoty to Wy i byłoby to rujnowanie własnej nauki. Wiele światów próbowało podać Wam własne ścieżki, abyście nimi podążyli, bo tak cennym i niebywałym zjawiskiem oraz bogactwem jesteście.

Powracacie teraz i budzi się Wasza świadomość w sercu. To w nim odczuwacie wszelką mądrość, jakiej potrzebujecie do swojej ewolucji i wielkiego rozbłysku świadomości, w którego progu jesteście. Serce, w każdym jest bezpiecznym kontaktem, kiedy czynicie to poprzez miłość kochania siebie i dosłownie wszystkich istot. Furtka miłowania wszystkich barw, z uwzględnieniem barw czarnych jest jednak jedyną drogą wyjścia ze świata Matrixa. Miłość w Sercu to świadomość nieskończoności w Tobie i tą miłością łatwo możesz się oczyścić z podłączeń od wielu światów, które przyjmowałeś świadomie.

Ukochany! Może modliłeś się do Anioła, może potem otrzymywałeś od niego słodkie channelingi lub myśli w umyśle oraz bardzo pomocne nauki, a nie widziałeś twarzy Reptilian, którymi w dużej mierze są Anioły lub lub Mistrzowie, których oczekujesz, bo nie odnajdujesz Mistrza w sobie.

Istoty te zajmowali się w szczególności tymi, którzy kierowali się na duchowość, którzy poszukiwali, którzy chcieli wymknąć się z pilnowanego stada. Takie duszyczki stawały się dziećmi specjalnej troski i Panowie Ziemi sprawujący pieczę nad całością nauk człowieka Reptilianie, sami strategicznie grali Wami jak pionkami na szachownicy.

Ukochany! Może mówiłeś o miłości, może kupowałeś karty anielskie, szedłeś na warsztaty z Aniołami, a w końcu sam je prowadziłeś, bo dano Ci takie „powołanie”. Tak budowałeś Matrix, tak obarczałeś innych prawdami, w które  sam uwierzyłeś kościelnym kaznodziejom i ezoterycznemu nowemu nurtowi tych samych starych odświeżonych nauk.

Kochany! Budzisz się teraz i zastanawiasz umysłem czy to są brednie, czy jest w tym sens i logika. Może się tego boisz i czujesz lęk?

Ja jednak mówię Ci, wejrzyj we własne serce, oczyść je miłością z demonicznych pieczęci, rozpuszczając wszystkie nauki w tej miłości, które doświadczyłeś, a sam odnajdziesz prawdę, której szukałeś w kościołach i w New Age. Twoje Serce jest doskonałe, bo taka jest Miłość, a Ty nią Jesteś.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle