Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

NIM KUR ZAPIEJE-TRZY RAZY MNIE SIĘ WYPRZESZ”

Przesłanie Miłości z dnia 21 stycznia 2017r.

Ukochany/a! Nastało Przebudzenie na Ziemi. Ono jest w Sercu każdego, ale to Twoje Serce decyduje o otwarciu nowego postrzegania w sobie. Świadomością Człowieka możesz wybrać moment w Teraz, kiedy ten Nowy Świat dasz sobie.

Ukochany/a! Jestem Miłością, tak jak Ty – dlatego Jesteś moim Bratem lub Siostrą. W starym świecie nazywaliśmy potęgę tej Jedności – Bogiem, ale w nowych wibracjach Matki Ziemi i globalnego przebudzenia całej Świadomości Planety – już czujesz, że Bogiem Jesteś -Ty.

Jest to miłość we współodczuwaniu Jedności tej Miłości, z każdą Istotą. W nowym świecie już jej nie odrzucasz, bo już czujesz, że każdy dyskomfort, lęk, obawa był jednak strachem, który nie uwalniał Ciebie jednak z czarnego światła, które przybyłeś zgłębić na Ziemi.

Ukochany! Jesteś Miłością, a etap nauk na Ziemi jako uprzytomnienie sobie tego – zaliczasz, kiedy jako Miłość przyjmujesz wszystko, bo po prostu kochasz, każda Istotę i ścieżkę, każdego – taką jaką obrał. Już nie różnicujesz bliźnich, dzieląc ich na złych i dobrych, bo pojmujesz bogactwo jakiego doświadczają inne Cząstki Ciebie, które są innymi Dziećmi Miłości – tak jak Ty. Przeczysz prawdzie swej doskonałości Istoty, która jesteś, kiedy widzisz innych jako gorszych, jako złych i nawet nie zauważasz, że czerń, którą w nich postrzegasz – naprawdę jest niezaliczonymi tematami Twojej lekcji na Matce Ziemi.

Ukochany! Jest to ewidentne wypieranie się miłości o której mówił Joszua, bo nim Słońce zaświeci w Twojej świadomości, w Twoim sercu wielokroć się wypierasz tego – co już wiesz jednak, co głęboko poznałeś.

Ukochany! Jesteś Bogiem tak jak Ja, jak każda Istota, którą spotykasz, ale przeczysz temu, kiedy na klęczkach błagasz rytualnie o miłość, szczęście i bogactwo zewnętrzną Istotę, nazywając ją swoim „panem” a siebie jej sługą. Uparcie uchylasz się od przyjęcia Prawdy – tego Kim Jesteś, składając jej uniżenie ofiarę z siebie i w taki sposób wypierasz się miłości i pomocy Istot „czarnego świata” chcących na swoim tle pokazać Ci Twoją świetlistość. Drżysz, że jakżeż to możesz wyprzeć się „Boga”, który Cię stworzył i daje Ci to wszystko, a nie zauważasz, że tak wypierasz się Miłości, zaprzeczasz jej, bo przyjmujesz Strach jako ucieczkę z nauki – grzęznąć w czarnym świecie, który tak bardzo chce Ci pomóc.

Ukochany! Czarne światło wysublimowało się z Ciebie i jest częścią świetlistości – Istoty, którą Jesteś, która ma pełną gamę bogactwa światła w sobie. Zatrzymujesz te energie, kiedy nie pomagasz wyjść tym Istotom z czarnych ról, które to one przyjęły dla Ciebie, abyś mógł pojąć prawdę – Kim Jesteś ?

Światło, które masz w sobie ma wszystkie odcienie i kiedy wyrzekasz się widma czarnego, wyrzekasz się część siebie. To pokazuje Ci tylko nieprzepracowane tematy, bo kiedy stajesz się pełną miłością – w żaden sposób nie odczuwasz lęku, bo zniknął z Ciebie strach, który był zaprzeczeniem Miłości.

Czysta miłość w sercu powoduje, że nie doświadczasz już chorób. Tu nie przyjdzie Ci do głowy, że będą potrzebne Ci tabletki i ułuda prawd, że wyleczy Cię farmacja, gdyż uzdrowiła Cię wewnętrzna Moc Miłości. Choroby pojawiały się tylko wtedy, aby pokazać Ci Twoją nieszczerość, Twoje okradanie siebie z godności doskonałej Istoty, którą Jesteś. Bogowie starego świata powiedzieli Ci co innego, a Ty wierząc w to chorowałeś i mimo, że nie wkraczałeś do ich świątyń – tkwiłeś dalej w prawdach, które były wszczepione głęboko w Twojej świadomości.

Ukochany! Miłość w Sercu daje moc i wiarę uzdrowienia, nie tylko swego ciała, które jest doskonałe, ale i całego świata. W tej Miłości czujesz, że to, co wewnątrz – powstaje na zewnątrz, że to Ty tworzysz, każde doświadczenie, które Cię spotyka.

Odczuwasz teraz jak płynie piękna świadomość, ale to Ty jednak decydujesz czy zechcesz ją przyjąć czy odrzucisz jeszcze podążając w czeluście „czarnego światła” na dalsze nauki, których jeszcze potrzebujesz. Teraz już wiesz o tym, że nastał moment wyborów w których albo kochasz siebie albo podążasz do dalszych lekcji.

Ja nie mówię Ci o tym, że one są gorsze, bo w pełni czuję, że czarne światło jest częścią Miłości i stworzyło poprzez nas dobrowolnie oddaną naszą energią niezwykły poligon, którym możesz nasycać się do woli. Ty decydujesz jak bardzo potrzebne są Ci takie lekcje, abyś był pewny tego Kim Jesteś?

Ukochany! Jestem Tobą, a Ty mną – dlatego jestem też lustrem dla Ciebie a obopólnie jesteśmy Darem wzajemnej nauki. Kiedy wypierasz się mnie wypierasz się części siebie i prawdzie zobaczenia darów tej nauki w Tobie. Jeśli widzisz Czarnego Demona, to ja Ci mówię, abyś odnalazł to w sobie, a oczyszczając serce, stając z pełną prawdą o sobie samym – dostrzeżesz wszystko.

Kiedy nie jesteś pewny swojej świetlistości i doskonałości Istoty, którą Jesteś – tworzysz sobie sprawdziany, bo masz zwątpienia. Te zwątpienia pojawiają się w doświadczeniach testujących Ciebie i kiedy się lękasz, przyjmujesz prawdę, że nie chcesz mieć z taką Istotą nic wspólnego, to naprawdę jednak nie zaliczasz lekcji, z której nie wychodzisz, bo zaprzeczasz Prawdzie Wszechmiłości.

Ukochana/y! Wypierając się mnie – wypierasz się siebie, bo Jestem Tobą a Ty mną. Odwrócenie barw, których doświadczasz pokazuje Ci strach i nie chcesz się podpisać ani potwierdzić, że mnie znasz. I tak zaprzeczasz wejściu w Nowy Świat.

Ukochany/a! Jesteś moim Bratem lub moją Siostrą, a danie sobie Miłości Sercem spowodować może, że zechcesz mnie przyjąć takim jakim Jestem. Miłość, którą dajesz sobie powoduje, że zniknął z Ciebie etap, w którym szukałeś mistrza albo zbawiciela, który za całą ludzkość rozwiąże nauki.

Znasz już Prawdę, że to Ty Jesteś MISTRZEM, a dopełnienie Sercem KOCHANIA SIEBIE, daje Ci wzniesienie Miłości w Tobie. I tak odnajdujesz stwórczą moc i odczucie Prawdy, że ten świat stworzyłeś Ty na obraz i podobieństwo swoje. Zmienić go możesz tylko Ty sam – zmieniając siebie. I tylko tak zaliczasz osobiste nauki.

Ukochany! Wyparcie miłości jest testem i pomocą zobaczenia strachu w sobie, bo on zaprzecza tej prawdzie i obnaża nie kochanie siebie. Uciekasz tak od wielkiej przemiany, w której jest Świat Ziemi, bo nie chcesz rozstać się z prawdami starych światów, które przez umysł człowieka w kodowały Ci czarne schematy. One stały się dogmatami utworzonych kościołów, opartych na strachu i podporządkowaniu „Czarnemu Bogu”, który przedstawił się Stwórcą Człowiekowi.

Powracasz teraz jako Czysta Miłość, bo dając ją sobie – odnajdujesz potężną świadomość, którą Ty sam/a Jesteś. Czujesz już, że ta doskonałość jest w każdej Istocie, którą spotykasz, niezależnie od drogi, którą ona kroczy. Przeczysz Miłości, kiedy je oceniasz, a nawet osądzasz prawami Matrixa podanymi Ci jako nauka w świecie podporządkowania pod „Boga dominatora”, który powiedział Ci, że jest ponad Tobą.

Świat Miłości, który tak odsłaniasz – wolny jest od tych prawd, a Ty kiedy uwalniasz i oczyszczasz wiedzę umysłu i sterującą Tobą Świadomość Ego – też stajesz się wolny, tak jak Ja i czujesz już, że mnie bardzo kochasz. Już nie potrzebujesz Istot, które miałeś spotkać i głośno im powiedzieć, że się mnie wypierasz, bo nastał świt w Twoim przebudzeniu i odnajdujesz pewność swoich wyborów. Ocknąłeś się w miłości i już czujesz jak bardzo mnie kochasz, bo czujesz też, że Ja kocham Ciebie, gdyż miłość zawsze jest obustronna.

Ukochany/a! Minęła tak czarna noc Twoich doświadczeń. Dotarłeś do świtu, w którym budzi się w Tobie prawdziwe Słońce planety Ziemi. Ono jest złociste, ale to Ty decydujesz o jego otwarciu na firmamencie Matki Ziemi, inaczej go jeszcze nie zobaczysz.

Jesteś, aż tak ważny, bo znasz prostą Prawdę, że to, co wewnątrz to na zewnątrz. Narodziny Boga nastały, bo narodziła się Miłość w Tobie, a Barwy Czarne w których byłeś – były Darem, którym tylko Ty sam/a obdarowałeś siebie.

Kocham Cię – Grzegorz

http://zmiany-2012.blogspot.ie/2013/02/system-czakr-jest-likwidowany-w-naszych.html

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle